Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

hehehehehehehehe!!!:D:D:D:D:D:D:D:D o rety! ja nie moge! :D:D:D:D:D:D:D:D:D o 22 ruszylismy nad morze majac 13 zl w kieszeni na3 osoby termos z herbata i kilka kanapek, najpierw probowalismy zwiedzic malbork noca ale sie nie dalo wiec bylismy zmeczeni i pojechalismy na plaze, okolo 2 tam sie polozylismy na piasku a jak sie obudzilismy to juz sporo ludzi bylo na niej i dziwnie sie na nas patrzyli :) zjedlismy kanapaki i do domu :) w gimnazjum zamknelismy nauczycielke w klasie ciotka karola wpadla do jego pokoju a ja nie zdazylam ubrac stanika i skarpetek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies szwagierki kiedys jak powachal mojego brata nogi ( a wtedy caly dzien spedzilismy na jezdzeniu) to zwymiotowal - na fakcie! w dniu zakonczenia szkoly pamietam jak dzis-wracajac do autobusu- jakis ptak ale kurna olbrzym narobil mi na moja cudna fryzurke ale to bylo gigantyczne jakby bocian wtedy lecial, stalam przerazona w parku, kapalo mi po okularach a wszyscy chichotali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nawidzialam turystow ktorzy przyjezdzali pod namioty na gminna plaze i przeganiali nas, kiedys wkurzeni odpalilismy nasze maszynki i dalismy im koncert po namiotach, wszystko bylo okej poki moejmu braciszkowi wsk nie padla :( a wielka baba leciala na niego z psem swoim (niewiem kto grozniejszy byl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam tez ten piekny sloneczny dzien kiedy pierwszy raz mialam do czynienia z motocyklem, moj facet wwtedy mial 15-16 lat zajechal wielkim starym ale przepieknie odrestaurowanym Junakiem po mnie, pojechalismy nad jezioro, w drodze do jakis ciec w samochodzie sie za nami wlokl ale nie widzielismy bo luetrek nie mial jeszcze a odwrocici sie na takim olbrzymie ciezko, w koncu uslyszelismy "ijooo, ijooo" no i wysiadl pan w niebieskiej czapeczce :) a kilka dni pozniej uciekalismy tym Junakiem przed kryminalna :D o ja! wtedy juz mialam stracha, wjechalismy w polna droge bez swiatel, Junaka zgaslismy bo jakas linka pekla i za plotem jakims sie schowalismy, a oni nas szukali u wlasiciela tego plotu:D:D:D:D:D:D chyba sie bede zbierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde !!!! MIało być mało a widze 4 strony :O :P :P :P Najsampierw [:P :D] dziękuję nowym koleżankom za przyjęcie mnie na NK i za miłe słowa pod moim adresem, które i tak są pewnie nieprawdziwe :D :D :classic_cool: ŚRODA jak se chcesz mieć kolczyka to róóóóóóóób ;) przeca to Twój język a nie Łosia :P :D ja tam jak se chciałam zrobić tatuaż czy kolczyka w nosie to sie Matea nie pytałm tylko szłam i robiłam :D :D ostatnio chciałam jeszcze w brodzie ale poszłam do pracy [urząd państwowy] więc stwierdziłam, ze chyba nie wypada jednak :P :P :P :P Aha Środa i fajnie, ze sie między Wami wyjaśniło 😘 i taka mała rada - nigdy nie słuchajcie tego co opowiadają Wam trzecie osoby bo to zazwyczaj się mija z prawdą a tylko może narobić nieporozumień między wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z reszta to nie tak do konca ;) gdzie sie moja Środa podziala ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria, ja nie chce żeby ten mój rbił tatuaż dlatego ja nie przekłuję sobie jęzora. I bez ur4azy, ale dla mnie nie wyglądasz miło i przyjaźnie, szczerz, masz coś z suki, ale sie nie gniewaj, bo ogólnie jesteś :classic_cool: W ogólejak na ciebie patrzyłam, to spawiasz wrażenie osoby, ktora ma wszystko w doopi i osoby, która ma zajebiste pocvzucie humoru. A takie kobitki lubie najbardziej.... Więc gajnie, że jestes :0 mam nadzieję, że cie niczym nie uraziłam... :) Co do osób trzecich, to osoba od której się dowiedzialm, to w zasadfzie jedna z mouich najlepszych kumpeli, a tu taki ZONK. Stało się, trudno... Jest git i tak trzymać!!!:P :) SDpanielk, ja zaraz idę do domu, ale na jutro sobie normalnie spisze , żeby o niczym nie zapomnieć :D:D:D:D:D:D Giganciara niezła z ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szybko pisałam, aż mi sie ręcę płatały.... Mam nadzieję, że zrozumiecie co tam napisalam. teoria, w szczególności Ty :) BNo ciebie w większości dotyczy ten ostatni mój post... Spanielka 🖐️ Dobra jesteś, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spadam Czerwcowki 😘 i 🌼 * 100000000 - bo mie sie pisac tyle nie chce :p nie piszcie za duzo, nie czytajcie niczego do tylu, nie pamietajcie co jest napisane, i do juterka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam, jak bedzie mi sie chciało, to wpadnę wieczorkiem, nie wiem, czy będzie mi się chciało, pewnie nie, ale zobaczę :P teoria- tylko bez gniewania sie prosze. Byłam po prostu szczera. Spanielka 🖐️ Do jutra. Ja też zmykam, bo zazraz korki bedą i nie wyjade do północy. 