Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

A Środa to mnie chyba nie lubi :P ja przyszłam na kafe to Jej tu nie ma :( Środo przemawiam do Ciebie ..... where are You??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneckzo,wcale nie odebralam,ze jestes malo skromna-raczej pewna swoich walorow-i ciesz sie,bo ja np jestem szalenie zakompleksiona i mnie nic sie we mnie nie podoba:(I nawet jak moja przyjaciolka-u ktorej kupuje suknie powiedziala,ze nie wiedziala,ze mam takie ladne ksztalty.to nie uwierzylam...wiec ciesz sie,ze Ty potrafisz cieszyc sie swoim wygladem:)reszta skzoda ze nie mozemy podziwac Twojej sukni na Tobie..ale mam nadzieje,ze jak bedziesz miala zdjecia to wyslesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych zaproszeń, których link wleiłam, to bedą te, bo po pierwsze bardzo mi sie podobają po drugie sa stosunkowo niedrogie po trzecie koperta do nich jest gratis po czwarte personalizacja gratis Te zamówie, a teściowa niech spada na bambus. ;) Ni, no żart.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kce,kce!!!Nie moge sie doczekac:) A wogole to nie wiem czy pytalam,ale chodiz ktoras z Was juz na nauki?I jak jest...bo my idziemy 11-ego marca 1 raz...a slyszalam rozne opowiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, a czy ty kolezanko widziałas moje zdjęcia w sukni, którą wybrałam? Oceniałaś? :classic_cool: bo nie pamietam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My muielismy nauki ekspresowe, nie wierzę w te nauki, a nasz młody ksiądz po prostu z nami rozmawiał i już. Jeszcze zostało nam odwiedzenie poradni jakiejś tam, pojedziemy, oblukamy i już będzie po naukach. Bosze, musze dzisiaj albo jutro do księdza zadzwonić, ustalić godzinę ślubu.... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Środo wysyłam:) Środo czekam na Twoje fotki i moze Twoja nieobecnosc zosatnie Ci przebaczona :) a Was proszę zajrzyjcie na mojego bloga i powiedzcie co sądzicie o tych fryzurkach tam ok ? Środa z ktorą kokarkdą te zaproszenia chcesZ? kolor w sensie :) Aga my nauki robiliśmy juz w pazdzierniku weekednowo więc tylko poradnia dzis nam zostala napsize wam wieczorem jak bylo :classic_cool: hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nauki mielismy w listopadzie, teraz tez tylko poradnia zostala, nauki były nudne i nic jakoś nowego sie nie dowiedziałam dobra teraz zmykam do pracy, trzymajcie sie cieplo dziewczynki broneczka ja też chce zdjęcia tylko wieczorem obejrze bo teraz nie zdaze:) caluski papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, kokarda albo w kolorze złotym, albo w kolorze starego złota. Jeszcze się nie zastanawiałam. :) Czekam na maila i wysyłam swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa cudnie w tej sukni wyglądasz!!!!!!!!!!!!! naprawdę pasuje Ci idealnie :) tylko ten welon z lamówką... nie bardzo ale wiem że chcesz kapelusik wiec pewnie byl mierzony tak sobie ;) co do reszty - daj dziewczyno spokoj, pojechalabys do USA to bys zobaczyła tam prawdziwe " s......biki" i jeszcze by Cię pytali czy nie masz anoreksji :classic_cool: wiem znam z autopsji więc luzzzzz wyglądasz na zdrową dorodną seksowną kobietkę i tak masz siebie widzieć!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostalam sama to ide sprzatac co tu bede sama siedziala :) a tu moj prezent dla mojego M. na jutro, zadnych serc, zadnych mdlych czerwieni za to z jajem i humorem kupilam koszulke , wybralam obrazek na google i reszte zrobil Pan w punkcie graficznym : http://img150.imageshack.us/img150/5577/p1020321gk0.jpg i jak??? dodam ze Pingwiny z Madagaskaru sa ulubionymi bohaterami bajkowymi M. