Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostoooo

blagam moja dziewczyne zeby wziela postinor

Polecane posty

Gość kroooliczek
Debile. Nie wiem jakie jest lepsze określenie 2dniowej zygoty niż 2 dniowa zygota. SZubrawiac, a jak smażysz jajecznice i rozbijasz jajko to rozbijasz jajko czu ucinasz kurczakowi łeb? Ahh, ty morderco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
Bo ja jestem pedałem i też chciałbym żeby mnie ktoś zapłodnił, dlatego orientuje się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
podszywom dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezywacie a autor mial
polewke i robi juz nastepna prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
A najbardzej lubie pierdolić podszywów, najlepiej żeby podszywali się pode mnie, wtedy się czuję jakbym pierdolił sam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh....
jeszcze cos o postinorze itp. środkom Producenci day after pill (pigułka "dzień po") chcąc zwiększyć zyski uciekają się do świadomej manipulacji w celu zyskania przychylności konsumenta. Przykładem może być tekst w miesięczniku "Pani" zatytułowany "Wyścig z czasem". Już pierwsze zdanie wyraża zakłopotanie specjalistów od marketingu niską sprzedażą Postinoru w Polsce, gdzie sprzedaje się 69 tysięcy opakowań rocznie, a np. we Francji 80 tysięcy miesięcznie (Mandes, 2003). Autorka pisząc o "antykoncepcji awaryjnej" posunęła się do granic absurdu, a przede wszystkim do publikacji nieprawdy: "pigułka po, która nie usuwa ciąży, a jedynie jej zapobiega" i kilka linijek poniżej "duża dawka hormonów jest w stanie spowolnić transport zapłodnionej komórki jajowej (...), niemożliwe będzie wszczepienie się komórki jajowej w ścianę macicy". Zgodnie z obecnym stanem wiedzy, życie ludzkie zaczyna się od poczęcia. Można więc przypisać autorce dezinformowanie zagubionego w szumie informacji czytelnika i świadomą manipulację mającą na celu zwiększenie wąskiego grona "konsumentów" tego preparatu (0,7% kobiet w wieku 15-49 w Polsce stosuje Postinor-Duo - Mandes, 2003), a tym samym i wzrost zysków producenta. Nadmienić należy, że jedynym środkiem, który kryje się pod szeregiem przytoczonych eufemizmów jest Postinor-Duo, artykuł ten jest więc krypto-reklamą mającą na celu zwiększenie sprzedaży, a nie troskę o deklarowane zdrowie i dobro czytelniczek. W numerach miesięczników "Dziewczyna" i "Filipinka" z pierwszej połowy 2004 r. ukazały się podobne do powyższego, ale już sponsorowane teksty promocyjne, w których przemilczane zostało działanie poronne tak zwanej "antykoncepcji po", a zaakcentowano "bezpieczeństwo" i "skuteczność" ochrony przed ciążą. Badania dowiodły jednak, że deklarowane 97% (Mandes 2003) pewności "antykoncepcyjnej" Postinoru jest mitem. W 15% przypadków pomimo zastosowania Postinoru dziecko rozwija się dalej (Van Look, von Hertzen, 1998). Jeżeli chodzi o działanie antykoncepcyjne Postinoru, podkreśla się jego wpływ na zmianę jakości i składu śluzu szyjkowego (Pharmindex, 2003).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczek
Odpowiedz na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczek naprawdę jestes
taka głupia czy tylko taką udajesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczek
Oznajmiam, iż nie odpisuje na głupie postu osób, które nie mają mi nic cikeawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kroliczku
jak widzę, też nie masz niczego ciekawego do powiedzenia. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczek
SZubrawiec, nie ładnie, nie czytasz dokładnie :D Pytanie brzmiało tak: "SZubrawiac, a jak smażysz jajecznice i rozbijasz jajko to rozbijasz jajko czu ucinasz kurczakowi łeb?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczek
Do osoby wyżej zmieniającej nicki: napisałam ci raz, że z tobą dyskutowac nie będę, więc odpuść sobie. Rozmawiam tu teraz tylko i wyłącznie z SZUbrawcem. Jak ci coś nie pasi to spadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kroliczku
hahaha, dobry żart..."dyskusja" w wydaniu króliczycy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczek
SZUbrawiac, a może coś jaśniej? Bardzo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kroliczku
Mam PMS i comiesięczny krwawy dramat nadciąga, dlatego jestem taka zła. Poza tym, nie będe mogła przez ten czas pracować, ponieważ klienci nie lubią zakrwawionych cipek. Pozostaje jedynie robienie lodów za piątke, ale to mały biznesssss... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleee juz sie zmylo zawstydzone swoja wiedza.... :) Do Ciebie najwyrazniej jeszcze pewne rzeczy nie dotarly ... Co do pytania . Rozmawiamy o ludziach nie o kurach dziecko ... zauwazylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEż TO ABORCJA
kroooliczek, a w którym momencie Ty żyć zacząłeś/zaczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ... co do jajek to nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale one nie sa zaplodnione i nawet jak bys na nich miesiac siedziala to sie z nich kurczak nie wykluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEż TO ABORCJA
Bo ja tak się zastanawiam, bo po tym jak ze skrobanki z wiadra spierdoliłam to właśnie stedy zaczęłam żyć. Ale nie czytajcie tych głupich topikow, lepiej przyjdzcie na trase i pytajcie o Natasze, papapa, buziaczki dla moich klientów :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEż TO ABORCJA
Z tymi jajkami to dała czadu!!! Koń by się uśmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczek
SZUbrawiec - dlaczego nazywasz mnie dzieckiem? Nie da się poprowadzić z tobą dyskusji na poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEż TO ABORCJA
Wszyscy mi mówią że się śmieje jak koń, a ja nie wiem dlaczego, i mówią mi że dupe też mam jak koń i ja też nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;/ bo tylko dzieci nie wiedza ze ze sklepowych jajek nie wykluje sie kurcze ... hehe Nie ma juz o czym dyskutowac ja Cie nawracac nie bede. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczek
Jakbyś chciał wiedzieć jajko jest właśnie płodem. Jest to jeden z etapów rozwoju, więc to chyba ty jesteś dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolik nie kompromituj sie
dalej z tymi jajkami. chyba mialas klopoty z biologią w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×