Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Hej dziewczynki!!!Co z Wami? Nasz topik zamiera:( Spodziewalam sie,ze po weekendzie bedzie co czytac(bo ja moge zagladac tylko w pracy do Was) a tu, niespodzianka... Spanielko, Kawciu, Środo, Teorio, Broneczko!!!!!!!!Wracajacie!!! co u mnie?Wrocilam wczoraj ze Śląska-i juz 2 pierwsze zaproszenia rozdane:)Jutro idziemy do 1 spowiedzi przedslubnej, a w srode zakonczenie pre kan...a wogole,to w piatek straaaaaaaasznie sie zdenerwowalam i za tydzien wybieram sie do swojgo ksiedza z nastqwieniem bojowym..otoz dowiedzialam sie,ze ksiadz ustalil jednej dziewczynie godzine slubu 0,5h przed moim!!!!!!!!!OPrzeciez to niemozliwe,by Jej nabożenstwo skonczylo sie w tym czasie-w praktyce bedzie to wygladac tak,ze po prostu nasza masza sie opozni..jak znam siebie,to bede chciala byc jakies 10 minut przed planowanym nabozesntwe...czyli co,okaze sie,ze bedziemy pewnie z 0,5h czekali pod kosiolem!!!!Jestem zla !! A co do kamizelek-mnie nie podobaja sie kamizelki sprzedawane z garniturem-zreszta nie spotkalam sie dawno z takimi kamiezalkami-i te biale (czy ecru) bardziej mi sie podobaja...ale np maz mojej kolezanki na swoim slubie byl wogole bez kamizelki i w krawacie bordowym:)Wiec mysle,ze to zalezay od tego co sie komu podoba:) Nooo tyle u mnie...wracam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga :) no ja bywam ale specjalnie nie ma co pisac :) ustalilismy,ze Moj bedzie mial od garnituru kamizelke,jakos go sobie nie wyobrazam w bialej... nie wszystkim pasuje,wiecie.. chyba,ze przymierzy i sie zakocham ale watpie :) jak ogladam rozne zdjecia par w necie to maja roznie,wiec to nie jest mus :) Agus, co do ksiedza tez bym byla niezle wkurzona!!! Msza polgozdinna?? nie ma szans. i co zrobicie? da sie im przesunac na pelna godzine? inaczej bedziecie czekac!chyba ze to jakas inna Msza czy cus? dzialaj dzialaj byle predko! wspolczuje,az sama sie boje co my zastaniemy u ksiedza w kwietniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej : -) Ja zaglądać zaglądam, ale nie piszę zawsze, bo jak nie dzieje się nic nowego to co mam pisać?!:) Aguś - ksiadź naprawdę przesadził, pójdź do niego, dowiedz się najpierw czy to prawda, jeśli tak, to powiedz mu że tak być nie może bo pół godziny msza trwać na pewno nie będzie, więc wiesz ; ) Na pewno da się to załatwić tak by obie strony były zadowolone : ) Ale też bym się wkurzyła : -) u mnie remont trwa choć teraz się zatrzymał, bo trzeba czekać aż wylewka dobrze zastygnie i wyschnie zeby możnabyło płytki kłaść:) Wczoraj mieliśmy spotkanie naszych rodziców z teściami, było naprawdę zajebiście :) podobało mi się : ) :classic_cool: Poza tym coraz bliżej wielkiego dnia, coraz więcej trzeba załatwiać, w tym tygodniu kupić wódkę musimy i obrączki, i popchnąć do przodu zaproszenia. kilka sztuk mamy już rozdane, ale ile jeszcze przed nami to szok : -) pogoda dupiata, nie podoba mi sie, ja chcę słońca bo człowiek wówczas jakiś weselszy : -) Także wiecie : ) wracam do pracy bo mam jej w cholere!