Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

A jak jest u Was? Bo ja nigdy nie widzialam aby bylo inaczej:)Daletgo ciekawi mnie jak jest w innych stronach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u nas też takiego zwyczaju nie ma, pierwsze słyszę.... tak samo jak w wielkopolsce jest pulter(pisałam juz wam o tym, ja mam za tydzień) a w innych województwach nie ma... co region to inna tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście! SZO)K!!! Nie będę teraz wnikliwie czytać, lae jutro jak znajde chwilke, to się wezmę za lekturę, oczywiście po programie Dzień Dobry TVN, z udziałem naszej gwiazdy ;););) Już sie nie mogę doczekać. słoneczko, piekne masz buty. Bardzo, bardzo, bardzo mi się podobają, naprawdę! Fryzurka też ładna, choć zupełnie nie w moim stylu, ale tobie jest w niej bardzo ładnie. a i masz piekny kolczyk w nosie!!! Ja tez kiedyś chciałam mieć przekuty nos, ale mam za dużym, więc nie wyglądałoby to dobrze :O :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A teraz terminarz: 10.00 - fryzjer 13.00- makijaż 15.00 - sesja studio 17.00- błogosławieństwo 18.00 - msza slubna 19.30-6.30 zabawa weselna :D:D:D:D:D:D:D:D Wiecie, że z jednej strony nie mogę się doczekac, z drugiej strony bardzo sie stresuję, ale jak myslę o zabawie ślubnej, to raczej nie mgę się doczekać, bo to już będzie prawie po, więc... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka-sprawdzilam poczte i NK ale tam nie ma zadnych zdjec!! wiec prosze na maila :) ja wysylam juz :) Aga-posle Ci zaraz te fotki fryzur Bronce tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostalam wiadomość że emisja naszego materiału w TVN została przelożona na 4 czerwca..... :(:(:( szkoda troche ale trudno. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)I juz prawie weekend:DHura hura hura:D Ja dzis tylko do 15 bo jade pozalatwiac pare spraw-w sumie niewiele zwiazanych ze slubem..ale moze przy okazji uda mi sie cos innego zalatwic..a mianowicie jakos przesunac@ :D Zobaczymy.... A poza tym co? Wczoraj zrobilam 50 kolejnych (a wiec teraz mam juz 100) zawieszek:) Moj zalatwiac z kolega z rodzinnego bloku ze zawiezie nas do slubu i co najl;epsze ten koles nic nie chce-nawet na paliwo-powiedial daasz falszke i juz:DCzujecie?Jak bedzie sie upieral to naprawde dostanie wodke...ale damy Mu np caly karton:)Oby wypil po weselu a nie w trakcie,bo ma po nas przyjechac rano;) M odebral mi buty od szewca - ktory tez zrobil to za darmo-wiec juz są rozciągniete:)a gdzie indziej zyczyli sobie 10zl za to:) Dzis tez planuje rozdac pare zaproszen na slub:) Tyle u mnie... A wogole to pisalam wczoraj do Teorii na NK....pozdrawia Was...ma troche problemow:(Nie chce tu pisac,bo nie wiem czy by sobie zyczyla...ale kazala Was pozdrowic:)A u Niej juz wzystkoz apiete na ostatni guzik:) Broneczko,kurcze 4 tego tez nie obejrze:(Ale moze jakos nagracie:D Nooo...teraz popracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! no dzieki Teorka :) wzajemnei! dzis piatek,wiec praca krotsza, mam dwie wiadomosci. dobra: nie bedzie jednak ciotki,ktora miala byc a jej bardzo nie chcialam! zla: mamy wodke,ale juz kupiona po podwyzce cen!ehh 150zl w plecy lacznie.. ale coz,trzeba sie liczyc ze stratami.. poza tym juz wole zeby cioci nie bylo i miec spokoj niz odwrotnie :) wiem,wstretna jestem,ale wlasnie balam sie jej przyjazdu,ze mi narobi bigosu na weselu..a tak przynajmniej jestem spokojna :) milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Środa ale jesteś spostrzegawcza ;0 a kolczyk juz mam z 7 lat, wszyscy juz się przyzwyczaili a najgorzej jak mój brat zapomina i mi tak ściska nos!!!! wtedy to jest ból, masakra!!! a ja właśnie leże w wyrku oglądam Dzień Dobry TVN i czekam na edycję z Tobą Broneczko a tu taka smutna wiadomość że przełożone..:(:(:( buuu to nie będę mieć jak obejrzeć tego odcinka 4 