Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Tą ze zdjęcia nr 1 kazała mi babka założyc, na manekinie wyglądała ta suknia całkiem ładnie, więc przymierzyłam. Ale ta ze zdjęcia nr 3 podoba sie najbardziej Łosiowi, bo [pokazywałam mu w katalogu. W tej co jest link i nie ma zdjęcia, miałam bardzo wąską talię, będę może jutro mierzyć, albo w środe, to może uda mi się zrobic zdjęcie, to Wam pokaże. Maja ją źć do tego salonu w tym tygodniu, bo byla zamówiona, ale jeszcze jej nie dowieźli. Jak będzie, to idę, przymierzam i robie zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka, a Ty pokaszywałas swoja suknię?? Jak nie to pokaż i to szybko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA domyślam się, ze to Ty na NK do mnie weszłaś ;) ;) kurna jednak potwierdzam, że jesteś straaaaaaasznie szczupła ;) ;) ;) ;) ;) a Natalia ostatnia w Twoim profilu to też ktoś od nas ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa nie masz problemów z robieniem fotek?? ja jak mierzylam suknie to moją bratową wygonili na koniec salonu i bacznie obserwowali żeby przypadkiem jakiejś fotki nie strzeliła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nic nie zmieni, to my zaproszenia będziemy roznosić już od połowy lutego, ewentualnie początek marca. wiem, wiem, wcześnie, ale nie mamy wyjścia. Objechać prawie 100 osób, to nie takie proste, zważywszy na to, że tu mamy rodzinę, tam mamy rodzinę, jeszcze tam, i jeszcze w tatmy miescie, pół Polski... :D Musimy wczesnie zacząć, żeby zdążyć... :) A Wy kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa obczaiłam Twoje fotki sukien wczesniej i wszystkie mi się podobały bo troszkę podobne do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia my nie wiem ale pewnie ok kwietnia dopiero :P bo teściowie mają przyjechac 20 lutego, wtedy ma zostać ustalona lista ostateczna potem idziemy zamawiać zaproszenia na które sie czeka ok 2 -3 tygodnie więc pod koniec marca, początek kwietnia można by zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisałam środa a skoasowalam i wpisalam teoria:P sorki środka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka, w trzech salonach nie pozwolili i w zasadzie w tym czwartym też nie, ale dziewczyna, która mieerzyła przede mna zapytała, czy może zrobić ze dwa ,trzy zdjęcia, zgodziły się, więc mi było im ciężko odmówić, ale za późno sie zorientowałyśmy i tylko kilka zdjęc kumpela zrobiła, moja mam próbowała, ale w tle były inne suknie i nie było mnie widac, taki telefon, a druga kumpela nie zdążła pokaasować plików i nie miała pamięci i tylko ta jedna zrobiła parę zdjęć. TELEFONEM!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TaK WŁASNIE MYSŁAM, SPRYTNA JESTEM I ZAJARZYŁAM :) :):):) Sory za caps locka... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka, masz tę suknię? Jakis link? zdjęcie? cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka, bez urazy oczywiście, ale w ogóle nie moim typie. Kumpela namawiała mnie pól godziny, żebym w salonie taka przymierzyła. Nie dałam się :P Niech spada.... :) Wolę proste kiecki, ale Ty pewnie jestes zachwycona i to najwazniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zachwycona to za dużo powiedziane, poprostu ubrałam ją i podoba mi się jak wygladałam. BRONECZKA WIE JAKĄ CHCIAŁAM INNĄ ZAMÓWIC i wszystkie laski potiwerdzily ze ta o niebo lepsza:) ona nie bedzie taka mega beza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sie własnie tak zawsze dzieje że jak się cos nie podoba a potem zmierzy to..... hehe gust się szybko zmieni:) ja tez jak ogladałam na necie to mówilam fuj :p ZOBACZYMY CO MI PRZYŚLĄ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to samo, w życiu bym nie pomyślała, że takie fasony będą mnie interesowac, a teraz??? INNYCH JUŻ NIE CHCĘ NAWET OGLĄDAĆ!!! Szybko zmienia sie gustm, to fakt... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietka --> Twoja suknia też nie w moim guście ;) pozatym wydaje mi sie, że ciężko się w niej tańczyć bedzie ;) ale najważniejsze że Tobie się podoba i że Ty sie w niej czujesz najpiekniejsza a to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie było tak, ze ja od poczatku wiedziałam że ma być skromna i koniec :P i za namową babki przymierzyłam taką "zwydziwianą" ale jeszcze szybciej zdjęłam bo czułam się jak bombka choinkowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, baby uciekam :P Bo jeszcze mam troche księgowania, a chciałabym wyjśc parę minut po 17.00... :) Nie rozpiszcie się za bardzo.... A! madzianetka, skąd jesteś? Bo w Rzeszowie zamawiasz suknię, ja mam tam kupę rodziny, do której niebawem będę jechac, może spotkamy sie na jakiegoś browara ;);););)???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Uciakem, przed wyjściem jeszcze zajrzę. Pracuję w takim programie, że mogę siedzieć w necie albo qw tymże progarnmie, tak nas chamy załatwili :P :D :D :D Ale daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa ja raczej wrocek:) a link z rzeszowa bo mojej sukni juz nie mają we wro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, nie chcę do domu, czeka mnie rozmowa, nieprzyjemna rozmowa.... :( Ale przetrwam i jutro znowu Was [pomęczę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spko. Tylko szkoda, bo sie nie napijemy piwka :):):):) Pa laski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to ja ale znowu mnie ze Środą pomyliłaś :D :D :D Środa ja mam do Rzeszowa jakieś 160 km :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrwasz Środa i to z pozytywnym skutkiem madzianetka 🌼 co do sukni nie w moim typie choc rzeczywisie nie wyglada jak beza, jak ksiezniczka z disneya ale fajnie, ja bym takiej nie ubrala ale nie jest straszna beza jestem ciekawa jak ty bedziesz w niej wygladala, napewno cudnie :) wy sie wszystkie ogladacie w nk, ja tam mam konto ale fikcyjne tylko po to zeby ogladac znajomych czasami ;) takze dajcie namiarek jakis, z checia zerkne na was :) a moj pb chyba kazdy juz widzial i wie jaka mam brzydka buzke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×