Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Swtierdzam, że jestem strasznie wybredna, oj ciężko będzie mi znależć suknię, jeśli ta z demetrios B123 mi nie będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle nad nia ale nie wiem czy mi bedzie pasowac i nie wiem ile kosztuje choc to mniejszy problem bo wiem ze jak bedzie idealna to i tak kupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, ładna, tylko mi się nie podobaja ramiączka w sukniach slubnych, lepiej by było bez. Ale ładna, naprawdę. Skromna ale bardzo urodziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez 1730... no tylko zostaje mi przymiarka czy bedzie okej na mnie wygladalo i mam suknie.... chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najbardziej podoba mi się 1761, śliczna po prostu jest. Muszę znależć w Warszaweie ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, a o co chodzi? :-) Zajęłam się oglądaniem sukienek i tak sie wyłaczyłam z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
london-girl - no jaa wlasnie ze wzgledu na swoja figure raczej oglądam się za smukłymi sukniami, bo mam 170 cm wzrostu, i wymiary prawie bliskie ideału ;p 85-65-90 :p co do sukienek, które pokazucjecie z agnes - miżadna nie wpadła w oko, ale to kwestia gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Środa widzisz jaką piękną sukienke Ci pomoglam wybrac... naprawde sliczna jest pisalam ze znam ceny okolo i ze na tej stronce sa adresy gdzie w polsce sa te salony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, druga kolekcja, suknia numer 1761. Ślub biorę w Piasecznie pod Warszawą, wiesz jaka cena tej sukni? Jak ta z salonu Susan Blanche nie będzie dobra, to tą będę miała na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×