czerwca bo będę w pracy ale będę kombinować aby jakoś nagrać.... a myślałam że będzie edycja bo jest jakiś temat o ślubie....... no ale trudno...... Aga jak będzie mieć kontakt z Teorką to proszę ja pozdrowić 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu len mnie dopadł....To ciekawe ze zawsze mnie dopada, gdy....zostaje sama:D A Wy co porabiacie? Z nudów napiszę Wam co mi pozostało: Kupić: -bielizna na II dzień dla mnie -pończochy ecru na zmianę(na wszelki wypadek) -pończochy na II dzien -kosmetyki do makijazu na II dzien-bo poki co musze sama umalowac sie -bielizna i skapetki dla M na I dzien -bielizna i skapetki dla M na II dzien -bizuteria na I dzien -bizuteria na II dzien -cekiny do obszycia paseczkow przy sukni na II dzien:D -nić ecru-na wesle na wszelki wypadek -nić turkusowa do przyszycia cekinków:D -klej do klejenia zawieszek-jeden właśnie mi sie konczy -tablice rejestracyjne(chyba ze to bedzie w cenie dekoracji auta) -swiece na stoły -świeczniki na stoły -jakies perfumy dla mnie-jeszcze nie zdecydowałam jakie:D -kupic 2 beczki wódki dębowej Inne: -skonczyc wienietki -ustalic rozsadzenie gosci -skonczyc zawieszki-jeszcze 100:) -odebrac suknie na II dzien -jechac na 1 przymiarke slubnej sukni -jechac na 2 przymiarke slubnej sukni -odebrac suknie slubna -isc do fryzjerki dogadac wszystko-bo załatwiałam wszystko telefonicznie dotąd -iść na probne czesanie 1 albo 2 (kok hiszpanski do którego coraz bardziej się przekonuję albo czesciowo upiete czesciowo nie) -isc do makijazystki ugadac szczegóły(bo załatwiła mi wszystko Szefowa a ja nawet tam nie bylam) -isc na probny makijaz -umowic się z babeczką od pazurków -zrobic tipsy -ugadac dekoracje ostateczna kościoła -ugadac dekoracje ostateczna sali -ugadac dekoracje ostateczna auta -ugadac ostateczny wygląd bukietów -zamówić kosze z kwiatami dla mam -isc na 2 spowiedz -zapłacic za slub -zaplacic organiście i dogadac szczególy -rozdac reszte zaproszen na slub -powysyłac zawiadomienia o slubie danym kolegom z budowy :D Hmmm chyba tyle:D...o rany jeszcze sporo do zalatwienia kupienia itd itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zebynie robic kolejnego wezyka,powiem,ze mam podobny spis :) tyle zeperfumy juz wybrane moje, davidoff, a co do organisty, to nawet pozwolil zeby proby nie robic przed slubem z naszymi muzykami,wiec chyba bedzie spoko.oni sa specjalisci,wiec sobie sami poradza.nie wiem tylko czy zdaza sie wpakowac w rog przy oltarzu zanim my wejdziemy,bo jeszcze sa sluby przed nami! ale licze ze tak :) Moj powiedzial,ze nie moga byc na chorze,bo muzycy sa zawsze przed widownia,a nie za.wiec musi tak byc.beda chyba siedziec tak na anszej wysokosci ale z boku,w rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :classic_cool: Pogoda starsznie marna jest dziś, iście śpiąca i senna;) Agnieszko, proszę pozdrów Teorię jak będziesz sie jeszcze z nią kontaktowała ;) Mam nadzieję, że wszytsko jej się wyprostuje : ) Aga duzo Ci tego zostało :) Mi zostało: KOŚCIÓŁ - 2 spowiedź - zanieść kartkę z zapowiedzi od niemęża - zapąłcić za ślub SALA: - ugadać menu ( jutro) - zpłacić za wszytsko UBIÓR -przymiarki kiecki po kolejnych poprawkach - zapłąta rezty kasy za kieckę - kupienie zapasowych pończoch KAPELA, VIDEO, ZDJĘCIA - ustalić szczegóły (wszystko na tydzień przed slubem) Poza tym: - kupić kosze kwiatów dla rodziców i winka dla ojców - zamówić tort (tydzień przed) - przystroić auto margaretkami (dzień przed) - kupić wina i szampany i to chyba wsio :) Ale ten czas szaleje : ) Prawda? No ja jestem w wielkim szoku ;) Ale nie ma co sie nad tym skupić. Będę się zastanawiała dzień przed ; ) Dziś idę na kolejną przymiarkę. Ciekawa jestem efektu, bo to miał być jeden z wazniejszych elementów w tej kiecce ; ) Mamcia dziś poszła robić balejaż, ciekawe jak będzie wyglądała, bo ona zawsze blondi była ;) Ponadto muszę