Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Wiesz,ja tez zastanawialam sie co bedzie jak ksiadz zle wpisal nasz slub-bo na rece Mu nie patrzylam i mzoe wpisal omylkowo w inna date=-ale w miedzyczasie inna dziewczyna( kuzynka mojego szwagra) ustalala swoja godizne slubu-w ten sam dzien i potem Jej mama mowila mojej,\"to co, corka juz byla u ksiedza?\" wiec wiem ze zapisal dobrze,skoo mowil Jej,ze juz jeden slub ma w ten dzien...ale Ty jak widzialas jakw pisywal to chyba rzeczywiscie panikujesz troche:)Ale rozumiem Cie-bo sama mam tez tak ze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do winietek to u mojej kolezanki bylo tak,ze wieczorem w piatek bylismy na sali porozkladac winietki (a swoja droga to Ona nie byla przygotowana do tego wczesniej-na poczekaniu rozkladala:)No i rozlozylismy jako tak a potem obsluga lokalu dopiero rozkladala obrus:Dwiec sciagali winietki i rozkladali na nowo...ale rozlozyli tak jak Oni im przekazlai wiec bylo ok...ja mam nadzieje,ze jak ja rozloze w piatek wieczorem to juz tak zostanie i nic nie bedzie ruszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Chetnie z Wami popisze i powymieniam sie przemysleniami ,tez wychodze za maz 6.06.2009 na dodatek w Londynie ,jest moze ktoras z Was ktora tez bierze slub w Anglii .Bo z tego co poczytalam to wiekszosc w Polsce ale wpisow jest bardzo duzo :)i przewaznie huczne wesela na sto par.Moj slub bedzie skromny i prywatny na trzydziesci pare osob ale z racji ze bedzie polsko -zagraniczny troszeczke sie denerwuje .Moze ktoras z Was czekaja podobne przezycia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, ja tez 6 czerwca:P ludzi bedzie malo bo coraz wiecej ma inne plany lub ciąże zaawansowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Margus :) nie,slub i wesele w Polsce.poki co nie znam nikogo kto by wychodzil za maz zagranica.. wiec nie dopomoge,ale masz fajnie,bo wszystko robisz na miejscu a nie biegajac UK-PL ;);) kolezanka brala slub w USA we wrzesniu,ale byl skromny,20pare osob takie przyjecie tylko.nie bylam. Aga-no wlasnie nie wiem jak to jest z sala-sprobuje podjechac jeszcze w wieczor przed slubem,ale wiem jak to bedzie-sto roznych spraw na ostatni moment..a to 15km dojazdu od domu,ale warto by dopilnowac samemu,no zobaczymy. ksiadz wpisywal przy nas widzielismy oboje,nazwiska i godzine w 27czerwca,ale hm na 100% nigdy sie pewnym nie jest..troche sie boje dzwonic,zeby nas nie pogonil i nie powiedzial ze tego dnia a tego mamy sie u neigo zjawic,bo tak nie mozemy,to problem dla nas,chcemy sami narzucic kiedy bedziemy wiec w tym problem hmm ale jeszcze jest teoretycznie 20dni do dokumentow,wiec moze nam jeszze z niczym nie wystrzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niesmialo zaczne... czesc wszystkim :) wiecie dalej niewiem co myslec, moj K mowi ze musimy sie starac zeby to sie wiecej nie powtorzylo... powiedzielismy sobie tyle bolesnych rzeczy ktorych wczesniej nie mowilismy bo nie chcielismy sobie przykrosci robic... to bylo szczere, przemyslane, i w sobie trzymane dotad wiec dobrze ze wyszlo na jaw ale kurna i tak bolesne... sama w czasie tej klotni zachowalam sie jak totalna idiotka :( on tez przegial ostro :( poprosilam go zeby wiecej nie rozmawial ze mna o slubie, przyszlosci itd, wczoraj bylismy po samochod o zaczal rozmowe co zrobic na podworzu i jak... mielismy nie gadac a sie rozkrecilismy z planami na 5 lat chyba :D on chce sie zachowywac i zachowuje jakby nic sie nie stalo... ale sie stalo duzo... dosc o mnie! witam nowa! Środo oj, oj! ja poki co ... no nawet nie wiem co wam napisac, jak sie pozbieram to odezwe sie - ale czytam co jakis czas co u was leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Spanielka! wlasnie widzisz,najlepiej sobie czesto mowic co nie lezy