Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna..............

czemu panowie boja sie ladnych kobiet a wola te szare myszki?

Polecane posty

Gość złośliwa w..
Zakaz ujawniania tajemnic zgodzę sie ale praca w firmie o tej samej działalności ale sprzedająca inny produkt...dla mnie bez sensu ale co ja przez rok w razie czego bede robić? W biedronce na kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Chce sie rozwijać ..tłumaczyłam to mojemu szefowi ale On jest jakiś taki nie kumaty:O hehehe spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek .." cream bałwanie jak ładna to sie bedzie rzucac w oczy najlepiej jest wtedy w klubie-takiej nie mozesz zostawic samej bo zaraz sie ktos bedzie kolo takiej krecic - znam to z autopsji " twierdzisz że jak laska jest ładna to trzeba byc caly czas pry niej bo inaczej znajdzie sobie kogos innego jesli tak to wole nawet nie startowac do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Jeszcze jedno Cream na dowód tego ze marzenia sie spełniają BRAT PITT BEDZIE NIEBAWEM W POLSCE:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpada w oko -> on zagaduje -> potem w niej kiełkuje myśl ze on jest fajny -> potem moze sie różnie rozwinąć. wiesz o czym mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona, wyslij mi najpierw fotke to ci powiem czy jestes godna ujawniania ci tajemnic firmowych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona, nie lubie pomaranczowych wlosow :classic_cool: poza tym jak masz męża to ja sie z zasady nie probuje nawet ładować w takie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Tylko mojej foty Kwiatek nie chce:O czuje sie jak wyrzutek społeczeństwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa, wyślij, czemu nie. w ogole mam juz fote kolezanki tej dziewczyny z Lodzi co ja zagadywalem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
w Zgorzelcu niech pracuje do Krakowa niech wpada na imprezę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak rozumiem wyslanie zdjecia to pierwszy krok w ladowanie sie w cos tzn ze... o rany... romansuje z kremem " a po cholere ci forki obcych facetow jak masz męża idiotko!!! napraw swoje stosunki z mężem najpierw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie zapisz. wszyscy widzieli te twoje wypociny ze złośliwą na forum publicznym na temacie z ta warszawianka zdradzana z samolotu. niesmaczne to było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×