Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna..............

czemu panowie boja sie ladnych kobiet a wola te szare myszki?

Polecane posty

"komiś, nie każdy rodzi sie zaprogramowany na duza ilosc miesni, wybacz" dlatego własnie Bóg stworzył sterydy anaboliczno-androgenne :P "aaaale powiało powagą - aż mnie otrzepało" dobrze, że nie nudą :P a co do otrzepania - gdybys poytrzebowała kiedys bardziej namaclna forme tej czynnosci - to ja zapisuje sie pierwszy na liste wykonawców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
komiś- to zws to wymyśliła nie ja szzzzzzzz nie mow mu on tego nie slyszal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona myszka
jestem ciekawa czy komiczne w ogóle potrafi odroznic efektowną ładną od efektownej brzydkiej, a moze mu wszystko jedno byle sie świeciło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws - bruneci po prostu nie musza niczego nikomu udowadniać a niedowierzajacym brunetkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrrrrrrabna
mi sie podobaja wysocy dobrze zbudowani bruneci o przenikliwym wzroku :) chyba nie jestem oryginalna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws - a w co Ty chcesz mnie wrobic, hę??? a co podejrzewasz, he???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tego
Może być ładna i nieefektowna? raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi sie podobaja wysocy dobrze zbudowani bruneci o przenikliwym wzroku " dlatego mowie złośliwce ze moge grać rolę męża a ona się oburza na to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeszcze bym na przerosta wyrósł" na kogo????? zws - im tez nie... bo brunetki maja ten 6 zmysł, kotrego brakuje blondynkom... co to znaczy przenikliwy wzrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
jestem ciekawa czy komiczne w ogóle potrafi odroznic efektowną ładną od efektownej brzydkiej, a moze mu wszystko jedno byle sie świeciło efoktowny czlowiek od nieefektownego rozni sie tak jak efektywny od nieefektywnego. czyli w sposob postawowy ladny od brzydkiego rozni sie tylko gustem oceniajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie 2 pary butow a humoru lepszego nie mam a slyszalam ze zakupy poprawiaja kobietom samopoczucie:-O no ale nie mi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zws - im tez nie... bo brunetki maja ten 6 zmysł, kotrego brakuje blondynkom... ale moga chciec sie zgrywac, czego brakuje blondynkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na kogo?????" komiczne, widze takich szczuplych na paczce ktorzy przypakowali i do szczuplej twarzy i szczuplej sylwetki im te miesnie nie pasuja bo za duze sa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jestem ciekawa czy komiczne w ogóle potrafi odroznic efektowną ładną od efektownej brzydkiej, a moze mu wszystko jedno byle sie świeciło" komiczne potrafi wszystko, a jelsi nie porafi, to znaczy ze nie da sie tego zrobic... :P a pytajac o przenikliwy wzrok mialem na mysli co on oznacza wg autorki... i gratuluje dobrego gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
kupilam sobie 2 pary butow a humoru lepszego nie mam a slyszalam ze zakupy poprawiaja kobietom samopoczucie no ale nie mi........ wyciagnij z tego wniosek, ze nie jestes kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ladny od brzydkiego rozni sie tylko gustem oceniajacego" zastosowałbym do tego zdania wyłączenie.... nie dotyczy członków PiS :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws - blondynkom ogolnie sporo brakuje :D Tamarko - zapamietaj prosta zasade mojej byłej.... jelsi 2 pary butow nie pomogly.... to znaczy, ze kupilas ich zbyt mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zastosowałbym do tego zdania wyłączenie.... nie dotyczy członków PiS komiczne. nie uwierzylbys. to wlasnie wczoraj mowilam! ps ale czlonkow czy tez czlonkow czlonkow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie jestem kobieta? no coz, mam damskie imie, zenska budowe i zenskie narzady rozrodcze, ale jak to nie czyni ze mnie kobiety tylko dobry humor po zakupach to spoko:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×