Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość bioxetin_odchudza

to prawda ze bioxetin zwalcza depresje i rewelacyjnie odchudza?

Polecane posty

Gość bioxetin_odchudza

to prawda ze bioxetin zwalcza depresje i rewelacyjnie odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miafare
na innym forum jest ze pomaga na kompulsy i mozna zjechac do 10kg na mc,nie wiem nie bralam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioxetin nie odchudza
normuje laknienie, wiec osoby wychodzone wrecz po nim tyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioxetin nie odchudza
*wychudzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclclcllcllcl
Taaaak...odchudza. Co za idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'na innym forum jest ze pomaga na kompulsy i mozna zjechac do 10kg na mc,nie wiem nie bralam \'\' Bioxetin ( Fluoksetyna) jest często przepisywany dla chorych na bulimię. Uspokaja, wycisza ... dzięki temu napady obżarstwa nie są tak częste i tak silne. Dlatego spadek wagi i chudnięcie. W przypadku osób nie chorujących na bulimie tego spadku wagi może nie być wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioxetin nie odchudza
z kolei osoby z silna depresja bardzo czesto wlasciwie nie jedza wcale:( i im bioxetin pomaga sie rozluznic i zaczac jesc. Dlatego takie osoby troche na nim przytyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaaad567888
jem kompulsywnie ale nie mam bulimii :( chyba sie nie spase od tego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda;]
Biore Bioxetin od listopada .Czuje sie po nim dobrze,nie jestem slaba ani nic mnie nie boli,no moze czasami głowa ale nie sadze by była to przyczyna tabletki.A co do utraty wagi ,to ja schudłam okolo 7kg;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta dam

Biorę 3 miesiące po 2 tabl. dziennie. Schudłem 9kg. Lekarz zaznaczył, że tak będzie. Czuję się po leku zupełnie wyluzowany, choć trochę - tak jakby -poddenerwowany. Zdecydowanie gorzej prowadzi się samochód, więc trzeba być bardziej czujnym. Fakt, ziewam cały czas, ale sen jest bardzo płytki w przeciwieństwie do snu, jaki miał miejsce w pierwszych 2-3 tygodniach zażywania leku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn– nastolatek– wziął już całe opakowanie. Od początku brał po jednej tabletce- wcześniej inne leki zaczynał od połowy tabletki .Na początku miał bóle brzucha , niewielkie bóle głowy i spadek wagi przez brak apetytu ale i tak dużo lepiej się po nim czuje niż po leku Asentra. Po dwóch i pół roku wreszcie pierwszy lek, który naprawdę zadziałał i mój syn jest zupełnie na innym etapie choroby Zatem nie trzeba bać się tego leku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×