Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna..............

czemu panowie boja sie ladnych kobiet a wola te szare myszki?

Polecane posty

właśnie - zielone myszki i białe słonie też prowadzą dom dobrze... i samochód też mogą dobrze prowadzić :P a zws rozsiewa tu jakies defetystyczne myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klaudka, specjalnie tak zrobilem zeby was dzieci uswiadomic" no to nie postaje nam nic innego, niż tylko bardzo mocno podziękować Panu uświadamiaczowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
po prostu teza zawarta w temacie jest kompletnie chybiona to jest - w polowie panowie sie boja ale panowie nie wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
panowie (moje panie i panowie) lubia sie bac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws kolejna spsychologizowana panna :P piekne kobiety sie bardziej cenia na gieldzie damsko-meskiej jakbys nie zauwazyala :P nie znasz ze piekna kobieta kaprysna jest? :P a szara mysz bedzie szczesliwa jak ja doceni fajny facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że tak jest? Znowu uogólnianie na przykładzie jednego przypadku, przy czym prawdopodobnie autorka i tak jest brzydka, a koleś ją zostawił dla ładniejszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
kwiatek toz ja nie twierdze niczego innego kazdy swa wartosc rynkowa bezblednie potrafi ocenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsz
A moze oprocz swojej urody, nie masz nic wiecej do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od razu mowie, że się nie boję żadnych kobiet... chyba, że są komornikami i przyszły wlasnie przeprowadzic egzekucje z mojego majątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a szara mysz bedzie szczesliwa jak ja doceni fajny facet" a potem nagle doceni ją drugi fajny i z tego nadmiaru szczęścia, którego wcześniej nie doświadczała, dostanie małpiego rozumu, pojawi się kisiel w majtkach (tak to chyba mówicie, prawda??? ;) ) i po "szarej myszce" :P wszytko ma swoje dobre i złe strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klauduś, generalnie szare myszy sa doceniane tylko wtedy gdy chcemy je za żony ;) a tak to adorujemy te piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Ja od razu mowie, że się nie boję żadnych kobiet... powiedz lepiej, ze potrafisz stawic czola lekowi w to moge uwierzyc zreszta. co mi tam. w kazde ladne klamstwo wierze z zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko iczne, a ja myślałam, ze się boisz dziewic, dewotek, szarych myszek itp. - no co za pomyka :P i znowu mnie zaskoczyłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weiorewpo
"Ja od razu mowie, że się nie boję żadnych kobiet..." a feministek? :o a komunistek? :o a kobiet pracujacych w dziekanacie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pewnie nawet te szare myszy muszą się facetom podobać, skoro się z n imi wiążą. Bo chyba od tyłu albo z papierową torbą na głowie długo się nie pociągnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też złośliwa zauwazyłam, że on ma coś na wzór schizofrenii...raz jest taki raz inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa, komiczne ci potwierdzi jak juz sie na browar wybierzemy jak bede przez Wawke jechal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
a feministek? a komunistek? a kobiet pracujacych w dziekanacie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, to w myśl tego, co piszesz, trzeba się grubo zastanowić, jesli Ty adorujesz, bo już w sumie to nie wiadomo, którą lepiej być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×