a co lezy,bo przynajmniej wie sie na czym sie stoi.ja ze swoim czasem sie sprzeczamy,bo mamy ciezkie charaktery,ale przynajmniej on wie co mnie wkurza i czego nie lubie i vice versa-wiec nie ma dlanas nic jakiegos wiekszego zaskoczenia.gadamy o wszystkim waznym i bzdurnym-i czasem czujemy sie jakbysmy byli malzenstwem od 5lat a nie znali sie dopiero 2lata 4miesiace!!i to przed slubem..sa jeszcze trudne chwile przed nami,ale ciagle twierdze ze najwazniejsza jest rozmowa,bez wrzasku,ale powiedziec wszystko bo niedpowiedzenia i tak w koncu wyjda. ja wierze Spanielka,ze dojdziecie do ladu ze soba :) zycze Wam tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Ja dzis usiedziec w pracy nie moge-bo wieczorem jade do dekoratorki i jestem tym faktem taka podekscytowana:D, ciekawa jestem co wymyslimy, biore swoje winietki wiec bede chciala by dekoracje dopasowala mi do nich wlasnie:) A wogole tow ymyslilam,ze moze wczesniej zaczniemy zaprasazc-za 2 tyg (niecale) moja siostra wyprawia corce 5-te urodiznki i pomyslalam,ze jak wybralibysmy sie do Nich to moglibysmy Ich i Jej tesciow zaprosic juz wtedy-z sioistra bede sie jeszcze widziaa na swietach,ale z tesciami Jej pewnie nie a poza tym juz 2 zaproszenia byloby mnie-to co prawda o 4 tyg wczesniej niz planowalam,ale co z tego:) A poza tym jestem na etapei wyboru bucikow,ale u mnie w sklepach nic slubnego nie ma jeszcze:(Pewnie trzeba bedzie poszukac czegos w wiekszym miescie..albo poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda jest latwiej wszytko zorganizowac bo na miejscu i na ironie losu duzo po polsku:) w polskim salonie slubnym szyje suknie na moje indywidualne zamowienie,fotografa tez znalazlam polskiego ,przyjecie bedzie w malym ale romantycznym i przytulnym i ciekawie urzadzonym hotelu za rozsadne pieniadze:) stymze menu bedzie raczej zagraniczne a nie typowo staropolskie ale z Polski bedzie niewiele gosci wiec przezyje bez bigosu i barszczu czerwonego:) alkohol to tez raczej wino i piwo i jakies koktajle moze kilka butelek zobrowki zakupie dla symbolu polskosci ale rodzina mojego narzeczonego nie pije mocnego alkoholu .Bedzie pizza ze specjalnego pieca .Wiec bedzie to troszeczke oryginalne przyjecie ale grunt ze mi to odpowiada w koncu to nasz dzien .Limuzyny mi sie nie podobaja wiec zawiezie nas moj przyszly szwagier swoim volvo.Zaproszenia juz dotarly tez ciekawe i eleganckie .Obraczki kupilismy w zeszlym roku jak bylismy na Cyprze wiec tez nam sie milo kojarza i sa mila pamiatka.w podroz poslubna lecimy na Ibize tez juz zarezerwowalismy i bardzo sie ciesze no i w sumie jeszcze troche kosmetyki i wszytko powinno byc gotowe bez stresu i nerwow. Tutaj raczej nie robi sie wielkich wesel ale we wrzesniu mamy slub kuzynki mojego slub na 150 osob ,przyjecie w hotelu Hilton za kupe kasy.Ja zupelnie nie jestem amatorka takich wielkich slubow :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie apropo listy prezentow nie wiem jak sie teraz to rozstrzyga w Polsce ale tutaj ponoc czasem jest tak ze podaje sie sklep np Debenhams i goscie zakupuja takie vouchery za dowolna kwote my potem to sumujemy i mamy ta kwote do wydania w danym sklepie.Moj sugerowal zeby w srodku w zaproszeniu dac link do sklepu internetowo gdzie sie kupuje ten voucher ,uznalam to troche za niestosowne i ze tak nie wypada od razu przec na ludzi zeby cos kupili,potem mielismy dolaczyc do zaproszenia bilecik z ta informacja ale w koncu z tego tez zrezygnowalismy i ustnie jesli beda sie pytac delikatnie zasugerujemy ta opcje prezentu . Mysle ze to przyzwoite rozwiazanie :) Apropo winietek tez beda karteczki z z nazwiskami gdzie kto siedzi i ja ustale te miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margus-ja napisalam wierszyk z uwzglednieniem prosby o bilecik wodny,roze