Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość ja robiłam 2 testy
hej dziewczyny orka że się wtrącam ale mam takie schizy ze masakra , zauważyłam że mam bardzo duże sutki i mnie bolą ,nie piersi tylko sutki:O juz bezie 3 tydzień jak nie mam okresu i wariuję ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam 2 testy
nie wiem czy niedługo nie będę miała urojonej ciąży przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam 2 testy
a jak się go robi ,trzeba się naciąć ?:O i ile mniej wiecej kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... dzięki za radę Lady Love :-) chociaż tak szczerze to mocno wierzę w to, że nie będę musiała obserwować swojego cyklu przy pomocy termometrowych kreseczek i że ok 5.11 zobaczę 2 śliczne kreseczki na teście :-) mam nadzieję też trochę wcześniej przeczytać o Twoich \"2 krechach\" :-) powodzenia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
A ja dostałam okres wczoraj... trudno. Jakoś tak za szybko, ale co zrobić. Apropos testów ciążowych - myślę, że są miarodajne, tzn. jeżeli negatywny to nie ma ciąży, ewentualnie można powtórzyc po paru dniach. A spóżniający się okres oprócz ciąży może też oznaczać jakieś wahania hormonalne albo wręcz jakiś poważniejszy problem, np. PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alpen_gold
Ja tez nyslałam ze zwariuje. tak bardzo chciałam miec dziecko juz myslałam ze wszystko idzie ku temu gdy nagle czra prysł... tzn dostałam okres chdz 3 dni spózniony. nawet nie miałam zadnych objawów ze dostane okres.i powiem szczeze ze nie był to normalny okres jaki mam zawsze. było to lekkie krawienie ktore trwało 6 dni. ja do głowy dostaje mije panie bo niewiem co mam juz o tym wszystkim myslec! a co wy sadzicie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Nie myśl o tym: że może samoistne poronienie itp. bo niepotrzebnie się zdołujesz. Tak miało być i tyle. Najwazniejsze, zeby dzidzia była zdrowa, a wiele poronień we wczesnym stadium wynika z błędów genetycznych/chromosomalnych. (Chyba, że wina endometrium).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alpen_Gold, ja miałam taką sytuację w lipcu, @ spóźniła się 2 tygodnie i mimo negatywnego testu mocno wierzyłam, że może ze względu na długie cykle po prostu jeszcze było za wcześnie na test... szczerze... wydawało mi się nawet, że mam poranne mdłości i szukałam dookoła potwierdzenia, że to fasolinka... mój gin nie potwierdził na usg, że widzi zarodek ale dał mi dwutygodniową nadzieję... po 2 tygodniach czar prysł i fasolka okazała się być cystą... jednak nie piszę tego, żeby Cię przestraszyć czy zniechęcić... może po prostu wybierz się do gina, na wszelki wypadek... moja cysta się wchłonęła i dzięki temu uniknęłam resekcji jajnika, teraz jestem na etapie eksperymetu ;-) mam nadzieję zafasolkować... mój gin mimo trochę sceptycznego podejścia mi dopinguje a ja jestem spokojna!!! trzymam kciuki i za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to znow ja zrobilam test wyszedl negatywny ale dalej nie mam @ lekko boli mnie podbrzusze i nie wiem pczekam jeszcze pare dni i pojde zrobie sobie test krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety nie dajmy się zwariować:) nic sie nie da przyspieszyć nie ma sensu robic testow wczesniej, szkoda kasy!! CIERPLIWIE CZEKAĆ:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfigielek
Dziewczyny odchodzę od zmysłow! Mój cykl całkiem się popieprzył. Jestem w 32 dc i mam temp 36.75. A zresztą podam wam cały cykl moich temp. Doradzcie i powiedzcie co się dzieję, bo zwariuję. @ miałam 20 -27.09 28.09. - 36,8 29.09 - 36,9 30.09 - 36,8 01.10 - 36,9 2.10 - 36,9 3.10 - 36,8 4.10 - 36,8 5.10 - 36,7 6.10 - 36,7 7.10 - 36,6 8.10 - 36,7 9,10,11.10 - 36,7 i przytulanko 1210 - 36,7 13.10 - 36,7 i przytulanko 14.10 - 36,75 15.10 - 36,65 i przytulanko 16.10 - 36,65 ból w podbrzuszu 17.10 - 36,8 ból w podbrzuszu 18.10 - 36,9 ból w podbrzuszu 19.10 - 36,6 ból w podb. i przytulanko 20.10 - 36,8 21.10 - 36,75 co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfigielek
dodam że cykle mam regularne 29-31 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny jakie ja mam humory, wczoraj rozmawialam z chłopakiem i miałam taka banie :P pozniej nagle sie rozplakałam, Moj Skarb pytał sie co sie dzieje a ja na to ze nie wiem i dalej w płacz, pozniej znow sie smialam :) Mam nadzieje ze tak na mnie działa fasolka :) piersi rwa mnie dalej temperatura dalej podwyzszona :) jajniki od czasu do czasu sie odzywaja no i podbrzusze tez :) ja juz wariuje :) do czwartku nie daleko :) a wtedy mam wlasnie dostac :P zaczynam sie bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love ja ci życzę tej fasolki zcałego sedruszka ale nie wkręcaj sobie za dużo bo się tylko rozczarujesz i po co??/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a u mnie jednak chyba @ przyjdzie bo temp spada:( 14.10-37'3 15.10-37'3 16.10-36'8 17.10-37'1 18.10-37' 19.10-37'2 20.10-37' 21.10-36'8 22.10-36'7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przyszla:( @ wiec nic z tego w tym miesiacu ale i tak nie dam za wygrana dalej bede próbowac nutka nadzieji zawsze pozostanie moze za miesiac sie uda i cos zakielkuje chialabym tego pozdrowionka dziewczyny a jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Karola :) probuje sie nie wkrecac ale jakos ciezko tak tymbardziej ze moj organizm szaleje i juz poprostu malo co z tego rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Karola, głowa do góry :) Nic straconego - pamiętaj ! Dziewczyny, może nam się uda w przyszłym miesiącu! Wtedy dzieci się urodzą w sierpniu , o ile dobrze liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie w srode dostalam @ ale dalej mnie mdli i dalej jest mi niedobrze czym moze to byc spowodowane troche zaczynam sie martwic ...zy tóras tak miala prosze o rade czy mam isc do lekarza czy to normalne i nie powinnamsie martwic pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Zależy do jakiego :) Ja bym na twoim miejscu nie szła do ginekologa. Test ci wyszedł negatywny i dostałaś okres. Chyba, że masz poważne dolegliwości żołądkowe, to do lekarza ogólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
No, to by było piękne - taki prezent na Gwiazdkę. Nie tylko dla męża, ale i dla przyszłych babć i dziadków :) Pomarzyć dobra rzecz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż przyjeżdża teraz na weekend:) ach juz nie moge sie doczekac:) zrobie pyszna kolacje przy swiecach, winko, sexowna bielizna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
No to bedzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dziewczyny mialam@ robilam tes tydzien temu wyszedl negatywny ale dalej mnie mdli i jest mi niedobrze i zaczynam sie niepokoic bo mieszkam teraz w anglii i nie wiem czy to cos powaznego czy mam isc do lekarza, a tutaj jest innaczej jak myslicie dziewczyny powinnam do lekarza moze któras z was miala takie dolegliwosci pomózcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×