Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doblegeko

Jak sie dowiedzieć o swojej atrakcyjności albo jej braku ?

Polecane posty

Gość ofe rma
dokładnie. tylko później się okazuje że wyglądają przeciętnie jak amorel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtFio
true. Z niesmialoscia tez chyba nienajgorzej, skoro odwazyl sie do niej podejsc i zagadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amorelo
ty chyba od lat na tej sympatii przesiadujesz, sadzac po ilosci zadanych pytan. tak jak juz ktos sugerowal, pewnie zmieniasz dziewczyny jak rekawiczki, lapiac je na te teksty, ze taki nieprzystojny i w ogole. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtFio
i te romantyczne teksty "Nie patrz na piękność, bo ona zdradliwa, lecz patrz na miłość, bo ona prawdziwa" kazda sie skusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
ja to przecież rozumiem. nie o to chodzi. zdaję sobie sprawę z własnej nieatrakcyjności, nie jestem idiotą. ale po co pisać pierdoły o "zaakceptowaniu siebie", "byciu sobą" i inne duperele nijak się mające do rzeczywistości. nie uczciwiej jest powiedzieć: lasciate ogni speranza. jesteś nieatrakcyjny, nie podobasz się, naucz się z tym żyć. zapomnij o miłości, namiętności i tym podobnych przyjemnościach bo nie jesteś w stanie tego w kobiecie wzbudzić i tyle. przecież to nie wina kobiet tylko twoja. chcesz kobiety to idź na dziwki albo znajdź sobie żonę, to się da zrobić. wprawdzie większość czasu będzie ją bolała głowa ale czasami łaskawie zgodzi się na "wypełnianie obowiązków małżeńskich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amorelo
nie chce go osądzac, ale takie gornolotne teksty zawsze wzbudzja moja nieufność i zwiekszaja prawdopodobienstow ze delikwent, chce cos ukryc, a nawet jest wrecz odwrotnie niz napisane. jakies wiersze, opisy romantyczne.. to zawsze podejrzane:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma Heheh Ty mnie bawisz :P chcesz kobiety to idź na dzi**i albo znajdź sobie żonę, to się da zrobić. wprawdzie większość czasu będzie ją bolała głowa ale czasami łaskawie zgodzi się na "wypełnianie obowiązków małżeńskich". żone możesz mieć a dziewczyny nie?:O Uwierz mi twój wygląd i Twój paskudny charakter to fajna całość,jakbyś był przystojny to już nie było by to Maruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
jak lecą na wygląd to co jego wina ??:D niech korzysta jak młody :D tylko idiota by nie zmieniaj kobiet jak same się pchają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"i te romantyczne teksty "Nie patrz na piękność, bo ona zdradliwa, lecz patrz na miłość, bo ona prawdziwa" kazda sie skusi " e tam każda. najwyżej co głupsza. ten tekst brzmi jak z pamiętnika szóstoklasisty. no ale bez względu na idiotyzm tekstu na samego amorela skusi się wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofe rma
wyslesz mi swoje zdjecie ? odwdziecze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Uwierz mi twój wygląd i Twój paskudny charakter to fajna całość,jakbyś był przystojny to już nie było by to" dzięki, zawsze bałem się tego żeby nie być przystojnym. zmarnowało by mi to życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbek
A skąd ja mam wiedziec?? Spytajcie ją;) Nie jestem jakims pasztetem(chyba) poprostu...tyle przevietnych dziewczyn dało mi kosza..a taka u której myslalem ze nie mam szans coś poczuła:) Tak wiec.nie mozna sie sugerowac niepowodzeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofe rma
wlasnie :o:o caly ofe rma, nawet jesli by sie zjawila dziewczyna ktora chce Cie poznac to Ty udajesz ze nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
ja nic nie udaję, po prostu jestem paskudnym łysym stworem i nie chcę wysyłać swoich zdjęć. to naprawdę nie ma sensu i zupełnie nie wiem po co ci to moje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyuhhuhu
nie daj sie sprowokowac zlosliwej na podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofe rma
tja, juz sie naczytalam o Twojej urodzie, wszedzie to podkreslasz. Ale ja wcale nie wierze Jakbys byl paskudny to bylbys nudnym zgorzknialym chamskim chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofe rma
nie jestem Złośliwą samicą w garsonce :) cream wklej fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Jakbys byl paskudny to bylbys nudnym zgorzknialym chamskim chamem." no pewnie. przecież jak facet nie podoba się kobietom to musi być też głupi jak but, chamski i wredny. jakże by inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofe rma
Nie irytuj mnie :P Klepiesz ta swoja madrosc w kółko, az chyba w sam uwierzyles w jej prawdziwosc, troche wiecej wiary w siebie :P Dobra, prosze maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×