Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość karola8524
czesc dziewczyny, mogę się dołączyć, z mężem staramy się od 4 miesięcy, jestem niedawno po odstawieniu tabletek więc mam rozlegulowane cykle, obecnie jestem na etapie testów owulacyjnych i sprawdzam swoją owulację tymi testami, zobaczymy, na szczęście nie jestem aż tak nastawiona, że płaczę po koljenym rozczarowaniu ale wiadomo przykro jest, ps powiem wam jedno nie nakrecajcie sie zadnymi objawmi, ja tak mialam, wszystkie typowe objawy i to nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
i ty również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
czesc :) jest tu kto?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
mi tak samo :/ poklocilam sie z moim i sobie poszedl gdzies a ja sama zostalam w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nikogo nie było, ja byłam wczoraj o 22 i czekałam :( mooncia nie przejmuj się , przejdzie mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam o plamieniu implantacyjnym i chyba je ma,bo @ powinnam mieć za tydzień,a teraz plamię na jasno - brązowo i brzuch mnie boli,jak bym 1000 brzuszków zrobiła zrobiłam dzisiaj test,wyszedł negatywny,ale z tego co tu czytam to się pośpieszyłam i może być nie wiarygodny. Czy jestem w ciąży? To moja pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
u mnie to jest inaczej bo to przeze mnie sie ciagle klocimy, ja mam ciagle do niego pretensje doslownie o wszystko, nie wiem poprostu co sie ze mna dzieje przez ostatni miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka478 - czym twój mąż argumentuje to że nie chce mieć dzidzi??? To dlatego masz zły humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
u mnie tez jest nie najlepiej :( jak poszedl rano to jeszcze nie wrocil.... wiem ze byl u swojej mamy ale gdzie jest teraz to nie wiem :( martwie sie o niego :( a to znowu wszystko przeze mnie bo jak zawsze zaczelam sie jego czepiac... Asienka478 a dlaczego Twoj maz zmienil zdanie?? cos sie stalo ze tak nagle mu sie odwidzialo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia też bym się denerwowała, ale nie martw się, wróci, tak sobie myślę że nieźle musiałaś mu zaleźć za skórę, no ale my baby czasami tak mamy, ja też czasami łapię się na tym że czepiam się bez powodu właściwie, więc po co to robię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
czesc wszystkim :) ja zaraz idena zajecia ale chcialam sie przywitac z samego rana :) zycze wszystkim milego dnia :) bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ciesze sie ze przyjeliscie mnie do swojego grona, okres powiinam dostac 28.01 a teraz kiepsko sie czuje mam bol jajnika lewego czy to moze byc juz objaw ciazy czy za wczesnie jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy dzionek :) Weekend na Uczelni był męczący, ale na szczęscie się go przetrwało. Mnie też boli lewy jajnik, bo w nim był pęcherzyk owulacyjny. Ja mam dostać @ pod koniec stycznia, wiec czekam. Staram się nie nakręcać. Obecnie jestem na duphastonie przez 10 dni jedna tabletka Pozdrawiam Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) co do kłótni z mężami/partnerami, bo my kobiety widzimy to czego mężczyzna NIE robi... a to co robi umyka naszej uwadze i tu tkwi problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) moge sie na chwilke do was przylaczyc i pogadac? nie ma nikogo na moim topiku. Ja dopiero zczynam sie starac za jakies 3 tygodnie. Denerwuje sie i ciesze jednoczesnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
czesc wszystkim :) ja juz w domu :) jestem bardzo szczesliwa bo mimo ze okres dostalam ktory trwal zaledwie 1 dzien to zrobilam sobiebete i wyszlo 312 mIU/ml wiec jestem w ciazy :) mniej wiecej jest to 3 tydzien :) nawet nie wiecie jak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×