😠 Hej, co z Broneczką??? Jestem w szoku, nie było jej dzisiaj, aż dziwne. Miała jakies plany na dzisiaj,. nie wiecie dziewczyny??? Trzymać się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ależ sie nie gniewam bo jest dużo prawdy w tym co napisałaś ;) ;) ;) mam w sobie coś z suki, mam wszystko w doopie, zwłaszcza jak ktoś mi robi koło tylka to ja się mu mogę co najwyżej roześmiać w twarz i powiedziec, żeby sie pierdolił [ :D :D :D ] i generalnie nic nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi :D :D jestem wręcz spokojna jak kwiat lotosu na tafli jeziora :classic_cool: a co do poczucia humoru - mam dziwne i wielu osobom się ono nie podoba natomiast mam też w chuj znajomych, którzy jak przychodzi piątek wydzwaniaja do mnie i potem mam do wyboru pińcet różnych imprez i nie wiem gdzie iść :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz spiżdżam bo jak dzisiaj nie zrobię porządków w ciuchach to nie zrobię nigdy i wtedy: 1) Mateo mnie zabije i/lub wypierdoli wszystkie ciuchy na śmietnik bo zajęłam jego 2 szafy, fotel i inne miejsca :classic_cool: 2) Nie będę miała miejsca na ciuchy, które planuje se naprzywozić z Londynu gdzie się udam na Primark w celu rozpierdolenia całej kwoty pieniężnej :classic_cool: a jako, ze lecimy już za 9 dni to mam czasu mało :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff skończylam :D :D :D :D Mateo wrócił i powiedział, że nie przypuszczał że ja potrafię tak posprzątać :classic_cool: nie ma to jak wierzyć w umiejętności swojej narzeczonej :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRONECZKA bo widze że jestes na kafe - powiedz mi która to Ty jesteś na NK bo chyba Ciebie tylko nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) się naprodukowałyście:) ja też nie mam poprawin, nie chciałam jak u was z Walentynkami? ja kupiłam właśnie na allegro prezent dla M, hantelki, mało romantyczne ale wiem że chciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa, my nie obchodzimy walentynek, więc ja nic nie kupuję Łosiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzwonie do salonu pytac, czy dowieźli "moją" suknię :D Jesli dowieźli, to idę w piątek ostatecznie sie zdecydowac. Wczoraj rozmawialam z moja mamą i powiedziała, że na suknie postara się uzbierać kaskę. Na zaliczke juz ma i mi dala :D:D:D:D Kochana ta moja mama. nie spodziewałam sie tego.... Mam nadzieję, że do piatku dostanę pensje i będę mogła kupić sobie buty w Maximusie, bo jadę w piątek z kumpelą. Chciałabym, chciała, chciałabym.... teoria- uwielbiam ludzi z innym poczuciem humoru. Mój Łos ma takie własnie wyjątkowo "kuriozaalne" poczucie humoru i chyba tym mnie najbardziej ujął.... a wiadomo, że jak sie z kims przebywa bardzo, bardzo często, to sie pwene rzeczy "podłapuje" od tej drugiej osoby i ja też mam już podobne poczucie humoru. Co do wiary, móju Łoś nie mógł uwierzyc, jak zdałam prawko za drugim razem :P :D:D:D Siła wiary we mnie była tak, że jak juz nawet wybiegłam z ośrodka egzaminacyjnego, z krzykiem HURRA!!!!, to i tak nie wierzył. Nawet jak już dzwoniłam do wszystkich, to śmiał sie mówił : "Po co tak sciemniasz???" Niezły, co? A jak uwierzył, toprzestał si.e smiac, bo wiedział, że już za niespełna dwa tygodnie będę jeździć NASZYM samochodem, wtedy zaczął się bać. :D:D:D:D Tak juz jest... z facetami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam klienta przed chwilą, o pierdolony, doprowadził mnie do takiej złości, że aż mi sie ręcę trzęsą.... O chuj złamany 😡 😡😡 😡 😡😡 😡 😡😡 😡 😡😡 Normlanie brak słow na takich palantów, więc mam dgo w doopie i nie będę sie za bardzo przejmowac, choć to niełatwe. Ale kutasm, bez kitu. Dziewczyny, wybaczcie, ale dawno już mnie tak żaden klient nie wkur.wił. SZOK!!! 😡 😡😡 Trudno, było minęlo. Miałam nadzieje, że jednak ktos tu na topiku będzie, bo dzisiaj środa i moje imieniny :) Nie no żart, ale w środę mam najmniej pracy, bo jest dzien pracy wewnętrznej i źliwie sie nudze. Niech któraś zawita i mnie pocieszy!!!!! 😭 Ale się wkur.wiłam,to normalnie szok, ide se zajarać!!! 😡 😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wpdam na minutke ! 🖐️ zaraz sobie posprzatam i kurcze trzeba by bylo remanent w koncu dokonczyc, zawsze mam problem z tym bo ciagle zapominam pisze sie renament czy remanent? jutro moze rusze zrobic zamach na ksiegowa to przy okazji bielizne slubna kupie ;) łoj! az sie zawstydzilam! zartuje, ja bym sie miala bielizna zawstydzic?! nie takie rzeczy sie kupowalo ;) a co tam u was dziewczyny? teorio przypomnialas mi jak ja prawko robilam! hahaha! jak zdalam plac to ryczalam w budynku i wyjsc nie chcialam-no bo przeciez nie zdam tak szybko!, trzy razy mnie wolalai do samochodu az w koncu moj mnie wypchnal za drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo 🌼 dla Ciebie zeby nerwik wyszedl z Ciebie i sobie poszedl ... do tego okropnego kutasa ktory cie tak zdenerwowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, obraziłam się na ciebie, bo to ja pisałam o prawku :( :P A i pisze się remanent :) Tak na przyszłośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi przeszło po kutasie, ale niesmak pozostał... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×