Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doblegeko

Jak sie dowiedzieć o swojej atrakcyjności albo jej braku ?

Polecane posty

Gość doblegeko

jestem facetem i mam problem bo wiadomo kobiety tylko w gębie mądre :) jak co do czego to " facet ma zrobić pierwszy krok" , więc facet tak dokładnie ma problemy z oceną swojej atrakcyjności, czasami jak patrze w lustro to myślę fajny towar ze mnie :D a czasami to uważam się za mega paszczura......jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genesis wp.pl
zaloz konto ze zdjeciem na portalu randkowym. Jak jestes przystojny , dostaniesz mnostwo wiadomosci. Ja tak zrobilem. Jak wstawilem swoją , nie dostalem żadnej , a jak nieznacznie pozmienialem dane i wstawilem fotkę jakiegos przystojniaka , mialem po 3 , 4 wiadomosci dziennie. Ładnych kocha swiat , niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedeeee
pierdolcie portale randkowe tam tylko docenia sie naprawde ładnych kolesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doblegeko
w sumie jest jakiś sposób,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwkowaRadość
ee tam:) na pewno jestes fajny troche wiary :] mój przyjaciel jest bardzo przystojny,a za kazdym razem dziwnie sie zachowuje,albo przed naszym wyjsciem sie stroi jakby mial na jakas laske trafic..tylko po co? on sam w sobie jest fajny ;) facet z fajnym charakterem jest bardzo atrakcyjny;) a wygląd kwestia gustu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. Pamiętaj że nikt nie jest lepszy od Ciebie, wszyscy się różnimy... Nie możesz stale porównywać się do kogoś innego. Musisz zrozumieć jak działa Twój umysł.. Każdy z nas posiada wewnętrzne głosy... Te \"głosy\" to Twój aspekt twórczy oraz \"wewnętrzny krytyk\". Poprzez aspekt twórczy wyrażamy swoją osobowość, chodzi tutaj o wszelkie czynności, pragnienia dzięki którym zyskujemy przyjemność.. Aspekt twórczy Twojej osobowości chce się poprostu bawić.. Twój wewnętrzny krytyk z drugiej strony (choć z pozoru podobny, nie jest on Twoim sumieniem), w Twoim przypadku hałaśliwy i nienażarty, będzie żywił się Twoją niepewnością samego siebie, aż do stopnia że urośnie do tych rozmiarów że \"przekrzyczy\" Twoją twórczą strone - Twoją osobowość.. W pogonii za ideałem którego nie ma zapominasz o tym co najbardziej istotne w życiu.. o byciu szczęśliwym... Przypomnij sobie okres dzieciństwa... najprostsze rzeczy sprawiały Ci przyjemność.. Twojego krytyka nie było wogóle słychać.. Jeśli chcesz być sobą i masz już dość swojego krytyka, musisz z nim walczyć... Gdy znów się odezwie, \"przekrzycz\" go.. nie możesz go słuchać.. Wtedy on osłabnie, aż będzie siedział nieśmiało w kącie.. Rób rzeczy które sprawiają Ci przyjemność.. rzeczy proste.. Twoje zainteresowania, pasje... Nakarm swoją twórczą strone, a Twój wkrótce odwrócą się role...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doblegeko
amorello ładnie napisane i i ogólnie fajnie, że nie olałyście topicu :)..patrze na ilove ..i nie ma szans:) wszyscy tam wystylizowani , a ja nawet nie amm fajnych fotek..a kumpla nie poprosze by mi robil bo jeszcze za cieplaja mnie wezmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem wcześniej.. Każdy jest inny, ludzi różnią się wyglądem, charakterem, ilorazem inteligencji i dziesiątkami innych predyspozycji. Na świecie nie ma 2 identycznych istot. Nie uganiaj się za wzorcem którego nie stworzyła natura, bądz sobą... Nie patrz na innych, innym na ręke utrzymywać Cie w Twojej własnej, niskiej samoocenie.. Nie oceniaj innych, a zauważysz że sam nie będziesz ocenianany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwkowaRadość
