Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

zdjęc nie dostałam my też mamy co jeszcze załatwiać ale ten tego troche sie pokłóciliśmy....i na razie nic nie robimy u nas śnieg pada i pada i bokiem mi wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko --> bardzo się cieszę, ze wszystko się ułożyło !!! 🌻 🌻 trzeba zawsze dać szasnę na wyjaśnienia i będzie okej 😘 a te róze hmmmmmm ;) ;) ;) ;) zazdroszczę ;) ;) A co do postów - ZAWSZE ZANIM DACIE WYŚLIJ TO SKOPIUJCIE SOBIE TO CO NAPISAŁYŚCIE ;) LISAFRANK - następna pokłócona ? :P ej laski hormony do kosza i spokój, spokój ;) tylko spokój może nas uratować :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria nie raz dluzsze kopiuje nie wiem czemu tym razem nie!!!!!!!! ciezko bulo mu to wubaczyc ale sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko czyli nie powiesz nam o co poszło ? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 co was Sloneczko nie zabije to was wzmocni i jestem pewna ze skoro wyszlo Sloneczko ;) po tej burzy to tylko was to jeszcze bardziej wzmocni :) trzeba to uczcic! bo Sloneczko przyszlo do nas!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 moze i to nie te bukiety roz ;) zazdroszcze ale juz cos ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee Słoneczko, jak romantycznie, jak w filmie:D ale na poważnie to bardzo się cieszę że już między Wami wszytsko w porządku, naprawdę bombowo!!!! Tulę mocno :) kurna ja dziś mam dość wszystkiego :( miałam taki zajebisty humor rano, a teraz?feeeeeeee Srodo, ja tez pale wiec nie bylas z tym sama:P No ale widać fajka w moim towarzystwie Ci nie smakowała skoro nie pamiętasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziekuje dziewuszki ze przyjelyscie mnie z powrotem kochane jestescie kazdą różę która jest najładniejsza nazwe wami hihihhihhiihi a teoria babolku sprawdź pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawcia do gory uszy a nie w dół ! ;) 😘 w koncu żeś moja siostra nie ? :classic_cool: Ok mykam do spania ;) trzymajcie kciuki żebyśmy sie nie roztrzaskali bo w koncu lecimy w piątek i to 13-tego :classic_cool: wracam w środę i widzę maksymalnie 2 strony !! to nakaz !! :D pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałaś chyba napisać ze widzisz maksymalnie dwie strony.....chyba do dwusetnej strony hehhe cisza na topiku:)trzeba chyba iść do spania dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dzieki za wszystko co napisalyscie-mimo,ze nie spodobala sie Wam moja suknia (tak jak mnie) ale jak Teoria napisala suknia juz wybrana i bron boze nie zlauje tego i nie zmienilabym zdania nawet po Waszych opiniach-bo i tak nadal podobam sie sobie w tej z bolerkiem-i wlasnie to bolerko najbardziej w sukni mi sie podoba no i oczywscie ta koronka-bo Teorio to koronka jak slusznie zauwazylas:) Co do tych 2 lat...to ja nie twierzdze,ze to duzo i ze znam Go juz idealanie...ale chcialam powiedziec,ze juz troche Go znam wiem np jakie ma zarty-DURNE to prawda-ale taki jest-i z czase nauczylam sie nie denerwowac gdy gada glupoty gdy np zejda sie z Jego tata i jeden przez drugiego wymyslaja jakies glupoty-wtedy my z Jego mama patrzymy na siebie i mowimy jedna przez druga-wie Pani (wiesz Agnieszko) ze nie wierze w to:) Teorio wracaj szybko:) Lisafrank-wyslalam Ci zdjecia!Ale jesli nie to wysylam jeszcze raz i Tobie SLoneckzo tez🌻 dla Ciebie-mimo,ze Ty chyba na brak kwiatow nie narzekasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczęta w piątek TRZYNASTEGO!!!! Ja nie wierzę w TAKIE rzeczy, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;) Hej Aga 🖐️ słoneczko T, tobie po prostu 🌼 . Cieszę sie bardzo, że wyszło tak a nie inaczej. lisafrank Tobie też 🌼, mam nadzieję, że między Wami też już jest OK. i rozpoczynacie ponowne, dalsze planowanie tego najważniejszwego dnia. Spanielka i Broneczka i kawcia, where are you???? 