Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doblegeko

Jak sie dowiedzieć o swojej atrakcyjności albo jej braku ?

Polecane posty

Gość do ofe rma
ja nie rozumiem Ciebie stary moj kumpel 38 lat ma, jest brzydki jak nie wiem co ale jest tak "waleczy" w swojej naturze i pewny siebie ze laskom miekna nogi , wyglad u niego to sprawa 2rzedna. i nie gadaj ze w to niewierzysz bo i ja uleglam jego czarowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofe rma nie dramatyzuj sytuacji.to tylko forum od prawdziwych problemów są psychologowie Ja nie jestem przystojnym facetem ,nie mam pieniedzy ani drogiego samochodu ,a w życiu miałem bardzo ładne dziewczyny ,wiec wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doblegeko
Oliwkowa ja daje sobie spokój po pierwszym olaniu, byciu niedostępną itd bo zazwyczaj jak kobieta chce nie udaje niedostępnej...... ehhh gdybyśmy się na miesiąc zamienili rolami, może by wam się oczy otworzyły i byście się nami nie bawiły:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofe rma
pomysl zdjec wraz z kumplem to dobry pomysl, tylko trzeba miec fajnego kumpla. ja mam kolezanki ktore nigdy mi nie powiedzia nic milego nawet jesli wystylizowaly mnie najwieksze slawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doblegeko
ide z psem :) jest fajnie mglisto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtFio
nie zawsze wyglad i pieniadze buduja pewnosc siebie. Albo inaczej, moga budowac pewnosc w sferze finansow, a w przypadku kobiet - lipa. Chociaz na pewno to pomaga. I nie prawda, jak ktos tam wyzej napisal, ze kazdy kogos znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kazda zmora w koncu kogos znajdzie;" tylko to się tyczy wyłacznie kobiet... to powiedzenie "ajcie spokoj z tą nieśmiałoscią i nieatrakcyjnoscia;/" jak będąc nieśmiałym ma się nie bac kobiet? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"moj kumpel 38 lat ma, jest brzydki jak nie wiem co ale jest tak "waleczy" w swojej naturze i pewny siebie ze laskom miekna nogi , wyglad u niego to sprawa 2rzedna." "Ja nie jestem przystojnym facetem ,nie mam pieniedzy ani drogiego samochodu ,a w życiu miałem bardzo ładne dziewczyny ,wiec wiem co mówie " nie bardzo rozumiem sens tego co tu piszecie. ja wierzę że tak może być i że można budzić zainteresowanie kobiet bez kasy czy wyglądu playboya. być może tak jest. nie jestem w stanie tego kwestionować. tylko że ani ja, ani zdaje się autor tematu nie budzimy tego zainteresowania. i przecież nie dlatego że jesteśmy jacyś głupi, chamscy czy nie wiem jeszcze co. po prostu niektórzy się podobają a inni nie. ale gadanie tym "innym" żeby "byli sobą" jest idiotyzmem. ja jestem sobą i to jest właśnie problem bo żeby być atrakcyjny powinienem być kimś innym. choćby amorellem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofe rma
yhym, jaasen , tak se tlumacz, jak sie chowasz w domu i przesiadujesz przed kompem to jak masz poznawac dziewczyny ? zaloze sie ze jak pokonasz 1 strach tzn bedziesz otwarty do kobiet i bedziesz nadal soba napewno niejedna straci dla Ciebie glowe - czego Twoje wpisy na kafe sa dowodem, nie jedna kobieta chce Cie poznac, w tym i ja chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aromel
przeciez ty przystojny jestes, kokieterze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwkowaRadość
amorel przystojny jest ;) nie chce po fotce oceniać ,ale chyba romantyk:P juz widzialam w jaki sposob pisze:) tylko widzicie teraz tak.. ja jestem dosyc wysoka bo mam 173 i dla mnie facet musi miec powyzej 180 i co?? ;) ha ! a własnie nic bo tu nie o wygląd chodzi:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
e tam. najłatwiej powiedzieć "bo przesiadujesz przed kompem". to nieprawda. praktycznie co wieczór gdzieś wychodzę próbując jakoś zapełnić sobie to życie. dzisiaj też jestem umówiony na drive test z kumplami jak z ulic znikną samochody :D tyle że jak mówiłem, to wszystko substytuty. "oferam udowodnie Ci ,ze nie róznie sie od innych jestem zwykly http://amorel.sympatia.onet.pl/ " ty sobie jaja ze mnie robisz :D koleś wygląda jak enrique iglesjas (czy jak to się tam pisze) i opowiada pierdoły że nie jest przystojny. eh, nawet nie chcę tego komentować, nie będę cię dowartościowywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtFio
amorello,raz piszesz ze przystojny nie jestes, pozniej ze jestes. Stwierdzasz, ze miales ladne dziewczyny, mimo zjebanego charakteru, braku wygladu i pieniedzy, wiec czemu z toba byly? Ogolnie to krecisz widac, pewnie jestes typem faceta, ktory zalicza panny jedna po drugiej udajac, jaki to ty jestes nieszczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
jaki się ruch w interesie zrobił po umieszczeniu zdjęcia :D i wy mi tu opowiadacie że wygląd i kasa nie są najważniejsze. pewnie że nie są. jak chcesz być "kolegą" prawda koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tacy cwani jestescie
to moze mi powiecie, czy jak na portalu randkowym (nie opisywalam siebie, tylko fotki) dostawalam srednio 1-2 wiadomosci dziennie, to duzo czy malo? raczej atrakcyjna czy pasztet? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Nie kazdemu On sie podoba tylko ze Panie Oferma nie kazdy sie boi krytyki jak pan " o co chodzi? bo nie bardzo rozumiem? co to znaczy "boi się krytyki"? mam się cieszyć z tego że mnie nikt nie chce czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotto.
i co z tego, ze nie kazdemu sie podoba? Jakis wniosek mamy wyciagnac? Brad Pitt tez nie kazdej sie podoba, a mimo to jest jednym z najseksowniejszych aktorow na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtFio
"No własnie nie kazdy sie kazdemu podoba,ale grunt by siebie zaakceptować" tak, tak i byc sobą 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbek
Ja startowałem do kilku dziewczyn...kazda mnie olewała...przyznam nie były zbyt piekne no ale...spróbowac mozna Byłem pewien ze nie mam u zadnej szans.... Poznałem taką 1...śliczną...nie pomyslalbym ze mam u niej szanse..przecietny, niesmiały....ona mase znajomych, duzo kolegów, nie chciała teraz miec chłopaka...jednak cos mnie tchneło i spytałem czy da mi szanse...zgodziła sie! Od tej pory jestesmy razem...kocham ja tak bardzo!! Wszyscy znajomi smieją sie z moich wczesniejszych nieudanych \"podbojów\" i mówia ze miałem szczescie ze taka laska zwróciła na mnie uwage....wiec to cos znaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtFio
Sliczna dziewczyna zainteresowala sie przecietnym i w dodatku niesmialym facecie, no bardzo ciekawe. Tylko czemu sie zainteresowala? Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
oj chyba raczej bardziej zależy od tego czy ktoś ciebie zaakceptuje. a właściwie dużo znacznie więcej niż zaakceptuje, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtFio
I jak tak czytac te wszystkie historyjki, to sie okaze, ze wszyscy niesmiali, biedni i brzydcy faceci maja super dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×