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny!!!! Od czasu do czasu zaglądam na nasz topik ale jakieś takie pustki,że mi samej się nie chce pisać i wchodząc mam nadzieję,że będzie jakiś żywszy temat do pogadania a tu lipa;) z przygotowań na razie nici tzn. nie żebyśmy się pokłócili ale mamy już wprawdzie pozałatwiane wszystko, byliśmy w USC i u księdza spisać ten durny protokół-masakra!!!!!!! spowiedź 1 przedślubną mamy na Wielkanoc :o :o :o :o zaproszenia część daliśmy a część jeszcze leży, mam za sobą 1 przymiarkę, a T garnitur będziemy wybierać w kwietniu ( poleciła nam tak jego ciotka, która pracuje w sklepie z garniturami) ,gdy przyjdą nowe modele związane z Komuniami w pracy mamy nie za ciekawie, u mnie od 1,5 jestem pokłócona z 3 su**ami i jest bardzo ****owo a i u T też kiepsko, bo jego szef ma jakieś wonty o to że T bierze wolne, bo musi coś tam załatwić związanego ze ślubem, za tydzień w poniedziałek idziemy wieczorem do poradnii a ten dupek nie chce dać mu wolnego żal 😡 chcieliśmy tego szefa zaprosić ale zmieniłam zdanie no to na razie tyle z mojej strony dziewczyny nie pozwólmy aby nasz topik umarł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla WAS 🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) pochwale się że \"my\" już wisimy w ogłoszeniach z zapowiedziami, musze iść zrobić zdjęcie tej gablotce z nasza kartka na pamiatke, w koncu nie codziennie sie tam wisi:D a tak to pogoda jest taka paskudna ze szok, na przemian leje i pada gesty snieg, ja chce wiosneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee do ślubu: jutro mam probna fryzure, w srode idziemy ciacho obadac i torta, zaklepac termin, i dalej zapraszac, mysle tez nad winem, jakie kupujecie? polslodkie chce tylko jaka nazwa?zna ktos cos dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank-to chyba ciarki przechodza po plecach jak sie siebie widzi w gablocie co? :):):) fajowo :) na winach sie nie znam, dobre jest cin cin, ale jest topik tu na kafeterii o winach, wez zobacz co polecaja. mz kupimy chyba czerwone i biale. powodzonka z fryzurka ;) dziewczyny, jest tak zimno i wieje paskudnie, ze szoooook... co za pogoda.. tak sobie dzis przegladalam mase roznych panein mlodych i stwierdzilam,ze naprawde im mniej na sobie i w bukiecie tym sie lepiej wyglada. niektorzy przedabrzaja na maxa i wychodzi kogel mogel ;) ja wiem ze chce minimum juz :) czyli welon mgielka krotki jednowarstwowy a nie dlugi koronkowy. bolerko do kosciola. kolczyki te co wyzej sie pytalam czy ladne-musza byc ladne bo juz mi Dziobasek zamowil :) wiec musza pasowac chcac nie chcac. bukiet minimalny - storczyk,1-2galazki lub takie podtrzymujace na ramieniu. i maly storczyk we wlosach. tyle mam nadzieje,ze nie za duzo :) jak sie 'opalacie' na czerwiec? kolezanka mi poleca Dove balsam opalizujacy, strasznie zachwala. ja teraz kupilam jakis inny, ale musze wyprobowac niedlugo. nie chce byc mega blada na slub,a nie zdaze sie opalic. w ogole ciekawe jaka pogoda bedzie w czerwcu, az sie boje... bo ten klimat to same figle plata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) JA CHCE WIOSNE!!!!!!!!!!!Nich ktos cos zrobi...mam dosc juz tej pogody-po 7 wyszlam z psem na spacer i padał śnieg-kto to słuyszał,zeby tyle trwała zima:( A wracajac do glownego tematu tego topiku:) W mojej parafii nie wisi sie w gablocie a ksiadz wyczytuje na mszy niedzielnej (zawsze o 10) i mowi sie,ze \"spadło się z ambony\":)I jest przesąd że nie powinno sie slyszec swoich zapowiedzi,bo to przynosi pech...KAwciu chyba ma szracje , chyba naprawde jestem zbyt przesądna:D.No a my idziemy w poniedzialek do USC zalatwic to zaswiadczeniei od razu do ksiedza zaniesc wszystko i dac na zapowiedzi..Ile u Was sie placi za to?bO ja slyszalam,ze kolezanki maz dal 50 zl..a u Was? No i bede chyba zla po tym spotkaniu..bo powiem ksiedzu co mysle o tym,ze zapisal kogos na msze 0,5h przede mna!!!!A wogole dzis idziemy do 1 spowiedzi-bo jutro konczymy pre kany (czyli jak dla Was nauki:) )i