🌼 teoria, to wiem, \"odpoczywa\", ale jej dobrze, a my jeszcze dzisiaj w pracy... :( Ale niech sie bawi dziołcha, bo kiedy jak nie teraz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co ogólnie, to mi się już nic nie chce, mam jakąś taką niechęc do tych "przygotowań". Dociera do mnie, że kasa, kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa... Nie mogę się jakos tak zebrać w sobie. Zła jestem na te zaproszenia, bo już były wybrane, juz miała je zamawiać, a tu teściowa z tekstem, że nie! Nie wiem sama, musze szukac, dzisiaj się w mońcu wezmę. Ale mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeh dziołchy. Ja dziś tylko na chwilkę. Mam kupę roboty, a mam zepsuty humor i nastrój od wczoraj i chcę pracować i pracować i pracować żeby nie myśleć, nie myśleć i NIE MYŚLEĆ!!! U mnie zima pęłną gębą Śniegu nasypało w cholerę, i ciagle sypie i sypie. Może to i dobrze! Lubię patrzeć jak sypie!! Ja nie wierzę w piątek 13 i nie mam zamiaru też się przezornie ubezpieczać. Dla mnie osobiści cyfra 13 jest dobra i szczęśliwa więc mnie to nie rusza. Trzymajcie się, i miłego dnia i pozytywnego nastawienia i humoru. Bo mój lezy na dnie i wygląda na to że predko sie nie podniesie. Pozdrowienia dla Wszystkich dziewczyn. nie dajcie się głupocie ; ) Idę pracować NIE MYŚLEĆ NIE MYŚLEĆ!!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo,a moze masz PMS;) Ja tez prawde powiem nie mam juz takiego zapalau jak na poczatku-bo najwazniejsze wybrane....teraz chce isc poumawiac reszte..ale juz to mnie interesujace niz suknia wiec juz sie nie spiesze:DA zaproszenia juz leza ic zekaja na kwiecien:) A teraz popracuje mimo,ze nie chce mi sie:( I nie ma z tymnic wspolnego,ze dzis 13 i piatek-w zeszlym roku dokladnie zdalam prawko:)I dla mnie bardziej pechowy jest 14:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, tydzień po @, raczej nie mam PMS ;) Ale ja bardzo nie lubię, kiedy sobie cos uwidze, upatrzę, wybiorę i mam w planach, a ktoś sprawi, że musze z tego zrezygnować 😠 Moja teąściowa czasem nie mysli, tak jak powinna. Zła jestem, bo Łos wziął wczoraj pensję i już nie mam pojęcia, co kupić, bo nie wiem, co ważniejsze i na co pierwsze przeznaczyć pieniądze. Wkurza mnie to, że wszystko kręci się wokól kasy... 😠 A najgorsze jest to, że tylko ja sie tym martwię, Łos to zawsze (ale to po prostu zawsze, co mnie doprowadza do szewskiej pasji) mówi "Będzie dobrze. Jakoś damy radę", niepoprawny optymista!!! :) Ale ja nie lubie, jak cos idzie nie po mojej mysli. Znalazłam teki zaproszenia, podobają mi się i są stosunkowo niedrogie: http://www.allegro.pl/item546538017_cudne_zaproszenia_slubne_personalizacja_gratis.html Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia, a czemu masz taki podły nastrój??? Głowa do góry, przecież pada śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia_mielona skąd jesteś? może pisałaś ale nie chce mi się szukać bo i tak pewnie bym nie znalazła u nas też śnieg sypie (Podhale)i sypie od paru dni, a ja myślałam że juz wiosna będzie :( można iść na sanki Aga dzięki za maila, odpisałam mi na szczęście nikt się nie wtrąca do przygotowań, z teściową w ogóle sie nie widuje, pyta czasami Mateusza czy coś nie pomóc ale nie ma nic takiego do roboty mama czasami mi coś podsunie i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Bobry 🌻 Aga a mi się Twoja suknia podoba, i góra też z tej koronki bo zanim zakochałam się w swojej to kiedys chorowałam na suknię La Sposa 5848 - link do niej : http://img370.imageshack.us/img370/348/mojasuknia1zv16gj4jl.png ale potem jak zobaczyłam swoją to oszalałam wiec gust mamy widzę podobny ;) Co do bycia razem 2 lata - bo rozumiem że o to chodzi - nie ma na to reguły, ja byłam z poprzednim 6 LAT (w tym 3 lata mieszkałam) i okazało się ze się bardzo róznimy i praktycznie nie mamy wiele wspólnego, a z M. jestem dokladnie 1,5 roku teraz, po 6 m-cach jak mi się oświadczył wiedziałam że jest mi przeznaczony i każdego dnia utwierdzam się w tym coraz bardziej :)a na poznawanie się do głebi mamy całe życie ... Słoneczko T - bardzo bardzo fajnie 🌻 wierzyłam że się pogodzicie Środo - co to za humorki masz ostatnio? Uśmiech na twarz i do przodu marsz,przed Tobą najpiękniejszy dzien życia a Ty się spinasz.... kasa to nie wszystko!!! Teoria - Twój Tato to widzę jak moi rodzice.... niereformowalni w tym względzie, teraz jak już jestem na swoim aż mi czasem głupio że tacy są hojni, ale dzięki temu wiem że sama będę taka dla swoich dzieci i mam poczucie bezpieczenstwa chocby nie wiem co, to cudowne uczucie 🌻 Kawcia a Ty co zasmucasz ???? opowiesz???? 