Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
egis

wanna czy kabina prysznicowa?

Polecane posty

Gość gffggffdg
Jak dla mnie tylko wanna wchodzi w grę; uwielbiam kąpiele, a jak nie mam czasu to mogę wziąść przysznic. Z kabiną nie ma dwóch możliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w domu rodzinnym
miałam wannę, aktualnie mam kabinę, jeśli miałabym miejsce to zrobiłabym 2w1 lub w każdej łazience coś innego, ale do codziennego użytku najlepszy jest prysznic - z czyszczeniem nie mam problemu - polecam wytarcie kabiny po użyciu, u mnie to się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za kabino-wanną - zawsze miałam wanne teraz mam sam prysznic - i brak mi wanny - najgorzej to mi się włosy myje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce1983
A po co zastanawiać się i wybierać? Może lepiej zamontować wannę z parawanem nawannowym i cieszyć się prysznicem lub długą kąpielą- wszystko w zależności od humoru. Ja zastosowałam w swojej łazience takie rozwiązanie i jestem mega zadowolona. Jeżeli chodzi o parawan to mogę polecić parawan firmy Sanplast- super jakość za przystępną cenę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaskooootka
jak dla mnie to tylko wanna często jestem fizycznie zmęczona po rowerze albo siłowni, a jak wracam z pracy to jestem bardzo zmęcozna psychicznie i potrzebuj e takiego relaksu w wodzie z pianką... Zazwyczaj wracam z pracy, gotuję mały obiad i wskakuję poleżeć godzinę w wannie by sie odprężyć, wychodze jak woda jest zimna. Nakładam troszkę obiadu i rzucam się w fotel k książką, od czasu do czasu podjadając naleśnika ze szpinakiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia pospolita
Miałam małą łazienkę i też w grę wchodziła wanna lub prysznic... Wybrałam wanne bo ta się lepiej sprawdza. Zalety wanny: - łatwo ją umyć - kąpiele są rewelacyjne nie to co prysznic.. - można w niej coś uprać - można wykąpać małe dziecko a dzieci lubią kąpiele - zabiera więcej miejsca ale jest tańsza niż wypasiona kabina - jest szeroka a kabiny bywają bardzo wąskie - w łazience podczas kąpieli jest fajna atmosfera... można sobie zapalić świece i się wykąpać z ukochanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztyk33
wanna. w wannie mozna sie położyć, zrelaksować, mozna tez przykucnąć i opłukać się prysznicem ze słuchawki prysznicowej. Prysznic jest dla mnie koszmarem, zawsze bardzo marzne pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereka kiska
To zależy od twojej sytuacji. Jeśli masz dziecko to lepiej wanna. Jeśli dzieci są większe to prysznic. Np. taki http://www.e-inclusive.pl/Prysznice-%C5%82azienkowe-i-brodziki/Drzwi-i-%C5%9Bciany-prysznicowe/Ko%C5%82o-NIVEN-wn%C4%99kowe-skrzyd%C5%82owe-90-cm-chrom/satyna-prawe.html Generalnie zawsze prysznice są rozwiązaniem korzystniejszym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznic nie jest trudny
do utrzymania w czystosci, jesli wie sie jakich srodkow uzywac, ja juz mam kilka lat i wyglada jak nowy, mi umycie zajmuje 10 min, nigdy nie szoruje swoich chromowych baterii, mam srodek ktorym pryskam i kamien sie rozpuszcza a przy tym nie zostawia plam na bateriach, bo czasem mozna zrobic ale to juz potem niestety nie nadaje sie do umycia, zostaje na stale, plastikowe brodziki myje sie bleachem najlepiej, a wode po kapieli na szybie sciaga taka gumowa sciagaczka, polecam bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanna zwykla i zaslonka prysznicowa.Mozesz sobie normalnie brac prysznic albo sie kapac w wannie.Najpopularniejszy typ lazienki w USA.Przewaznie ludzie maja trzy lazienki i zawsze w tej dla dzieci jest takie rozwiazanie.Jak maja male mieszkanie to tez tak rozwiazuja sprawe wanny i prysznica.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenlock
Polecam rozwiązanie 2 w 1, czyli wanna z parawanem nawannowym i zamontowanym natryskiem. Obecnie jest bardzo duży wybór, jeżeli chodzi o wanny i parawany. Chyba najwięcej modeli i rozwiązań ma firma Aquaform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyzio
Ciężko powiedzieć co jest lepsze. Jeden woli poleżeć sobie w wannie, a drugi wziąć szybki prysznic. Ja polecam rozwiązanie 2 w 1. Wannę (najlepiej z płaskim dnem) i parawan nawannowy. Na przykład taki: http://www.aquaform.com.pl/index.php/pl/produkty/4,26,48,2589,parawan-nawannowy-modern-3-chrom-szklo-przejrzyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wannę ze szklaną ścianką wydzielającą część na prysznic. Jak chcę poleżeć to leżę, jak potrzebuję szybko to biorę prysznic. Wszystko w bloku. Faktycznie trochę się osadza kamienia ale ja nie mam jakiejś manii z tym związanej i myję szybę raz na tydzień albo półtora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordoklejkas
Najlepiej mieć dużą łazienkę , albo dwie i pogodzić jedno z drugim, choć oczywiście nie wszędzie się da, a jak się nie da to trzeba rozważyć potrzeby. Kilka pomysłów poniżej www.decoroom.eu/realizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantus12
Zdecydowanie polecam wannę. U siebie mam model Simi Aquaformu. A jak ktoś jest zwolennikiem prysznica to zawsze można zamontować parawan nawannowy. Ta firma ma ich spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam wolę prysznic, nie mam dzieci, mieszkam sam, jest szybciej, praktyczniej i taniej. Jak to kiedyś powiedzieli moi projektanci z DecoRoom : najważniejsze to zachować proporcje między estetyką i wyglądem, a praktycznością aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszyn
no własnie - lazienkaplus.pl - tam wejdź i posprawdzaj albo zadzwoń do nich, to doradzą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żubi
Osobiście mam i to i to ale częściej używam kabiny bo szybsza i ekonomiczniejsza. Mam kabinę od Aquaformu i jestem zaskoczony jej wykonaniem i wytrzymaloćsią ! Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 w 1, ale ściankę, nie zasłonkę prysznicową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanna zdecydowanie! przez dwadziescia lat (w mieszkaniu rodziców) miałam wanna i teraz przyszło mi żyć z prysznicem i tak bardzo marzę o kąpieli w wannie ;( prysznic jest beznadziejny, nawet nóg dokładnie nie ma jak ogolić, nakładam odżywke, a woda z góry za chwilę ją spłukuje. często wracam po pracy zmęczona i nie mam siły stać 30 min pod tym prysznicem, depilować się, nie mówiąc już o zrobieniu sobie stóp pumeksem ;/ czasem nawet siadam po turecku w brodziku i tak biore prysznic. jak kiedyś bedę miała własne mieszkanie to tylko wanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz miejsce to zdecyduj się na wannę. Ja mam sam brodzik, bo mam maleńką łazienkę w bloku i nie było miejsca, a teraz ubolewam, że nie mam wanny, bo w domu rodzinnym lubiłam sobie poleżeć w cieplutkiej wodzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wanna, nic innego. Ja mam kabine i bardzo zaluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam prysznic i sobie chwale, szczegolnie latem jest przydatny. wanne mialam, niby przyjemnie polezec ale woda szybko stygnie i to juz nie jest przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×