Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Subiektywa

Znalazłam świetny sklep internetowy! Zobaczcie dziewczyny

Polecane posty

Gość Subiektywa

O zakupach na internecie nie miałam nigdy zdania, bo wolałam iść do sklepu (może ze strachu przed kupnem kota w worku). Do zaglądnięcia na ich strone zacheciła mnie koleżanka, która bez oporów, a nawet z przyjemnością kupuje co tylko potrzebuje. No i faktycznie asortyment nie różni sie od tego,który jest w sklepach stacjonarnych a ceną przebija nie jeden upatrzony przeze mnie produkt (w moim przypadku suszarka podróżna Rowenty). Przed kupnem na stronie zadzwoniłam na numer tej firmy (BAYZONE.PL) i pan bardzo milo mi przedstawił dany produkt i zaoferował przesyłkę na następny dzien! Do mnie do tej pory paczki przychodziły po ok tygodniu. Nie wiem jak WY ale ja sie przez zrobiłam leniwa i "nagminnie" robie zakupy na necie. Nie zawiodłam sie i polecam ! bayzone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura.... cały internet huczy, że Bayzone to oszuści, którzy biorą kasę i nie wysyłają towaru. Wystarczy wpisać w google, ceneo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszarki możesz tez kupić na www.izi.sklep.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsze są opinie sklepu, recenzje produktów, oryginalność itd., bezpieczeństwo zakupów i ilość asortymentu, podejście klienta. Jest tego dużo, ale można w przeciągu minuty dowiedzieć się o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam haremek z cienkiego jeansu. Jak chcecie się wykazać :) Rozmiar 40, ale naprawdę 40, biodrówki. Max. 50 złotych za 1 sztukę. Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×