zamiast bukietu itd ;) nie wszystkim sie podoba,ale bedzie na zaproszeniu.nie chcemy stosu prezentow,a kase.niech to goscie wreszcie pojma ;);) a w UK to nie znam zwyczajow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej margus29!!! witamy wśród swoich :) Spanielko, aj lov ju 😍 Trzymam kciuki za wszystko, co dla ciebie najważniejsze, pozbieraj się szybciutko i wracaj do nas opowiadać, jak ida przygotowania :) Jak zapewne zauważyłas, każda z nas przechodzi coś takiego w trakcie narzeczeństwa, tak było ze mną, Agą, kiawcią, więc się nie przejmuj, bo to tylko chwilowe, ja to wiem, ja czuję, że tak właśnie jest. Dlatego, mimo naszych kłótni wiem, że to ten i że za niego chcę wyjśc i przeżyć z nim resztę życia, podejrzewam ,że w Twoim przypadku jest tak samo, a na pewno podobnie, więc tego :):):) Co do listy prezentów, my czegoś takiego nie robimy, mieliśmy dorzucić do zaproszenia info ;), że chcemy kaskę, ale zrezygnowalismy z tego pomysłu, bo na zaproszeniu mało miejsca i wyglądałoby po prostu głupio, dalismy info, że chcemy kupony totolotka zamiast kwiatów. Co do kasy, zamiasty prezentów, to wydahje mi sie, że goście już w zasadzie wiedzą, że młodzi wolą diostrać gotówkę, niż prezenty, liczymy na to :) Kurcze, w tym tygodniu przyjdą jkuz zaproszenia, ale fajnie, już sie nie moge doczekac. Mój Łoś chorował, ale już dzisiaj trochę lepiej sie czuł rano, mam nadzieje, że szybko z tego \"wyjdzie\", bo jak jest chory, to jest nieuzyteczny ;);););););), no wiecie, tego, tamtego ;););););););0;) Ale dzisiaj na wieczor obiecał mi to i owo.... ;););););););););););) W ogóle wieczorem przyjeżdża do nas jakiś doradca finansowy, kumple dali mu nasze namiary, w zasadzie nie wiem po co, ale w gruncie rzeczy, to spoko, bo tak naprawdę chetnie bym porozmawiał z kimś takim na temat przyszłości, odnośnie budowy domu, zaciągnięcia kredytu itp itd Także w sumie cieszę się na to spotkanie, przez telefon wydawał się miłym giościem i mam nadzieję, że w rzeczywiśtości również taki będzie :):):) Tylko bez przesady.... :P:P:P: ;);););););) Nio dziewczynki miłegodnia Wam życzę, na chwilkę uciekam.... Muszę sobie zrobić por5anna kawkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja tylko na chwilke,bo mam w .... roboty:D No wiec bylam wcozraj u dekoratorki i jakies 90% spraw związanych z dekoracjami zalatwilam wczoraj-a wiec dekoracje sali, auta, bukiety i butonierki:)Pozostalo dogadac szczegoly ale to dopiero koniec maja-poczatek czerwca-poki co wiemy jaka kolororystyka na dekoracje , jakie kwiaty na dekoracje i bukiety :) A wogole to wczoraj mialam ciezki dzien bo przed wyjazdem do dekoratorki poklocilam sie z M...a potem z mamą:(Koniec koncow wracajac do domu wloklam sie chyba z 50km/h bo taka zdolowana bylam,zdenerwowana i wogole....dlatego nozka z gazu i jechalam ostroznie:( Ale po poworocie pogodzilismy sie z M, po[rzytulalismy, poplynelo mi kilka lezek..ale bylam przeszczesliwa,ze byl...bo naprawde tego potrzebowalam-szczegolnie,ze juz ansza klotnia byla niewazna-bardziej zdolowana bylam ta sytuacja z mamą...ale coż mialysmy, mamy i bedziemy miec ciężkie relacje z sobą i zbyt podobne charaktery-podobnie nerwowe ii wybuchowe jestesmy... Nooo tyle co wczoraj Dzis przyjezdza do mnie kolezanka z ktora wieki sie nie widzialam (swoja droga nie ma Jej na mojej liscie gosci)...a jutro Nauki (czy jak ja wole mowic Pre kany). A teraz spadam popracowac. 