Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........???.....???.........Częstochowa....... .... .20.......brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a mnie się coś @ spóźnia, ale czasami tak bywa, brzuch i piersi bolą jak przed @, zrobiłam rano test - negatywny.Mam nadzieję że @ przyjdzie zaraz zebym te pierwsze 2 dni spędziła w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....15.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........???.....???.........Częstochowa....... .... .20.......brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już 15 nasty tydzień:) ale ten czas goni... ale brzuszka jeszcze nie widać, chociaż fakt że spodnie robią się ciasne zwłaszcza biodrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i polecam dziewczyny obejrzyjcie sobie film pt \"w łonie matki\" national geogarphic. Sciągnełam go sobie z chomikuj.pl super pokazana ciąża tydzień po tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja jutro testuje, choć i tak wiem, ze będzie minus. Mam objawy na @ Koncze dziś duphaston, więc dlatego robie test Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Natulek............5..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....15.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........???.....???.........Częstochowa....... .... .20.......brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola powiedz mi, może to głupie pytanie, ale gdzie się mierzy temperaturę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mogłam się tego spodziewać- jedna krecha. Tylko czemu ta tempka mnie tak w konia robi? Dziś skoczyła znowu na 37,0 st. Nie będzie prezentu na urodziny w postaci fasolki :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperaturę mierzy się rano o tej samej godzinie przed wstaniem z łóżka w pochwie. Wpisz NPR( naturalne planowanie rodziny) w google poczytaj poszukaj:) Ja z mężem chodzilismy przed ślubem na takie 3 spotkania dotyczące planowania rodziny były obowiązkowe jako nauki przedmałżeńskie. Przy kościele są poradnie NPR warto iść do fajnej młodej osoby która dokładnie wszystko wytłumaczy-zajęcia są tzn powinny byc bezpłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina a może zrób w poniedziałek bete wiesz testy czasem się w tą stronę mylą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) to zaczne mierzyc, ale wlasciwie na co mam zwracac uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaa86
hej dziewczyny prosze Was o rade. bo macie wieksze doświadczenie chyba niż ja:) tak więc moje cykle są 30-31 dniowe. w 20 dniu cyklu ( w piątek) miałam ból owulacyjny, i w tym dniu pojawił się śluz, śliski, przezroczysty. i był taki aż do 22 dc ( czyli do wczoraj)... lecz dzis już zaczełam odczuwac typowe bóle piersi, takie jak na @ mam. czy jest możliwe takie cos? czy jest możliwa w takiej sytuacji ciąża? przytulanko było i w sobote i w niedziele.. niestety Mój bywa tylko w weekendy u mnie:) Dodam że bardzo bym sie ucieszyla na wiesc o dzidzi:) bede wdzieczna za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczynam nowy cykl.... STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........???.....???.........Częstochowa....... .... .20.......brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej staraczki, ja chyba zostanę mamą zrobiłam trzy testy, wszystkie pozytywne wyszły.. ale dalej jakos nie moge w to uwierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny może wy wiecie coś na ten temat. powiedzcie mi czy jak kobieta w ciąży jest na zwolnieniu lekarskim już do końca porodu to może od dnia dostania zwolnienia nadal chodzić do pracy??? grozi to jakąś karą tej osobie i pracodawcy??? mam taką nie miła koleżanke w pracy która jest na zwolnieniu i nadal pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka Wydaje mi się że dla pracodawcy to lepiej bo to zus płaci jej pensje a pracodawca ma pracownice za darmo. Więc traci na tym zus. Także jeśli byś chciała nasłać to najpierw do zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIENKA> nie wolno jej przebywac na terenie zakładu pracy podczas trwania zwolnienia lekarskiego, taka sprawa podlega karze i w Państwowej Inspekcji Pracy i w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Zostanie ukarana i Twoja koleżanka oraz jej pracodawca. Faktycznie pracodawca płaci ZUS do 30 dni, powyżej tych dni wypłaca ZUS. Możesz to zgłosić tylko czy warto? Koleżanka to robi aby trochę dorobić przed porodem bo wiadomo wtedy bedzie potrzeba o wiele wieksza- taka sytuacja może też sie przytrafic Tobie i pomyśl czy ty bys wtedy z niej skorzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka- ona nie jest pracownikiem za darmo dla pracodawcy. Dostaje od niego swoją pensje za wykonywaną prace i dodatkowo odbiera świadzcenia z Zus-u czyli 100% tego co jest na zawartej umowie o pracę. Wiem że to oszustwo ale tak szczeże wiele z nas by z tego skorzystało gdyby miało taką możliwosć. Ale to moje osobiste zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciak - gratulacje :) :) :) jak widzę że coraz więcej zachodzi w ciąże to wierzę że i mnie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki natulek, dzisiaj ide do lekarza, zobacze co mi powie,moja pani doktor z Pl powiedziala ze mimo wszsytko powinnam isc zeby sprawdzil czy wsio ok jest, czytałam tutaj na forum że dziewczyny później trochę chodziły. Co lepsze koleżanka w pracy dwa tyg temu mówiła mi żebym sobie zrobi ła test bo jakoś tak jej się wydaje że chyba jestem w ciąży, inaczej zaczełam chodzic i jakieś dziwne oczy mam... najwyraźniej trafiła w samo sedno sprawy :D pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciak gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane powiedzcie mi czy powinnam mieć bóle podbrzusza w 7 tygodniu??? od kilku dni boli mnie brzuch dość dużo pracuje czy może ta praca być powodem bólu czy to normalne w tym okresie??? pod koniec miesiąca mam dopiero wizytę. karola moncia gdzie sie podziewacie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) na początku bóle podbrzusza takie jak na @ są normalne. Mnie teraz dopadły okropne bóle kręgosłupa, nie mogę się schylać, siedzieć nic... tylko leżeć:( dlatego tak rzadko zaglądam. Do końca tygodnia siedzę w domku Gratuluję nowej ciężarówce:) ja dziś kupiłam sobie pas ciążowy ponieważ nie dopinam się w spodnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja po wizycie u gina się poryczałam, wg wyliczeń na jakiejś stronce int jestem pod koniec trzeciego tygodnia a lekarz mi powiedzial ze podejrzewa ciaze pozamaciczna bo nie widzi prawidlowej ciazy kazal mi narobic badan i wogolei lezec plackiem w domu... tylko ze ja sie az tak źle nie czuje żeby leżeć a lekarz mimo że ma pełno tytułow naukowych nie przypadł mi do gustu wyglądał raczej na naciągacza,wiedzą i podejściem do pacjentki się też niestety nie popisał, tylko mnie zdenerwowal niepotzrebnie, był tak dobry że dał mi zdjątka z usg żebym w razie czego pokazała w szpitalu jakbym tą niby pozamaciczną ciążę poroniła.... poczekam dwa tyg i pójdę do innego lekarza kumpela poleciła mi jedną panią doktor a tak pozatym to brzucho mnie boli tak na okres i piersi się gigantyczne i bolące zrobiły, trochę czasami krzyż pobolewa jak długo stoję, ale to chyba normalne, mam taką nadzieję przynajmniej... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×