Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Lady Love ja też bym chciała:) ale to niestety tak nie jest to nie zabawa w "kto chce dziecko ręka do góry" pach i już jest:D ale życzę powodzenia Tobie i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigagdynia
pedze jutro po termometr. Najlepiej mierzyc wieczorem czy rano??? Dziewczyny czy pocicie sie bardziej intensywnie??? Ja sie poce strasznie szcegolnie na twarzy!!! Nigdy mi sie twarz nie pocila a teraz wszystko mi splywa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mierzy sie rano odrazu po przebudzeniu sie bez zadnego wstawania, bo wystarczy gwaltowniejszy ruch i temperatura sie podwyzszy, mniej termometr zawsze pod reka :) tak zebys nie musiala wstawac :) acha i trzymaj termometr w pochwie 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Hej, Ale żeście popisaly - 3 strony :) Nie nadążam :) Hmm, a ja w ogóle nie mierzę temperatury. Myślę, że najpewniejszym sposobem jest zrobienie testu w dniu spodziewanej miesiączki. A co do objawów ciąży, to naprawdę ciężko cokolwiek pewnego wywnioskować. Czytam różne topiki na forum i objawy typu bolące piersi/sutki, bolący brzuch, spóżniający się okres, senność, mdłości itp. zdarzają się dziewczynom we wczesnej ciąży jak i tym, ktore w niej nie są. Także nie ma co gdybać. Wiadomo, że wszystkie czekamy na to samo, ale niestety nie jesteśmy w stanie monitorować swojego wnętrza codziennie, co może kiedyś w przyszłości będzie mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja dzis mam sądny dzien - przyjdzie albo nie przyjdzie @ brzuch boli od 2 dni, temp 37 , wiec czekam, jutro test, boje sie ze bedzie znow negatywny :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie czy test moze sie mylic...mdli mnie juz kolejny dzien, powinnam miec okres ale go nie mam,boli mnie podbrzusze i plecy i w ciagu dnia nstruj mi sie zmienia z 5 razy raz smutno raz wesolo dzieki z góry za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wszystko zalezy od wielku czynnikow, kiedy powinnas dostac @, kiedy sie kochalas, czy byly to dni plodne? ja robilam test kilka dni przed okresem wyszedl negatywny, okres powinnam dostac w kazdej chwili, a tez nie mam, bol brzucha mam ale moze swiadczyc o nadejsciu , wiec wiesz nie mam pojecia, czasami kazda z nas ma takie objawy a @ wredna i tak przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolacza msie do was dziewczyny. powinnam dostac @ 24 ale dzis polecialam do apteki po test i wyszedl niegatywny:(:(:( heh chyba ym razem tez sie nie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kocham sie w dni plodne i nie plodne ale bez zabezpieczenia przerywany i naprawde nie wiem bo moja znajoma nie dawno robila testy i wychodzily jej ze negatywny za kazdym razem a miala takie same objawy a robila badanie krwi i wyszlo ze jest w 3 miesiacu cieszylabym sie jak bym byla ale nie jestem pewna bo nieraz czytalam na forum o takich ojawach i nie kniecznie moze to byc ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokoi mnie to ze juz od paru dni mam to uczucie mdlosci a @ powinnam dostac juz bo ostatnia byla tylko 3 dni i slabo obfita prawde mówiac to byl tylko 1 dnien taki normalny a 2 dni jakby wcale jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dostac 23 :) ale testowac bede dzien moze 2 dni pozniej zeby miec pewnosc ze tescik wyjdzie :) oczywiscie jesli sie malpa nie pojawi :) jezeli miala by sie pojawic to temperatura powinna mi spasc 22 i 23 do 36,3 tak jak zawsze jak spadnie to znaczy ze dostane za kilka godzin okres jak wzrosnie albo bedzie sie dalej utrzymywac taka jaka jest teraz to bede dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola temperatura powinna ci wzrosnac w dniu spodziewanej miesiaczki o kilka kresek :) jezeli Ci wzrosnie juz mozesz sie cieszyc :) ja sie tylko modle zeby mi tempka nie spadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graminis
na ile wcześniej mierzycie, żeby później móc byćpewnym, że w dniu @ temperatura to jakiś dowód na dzidzię? ja dziś mam 17dc... wystarczy od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperaturę trzeba mierzyć codziennie rano o tej samej porze żeby mieć jakieś powrównanie, ja tez zaczełam mierzyc niedawno ale to nie ma znaczenia bo nie mam porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja temperature mierze od jakis 16 cykli i to regularnie i mam porownanie :) dlatego tez nie mam watpliwosci co do owulacji dni plodnych i nie plodnych :) 17 dc to zdecydowanie za pozno temperature powinno sie mierzyc od 6dc, co ci to da ze bedziesz mierzysz od 17 jak juz moglas miec owulacje i nie wiesz jaka jest twoja temperatura w pierwszej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci na moim przykladzie moja temperatura w pierwszej fazie wynosi od 36,2-36,4 stopni w czasie owulacji wzrasta o jakies 4-6 kresek, w tym cyklu moja temperatura podwyzszona wynisi 36,8 i jak narazie sie utrzymuje, jezeli spadnie do 36,6 na nasteony dzien do 36,4 to wiem ze wlasnie w tym dniu dostane miesiaczke(bo taka temperature mam w pierwszej fazie), jezeli natomiast temperatura sie utrzyma badz wzrosnie i bedzie sie utrzymywala tak mniej wiecej przez 3 tygodnie od momentu owulacji to znaczy ze w moim brzuszku zagniezdził sie zarodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz obie bedziemy sie jeszcze cieszyc :) w sumie mamy zblizone daty terminowe miesiaczki :P ty 24 ja 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×