Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara mychaśa

chce sexi wyglądać

Polecane posty

Gość szara mychaśa

chce ładnie wyglądać byc siwża i zadbana mieć zawsze dobry makijaz modne ubrania super figurke i mi nie wychodzi mało zarabiam i często kupuje coś w czym źle wyglądam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
nie wiem jak to zrobic mam depresje nic mi się nie chcce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna krowa
kochana, poradzilabym, ale srodek dnia jest i nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
napisze mi ktoś coś bo mam dość facet mi się się za innymi ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
O co Ci chodzi? Wklej zdjecie napisz ile mozesz przeznaczyc na ubrania i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
zdj ecia si e nie da bo topic kasują moge malo np 200 zł na mc bo mam kredyt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
nie mam kasy brzuszek mam ogromny jak coś sobie kupie mąż krzyczy że kase wydaje ale jak nic nie mam ładnego to mowwi że lnne laski takie zadbane a ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
i co nikt nic nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
to idzcie razem na zakupy moze cos doradzi:) uszki do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
ale on nie chce iść na zakupy bo mowi że wydaje niepotrzebnie kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 na miesiac: 30 fryzjer/tylko mycie +podciecie / 50 kosmetyczka/czyszczenie cery, depilacja, maska....co tam potrzebujesz / 100 markowe kosmetyki 20 - ciuszek w nastepnym miesiacu proporcje odwracam - brak fryzjera i kosmetyczki, wiecej wydaje na ciuchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie a jak Ty chcesz sexi wyglądać z dużym brzuszkiem? czy jesteś w ciąży? jeśli nie, zabierz się za regularne ćwiczenia wzmacniające brzucio- wystarczy 30 minut dziennie, do tego zmień dietę na zdrowszą, bogata w składniki mineralne i witaminy- nie ma to jak zadbane włosy i ładne paznokcie, zadbaj o jedroność skóry- nawet najtańczy balsam zapobiegnie rozstępom i sprawi, ze skóra stanie się przyjemna w dotyku- spaceruj jak najwięcej na świerzym powietrzu- to nic nie kosztuje. Ubiór- musisz mieć w szafie białą koszulę, jeansy, spódnicę, marynarkę, wygodną bielizne i eleganckie pończochy, sweterek i małą czarna, płaszczyk z dodatków modną torebke, kozaki, no i koniecznie szpilki, jakieś korale i kółka, kolorystyka? polecam brązy, fiolety, burgund;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wypowiedzi wyzej zmierzam do tego, ze nei musisz mieć co miesiąc nowego ciucha kobieto- wystarczy raz na kwartał skompletowac szafę i tyle, mnie stac na nowy ciuch w miesiącu, niejeden nawet, ale nie chce mi sie po prostu tracić czasu na latanie po sklepach, mam wiele innych zajęć na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
20 - ciuszek przeciez nawet stringow przecenionych za to nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zdj ecia si e nie da bo topic kasują co za brednie albo moze ja juz za malo czasu tu spedzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
zwis jak kiedyś laska dała bo chciała żeby napisać co o nie myślą to skasowali by lam świadkiem mam takie ciuchy tylo jakoś źle leżą mam dużo ubrań nawet chyba za dużo a wogóle to jakoś mi się nie chce ładnie wyglądać przytyłam i nie moge przestać jeść nonstop chce mi się spać włosy mam tłuste myje rano a wieczorem już porażka brakuje mi na kosmetyczke ubrania są drogie :( czuje się okropnie brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
no z opisu jestes okropnie brzydka przestan jesc tyle moze to zaburzenia hormonalne? zdjecia mozna wklejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w ...
Wklejaj fote doradzimy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
no i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alęocochodzi
jesteś ładna, masz pewnie gorszy dzień i marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u, ładna jestes, tylko podstawowe rzeczy.... łańcuch, bo to nawet łańcuszkiem nie można nazwac oddaj mężowi, pasek w śmieci (nie wiem dlaczego, ale nie znosze plecionych pasków, tanteta zalatuje). Kup sobie dobry podkład na allegro, tam jest taniej. Szkoda, że nie znamy Twojej garderoby, ale nie wszystko na raz. Np. do tej białej bluzeczki sweterek zapinany na guziczki. Jenasy i już ślicznie wyglądasz. Paznokietki ładnie wypiłować, nic trudnego. Pociągnać bezbarwnym i już są zadbane. Włosy- prostownica albo zwykła lokówko-suszarka, żeby były ładnie podwinięte. Opaseczka Ci pasuje, ale jeśli chcesz zmienić styl na elegancki musisz się z nią pożegnac. Powinnaś unikać bolerek, bo masz lekki brzuszek, o czym sama już pisałaś. Bluzki, sweterki z dekoldem w sekek, optycznie wydłużą szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alęocochodzi
wydaje mi sie że buty to podstawa i dodatki, jakies kolczyki mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzjera raz na meisiac??? jakbym chodzila ran na miesiac to bym faktycznie byla zaniedbana :D 100 zl na kosmetyk a 20 na ciuchy?? chyba proporcje Ci sie pomylily a na kosmetyczne 50 zl?? za taka cene to kosmetyczka tylko cere oglada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
wywal ta kredke do oczu!!! zrob dobry makijaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mychaśa
dzieki a włosy są takie słabe i nijakie chce być super laska facet moj jest przystojny i laski na niego lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, właśnie większość przesadza z dodatkami. tutaj u Ciebie to przesada, wybacz ;) Mi osobiście podobają się w Tobie te kolczyki. Pasują Ci, ale masz okrągłą twarz to możesz jeszcze zafundować sobie długie, wiszące, wydlużą ją. Bransoletka na jednej, zegarek na drugiej.. z jednego radzę zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×