😘 ------------- ja byłam wczoraj na filmie \"wojny ślubne\" z kumpelą i polecam :D:D:D na poprawę nastroju i odnalezienie równowagi na 4 m-ce przed ślubem zajebiście pokazuje pewne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Środa - zaproszenia te wyzej sliczne bardzo w moim guscie :D lisafrank - my tez mamy spokój, Mama M. nie wtraca sie w nic, a moi są daleko i jak potrzebuje to pomogą ale nie narzucają absoultnie nic, zdecydowaliśmy się na wódkę !!!!!! Bedzie Pan Tadeusz :classic_cool: a mnie się podoba bo butelki estetyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Broneczko:)JAK ZWYKLE NIE MOGE OTWORZYC tego linka:(A jaki to model La Sposy,to poszukam inaczej:) Co do wodki to ja tez chcialabym Pana Tadeusza jest raczej dobra i jak slusznie zauwazylas ma estetyczna butelke:)Moj M chce Wyborowa - i poniewaz postanowione,ze to Jego rodzice nam kupia...to pewnie nie bede mogla za bardzo sie awanturowac o to,ze wolalabym inna:( A wogole to chce juz do domku-glowa mi peka-podobno jest biometr niekorzystny...i to pewnie dlatego:( Kawciu-co sie stalo? Chyba nie chodzi o ansza wczorajsza rozmowe?🌻 dla Ciebie i jesscze jeden 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Broneczko:)JAK ZWYKLE NIE MOGE OTWORZYC tego linka:(A jaki to model La Sposy,to poszukam inaczej:) Co do wodki to ja tez chcialabym Pana Tadeusza jest raczej dobra i jak slusznie zauwazylas ma estetyczna butelke:)Moj M chce Wyborowa - i poniewaz postanowione,ze to Jego rodzice nam kupia...to pewnie nie bede mogla za bardzo sie awanturowac o to,ze wolalabym inna:( A wogole to chce juz do domku-glowa mi peka-podobno jest biometr niekorzystny...i to pewnie dlatego:( Kawciu-co sie stalo? Chyba nie chodzi o ansza wczorajsza rozmowe?🌻 dla Ciebie i jesscze jeden 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawciu mam cos dla Ciebie-jak bedziesz na GG wkleje Ci rozmowe z moja kolezanka,ok:)?Tylko pojaw sie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisafrank-to z dlugim rekawem jest osobno-zapinane do tylu bolerko:)Planuje je miec najdluzej do 1 tanca-bo chyba dluzej nie wyrobie:)A moze wrecz przeciwnie i wtedy zostana w nim do konca bo straaaaaaaaaaaasznie mi sie podoba jestem przeszczsliwa,ze juz ją zamówiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi na migrenowe bole glowy pomagają tabletkki o nazwie SOLPADEINE więc polecam, pije sie je jak plusza bo są rozpuszczalne przez to bardziej i szybciej się wchlanija co do sukni to podałam model - La Sposa 5848 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Broneczko,juz z miedzyczasie sprawdzilam:)Tylko,ze myslalam,ze La Sposa powinna miec nazwe a nie numer i dlatego :D Ale wiesz,ze moja to rybka z bolerkiem zapinanym do tylu-i cala jest z koronki nie tylko gora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze wiem bo ja tez mierzyłam - model INDIA taki byl wlaśnie - a tą Ci pokazałam tylko bys gore zoabczyla bo jest podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym "rybki" sa modne moze jakies 2-3 lata i jest na nie szał, wczesniej byly glownie rozszerzane suknie trendy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przy mojej figrze najlepiej bylo wlasnie w takim fasonie-w innych wygladalam na nizsza i wogole tak niefajnie...a kiedys jeszcze zanim planowalam slub-zanim chyba nawet poznalam M uwazalam za najpiekniejsza suknie model: Sydney z La Sposy....i w sumie teraz przymierzlam podobna i...bleeeeee niefajna:)A w tej sie zakochalam..i juz nie moge sie doczekac wlasciwych przymiarek,ze nie wspomne juz,ze najbardziej nie moge sie doczekac 27 czerwca:)Wiesz,ze juz zostalo 4 mce i 2 tyg?Strasznie malo,co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ja miałam poglądna suknie w literkę A, ale jak się okazało że moj M. taki wysoki, ze figura moja nabrała kobiecych kształtow, ze mam ladny biust, zarysowaną talię i jestem niestety duzo nizsza od M. to musialam miesc suknie ktora mnie w gore wyciagnie, z tym ze ja do swojej sukni jeszcze bede miala wstążką pod biustem taka jak w tej : http://www.coline.pl/suknie-slubne/la-sposa-mecenas.html no i nawet jak poszlam przymierzac to kobieta od razu ze tylko rybk ai rybka choc taka wlasnie juz chcialam :) przymierzalam kilka szerszych ale byłam szersza niz wyzsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe przeczytałam co napisalam i wyszlo że jestem jakaś malo skromna :classic_cool: ale jak napisze, że do 18 roku zycia byłam szczuplakiem, bez dużych ładnych tzytzków i biodra proste jak chlopak to moze mo wybaczycie że teraz tak się cieszę tym co mam :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×