Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

;) Kurcze...ale mi sie dziś nie chce pracować:)Dl;atego wymyślam co mogę,żeby nie musieć pracowac...kurcze,jakby to Szef widział...... WYGONCIE MNIE,PROSZE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wkurza moja kuchnia, chce juz miec remont!!!!!!!! ide na dwórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wkurza to, że wy jeszcze parę godzinek i macie koniec pracy a przede mną za 40 minut jeszcze 8 godzin :(:(:(:( spanielka tylko ubierz się ciepło!!! u nas strasznie zimmnnnooooo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj pechowy jakis dzien. Program w którym powinnam od czasu do czasu pracować, nie dxziała :( I mam juz zaległości :( Przed chwila dzwoniła koleżanka i podobno ja gdzies obgadałam, kuźwa, jakie te baby sa głupie.... :( Niektóre oczywiscie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie kaieś fatum :(:(:(:( Chce mi sie beczeć. Zostan e sama na tym świecie... :(:(:( Od ust do ust cos idzie i wychodza jakies kur.wa głupoty i jakies chore pretensję. Jeszcze żebym obgadała, to rozumiem, ale nie powiedziałam nic złego, wręcz przeciwnie, ale wiecie co,zawsze, no prawie zawsze obraca się cos przeciwko mnie... :(:(:( Mam życiowego pecha. Chcę dobrze, kończy sie jak zwykle, na opak... :(:(:( Jakas masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa....biedactwo...rzeczywiście nie fajnie....ale pamiętaj masz nas:)Wiec nie wszystkie baby sa takie zle...ale fakt faktem,ze kobiety potrafia dokuczyc..wiem cos o tym...z ostatniej pracy rezygnowalam przez jedna taka....i dzis ciesze sie,ze to zrobilam ...ale swoje przeszlam...nie martw sie i dla Ciebie jutro bedzie lepiej:)Zreszta jestem przekonana,ze ten Twój wieczorem przytuli,wyjaśnicie sobie wszystko, przypomnicie,ze zyć bez siebie nie mozecie...i juz wszystkoi inne bedzie niewazne...anwte ta kolezanka,ktorej nieobgadalas.......a pomysl,wniosek z tego,ze moze powinnas Ją obgadac...chcoiaz pretensje byłyby uzasadnione;)...Zartuje:) Kurcze jakos humor mam dzis niesamowity:) 🌻 dla Ciebie Środo i dla pozostaych oczywiscie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa 👄 i sie tak nie martw i nie doluj gorzej, my cie uwielbiamy 🌼 sloneczko ubiore sie cieplutko bo u mnie tez zimno, dziekuje, ty tez pamietaj o sweterku za te 40 minut ;) 🌼 dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, szkoda gadac. Niby z ta koleżnka sobie wyjasniłyśmy i wszystko ok, ale napisałam do drugiej i czekam na wiadomośc. Nie lubię takich sytuacji. ale mam to w dupie, bo nie czuję sie winn, więc niech sobie mysla, co chcą. Aga, pytanie do ciebie. Kojarzysz taką miejscowośc jak Gomunice, Kletnia? Prosze odpisz... To bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jak tylko będziesz miała chwile, to napisz, czy kojarzysz te miejscowości. Gomunice Kletnia Proszę! Dziewczynki dla Was 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze kojarze,mieszkam blisko-a w zaasadzie mieszkałam,chpc i teraz mam blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam cieszycie się :D hyhy żartuje ;) na dworze przyjemny mrozik ale słoneczko, zaraz biorę się za obiadek, pranie już powieszone, normalnie robię się mała kurka domowa :P Środo czasem każdy ma takie parszywe dni 🌻 trzeba je po prostu przeżyć, jutro będzie lepiej zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Broneczko:)JA sie dzis strasznie oppieram przed pracą:)Wiec czas mis ie wlecze niesamowicie...wolalbym byc w domku i pobawic sie w kurke domowa:)A tak...moj M wrocil duzo wczesniej niz mial...wiec mnie czeka dreptanie na pieszo...ale za to obiadek bedzie juz przygrzany jak wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, tak własnie myślałam, skojarzyłam po nk, jak pod Twoimi danymi sa miejscowości. Ja byłam w Kletni mierzyć suknie, jak pisałam, że jade daleko, to własnie tam. Jaki ten świat mały. Byłam w takim małym salonie, w Kletni, u takiej babeczki w domu prawie. Podejrzewam, że wiesz o jakim salonie piszę. Mam nawet wizytówkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Broneczka ja tez w kurke domowa sie bawie :) mamy strasznieee maly ruch 