🌻 dla stalych bywalczyn i 🌻 dla nowych witamy witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u was tez tak nijako na zewnątrz?pogoda paskudna i zniechęcająca robie porządki w szafach itp. w sumie z myślą o przeprowadzce, która nastąpi jak wyremontujemy mieszkanie a z przygotowań do ślubu na razie nic, wypisuję ciągle zaproszenia... pozdrowienia i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zproszenia juz zaczynaja powolutku pokrywac sie warstwa kurzu...tak długo już leżą i czekają na chwilę gdy będziemy je wręczac..a wczoraj wlasnie wymyslilam,ze chce wczesniej zaczac zapraszac-zeby do polowy maja skonczyc-w koncu na kazdym zaproszeniu napisalam prosbe o potwierdzenie przybycia do 1 czerwca,to dobrze zeby mieli wszyscy troche czasu , dlatego bede chciala zebysmy zaczeli zapraszac od poczatku kwietnia-przed swietami a nie jak dotad myslalam po swietach, a Wy kiedy planujecie zapraszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy zapraszac za tydzien albo dwa, potwierdzenie przybycia mamy do 30 kwietnia, jutro wyśle te co mają być wysłane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja wlasnie wczoraj zestawilam adresy,dalam tacie.czekam jeszcze na pare,bo nie znam,chcialabym wysylac po 20marca-zeby na 3mce przed slubem doszly.ale znajac zycie dojda pozniej..hm zobaczymy,ale sie sprezam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm myslicie o panienskim wieczorku? ja wlasnie wyczytalam ze robia laczone z kawalerskim,w sumie fajne. jakby tak sprosic znajomych na grilla i piwo nad jezioro, tydzien przed w sobote, spanie na miejscu w spiworach, chyba by fajnie bylo.tym bardziej ze jest wiele osob ktorych nie moge zaprosic na wesele,a chcialabym,a tak moglibysmy pogadac troche :) a w tyg ludzie pracuja,wiec ciezko bedzie siedziec do nocy.. hm a Wy jak dziewczyny robicie?? jesli zrobie panienski, to moj nie chce kawalerskiego,zreszta nie ma wielu kumpli,wiec bedzie sam siedziec,a nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby chce miec panienski-typowo panienski-a wiec taki z samymi babami-jaks ama nazwa wskazuje:D...ale...ostatnio troche myslalam o tym i juz sama nie wiem, a poza tym to nie wiedzialabym kogo zaprosci-bo niby mam duzo kolezanek,ale albo jedna w ciazy albo maja dzieci male albo nie prosze na wesele i nie wiem jak czulyby sie bedac na panienskim,gdzie nie obejdzie sie bez tematu slubu...mam jedna z ktora chcialabym sie spić ten ostatni raz-ale tak we 2 tylko?...mysle...zobaczymy co z tego wyjdzie :) Wyjdzie w praniu... Moj M chce miec kawalerski....ale ja z moja zazdrosc (chorobliwa jak wiecie) troszeczke obawiam sie tego...szczegolnie,ze jak ostatnio Jego brat zenil sie to chcieli Mu zamowic striptizerke..i wtedy nie wyszlo-to mzoe przyjsc Im do glowy,zeby teraz wyszlo....i obawiam sie tego..wiem,wiem zaraz mnie skrzyczycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no tak,striptizu to i ja nie chce,zreszta mnie to nie bawi naprawde.. wolalabym juz posiedziec i popic z kolezankami. ale taki wieczor wspolny na swiezym powietrzu,mysle,ze moze byc fajnie,niezobowiazujaco,na luzie.takie wieczorki chyba sie najlepiej pamieta.a zaprosilabym nawet mezatki,wlasnie terazt bierze jedna slub w kwietniu.a kolega w maju.wiec mozna ich zaprosic.a co tam,nie musza byc same panny,w koncu to nie sredniowiecze a 21wiek :):) chyba zostane przy tym,bo bede caly wieczor sie martwic co Moj robi... to nie bedzie zadna zabawa ;);) a zamartwianie sie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mozna Agus zrobic kilka imprez-wieczorkow,jeden ogolny,jeden tylko z najlepsza kolezanka.. mysle ze opcji jest wiele a co my zrobimy tylko od nas zalezy i nikomu nic do tego!! :):) mojemu sie podoba ten pomysl,bo bedzie mogl wypic wtedy,a na slubie nie ;) wiec moze byc baaardzo sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusiarose-nie chodzilo mi,ze na panienski musza byc proszone tylko kobitki wilnego stanu-bron Boże-szczegolnie,ze takowych nie posiadam zbyt wiele...a raczej o to,ze jak sa matkami czy ciezarne to po prostu nie przyjda pewnie:(Dlatego coraz czesciej zastanawiam sie mimo wszystko nad laczona imprezka z moim M (On