Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

hmm no tak we dwojke tez slodziutko :) ale tu juz bedziemy tradycyjni bo wole siedziec obok niego i go trzymac za lapke a nie ze on trzyma kierownice wiem ze jestem wstretna ;) ;) a ile kosztuje wypozyczenie w ogole? a taki topik: ksiega gosci. mysle o tym zeby kupic jakas ladna ale nie bardzo droga i polozyc na stoliczku przy wejsciu do sali weselnej z korytarza-a pod ta ksiega bedzie naklejone nasze zdjecie-kiedys zrobilam takie formatu A5 z wielu roznych wycietych naszych zdjec-z pierwszego roku znajomosci dla Dziobka. i baaardzo sie spodobalo ;) no i chce takie jedno nakleic i na to polozyc ksiege niech se patrza na nas i wpisza cos o nas milego lub nie ;) jeszcze musze wymyslec jakis ladny tekscik do ksiegi zeby osmielic gosci ;) robicie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamówilismy księgę gości na allegro, ale jak ją zobaczyłam, to zdębiałam, jest przepiękna!!!! My nie mamy stołu wiejskiego, bo nie chcemy i ta księga będzie leżała na stole wiejskim a zespól bedzie zapraszał gości do wpisywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja wole kupic w sklepie ksiege i zobaczyc na zywo jak wyglada.. jakos nie dowierzam allegro. a masz jakiegos linka? jak wyglada ta Wasza? no i co to jest stol wiejski? ;) myslalam o sotliczku okraglym z dwoma krzeslami/fotelikami,gdzie mozna odpoczac, akurat taki widzialam przed sala.nie chce zeby to bylo na pokaz,a zeby sobie goscie wpisywali jak np beda wychodzic na zewnatrz lub jakos tak ;) a to ze orkiestra przypomina o ksiedze to madre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto link do naszej księgi, nawet imiona się zgadzają: http://www.allegro.pl/item534850057_ksiega_gosci_zlota_77_pozioma_na_slub_wesele.html Stól wiejski, to taki stól, na którym leży jakiś prosiak, czy tam jakas wiejska kiełabasa, wędlina, smalec,ogórek kiszony , kasznka itp itd, no i jest do popicia bimber przy takim stole, można podejśc, ukroić sobie kawał mięcha z uda świńskiego, czu wziąć kawałek kaszanki albo trochę smalcu... Wiesz, o co chodzi...? My zrezygnowalismy ze stołu wiejskiego na rzecz DRINKBaru. woleliśmy mieć na weselu drinki z parasolką, niz wiejski stól i w miejscu, gdzie będzie stał ten stól (on taki fajny, z trzcina na górze stoimy pusty, albo zapełniony) na nim położymy nasza księgę i kilka dłupgopisów i goście bedą mogli się wpiosać, poprosimy zespól, żeby przypominał gościom o tym, bo pewnie nikt by nie wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie...no i zrezygmpwalam z tamtej fryzjerki i zapisalam si u innej-swoja droga bardziej mi znanej na 9:30 wiec jak skonczy mnie o 10:30 to bede miala 0,5h do kosmetyczki,wiec spokojnie zdarze sobie..no i nie bedzie za duzo czekania ,wiec ciesze sie,ze tak to zalatwilam,bo juzbalam sie,co bede robila przez 2 h miedzy jednym a drugim:) Co do samochodu ktorym bedziemy jechac do slubu,to ja nie przywiązuje to tego wagi-aby tylko nie maluchem,bo wygnieciemy sie (no moze moim koronkom to nie bardzo grozi):)I moj M tez nie ma wiekzych zapatrywan na auto,wiec zawiezie nas ktokolwiek-On chwilowo mysli,zeby Jego kumpel nas zawiozl-ma jakiegos super mercedesa -moze byc:)Ja i tak bede chciala by dekoratorka przybrala mi go kilkoma kaliami . CO do ksiegi gosci-to ja jeszcze nie przekonalam sie do tego pomyslu-wiec pewnie zostanie bez niej..,.chyba,ze spytam tego mojego co mysli -i jak On bedzie chcial to mozemy wziac...o wlasnie musze Go zmolestowac o etykiety na butelki-ja nie chce naklejek (zreszta On tez nie) ale ja chcialabym choc wstezeczki-na allegro widzialam fajne lub te smieszne krawaciki i podwiazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie : ) dziewczyny nie wiem jak u Was ale u mnie już WIOSNA !!!! Świeci słonko, ptaszki ćwierkają, cieplo jest i tak wiosną pachnie że ach : ) Mnie się baaaaaaardzo podoba:D Jesli chodzi o samochód, to ja nigdy nie chciałam jakieś lizmuzyny czy wypasionego auta, takl narawdę chciałam jechać