😠 wiec przyszlam i robie nalesniczki z dzemem truskawkowym, powidlami sliwkowymi i z nutella :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo-oczywiscie,ze wiem gdzie mierzylas...moja kolezanka kupowala tam suknie...wiesz....ja uwazam,ze jak na szyta suknie to duzoz a duzo zaplacila...ale jesli Ty jestes zadowolona to super:) Ja wlasnie sie wsciekam...bo nie zaplacilam jeszce za mieszkanie a mialam do 30-ego...a moj szef ktory powinien dac Mi kase w piatek..nie dal mi-spytal co pradwa czy moze byc w poniedzialek..na co odpowiedzialam,ze no tudno,bedzie musiala pczoekac wlascicielka mieszkania...a dzis cisza jak po smierci organisty.....zla jestem...jakie to niesprawiedliwe,nie dosc,ze dostaje takie marne pieniadze to jeszcze z takim problemem przy wyplacaniu..nie wypomniajac,ze Ich (Szefostwo) stac na wszystko..tylko nie na pensje:( I moj dobry humor poszedl sie jeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko ja dzis tez walczę z naleśnikami bo robię krokiety ze szpinakiem, mojemu tak posmakowały że robię drugi raz pod rząd :) Ogólnie zabijam czas pisząc na blogu i oglądając Milionerów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ja nie dostałam maila o kłotni z Łosiem :P i od Broneczki też nie :( czuję sie pomijana za każdym razem jak wysyłacie maile :P :P :P :P :P :P a co do sukienek ŚRODA to mi się najbardziej podobasz w sukni na zdjęciu nr 3 !! wyglądasz w niej bosko !! ;) w tej co ją sobie chyba tak trzymasz z tyłu ;) Suknie ze zdjęcia nr 1 i nr 2 optycznie Cię pogrubiają zwłaszcza ta nr 1 :O :O ja bym jej nie brała bo w tej z numeru 3 wyglądasz o 15 kg szczuplej ;) ;) ;) ;) BRONECZKA gratulację !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 😘 i jeszcze podstawe podnieśli ;) no super !!! :D :D :D AGA 80 ----> ja już ostatnio pisałam o NK żebyśmy się pooglądały i tylko Środa odpowiedziała na apel i ja widziałam ją a ona mnie ;) ale już wysyłam Ci na maila moje dane ;) ;) i czekam na rewanż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale nie mam chyba Twojego e-maila Teorio - zaraz naprawię Aga - ja powysyłałam nk tez - prosze sprawdzić!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maila mam pod nickiem ale jak nie chce Wam sie włazić to se go dodam z boku o ! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam ten filmik i zawsze ryczę ze śmiechu jak go oglądam po raz setny :D :D :D :D :D :D a swoją drogą fajne dzieciaki ;) i takie kurna podobne do siebie jak 4 krople wody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorio, w trzeciej mówisz,? Przemyslę, dzieki. Wszyscy mówią trzecia, trzecia, nawet mój Łoś. a o kłotni z Łosiem pisałam tylko do obecnych pań :P I jakos tak wyszło, że Ciebie nie było. :) Nie mogę otworzyuć tego, bo kuźwa internet chodzi jakby chciał a nie mógl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. Łoś mnie nie widział, tych zdjęc tez, pozałam mu katalog z sukniami i ta własnie najbardziej mu sie spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie mam w niej zdjęcia, bo jej nie było w tym salonie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ta mi przypomina najbardziej sukienkę ze zdjęcia nr 1 w której to sukience wyglądałaś najgorzej :O strasznie Cię pogrubiła a w tej trzeciej = mistrzostwo świata jak dla mnie !! :D :D :D :D no ale skoro sie w innej czułaś lepiej to musisz teraz wybrać i pewnie wybór będzie ciężki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Bogu ja mam już suknie zamówioną i juz prawie zapłaconą:P teoria TY też masz na 6 czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą tej nie oceniam bo nie wiem jak w niej wyglądałaś ;) a skoro mowisz, ze najszczuplej i wogóle to nie mam powodów żeby nie wierzyć ;) w każdym razie ja bym ZDECYDOWANIE nie wystąpiła w sukni ze zdjęcia nr 1 bo moim zdaniem wyglądałas w niej niekorzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka ---> nooooooooo na 6 ;) szkoda, że nie jest rok 2006 bo byśmy miały: 06.06.06 a to już prawie jak 666 :classic_cool: :D :D :D ja też sie cieszę, ze moja się już szyje bo ogłupieć idzie z tymi sukniami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×