w zasadzie jest za-nie musi miec typowo kawalerskiego wieczoru)...ale wtedy nie ebe nazywala to wieczorem panienskim- tylko impreza przedslubna:DPanienski to wieczor tylko z babkami bez facetow!Takie moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no tez prawda,ale mozecie zawsze powiedziec ze mieliscie paniensko-kawalerski wieczor,a na pewno bedzie super fajnie! a Ty sie nie bedziesz martwic co porabia Twoj Luby... ;);) no umnie tez nie wszyscy beda,ale trudno,bedzie kto bedzie.najwyzej z innymi spotkaj sie wjakis inny wieczor na kawe.ja chyba pozostane przy wspolnym,choc pewnie na mnie wszyscy naskocza..heh ale zawsze moge dodatkowo spotkac sie z samymi dziewczynami,a co tam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona82xxx
no i nie ma nikogo ciszaaa hm sluchajcie, jakie buty sa teraz modne? bo ja sie generalnie nie znam na modzie butow,wybieram zawsze to co wygodne. a chcialabym te slubne kupic juz takie,jakie sa modne,bo to i tak przecez na jedna noc.. potem albo je sprzedac albo nosic do jasnych sukienek.. ale nie pasuje chyba.myslalyscie juz o butach? jakies polecacie? do prostej sukni z trenem-na gorze ma koraliki, reszta w koronkach. nei wiem czy maja byc proste czy z ozdobkami ale chyba bez.. co planujcie ze swoimi potem zrobic?? buziaczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i się zaczęło ..... :classic_cool: :D :D :D Mateo do tej pory lał na wszystko a teraz sie za wybieranie zaproszeń zabrał i mamy 2 dni na znalezienie jakiegoś kompromisu bo on chce zaproszenia w stylu takich : http://www.allegro.pl/item576202600_zaproszenia_slubne_kokarda_probka_gratis_deja_vu.html kolor brązowy a mi sie podobają takie : http://www.allegro.pl/item569861896_zaproszenia_slubne_koperta_personalizacja_gratis.html np C6 no i sie teraz zacznie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż w sumie mi generalnie AŻ tak bardzo nie zależy i jak sie Mateo uprze to będą te jego bo i tak to potem każdy do kosza wyrzuca :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powodzenia w wyborze i zebyscie sie nie poklocili! ;) ja z Dziobkiem juz wybralismy, teraz pertraktuje z tata zeby drukowal i co i jak ma robic :) tez sie da. ja wlasnie przyszykowalam wersje na zawiadomienie, troche skromniejsza i innego formatu. ciesze sie tez,ze dzis zdecydowalismy jak zrobimy wieczor panienski i kawalerski! bo moja propozycja wszyscy sie zachwycili! i mam pozwolenie na impreze w naszym domku nad jeziorem :) bedzie superowo. ze tez wczesniej na to nie wpadlam ja gluupsia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia -- pozabijać sie nie pozabijamy bo mi to loto więc odpuszczę jak on sie uprze ;) ;) co do butów - wydaje mi sie że ciężkooooooooo bedzie znaleźć buty do sukienki takie, które potem możnaby założyć do czegokolwiek więc generalnie ja buty kupiłam i 130 zł uznaje za wyrzucone w bloto :classic_cool: :D :D ja mam takie : http://www.butyslubne.com.pl/obuwie_slubne_maly_bialy_supelek-p-135-pl.jsp a co do wieczoru kawalerskiego/panieńskiego - to my jeszcze nie myśleliśmy ale podejrzewam ze mi psiapsióły coś :classic_cool: zorganizują :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no butki ladne,ale widze ze niziutki obcas-musisz byc wysoka..ja tez jestem i mam problem bo ja mam 172 a moj ma 179 wzrostu,wiec nie moge go na slubie przewyzszyc :( i kurcze nie wiemjaki obcas sobie dobrac.. myslalam o takim 4cm.. 2,5 to dla mnie za malo,czulabym sie jak w plaskich butach.. wlasnie zmierzylam moje czarne, maja 4cm od podeszwy liczac,chyba takie bede biale szukac.. ehh problem z tym wzrostem ;) no mi by tez dziewczyny zrobily jakies wyjscie panienskie,ale juz kumpela zaakceptowala moja wersje wiec bedzie laczony :) ha! fajnuchno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×