jest msza na ktorej wszyscy musza przystapic do komuni...w czwartek wybieramy sie na pierwsze konsultacje w porandi malzensko-rodzinnej:) CO jeszcze?Hmm...wczoraj wpadla do mnie kolozanka (a swoja droga dzis juz wypilam szklanke herbaty i teraz racze sie woda niegazowana:D nie to zdrowie juz:D ) i zaoferowala sie ,ze wydrukuje nam atykietki na butelki z naszym zdjeciem (papier mam -zostal z zaproszen-i mysle,ze fajnie bedzie wygladalo to bo wtedy zdjecie wyjdzie cos ala sepia:) )No a co najwazniejsze to za darmo:D...wiec kosztowac nas bedzie tylko jakas tasiemka zeby to przywiazac do butelki:)Teraz pozostaje nam wybrac jakies zdjecie i do dziela:)Nie moge sie doczekac efektu...a wogole coraz bardziej podoba mi sie,ze przygotowania sie intensyfikują:D Nooo tyle u mnie:)A u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj słonko świeci, ale śniegu jeszcze duzo my na zapowiedzi dalismy 50 zl w mojej parafii, ale nie wiem czy Mateusz płacił coś w swojej parafi, bo tam też musimy wisiec, hehee my do spowiedzi prawie na Wielkanoc, mamy juz te karteczki co ksiadz spowiadajacy musi podpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ksiadz nie podpisuje sie Wam na karteczkach na ktorych macie podpisy z nauk? Bo my dostalismy karteczki na ktorych sa podpisay za wszystko-nauki, spowiedzi,konsulatcje indywidualne w poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to zima jak nic i sniezyca brrr ja juz sie trzese od rana! zajdziemy chyba do zakrystii w niedziele do ksiedza wspomniec ze bedziemy u neigo w swieta,bo sie kurcze sama juz boje..a ze chcemy auto naprawiac to i tak bedziemy.moze sie cos dowiem konkretnego. chce wiosny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bylyscie juz u spowiedzi przedslibnej..bo mnie dzis moja droga kolezanka K zasiała we mnie minimalny niepokój z tej okazji:)Jak bylo?Kiedy daje sie karteczke do podpisania-przed spowiedzia?Czy na koniec,bo przeciez i tak podpisuje po spowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylismy,ale w moim kosciele nie raz bylam z karteczka do spowiedzi swiatecznej (taaaa takie glupoty) wiec zawsze sie dawalo przed spowiedzia,jak sie przykleklo to podawalam ksiedzu.jak bylam w innej parafii akurat to dawalam po spowiedzi do podpisu.mysle ze lepiej dac przed spowiedzia,zeby wiedzial ze Wy do slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) ale widze ze topik zyje :) ja jakos stanelam z przygotowaniami do slubu :( ale niedlugo bedziemy zaczynali rozdawac zaproszenia, moze w koncu zamowimy ksiege gosci i stroiczki na butelki i tablice i... ale po swietach, w sobote moja mama ma 50 urodziny i kupilismy (ja i K) wlasnie jej z moim braciszkem hydromasaz :) mam nadzieje ze sie ucieszy bo sporo kasy poszlo ;) no wiec moja nowa upatrzona bluzeczka i zajefajne dzinsy poszly sie gonic w daleka przyszlosc dzieki temu :D no coz... a na zapowiedzi pojdziemy po swietach dac, chcialabym aby ksiadz ten z naszej starej parafii do ktorego pojdziemy po swietch po odpis chrztu tez pozwolil nam dac na zapowiedzi w naszej miejscowosci tanm gdzie sie wychowywalismy ale jak to wyjdzie to niewiem, bo on nadal mysli ze bedziemy u niego slubowac ale po tym jak nas potraktowal to moj K powiedzial ze NEVER! a jechac i mu powiedziec ze jednak nie nie chcialo nam sie az :( no i po swietach do naszego ksiedza na protokol, i wtedy juz musze sie umowic z dekoratorka kosciola i juz na styk podzwonic do fryzjera i wizazystki i juz porozwozic na dobre zaproszenia i przypomniec panu z