Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

cześć wróciłam z pracy i gotuję zupę ogórkową:) a co u was dziewczyny?? jak samopoczucie?? Ja już przywykłam do porannych wymiotów i mdłości przez cały dzień. Mój mąż mówi na mnie rano hydrant:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mnie @ nawiedziła i się rozczarowałam. Coraz mniejszą mam ochotę na staranka bo za każdym razem zonk. Jestem w trakcie sesji i w weekend mam 2 egzaminy, na które mam takie wrażenie , że nic nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka i to jest twój podstawowy błąd że się starasz żeby mieć dziecko a nie że się kochasz dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia trafnie powiedziane:) Dziecko to DAR od Boga... Dlatego nie staraj się i nie traktuj męża jak maszyny do zapłodnienia... ciesz się miłością:) Zrób romantyczną kolację, włóż seksowną bieliznę:) nie licz dni płodnych tylko bądz spontaniczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczyny. Mogę sie do Was dołączyć? Od roku staramy sie o dzidziusia i nic :( Mam 22 lata i jestem z Rudy Śląskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie zle zrozumiałyście :) Nie idę z mężem do łóżka tylko dlatego aby spłodzić dziecko i nawet o tym nie myslę w takiej chwili. Poprostu chodziło mi o to, że staramy się kochać jak najbliżej tych dni, a także poza nimi, a mimo to się nie udaje.Nie wyliczam dni płodnych bo mam nieregularne cykle a te kalkulatory internetowe trochę sa zakłamane.No i nietraktuje męża jak maszyny do zapłodnienia. Karola 1988 ślub brałam 23 sierpnia :) Witamy Cię KLAUDIA86 :) Dopisz się do naszej tabeleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie zle zrozumiałyście :) Nie idę z mężem do łóżka tylko dlatego aby spłodzić dziecko i nawet o tym nie myslę w takiej chwili. Poprostu chodziło mi o to, że staramy się kochać jak najbliżej tych dni, a także poza nimi, a mimo to się nie udaje.Nie wyliczam dni płodnych bo mam nieregularne cykle a te kalkulatory internetowe trochę sa zakłamane.No i nietraktuje męża jak maszyny do zapłodnienia. Karola 1988 ślub brałam 23 sierpnia :) Witamy Cię KLAUDIA86 :) Dopisz się do naszej tabeleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....10.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........6....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam sie do Was :) Tak bardzo pragne juz dzidzusia. Zanim zaczelismy sie starac to przez 3 lata bralam tabletki antykon. Teraz sie marwie czy to nie przez to nam nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze to nie jest wina tabletek, poprostu zbyt bardzo chcemy być w ciązy. ;-) Ja wcześniej stosowałam zabezpieczenia (prezerwatywy) a po slubie zero zabezpieczeń i jak do tej pory nic... I na nas przyjdzie pora i bedziemy cieszyc się brzuszkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Folik i jak mi się przypomni to wiesiołek. Ja dodatkowo biore duphaston, który przepisał mi gin aby podregulowac cykle i zeby wydłuzyc faze lutealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są wszystkie dziewczyny ? :) Jestem nowa więc może napiszę trochę o sobie. Mam 22 lata. Jestem z Rudy Śląskiej. Mam narzeczonego ( jeszcze nie mamy ślubu),jesteśmy razem 5 lat i mieszkamy razem. Uwielbiam gotować :D I uwielbiam dzieci. Mam nadzieje że wkrótce bede miala swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Cię :) To jesteśmy w tym samym wieku. Jestem ze Śląska. Za ponad miesiąc stuknie mi 22 lata. Ogólnie też lubie dzieci, jak narazie swoich niemam. Siostra męża będzie na dniach rodzić i już się nie mogę doczekać ;-) Będzie dzidziuś w rodzinie, to może to spowoduje, że nie będę się zbytnio skupiać nad tym, aby zajść w ciążę i będziemy mieli niespodzianke w postaci fasolki ;-) Gorzej jak sytuacja nabierze innego wymiaru, że bede chciała jeszcze bardziej ;-( Mam męża, którego czasem lubie denerwowac hihi ;-) Studjuję sobie pedagogikę, w czerwcu konczę swą edukację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina A co spowodowało że tak wcześnie wyszłaś za mąż? Też bym chciała ale nie mam na razie pieniędzy na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieliśmy poprostu sformalizować swój związek i z miłości ;-). Przez 2 lata mieszkaliśmy razem bez slubu. Ślub planowaliśmy przez rok i przez rok na niego oszczedzaliśmy i po mału kupowaliśmy drobne rzeczy. Fakt ślub jest dużym wydatkiem jednak myśleliśmy, że wyjdzie nas on o wiele więcej. Wzieliśmy też pożyczkę w firmie męża, gdzie się ją zwraca bez odsetek. Wydatki zmniejszyły się bo połowa gości odmówila przybycia. Slub to niesamowite przezycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze że jest to niesamowite przeżycie :) Tez pragnę już być żonką :) Ale wszystko przyjdzie z czasem. Gdzie sie podziewają wszystkie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki my tez staralismy sie o dzidziusia i to dlugo bo 4 miesiace i gdy dalismy sobie spokuj, zobaczylamdwie kreseczki:) od 8 miesiecy jestem szczesliwa mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciala po 4 miesiacach zajsc w ciaze. Uwazam ze 4 miesiace to nie tak duzo. Ja juz rok sie staram i nic :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze idz do lekarza i zrob sobie badania? moze cos jest w Twoim organizmie cos sie dzieje? trzymam kciuki aby wkoncu pojawili sie dwie kreseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi dziewczyny, czy na płodnośc faceta wpływa przebyta i zoperowana przepuklina pachwinowa jak był niemowlęciem? Szukam w necie, ale nic konkretnego nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo:)))) tak to moze byc przyczyna:( wsumie musicie sie dowiedziec od lekarza, ale to moze byc wlasnie problemem lepiej zrobic badania i sie upewnic:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) zgłaszam się i ja:) witam nowe koleżanki:) my też staraliśmy się od razu po ślubie wyszły 4 cykle;) i udało się a Teraz czekam na maluszka, ale jeszcze długa droga przede mną bo do 28.08 na ten dzień mam termin, ale i tak jeszcze kawał czasu. Dziewczyny nie boicie się porodu??? bo ja strraasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×