Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna..............

czemu panowie boja sie ladnych kobiet a wola te szare myszki?

Polecane posty

i jeszcze jedno najpierw trzeba zaakceptowac siebie aby mogli mnie akceptowac inni a ja siebie NIGDY nie będe akceptował więc reszte sobie dopowiedz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jak zagladam w ogloszenia to tylko dół lapie bo recesja jest i nie ma ciekawej pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream wez nie pier.ol tylko wez sie za siebie. idz przypakuj, zrob miesnie, wysoki jestes to sie ciesz bo sa niscy co laski ich nie zauwazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream , to jak chcesz. mozesz cwiczyc w domu ale trzeba sobie zelazy rygor narzucic wtedy. na paczce jest latwiej bo jak juz jestes to nie rozprasza cie nic a wpadasz w klimacik pakujacych kolesi i z siebie wiecej dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest to. bo ty sam uwazasz ze nic z ciebie nie bedzie i sie użalasz nad soba zamiast pracowac by osiagnac cos. wez chłopie narzuc sobie cel w zyciu i do niego dąż bo inaczej to rozmieniasz życie na drobne jak ja to mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i znajdz w sobie cos co ci sie bedzie podobalo to wtedy sieibe polubisz. cos co cie wyroznia pozytywnie od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream to znajdz go.podpowiem ci - zainteresuj sie czyms-techniką, nauką, sprobuj czegos nowego chłopie. laski zostaw sobie na pozniej one poleca na ciebie wtedy gdy ty bedziesz mial im cos do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Jak sie bawicie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Wstydziłabym sie gdybym była takim człowiekiem,mężczyzną Nic nie robic tylko uzalać sie nad sobą,marudzić musi Ci bys strasznie Cream ze sobą ,,,codziennie budzic sie z myslą ze jestes zerem i codziennie kłaść sie spać ze nic nie zrobiłeś w kierunku by to zmienić Kazdy dzień taki sam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma siłownia do bycia inną osobą? Ja ćwiczę bo mi to sprawia przyjemność. Ale nie uważam, żeby to miało zmienić moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Przecież to zrobiłes Cream zaakceptowałeś to ze jesteś do dupy i nic nie robisz bo to nie ma sensu bo wszystkie porazki wynikają z tego ze jestes nieudacznikiem Skup sie nad czymś próbuj nie wyjdzie to trudno wyjdzie nastepnym razem itd a nie zwalaj winy ze nie wyszło bo ja CELE I JESZCZE RAZ CELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Jestes wampirem emocjonalnym sory Cream ale ja juz nie mam siły do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×