auta slubnego i w koncu cos ustalic z facetem ktory nas wykolowal z msza slubna-oprawa muzyczna mszy 😡 i niewiem jeszcze co :( masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no my z ksiedzem tez planujemy na wielki piatek-tylko nie wiem czy nas jeszcze przyjmie ehhh a jak nie to zaraz po swietach. co do masazu-bedzie na pewno zadowolona! ja kupilam po masazu dla rodzicow na rocznice slubu na kwiecien-juz byli i sa wniebowzieci,choc polamani haha ale powiedzieli,ze pomysl mialam madry :) dostaje sie ladne zaproszenie,oplaca i tylko termin trzeba ustalic.oni nawet sobie zmieniaja,bo nie chca calego ciala tylko plecy badz twarz dla mamy.wiec fajowo :) zobaczysz,ze wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak byliśmy u księdza i jak dawał nam te karteczki to kazał nam abyśmy przed spowiedzią powiedzieli że to nasza 1 spowiedź przedślubna gadałam z bratową na ten temat i nie wiem jak u was ale u nas jest tak że najlepiej (jeśli chodzi o spowiedź przed ślubem) to lepiej iść do księdza z swojej parafii bo ci z innej to tak się czepiają że szok( pyt. typu czemu? jak długo,itp.) masakra normalnie mam stracha;o i jednak zdjęcia w plenerze będziemy mieć w sobotę przed ślubem a miałam mieć dopiero po ale może to i lepiej muszę się jeszcze umówić to fryzjera i kosmetyczki tylko na którą godzinę aby nie było za wcześnie i za póżno, no bo jeszcze te zdjęcia ślub mam o 16 a u mnie rano też snieg padał a teraz słoneczko ;);););););) i mam tydzień spokoju od tego mojego :D:D:D:D bo jest na delegacjii ale i tak strasznie tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose82 :D:D:D nie zrozumialysmy sie, my im kupilismy taki hydromasaz do wanny fajny, wiec beda mieli swoje SPA, myslalam o wlasnie masazach dla mamy ale znajac ja to ciagle by nie miala czasu zeby jechac na takie masaze a chciala jej mikrodembrazje zamowic i masaze kamieniami goracymi... no ale tak jak pisalam watpilam czy znalazlaby czas, wiec takie male Spa kupilismy im do lazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm my mamy slub o 17,fryzjera i kosmetyczke mam na 8 niestety..termin na 10 juz byl zajety! wiec i tak wiem,ze wyspana nie bede :) my nie mamy sesji w ten dzien,wiec sie wyrobimy z wszystkim innym. ale radze nie za pozno brac fryzjera, moze tez 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyyyyyyyy dzień :classic_cool: o pogodzie to Wy mi nawet nie mówcie bo bo c spojrze ze okno to inna pogoda :) Naprawde mam ochotę na wiosnę, taką ciepłą, prawdziwą, zeby aż pachniało nią ;) A ona nic. Chyba jeszcze walczy z zimą (ta zima to jędza musi byc:P ) My teraz w weekend mamy nauki, więc będzie już z głowy. Jutro musze zalecieć do księdza popytac co i jak z tą spowiedzią bo on mi nic nie mówił :) W końcu zostanę z ręką w nocniku :D Wiec się przejdę a przy okazji poklacham ze z nim, bo on zajebisty jest i lubię z nim gadać :classic_cool: Czas biegnie jak szalony, kołowrotek się rozkręcił i zaczeło sie już na dobre :) Zaproszenia już zaczeliśmy rozwozić, ale muszę przyspieszyć tempo bo się nie wyrobimy :) Więc chyba mi przyjdzie tez w tygodniu odwiedzic rodzinkę po uprzednim zadzwonieniu czy są :classic_cool: W tym tygodniu mamy zamiar kupić wódkę w końcu, w przyszłym obrączki. W zasadzie mieliśmy to zrobić już tydzień temu ale przez ten remont sie nam przeciągnęło. Co zrobić :classic_cool: tak sobie dziś pomyślałam o tym slubie i kurna masakra:classic_cool: nie mówię o samym weselu ale o slubie. Ja się tak cholernie boję że ze śmiechu nie wyrobię