Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość mooncia
no chyba tak ale to tez chyba tylko my bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
no chyba tak ale to tez chyba tylko my bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
dla mnie 22 tez moze byc, ja tez juz zmykam spac, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z samego ranka... Już weekend:-) jak tam się dzisiaj czujemy??? dzisiaj mój wielki dzień tyle na niego czekałam:-) aż nie mogę się doczekać wieczoru dzisiaj działam z moim mężem:-) pozdrawiam i miłwgo dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moge do was dolaczyc mam 24 lata, 2 lata po slubie od nie dawna staramy sie o dziecko. mam nadzieje ze powymieniamy sie przezyciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........5...............Śląsk.................. ...21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak mooncia...........2............Gorzow Wlkp...............21.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............3..............Zgierz................ .....28........brak alla23..............2..............ostrołęka..................24........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien.........miejscowośc.........wiek.. ...dzieci Karola1988 ......8...... Gdańsk...............20......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam Was ;) Życzę Wam udanego weekendu i milych snow. Zajrze tutaj w niedziele ok 20 o ile bede miec sily po zajęciach. :( Miłych pogaduch Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć;) witam nowe koleżanki:))) wróciłam z pracy, padam na pysk... Mąż obiecał mi masaż więc nie będę się sprzeciwiać:) jestem jutro o 22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czytalam was troche i chcialam was sie poradzic ... od wczoraj spostrzeglam bole piersi tak dziwnie bo ten bol tak od pachy szedl a dzis jestem tydz przed@ i temp mam 37.7 czy jest mozliwosc zajscia w ciaze prosze o odp pozdrawiam:):) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny.... ktoś jeszcze wpisuje się do tabelki to jutro mamy pogaduchy o 22:-) ja właśnie wróciłam do domu jeszcze mojego męża okradli mówie wam masakra, jeszcze dzisiaj mam dzień na zrobienie dzidziusia a mój mąż chodzi wk....!!!! no masakra!!!! co ja biedna zrobie teraz????:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwie poczekaj, ja już się objawami nie sugeruję, bo to różnie z nimi bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie was dziewczyny ale wiecie same jak to jest jak chce sie dzidzie sugerujesz sie wszystkimi objawami bo juz chcesz zeby to byl tem miesiac:):) widze ze tu sa bardzo mlode dziewczyny ktore chca bovasa pozytywnie na to patrze bo sama mam dopiero 20 tzn w czerwcu 21:):) 😘 😘 😘 🌻 🌻 milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
czesc wam :) mnie tylko jeden dzien nie bylo a tu nowe osoby sie pojawily i troszzke widze popisaliscie :) u mnie w tym miesiacy nic nie wyszlo bo okres dostalam tak wiec staram sie od nastepnego miesiaca :) juz nie moge sie doczekac :) madzik255 ja tez wyszukiwalam sobie objawow ktore sugeruja ze jestem w ciazy i naprawde to nic niedaje tylko jak dotajesz okres to zalamujesz sie ze nie masz jednak dzidziusia, ja postanowilamze od nastepnego miesiaca podchdze do tego na luzie bedzie dzidzius bede sie cieszyla a jak nie to tez bede cie cieszyla bo starania sa bardzo przyjemne wiec jak jeszcze miesiac sie postaram to nic mi sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka moncia macie racje nie ma co sie nastawiac bo rozczarowania sa najgorsze a moj brat na szkulce jest to kuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
madzik255 wpisz sie do tabelki naszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mnie dzisiaj nie będzie raczej o 22 muszę iśc na urodziny mojego męża brata całkiem zapomniałam, a na dodatek mam mały problem z mężem:-( powiedział mi dzisiaj coś naprawde strasznego i teraz jestem w cholernej kropce otóż powiedział mi że nie chce mieć teraz dziecka:-( bedę musiała się wypisać z waszej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka moj tez mial taki okres ze nie chcial ale powoli z czasem nabral checi i teraz sam mnie meczy i liczy ze mna dni plodne poprostu nie daj sie:):)!!!!!!!!1 a ja zauwazylam teraz bardzo powiekszone piersi i kolo sutkow krpoki brazowe nie wiem co to moze znaczyc nie bede sie bardzo nakrecac poczekamy zobaczymy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×