do ślubu swopim kropkiem (puntem) ale moj wciąż-niemąż baaardzo fascynuje się Warszawami i zalezy mu by takim jechac. NAwet jedną znalazł w naszym mieście i jedziemy warszawą własnie :) Nie zależy mi na tym, więc mnie to rybka, a warszawa jest klasykiem więc spoko : ) Bo na limuzyne w życiu bym się nie zgodziła:) Teraz 8 marca musimy iśc na dzień skupienia, który obowiązuje wszytkich narzeczonych pobierających się do końca sierpnia 2009. Więc nie ma wyjścia, trzeba iść. Na nauki idziemy 28 i 29 marca, wiec będzie wszytsko zalatwione. Zaproszenia będe zamawiać dzisiaj, przyjdą w poniedziałek pewnie (no chyba że sie zaskoczę) i z początkiem kwietnia zaczniemy wycieczki :) Kurde ale masakra:) Ogłaszam też wszem i wobec że zaczeliśy remont:classic_cool: Wczoraj zabraliśmy się za pokój w którym będzie łazienka, tapety zerwane, podłoga tez, teraz ciągnięcie rur, prądu i nowych gniazdfek, wylewka, montowania kibelka, kabino-wanny, umywalki i płytkowanie : ) ale szał :classic_cool: wczoraj zrobilismy pierwsze remonowe zakupy, niezła jazda :) W pracy mam teraz taki przejeb ze ja pierdziele. Marzec to najgorszy miesiąc dla nas, robienie bilansu, zwołanie Walnego, przedstawianie im sytuacji, potem, Zarząd i też gadanie, gadanie i gdanie:classic_cool: Teraz liczę wypłaty i masakra, nie chce mi sie juz!! do tego prace musze pisać magiosterską, załatwiać wszytsko z weselem. chyba ocipieję :classic_cool: ale z drugiej strony fajnie, bo im więcej mam rzeczy do zrobienia, tym bardziej i lepiej umię się zorganizować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co? doczekać się już nie mogę jak będzie to całe wesele i skonczony remont!! Troxchę się boję że mi braknie pomysłu na to wszytsko, jak poukładać, jak zorbić itp ale mam andzieję, że wena przyjdzie w trakcie :classic_cool: a wczoraj sie dowiedziałam, że moja znajoma zmarła:( Na zawał serca, miała 27 lat:( Za młode serce i nie wytrzymało, siet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój tata wczoraj stwerdził, że źle zorbiłam że na świadkową wziełam sobie moją najlepszą kumpelę. Dlaczego? Bo będziemy na całym weselu za blisko siebie siedzieć i się na bank spijemy jak on zna życie :classic_cool: jaki troskliwy tatuś :D Oczywiście mówił to żartem:classic_cool: co robicie w dzień kobiet? Obchodzicie to jakoś w pracy? My obchodzimy :D zawsze wszystkie babki z naszego zakładu pracy i zaprzyjaźnione babki z innych zakładów pracy umawiamy sie w knajpie i szlaejmy. Zawsze jest super, jest nas dużo, nie mogę sie doczekać piątku :classic_cool: Dziś musze się zabrać za porządki u siebie. Nienawidze tego robić ale muszę. Chodzi o wyrzucenie wszystkich pierdół niepotrzebnych, żeby zrobiło się trochę miejsca dla mojego wciąż-niemęża. Nie wiem co z tego wyjdzie, bo zawsze coś niby wyrzucę ale i tak kupę wyrzucam. Kurde, no!! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buźka dla wszystkich 👄 i specjalny kwiatek 🌼 dla Środy ktora o mnie pamieta :) czytalam, czytalam wasze wypociny ;) pozatym interes stoi jak stal w miejscu ale fakt - czasu jakby mniej, wczoraj np. weterynarz - nie! ja sie nie lecze! :D moj psiaczek ma gronkowca :( a dzis tatko ma urodzinki, kupilismy my flaszeczke z kokarda :) naszego przyszlego weselnego Sobieskiego i mam kilka albo wicej balonow ktore zrobie w bukiet zamiast kwiatow :D:D:D witam pozatym nasze nowe Czerwcowki, dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Sroda to ja widze ze Ty tez Magda :-) no milutko. no stolu wiejskiego nie mamy :) jest barek jakby ktos cos chcial dodatkowo. a mojemu Dziobkowi przedluzono projekt i zostaje tam gdzie jest ha ha :) do konca czerwca czyli do slubu jupiii :) a potem w inny projekt ale ta sama firma :) ale fajnie ufff :) sie smieje ze musza mu dac urlop tydzein przed slubem a oni bardzo niechetnie na koniec projektu daja :) no ale nie moze zabraknac pana mlodego ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Spanielka az takie sredniowiecze to nie jest :) ale bierzemy tydzien urlopu