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Broneckzo,ze tyle zwlekalam z odpowiedzia...ale musialam popracowac;/...i dopiero zobaczylam twoje zdjecia przed chwileczka...no i coz moge powiedziec-WYGLADASZ BOSKO..i rzeczywscie ta suknia jest jakby szyta na Ciebie-a przyznam,ze nie wierzylam,ze moze byc tak idealnie dopasowana na Ciebie-widc mylilam sie...wygladasz cudnie..i wcale nie widac mega kaca;) A wogole to na ktora macie godzine slub i jak planujecie sie umowic do malowania, czesnia itd itp...bo wlasnie dzis myslalam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Broneckzo,co z tymi linkami oczywscie ZNÓW nie moge otworzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga za słowa otuchy 🌻 ale beda male przerobki sukni bo jest minimalnie za szeroka teraz w biodrach- schudlo mi sie, no i ta wstazka bedzie dorabiana :) no ja mam na 17:00 slub na 10:00 fryzjer na 13-14 malowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam slib na 16 i jeszcze nie poumawialam sie z fryzjerem, czy na makijaz...ale mysle,ze o 15 musi byc juz u mnie moj M...wiec sadze,ze powinnam o 13 byc juz w domu umalowana,uczesana i z pieknymi paznokciami:) (choc nad tymz astanawiam sie czy nie zalatwic to w piatek wieczorem-chyba,ze znajde salon gdzie kompleksowo zrobia mi wszystkie te 3 zabiegi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achu23
Witam, może ktoś szuka fotografa na swój ślub? Proszę zajrzeć na stronę- foto-joanna.pl. a jeśli zdjęcia się spodobają proszę o kontakt:) Pozdrawiam i życzę Wam samych udanych i wymarzonych ślubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie zastanawiam co to sie stalo,ze tu takie pustki!!!!! Ja wlasnie zastanawiam sie nad makijazem i fryzura bo mimo,ze bylam wielokrotnie sie czesac na rozne okazje to jednak z zadnej fryzjerki nie bylam tak zadowolona by powierzyc Jej czesanie mnie na ślub;)Kurcze,zabrzmialo to jakby to bylo mega wyroznienie móc mnie uczesac do ślubu:D A jeszczew ymyslilam sobie,ze najlepiej gdybym w jednym miesjcu zalatwila wszystko:/Uruchamiam wszelkie znajomosci i nie moge nic wymyslic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! padam na nosek i nic mie sie nie chce ... :( i jakos ni mam ochoty na nic ale powiem wam cosik :D dzis listonosz jak co tydzien przyniosl gazetke, no i tam z okazji walentynek jest duzooo zyczen, czytam sobie, czytam.... i ..... "Dla najwspanialszej żony Natalii od kochającego męża Karola i Spanielek" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D smialam sie troszke a urywek gazety wycielam i wloze do albumu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakos ogranal mnie bezwlad i niemoc chyba lenia :( no, to tak a co do was Środa uszka w górę, zaklepoczmy nimi razem z radosci i do przodu! o tak! byle do przodu! nie przejmuj sie tak tesciowa :) trudno :) zaproszenia mi sie podobaja :) ja tez mam w swoich takie wstazki choc zaproszenia inne sa :) sa ladniusie, zamawiaj jak TOBIE sie podobaja :) Broneczka bluza zajefajna :D Agusia, co ja sie bede powtarzac, w tej sukni jestes piekna i nie ma co tu gadac na ten temat, i to bolerko wlasnie mnie urzeklo bardzo :) co do wodki, hmmm... my myslimy nad Sobieskim nie ma was? co dzis tak slabiutko i cichutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka 🌼 Ja sie teściową nie będę przejmowac, ale miałam dzisiaj bardzo ciężki dzien, jeszcze musze jechać po pracy do szerfowej pi PIT i strasznie mi sie nie chce. :( Poczytałam sobie dzisiaj książkę, bo wczoraj Łos mi wypożyczył z biblioteki, nawet nieźle sie zapowiada.:) a Ty moja droga spanielko, miałas wczoraj trochę racji z tym npaleniem na Łosia ;) My ostatnio to jak króliki, szok ;) Ale masz romantycznego mężą spanielko, winszuję. Ale mam dzisiaj dzień, dawno juz tak nie miałam. Nawet nie siedziałam na kafe, a to już choroba :) Jeszcze za oknem non stop pada, jak wyjdę z pracy będę musiała odśnieżać samochód :(:(:(:( Mam nadzieje, że chociaz weekend będzie troche lepszy od końca tego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy gorzką żoładkową de lux, tak jak sloneczko T. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×