Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna..............

czemu panowie boja sie ladnych kobiet a wola te szare myszki?

Polecane posty

"14kg na biceps jak biore to wg ciebie chuda sierota jestem?" a co ma wspolnego siła z masą? poza tym 14 kg to brała moja babcia... a brała tyle bo lekarz zalecił jej ograniczenie ciężarów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Tamarko - zapamietaj prosta zasade mojej byłej.... jelsi 2 pary butow nie pomogly.... to znaczy, ze kupilas ich zbyt mało zajebista zasada! jak taka madra kobiete mozna uczynic byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci mowilem z ta masa :o bede wygladac jak rozrosniete przyczepione miesnie do ogolnie szczuplej sylwetki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Jak zakupy nie pomogły, to może imprezka pomoże, Tamari? Coś mi się ten wyjazd opóźnia... A dziś czwartek i .. wiesz czy to grypsera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra na razie. bawcie sie beze mnie :o złośliwa, znów sie posmieje z matką z Twoich niezrównanych tekstów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, czego niby blondynkom brakuje? Co najwyżej, czasami przystojnego bruneta, a tak, to niczego więcej.:P Też byłam na zakupach, ale wczoraj - i dobry nastrój skończył się wraz z kasą, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak taka madra kobiete mozna uczynic byla?" tak wyszło po prostu... ona przerzuciła sie na robienie tych zakupów w ... Japonii... a ja stwierdziłem, że nie pojadę z nią tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wruc fote?????? a co nie wierzysz?:P komiczne kolejna para nie pomoze , ja ogolnie nie lubie zakupow i lazenia po sklepach taka ze mnie dziwna kobieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws - czlonków członków także to sie nazywa problem zrodlowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" juz ci mowilem z ta masa bede wygladac jak rozrosniete przyczepione miesnie do ogolnie szczuplej sylwetki" Kwiatku - kto Ci takich bzdur naopowiadał... Sylwetke buduje poziom umiesnienia... jesli zwiekszysz mase, bedziesz nadal wygladal proporcjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona myszka
nie wierzcie komicznemu jak mowi jaki to z niego playboy, kiedys pisał ze podobają mu sie podrasowane, efektowne biznesmenki, a potem przyznał ze zdaje sobie sprawę z tego ze są one brzydkie :O tyle ze ubrane i zmalowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a potem przyznał ze zdaje sobie sprawę z tego ze są one brzydkie tyle ze ubrane i zmalowane" chyba nie do konca pojęłas którąs z moich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wierzcie komicznemu jak mowi jaki to z niego playboy" no własnie - nie wierzcie :P:P:P BTW - czy ja gdzies pisalem cos o playboyu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
tak wyszło po prostu... ona przerzuciła sie na robienie tych zakupów w ... Japonii... a ja stwierdziłem, że nie pojadę z nią tam... komis, komis. krecisz nosem na sushi czy na japonski sprzet? a moze sake zbyt ryzowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podoba Jude Law jest boski ❤️ i dzisiaj zamierzam ogladac film z nim:D znaczy on gra w filmie, bo niestety nie bedzie ogladal ze mna:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - OK, do pewnego stopnia masz racje. jak łaziłem ostatnio rok temu to 3-4 kg poszlo w mase i wygladalem OK. potem czesc zeszla bo przestalem cwiczyc. ja mowie o takich co napakowali sie porzadnie i wierz mi, przy raczej szczuplym koœćcu i twarzy nie wyglada dobrze jak gosc ma obwod bicepsa 50cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws - nie kręcę nosem na zaden z wymienionych przez Ciebie elementów.. po prostu nie rzuce wszystkiego, by jechac za kobieta do obcego kraju na kilka lat, w sytuacji w kotrej ona nie jest w stanie zrobic dla mnie tego samego i zostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam bo mi sie znudzilo wasze towarzystwo narka 🖐️ myslenie odzywaj sie jak wrocisz w listopadzie to sie napijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne a jak masz szczupla twarz i generalnie szczupla sylwetke? przeciez klatki żebrowej sobie nie poszerze. i wyglada to tak ze gosc ma obwod w barach potężny a klatkę zebrowa żałośnie waska. i jeszcze te cieńkie nóżki u niektórych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a mi sie podoba Jude Law" troche taki chlopaczkowaty - ale ja tez lubie tego aktora... Lubie tez Matta Damona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×