przed i po slubie zeby wszystko spokojnie porobic i sie nacieszyc :) ale widuje go znacznie czesciej ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo :classic_cool: KAWCIA my też 8 marca idziemy na dzień skupienia :classic_cool: my na 12 a Wy ? :D mieliśmy jeszcze do wyboru 10 maj ale to chyba za późno pozatym im wcześniej odbębnimy tym lepiej :P :D co do autka - ŚRODA mi sie bardziej to Infinity podoba ;) lubię takie fajne fury ;) ten fiacik niezły [ zwłaszcza że czarny] ale nie za ciasny ? ;) przynajmniej na tych zdjęciach sie taki malutki wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha SŁONECZKO mam pytanie ;) bo wkleiłaś link do prezentów dla gości i obczaiłam i nie mogłam tam nic znaleźć nt tego co znajduje sie w tych pudełeczkach o ile cokolwiek sie znajduje :P i tak sobie myśle, że skoro to są tylko ozdobione pudełeczka to czy jest sens takie coś dawać ? :D bo co innego gdyby tam było coś w środku ale tak to wg mnie trochę średnio i ja bym pewnie takie pudełeczko po powrocie do domu walnęła w kosz :D chyba, że tam coś jest w środku tylko ja sie nie doczytałąm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo że tam można coś włożyć nie ? :) tylko co ? :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria, można do takiego pudełka włozyć \"cukieraska\", :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria, można do takiego pudełka włozyć \"cukieraska\", :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do infiniti, mi tez bardzo się podoba, ale już zamówiniony jest fiaci k i będzie fiacik, a jak będzie ciasno to trudno, ale nie powinno być, bo mam dosyć skromna suknię, więc tego :classic_cool: a z resztą, chciałam fiata i bedezie fiat, choćbym miała siedzieć skulona... :P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam akcję przed paroma minutami, siedzę sobie na kafe, wchodzi moja szefowa-krowa i ja nawet nie zajarzyłam, że to ona i sobie pisze.... Na szczęście jak już skumałam, że to ta poczwara, to szybko wyłaczyłam kafe i allegro i akurat w tym momencie pojawił sie komunikat o błedach i mówię szefowej, że tak jest co chwila, że kom siuę zawiesza i musze się wylogowywać z systemu, a ona to cos musimy z tym zrobić.... ale mi się upiekło. moja szefowa-krowa nie skumała, że ja siedZiałam w necie i dobrze, bo by był przypał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co, ja zrobiłam wielki powrót na kafe, a tu nikogusieńko, tak??? O wy małpy :P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, to miałam ci kawcia napisac, że bardzo ci zazdroszczę tego całego remontu, tego wybierania, przebierania, zastanawiania się itp itd Ja sama już nie moge doczekać sie, kiedy w końcu będę meblowała swój domek... Ale na razie to tylko plany, najlepsze jest to,l że dom jeszcze nie stoi, a ja wiem, jak będzie wyglądała moja kuchnia i sypialnia i pokój dzienny... ;) Mam wizję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to wciaz mysle o prezencikach dla gosci.hmm zeby za duo kasy nie wydac a zeby byly fajniutkie :) mysle jednak o cukeireczkach czekoladowych serduszkowych czerwonych i bialych tak pariotycznie ha ha ;) ale nie wiem co bedzie w sklepach tzn chyba poprosze wujka chrzestnego zeby mi zapytal w hurtowni bo ma sklep,to powinien pomoc no nie? ;) zeby bylo najmozliwie tanio :) bo mnie juz te wszystkie koszta przerazaja.... :/ ale tak sobie mysle,ze najwazniejsze to oszczedzac do ostatecznej daty podania liczby gosci-a potem to juz luuzik i mozna przeznaczyc jakies dodatki na co sie chce :) bo my oddzielnie placimy za swoich gosci z Dziobkiem,ja mam masakrycznie duzo a on malutko :( ale taki moj los-wielka rodzina ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose i ja też jestem MADZIA:p my jedziemy naszym wozem i tez nie chcialam żadnych limuzyn i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose gdybym ja robila prezent dla gości to wsadzilabym po rafaello no do jakiegoś malego pudeleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×