Wam powiedzieć, że remont się kręci coraz bardziej, wczoraj kupowaliśmy panele, okap, lustra, i inne pierdoły. W sobotę kładziemy panele, w przyszłym tygodniu ustwiamy całą kuchnie ipt. I łazienkę kończymy. Masakra, ale fajnie, cieszę sie niezmiernie :) I zastanawiam się jeszcze nad panieńskim. Bo mnie w sumie nie zależy na tym żeby go mieć, wiec chyba po prostu zaoprosze kumpele wszytskie na piwo, posiedzimy, pogadamy i pohihramy się jak zawsze i będzie git. Tylko moja najlepszejsza kumpela jutro wyjeźdza na Ukrainę i wraca dopiero 14 czerwca a chciałam to zrobić 13. No nic, coś wymyślę . : ) jak nagracie występ Broneczki to sie podzielicie jakos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose82 - to będziecie mieli towarzystwo przy ołtarzu ; ) Taki spis jest dobry i przydatny. Ja w ogóle w exelu zrobiłam sobie takie tabelki wyliczające wszytsko i jedna zakładka to ślub, druga remont, trzecia wyposarzenie i inne pierdoły. To się tak wydaje ale jak to wsyztsko się dodaje, to rośnie naprawdę niezła sumka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Kawciu,to moze mało masz:D? Tez duzo zostało-choc głównie pierdół:) I jeszcze tak brakuje mi checi do wszystkiego:)Tzn do pracy:DNajchetniej pojechalabym do domu robic kokardki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Aguś, też nie mam mało, ale większość neizależna ode mnie czasowo, bo dużo mam na tydzień przed ; ) Ale ogólnie wszytsko już pierdoły. Chyba jak wszystkim, prawda?: ) Bo to już takie dopinanie na ostatni "knefel" (guzik;) ) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kawcia tez bede miala margaretki na aucie :) mysle ze to najlepsze kaiwty bo trwale nie padna i w ogole ladnie sie prezentuja,i tanie! wiec chcemy z glowek margaretek zrobic dwie przeplecione obraczki,a jak starczy tiulu to tiulem litere V i w niej te obraczki.i deko na klamkach. u nas generalnie z najwazniejszych zostalo: -wina napoje piwo -wieczorek paniensko-kawalerski -ubranie dla Mlodego -zaplacic za wszytsko... -spowiedz,liturgia,etyka -ustalic dekoracje sali -nauczyc sie tanczyc 1 taniec -przymiarka,odbior sukni -fryzjer tydzien przed slubem,proby slubne :) niby nic ale jednak..procz sto pierdolow,o ktorych nawet myslec nie chce jak np drucik florystyczny do margaretek, kupno perfum dla Mojego, skarpetki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kawcia,zgadza sie, mamy towarzystwo pod oltarzem,ale trzeba..choc chcialam zebysmy sami byli. ale jak sie nie da to trudnom,bedzie dostojnie i elegancko.ja i tak bede patrzyla na Mojego Meza i ksiedza,wiec luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy wszystko w excelu np zakladki:zaproszenia,usadzenie gosci,zakwaterowanie w pokojach,zaopatrzenie. sporo... ale przydatne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia: Nick............ Rocznik.........Odkąd razem........Data ślubu (zostało) Lisafrank.......1984.............31.08.2005.... .....06.06.2009 (8 dni) Teoria ..........1983.............03.11.2001.... .....06.06.2009 (8 dni) Środa........... 1985.............28.01.2003.... ....10.06.2009 (12 dni) Sloneczko T....1987.............11.03.2007.........13.06 .2009 (15 dni) kawcia_mielona..1984..........29.08.2005....... .20.06.2009 ( 22 dni) Aga_80......... 1980.............08.04.2007.... . . 27.06.2009 ( 29 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia: Nick............ Rocznik.........Odkąd razem........Data ślubu (zostało) Lisafrank.......1984.............31.08.2005.... .....06.06.2009 (8 dni) Teoria ..........1983.............03.11.2001.... .....06.06.2009 (8 dni) Środa........... 1985.............28.01.2003.... ....10.06.2009 (12 dni) Sloneczko T....1987.............11.03.2007.........13.06 .2009 (15 dni) kawcia_mielona..1984..........29.08.2005....... .20.06.2009 ( 22 dni) Aga_80......... 1980.............08.04.2007.... . . 