Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Jesli chodzi o garnitur, chcemy jasny, ale Łukasz sie uparł na brązowy, jasny, ale ja tego nie widzę. Taki sraczkowaty kolor mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała mieć odkryte plecy, mój Ł. uwielbia tą częśc mojego ciała, więc chciałabym go kusić przez całe wesele ;) w sumie wolałabym mieć odkryte plecy niż za bardzo przód, bo zbyt sporego biustu nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie są kiepskie kolory inie mogę powiedzieć, który podoba mi się najbardziej, ale fajny jest ten pierwszy z new men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj dzwonilam niedawno, jesli bedziesz miala np chec wstawienia zoltorozego kwiatka to oni wszystko potrafia ci zrobic, musisz sie pojawic 5 miesiecy przed slubem jak przyjdziesz za pozno to mozesz najwyzej wypozyczyc, no wlasnie maja wypozyczlnie z sukienkami tymi, i co jeszcze? sukienki zalezy od kroju i twoich inwencji tworczych kosztuja od 2 do 3 tyś chyba ze bedziesz miala mnostwo wlasnnych pomyslow na ulepszenie jej to dojdzie wtedy do 4 tys nawet mozesz sie tam ubrac od rajstop do ukienki a nawet pana mlodego mozesz tez tam calokowicie ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej kup sobie zanim pojdziesz na przymiarke stanik taki jaki bedziesz chciala na weselu miec bo to podobno wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, to prawie tak jest w każdym salonie. Ale naprwde mi się podoba ta suknia, dodałam stronę do ulubionych. Dzięki Spanielka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mi stanik na weselu, ide bez hahahah, niech się młody cieszy... Nie no żartuję, ale jeździć za suknią będę dopiero na początku roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnę wieczorem, zobaczę co tu qwypisujecie. tylko prosze nie obgadywać pani Środy :) Pozdrawiam. O 17.15 kończę pracę, nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie skad jestescie,my mieszkamy w londynie,ja pochodze z Sosnowca ,moj z Konstantynowa lodzkiego a slub bedzie na jego terenach w Aleksandrowie Lodzkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wakacje na parę dni wyjeżdżam do Lidzbarka Welskiego, mamy tam swoje ulubione miejsce, kojarzysz miejscowośc? Jezioro Welskie? Dobrze mówię? Co roku, a to na długim weekednd majowy, a to na Boże Ciało, a to na świeto 15.08 i tak co roku, razem z jedną najbliższą nam parą znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Piaseczna, pod Warszawą, Łukasz też, poznalismy się w Liceum, ślub w Piasecznie, wesle pod Piasecznem, w miejscowości Jatrzębie. Za 33 tygodnie i 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego ze rozkrecamy wlasna dzialanosc - a to proste nie jest - mam nadzieje ze chociaz na 3 lub 4 dni w góry, polskie góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę pamiętała. W Lidzbarku prawie co roku jestesmy na tzw. Dniach Lidzbarka, bo nasz najlepszy kumpel, nota bene nasz świadek stanmtąd pochodzi. Znam Lidzbark jak własną kieszeń. W Górznie kiedyś bylismy, tam to dopiero zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO JUTRA!!!! Albo do wieczora, jeszcze nie wiem. Spanielka, czuje się zaproszona :) My do Chorwacji chcemy jechać a jak nie, to na Kretę, raz się żyje, a co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie,my tez mamy zamiar gdzies sie wybrac,moze Teneryfa,w kwietniu bylismy na Lanzarotte bylo super ale jest tylke pieknych miejsc do zobaczenia ze szkoda jechac w to samo miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, paskudni sie zaczynam czuc... :( tak mnie to wciaga, w koncu moge pogadac z kobietkami ktore przezywaja to co ja ze chyba nie odejde dzis od kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis wolny dzien ,poniewaz moj Przemek wrocil wczoraj z polski z tygodniowego urlopu i z tej okazji sobie zrobilam wolne,wiec mam troche czasu posiedziec na kafe ale jutro juz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×