Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna..............

czemu panowie boja sie ladnych kobiet a wola te szare myszki?

Polecane posty

Tamari. kiedyś był tu topik o takim piłkarzu, który się nazywa Josep Guardiola (chociaz topik to za duzo napisane - same zdjęcia były :) ) - ten to jest rzeczywiście fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws - nie kręcę nosem na zaden z wymienionych przez Ciebie elementów.. po prostu nie rzuce wszystkiego, by jechac za kobieta do obcego kraju na kilka lat, w sytuacji w kotrej ona nie jest w stanie zrobic dla mnie tego samego i zostac... rozwiazaniem kompromisowym bylby kazachstan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - nie załamuj mnie... robisz jakies cwiczenia na klate? ile wyciskasz na płaskiej (nie bede sie śmiał :P )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez ci złośliwa pisze ze nie mozesz miec jako kobieta dominujaca wszystkiego w jednym facecie, nie rozumiesz tego? jeden macho kochanek a drugi grzeczny mężuś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
kiedyś był tu topik o takim piłkarzu, który się nazywa Josep Guardiola (chociaz topik to za duzo napisane - same zdjęcia były ) - ten to jest rzeczywiście fajny nie wyobrazam sobie zwiazku z pilkarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozwiazaniem kompromisowym bylby kazachstan" poszedłbym bradziej w strone wschodnią... marze o wlasnej, małej przytulnej i kameralnej palarni opium gdzieś w Kantonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona myszka
a mi sie bardzo bardzo podoba Rusell Crowe oraz Matt Damon, a to chyba dlatego ze nie uważam ciemnych typów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
w pieknym umysle pamietam gral z nim paul bettany facet kompletnie skupial cala moja uwage na ekranie dla crowe' a nic juz nie zostalo przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona myszka
ciemny typ :P miałam na mysli bruneta a czy Rusell jest chamem czy nie to tego nie wiem bo go nie znam ale podoba mi sie jego twarzyczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ben Affleck na przykład jest fajny (był taki film, w którym mu pamięc kasowali - tam mi się bardzo podobał), chciaż nie powala mnie tak, jak ten piłkarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - w klacie chyba 128 cm jak sobie kiedys tam mierzylem - biceps około 46... ja Matta Damona lubie ze wzgledu na role.. bo przeleciec bym go nie chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona myszka
Ben Affleck na twarz jak pierd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
bo przeleciec bym go nie chciał nikt by nie chcial american toy soldier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael Jackson najładniejszy
jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mój obecny facet poznał na necie.. stwierdził że jakby mnie spotkał gdzieś w pubie to by nie podszedł bo wydawałabym mu się zbyt atrakcyjną osobą i obawiałby się że i tak nie ma u mnie szans. Może to jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×