27.06.2009 ( 29 dni) Magdusiarose82 1982..........04./05.2007........27.06.2009 ( 29dni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Lisafrank i Teoria juz za tydzien slubują:)Fajnie kawciu,ze zrobilas takie przypomnienie....ale widac i Tobie sie musi nudzic:D Magdusiurose,czy Ty rownie zapracowana jak my;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak widac takie zestawienie to az serducho mocniej bije :) i z ulga oddycha potem ze ja na samym koncu ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia: Nick............ Rocznik.........Odkąd razem........Data ślubu (zostało) Lisafrank.......1984.............31.08.2005.... .....06.06.2009 (8 dni) Teoria ..........1983.............03.11.2001.... .....06.06.2009 (8 dni) Środa........... 1985.............28.01.2003.... ....10.06.2009 (12 dni) Sloneczko T....1987.............11.03.2007.........13.06 .2009 (15 dni) kawcia_mielona..1984..........29.08.2005....... .20.06.2009 ( 22 dni) Aga_80......... 1980.............08.04.2007.... . . 27.06.2009 ( 29 dni) Magdusiarose82 1982..........04./05.2007........27.06.2009 ( 29dni ) Broneczka25.....1983...........1.08.2007..........27.06.2009 (29dni) no Dziewczęta zleciało jak z piczy strzelił trza to opić !!!!!! ja wznoszę tost fervexem a reszta czym tam chce !!!!!!! zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia: Nick............ Rocznik.........Odkąd razem........Data ślubu (zostało) Lisafrank.......1984.............31.08.2005.... .....06.06.2009 (8 dni) Teoria ..........1983.............03.11.2001.... .....06.06.2009 (8 dni) Środa........... 1985.............28.01.2003.... ....10.06.2009 (12 dni) Sloneczko T....1987.............11.03.2007.........13.06 .2009 (15 dni) kawcia_mielona..1984..........29.08.2005....... .20.06.2009 ( 22 dni) Spanielka...........1986.........30.07.2001.........20.06.2009 (22 dni) Aga_80......... 1980.............08.04.2007.... . . 27.06.2009 ( 29 dni) Magdusiarose82 1982..........04./05.2007........27.06.2009 ( 29dni ) Broneczka25.....1983...........1.08.2007..........27.06. 2009 (29dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany... 22 dni... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryska
Witajcie jeszcze Panienki:) byłam z Wami na poczatku potem nie miałam już neta ale fajnie jest teraz poczytac nabazgrałyscie troche:) Macie stres przedslubny bo ja juz mam mdłości na sama mysl a to jeszcze do 27 troche czasu. Fajnie jest planowac na poczatku ale juz jestem wyczerpana wszystkim sie martwie a zmartwien nie brakuje czasami chciałabym żeby było juz PO. wiem ze to głupie bo to jedna noc i juz nie wróci wiec powinnam nie móc sie doczekac ale jestem wstydzioch i nie moge sobie wyobrazic siebie w centrum uwagi. Napiszcie jak mozecie bo wszystkiego nie przeczytałam wiec nie wiem:( czy kupowałyscie jakies okrycie jakby ODPUKAC pogoda zawiodła? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :classic_cool: Jak wam mija weekend? Bo minie póki co super;) Wczoraj kładliśmy panele w kuchni, już połozone i zajebiście ta podłoga wygląda!!! Normalnie bomba jak dla mnie. Lepiej wybrać nie mogłam :classic_cool: Potem jechałam z mamą i teściową do knajpy omówić menu, więc to już mam z głowy. Następnie pojechaliśmy na koncert czerwonych gitar :) Nie jest to już to samo co kiedyś, ale też fajnie, wręcz fantastycznie. Tak wydarłam ryja i się wyskakałam, że masakra, tego było mi trzeba. Mówię Wam, jak to pomaga odreagować to szok. Za tydzień ide podrzeć ryja na marylę :classic_cool: Cyprysko, ja nie przewduję nic, ponadto nawet na niepogodę. Mam na suknie przeiwdziany taki bardzo zwiewny szal, by zarzucić na ramiona w Kościele bo nie chcę z gołymi ramionami i cycami iść do Kościoła. Więc tylko to będę miała ; ) Ewentualnie parasol jak się rozpada ; ) I to już 20 dni o maj gudnes :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×