Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna..............

czemu panowie boja sie ladnych kobiet a wola te szare myszki?

Polecane posty

"Ale pewnie nawet te szare myszy muszą się facetom podobać, skoro się z n imi wiążą. Bo chyba od tyłu albo z papierową torbą na głowie długo się nie pociągnie" raz na jakis czas dla odmiany po kolejnej kochance to nawet nie trzeba bedzie twarzy gazeta zakrywac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
kwiatek uchyl rabka tajemnicy w jaki sposob udowodnisz komisiowi swoja meskosc? chyba nie w pubie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klauduś jak mi dasz fotę to ci powiem w jakiej roli bym cie obsadzil :classic_cool: ale zakladam ze rola nr 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
komisia to ja przekupie zeby gadal jak chce zgoda. ale ja nadal pytam - w jaki sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
on lapowek nie bierze bo jest bogaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
kupie mu fajny garniturek i po sprawie nie sadze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
nie wiem czy komiś lubi szczupłych blondasków stawi czola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny garniturek to oksymoron :P Nie lubie garniturów i w ogole sztywniackiego ubioru :) na dodatek mam wystarczajaco duzo, by byc nieprzkupny :) "a ja myślałam, ze się boisz dziewic, dewotek, szarych myszek itp. - no co za pomyka" nie boje sie, a tylko ich unikam w dobrze pojętym ich i moim interesie... Lubie kobiety efektowne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szczupłych - wyglad faceta jest mi ogolnie obojętny, ale uwazam, ze facet nie powinien byc szczupły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3rg
komiczne lubisz efektowne bo sam nie jestes efektowny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
a co do szczupłych - wyglad faceta jest mi ogolnie obojętny, ale uwazam, ze facet nie powinien byc szczupły ale nie boisz sie ich ??? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wyglad faceta jest mi ogolnie obojętny, ale uwazam, ze facet nie powinien byc szczupły" komiś, nie każdy rodzi sie zaprogramowany na duza ilosc miesni, wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie boje sie, a tylko ich unikam w dobrze pojętym ich i moim interesie... Lubie kobiety efektowne i tyle" aaaale powiało powagą :P - aż mnie otrzepało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" komiczne lubisz efektowne bo sam nie jestes efektowny" ta analogia to wg Ciebie reguła, czy tez odnosisz ją wyłacznie do mnie? zws - nie boje sie, ale jelsi są blondaskami i chca mi udowodnic swa meskosc, to moge sie jednak obawiac, co maja na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
komiczne lubisz efektowne bo sam nie jestes efektowny a ja jestem nieefektywna i dlatego lubie efektywnych logiczne do bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws - nie boje sie, ale jelsi są blondaskami i chca mi udowodnic swa meskosc, to moge sie jednak obawiac, co maja na mysli co innego bruneci ;) ci sa transparentni w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×