haha pojdz z dobra kolezanka na spacer :D i poróbcie sobie wspolne zdjęcia :)) albooo rob tak jakby ktos ci je robil wiesz o co chodzi..ucinaj reke ,patrz na cos i wyginaj sie tak jakby ktos ci ja robil:D jesli juz masz taki problem z tymi swoimi kumplami..:)) jak dobrze,ze jestem dziewczyna:D pojdziemy na jesienny spacer i zrobimy sesje po sprawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doblegeko
no u dziewczyn to normalne , ale powiedz co być pomyślała jakbyś spotkała w parku 2 facetów robiących sobie zdjęcia ?:D koleżanek staram się nie mieć za dużo bo tylko problemy potem wynikają , zawsze zakochiwałem się w takiej u której szans nie miałem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkhkggjfdd
spojrzeć w lustro i powiedziec sobie: fajny gość ze mnie :) i nie mówie tylko o wyglądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym bycie towarem to zupelnie wzgledne pojecie- ja mam faceta kulturyste -jest boski. Moja kolezanka (bardzo ladna) ma faceta skoczka narciarskiego- wg. mnie jego wyglad jest zalosny... paszczurkowaty ryj, fatalna budowa... a ona jest nim zachwycona... Kazdej dziewczynie podoba sie co innego. Mozesz mi wyslac zdjecie i ja obiektywnie cie ocenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwkowaRadość
ale Ty jestes słodki jak takie rzeczy piszesz,aż zabawne :) " zawsze zakochiwałem się w takiej u której szans nie miałem" ...własnie często macie takie podejscie;) idiotyzm. Napisze moze inaczej..sama zakochalam sie w zupelnym przeciwieństwie mojego ideału naprawde.. kolezanki mi go wybijaly z głowy nazywaly go leszczem,wieśniakiem,cieplą kluchą itd. raz sie wkurzylam i zaczelam sie z nimi o niego kłócic,ze nie chce takich obelg pod jego adresem wysłuchiwac itd. ,ze po prostu nie dorosły z tego co widze.. zrozumialy mnie ;) ten chłopak dla mnie jestw tym momencie ideałem,jego charakter sposob bycia to w jaki sposob patrzy ... a z wyglądu to byscie wszyscy mnie i jego wyśmiali :) przypomina szczurka z pryszczami itd. :) a ja naleze to tzw. głupiej elity ślicznych i pystych dziewczyn,ktore zawsze musza miec fajnego kolesia bo inaczej to bedzie wstyd..;] staraj sie o kazda ktora wpadnie ci w oko! i nie probuj mi wmowic,ze nie masz u kogos tam szans bo to jakas bzdura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheFit. zachwycasaz sie ciałem kulturysty ,który przestał by brac proteiny to by w ciągu trzech miesiecy wrócił do wagi skoczka narciarskiego.Tak to juz jest z kulturystami ,kiedy to mu sie znudzi ,bedzie zadziej chodzil n siłownie ,az w koncu przestanie ,nic nie trwa wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfs
"Kazdej dziewczynie podoba sie co innego." z facetami jest podobnie. Dla jednych bedziesz tlusta swinia, bo wazysz za duzo, a dla swojego faceta pewnie jestes ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiipppppppp
masz kase - jestes atrakcyjny nie masz kasy - nie jestes atrakcyjny proste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwkowaRadość
iiiiiiiiiiippppp ty kretynie.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doblegeko
staraj sie o kazda ktora wpadnie ci w oko! Oliwkowa i z tym właśnie będzie problem...bo widzisz za każdym nieudanym podrywem , czuje się jak idiota i mam myśli " co ja sobie myślałem, że startowałem do niej" ludzie uważają mnie za pewnego siebie odważnego itd..i to jest prawda...we wszystkim oprócz relacji damsko męskich...tam porażka to podcina a nie dodaje sił...tam co mnie nie zabiło wcale mnie nie wzmacnia...tak już mam , , wiem , że źle ale co zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiipppppppp i tu sie myslisz jak bedziesz gdzies na imprezie podchodz do tych tylko co Ci sie podobaja ,tylko musisz byc przygotowany psychicznie ,ze wszystkie Cie ne beda chcial y ,ze to logiczne ..daje gwarancje,ze poznasz jakaś bardzo ładna, tylko badz przygotowany na porażki i nie mozesz rezygnowac jak np 5 z kolei cie oleje Musisz isc dalej ,bo zycie nie jest usłane rózami Gwarancja gwarantowana ,no chyba ze poplaczesz sie w koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtFio
Kij z wygladem i pieniedzmi. Najwazniejsza jest pewnosc siebie. Bez niej zadny facet nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigagdynia
zabaw sie w akwizytorke. Jak ja pracowalam to faceci zawsze kupowali u mnie ksiazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pewny tego ,że dobrze wyglądam no nie jak z okładki ,ale dobrze ,ale jeszcze pewniejszy jestem ,ze mam charakter zjebany i do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwkowaRadość
heh;) ja napisze jakich kolesi nie lubie.. własnie zbyt pewnych siebie i popisujących sie !! to jest najgorsze..;] chłopak musi byc sobą jak lubi piłke nozna to zabrac mnie i sobie razem pokopiemy jakies spacery no cos ,zeby zaiskrzyło:) ale ja jestem bardzo dziwną dziewczyną i nawet jesli koles mi sie bardzo podoba to ja mu tego nie dam odczuc.. ;) nie ma szans mam taka skorupe twardą ,musi mnie wtedy rozgryzc juz sie z takim męcze od roku :D szkoda mi go bo on mysli i nawet mi to mowi,ze mu zalezy,a ja sobie na wszystko zlewam.. a to nie jest tak;) ja mysle,ze jesli jestes kontaktowy to kazda dziewczyna z Tobą bedzie chciala przebywac:) bez wzgledu na wyglad i takie tam:] ja jeszcze lubie chlopakow z tzw. jajem:D wiesz żarcik jakies docinki,czasami mi zajdzie za skore :P bo lubie dyskutowac..taka juz moja natura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Rób rzeczy które sprawiają Ci przyjemność.. rzeczy proste.. Twoje zainteresowania, pasje... Nakarm swoją twórczą strone, a Twój wkrótce odwrócą się role... " nie wierz w to. to bajki osób które nie mają problemu z własną atrakcyjnością i wydaje im się że każdy tak może. nieprawda. możesz wypełniać pustkę w swoim życiu najbardziej egzotycznmi zainteresowaniami ale to nic nie da. przyjdzie chwila zła i niedobra i i tak będziesz musiał skonfrontować fakt jakim jesteś żałosnym frajerem. hobby, sport, zainteresowania to wszystko jest bardzo istotnym uzupełnieniem życia ale nigdy nie stanie się jego treścią, nigdy nie zastąpi ci rzeczy naprawdę ważnych. tak to już jest, przetestowałem na własnej skórze. "Kij z wygladem i pieniedzmi. Najwazniejsza jest pewnosc siebie." to na pewno. tylko że takie rzeczy jak atrakcyjny wygląd czy kasa pomagają zbudować tę pewność siebie. poza tym atrakcyjny nieśmiały facet bywa uroczy a nieatrakcyjny nieśmiały jest tylko śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtFio
ale pewnosc siebie wplywa na urok osobisty. Jesli facetowi brak pewnosci siebie, jest niesmialy, boi sie dziewczyn, to nie pokaze, ze jest inteligentny, czy ma poczucie humoru. Wyjdzie na gbura i tyle, co mu po urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OliwkowaRadość Mialem taką dziewczyne jaką Ty jestes i wyczułem to ,ze ona wlasnie taka jest to tez pokonalem ja jej wlasną bronią delikatnie ją olewając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwkowaRadość
jej ,ale niekotrzy tu bzdury wypisuja! kazda zmora w koncu kogos znajdzie;] dajcie spokoj z tą nieśmiałoscią i nieatrakcyjnoscia;/ chłopak ma byc sobą !! i tyle.. nie boj sie dziewczyn tego kwiata jest pół świata. Inteligencja wy to macie widze pojęcie..kazdy na swoj sposob jest inteligentny jesli bedzie chcial sie przed kims wykazac to jakos sobie poradzi tylko wiara i przeczucie,nie cieszyc sie,ze dziewczyna byla mila,wiec pewnie cos do mnie tego.. bo to juz głupota :) a kiedys mialam takiego walnietego kolege:P dla ktorego bylam mila bo go lubilam,a ten ma mastepny dzien z kwiatkiem mi przylecial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×