że masakra!! CHyba se jakiegoś kielicha walnę czy coś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac,bede musiala przed spowiedzia powiedziec ze to 1 spowiedz przedslubna...troche sie boje,ale z drugiej strony to co nie da mi rozgrzeszenia,no bez przesady,pogada sobie i juz...w koncu temu sluzy spowiedz:) W poniedzialek przyszly (albo wtorek) idziemy zalatwiac te papierkowe sprawy w moim USC i ze wszystkim do ksiedza-chce miec z glowy dlatego to chce jak najwczesniej. Ja do fryzjerki mam na 9:30 a do malowania na 11,a slub na 16...zapisalam sie juz jakis m-ac temu dlatego mialam mozliwosc wybrania godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba też wezmę na 8 fryzjera aby się ze wszystkim wyrobić muszę jeszcze obgadać z fotografem co i jak i zobaczymy ja już spisywałam protokół, najpierw poszliśmy do USC tam zostawiliśmy 84 zł za papierki i do księdza w sumie jak czytałam w necie jakie są te pytania to byłam przerażona ale jak spisywaliśmy to nie, bez sensu były pytania dotyczące nas- tzn.zawodu, wykształcenia lub ile się znamy i od kiedy jesteśmy zaręczeni,itp a dalsze pytania to były pytania gdzie odp. była Tak/Nie ale to ksiądz sam odpowiadał a my tylko przytaknęliśmy tak/nie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale siedzieliśmy tam dobre 45 min. ;o wczoraj odebraliśmy księgę gości, która robiła mi kumpela jak która chce wyśle na meila foto, teraz segreguje zaproszenia i cholerka musze domowic jeszcze 4 na allegro ;0 ;0 ;0 niewiem jak to mozliwe ktora była juz u poradni??? w poniedzialek mam 1 spotkanie w grupie, ile to trwa??? a pozniej indywidualne!!!! jejku jeszcze tylko 81 dni :):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halooooo :classic_cool: sie dziewczynki tak nie bójcie tej spowiedzi :D :D :D ja przeżylam to i Wy przezyjecie :D chociaż w sumie ja trafiłam na głuchego księdza chyba, powiedziałam 2 grzechy i mi kartkę podpisał a wszystko trwało może 3 minuty :classic_cool: protokół też jest do przeżycia :D chociaż nie powiem pytania z dupy strasznie ale nie jest źle :) my w ten czwartek ostatnia wizyta w poradni i mamy wszystkie formalności załatwione :D zapowiedzi już poszły i u mnie i u Mateusza, i zostanie nam tylko jeszcze ostatnia spowiedz ale to juz przed samym ślubem :D zaproszenia zamówiliśmy , w tym tygodniu powinny przyjść więc od 6 kwietnia zaczynamy rozwozić za tydzień odbieram suknię - wczoraj byłam na ostatniej przymiarce i jestem megaaaaaaaa zadowolona z efektu :D :D :D na początku kwietnia Mateo idzie do miary na garnitur, kupujemy obrączki i już MAMY WSZYSTKO załatwione :D :D :D ufffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria mam nadzieję ze sie pochwalisz sukienką, moja jest w trakcie szycia, a zapowiedziami musimy jeszcze jechac do T parafii i tez juz beda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zobaczyc twoja suknie teoria! :p ja to mam stresa przed wizyta u ksiedza z naszej parafii tam gdzie mieszkalismy i sie wychowywalismy :( łeeeee... koszmar normalnie, ciekawa jestem czy przyjmie nasze zapowiedzi bo tam juz nie mieszkamy itd. ale tam mieszkalismy jeszcze 1,5 roku temu... jak myslicie? ja bede reszte zalatwiala po wielkanocy, w ogole bede miala swieta jak nie swieta :) w wielkanoc nasz kumpel bierze slub i zaprosil nas na slub i na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima idz sobie w koncu!!! wiecie ze u mnie jest snieg do kostek...? zwariowac mozna :p jest ktos w ogole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×