Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

ja akurat tez dzi艣 i wczoraj od rana analizowa艂am swoje samopoczucie i tak sie nakreci艂am, ze wystapi艂y mega md艂o艣ci :( boze kiedy to sie skonczy , czujes sie jak w klatce :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja tez mam mdlosci od godziny...chyba spowodowane jogurtem o okropnym smaku:(... doszly nerwy i wszytsko gotowe!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie pochmurno i grad pada艂, mam do艂a dzis a zaczyna sie weekend :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sicmo D
Andziusia........24............nerwica natr臋ctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica l臋kowa.................Gorz贸w Punca24..........24............nerwica natr臋ctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica l臋kowa- by艂a...........艁贸d藕 Liduszka.........37............ner. l臋kowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica l臋kowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica l臋kowa.depresja .....W艂oc艂awek MamaJulki........30............nerwica l臋kowa,depresja..... ma艂opolska Dana39...........40.............nerwica l臋kowa..................Kujawy Efka43............43.............n.l臋kowa , agorafobia..........Gda艅sk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami l臋ku panicznego....艁贸d藕 Rrenka037.......39.....nerwica l臋kowa z deprech膮...........Warszawa Marijke...........23......nerwica l臋kowo-depresyjna.........Warszawa Anio艂ek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobi膮.... Ostr贸w Wlkp Olabasia.........52...............nerwica l臋kowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............艢l膮sk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorz贸w Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwn贸w Male艅stwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica l臋kowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica l臋kowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............艁贸d藕 Ada7777.......36........n.l臋kowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natr臋ctw i l臋ki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.l臋kowa.......... .................艢l膮sk Kasia100...........43...........n.l臋kowa.......... .............Pozna艅 Nadzia26...........27............n l臋kowa............................艣lask Asix90...............17......n. l臋kowa (n. serca)...................Toru艅 nusia 35.............35.......n.l臋kowa i inne.........................Krak贸w Bianka...............39.........n.l臋kowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica l臋kowahipohondria.....Wroc艂aw DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROC艁AW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.l臋kowa .................. Bia艂a Podlaska goofer1982.... 25.......n.k臋kowo-depresyjna..............Cz臋stochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.l臋kowo-depresyjna ........Gda艅sk mazanek...........35..............nerwica l臋kowa...............krak贸w kitti77..............30............nerwica l臋kowa,........艣wi臋tokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wroc艂aw Afobamka........30.......nerwica l臋kowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica l臋kowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica l臋kowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica l臋kowa,napady paniki ...Warszawa Sicmo D (Dawid) . . . .19 . . . .. nerwica lekowa,serca . . . .Bydgoszcz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nerwiczka
a co to zalista?? ja sie nie moge dziewczeta wypowiedziec odnosnie zwiazkow bo ejstm sama ale ja tez juz nieznosze lakoholu i od zawsze nie lubilam jak mezczyzna pije dziennie alkohol, oni zazwyczaj nie znaja granic i pija ile wlezie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
m贸j m膮偶 nie pije ,tylko jak s膮 jakies imieniny ale 2 kilonki i wszystko :) nie narzekam ! i nie wyobra偶am sobie 偶ycia z pijakiem i awanturnikiem ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jaka艣 przestarza艂a ta lista bo mnie nie ma;) duszno艣ci mnie osaczy艂y po prostu. Ju偶 zaczynam si臋 przyzwyczaja膰 do zycia z nimi. ;/ poza tym nawet ok;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
stre-stop nie chodze do psychologa,moj psychiatra stwierdzil ze nie warto zogrzebywac starych ran,bo moje samopoczucie by sie pogorszylo,i leczenie by bylo bardzo dlugie,ale proponowal mi psychoterapie zeby szybciej zakonczyc leczenie.ale powiedzialam ze chce sprubowac narazie na lekach,a na ostatniej wizycie nic juz nie mowil o psychoterapi.widzial ze niechce tam isc i ze lepiej sie czuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sicmo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sicmo D
Ja doszed艂em . . . Odnosnie alkoholu sam nawet nie ruszam kieliszka bo sie boje ju偶 mimo ze mam 19 lat lubia艂em na imprezach i wog贸le wypi膰 gdy偶 gra艂em na imprezach a偶 do lipca bo wtedy z艂apa艂a mnie nerwica zabiera moje 偶ycie . . . Nie dawno urodzi艂a mi si臋 c贸reczka a ja ci膮gle my艣le ze umre i wog贸le ze zawa艂 bo k艂uje mnie w sercu czasem boli 艣ciska sam nie wiem czy do偶yje kolejnego dnia ;(((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bloooondie co u ciebie dzis???? wanesco a chociaz masz jakies przyjaciolki zeby mogly cie wesprzec i zebys ty mogla sie wygadac?? bo wiesz z tym psychologiem chodzi mi o to zebys zaczela chodzic zeby sie po prostu wygadac na meza:)Bo dobrze robi wyrzucenie z siebie co nas gnebi. Moglabys uprzedzis psychologa ze psychiatra nie kazal wracac do przeszlosci i zebys chciala skupic sie tylko na terazniejszosci:) PS: moj tez nie pije codziennie a mimo to mam dosc jak idziemy gdzies na impreze...zawsze sie boje...psycholog ostatnio radzila mi zebym pogadala z nim przed impreza zeby nie pil duzo itp ale nie wiem czy to ma sens...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
stre-stop mam kolezanke,czasami z nia pogadam,a jak trzeba sie wykrzyczec to krzycze to samo z placzem ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sicmo D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sicmo D
Mam gor膮co pro艣be a mianowicie chodzi o pomoc w nerwicy i te偶藕 kilka pyta艅 . . . Bo ju偶 sam nie potrafie sobie radzi膰 m贸j nr gg to 12991269 . . . :(((( Bardzo chce wyj艣膰 z tego dla c贸reczki nowonarodzonej . . .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
koszmar. mia艂am wy艂膮czenie 艣wiadomo艣ci przy mamie. Ona teraz chodzi ca艂a w rumie艅cach, chyba z pi臋c razy mowi艂a mi 偶ebym posz艂a jeszcze raz do neurologa. I powiedzia艂a cos takiego : \"moze do psychiatry chcesz is膰?\" wiem 偶e psychiatra to lekarz ale poczu艂am si臋 nagle jak chora psychicznie. powiedzia艂am ze nie. Ale wiecie co? nie dos膰 ze od kilku dni dziwnie si臋 czuj臋, jakby bliska zwariowania to teraz zupe艂nie wydaje mi si臋 ze zwariuje chyba. Nie znosz臋 jak ona si臋 martwi. Moja mama mnie zna. wie kiedy naprawd臋 ma si臋 martwi膰.. czuj臋 si臋 藕le! teraz przysz艂a do mnie i m贸wi \"wiesz co? ja jestem prawie pewna 偶e ty masz nerwic臋\" Chce mnie wys艂a膰 do psychiatry bo powiedzia艂a ze nerwice sie leczy..:((((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ciagle mam co艣 na g艂owie i rzadko pisz臋, ale zagladam:) Simco, ja nie mam gg, ale najlepiej na pytania odpowie Ci psychiatra. Mo偶esz tez zada膰 je tutaj, tu s膮 osoby zaprawione w boju. Zdr贸wko, bo nerwic臋 si臋 leczy, te偶 ! ja wklei艂am link do audycji o l臋ku, gdzie psychiatro-terapeuta bardzo m膮drze o tym m贸wi. Pos艂uchajcie, prosz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fjolek na pewno poslucham:) sicmo zapisz sei do psychologa i pogadaj o tym co czujesz, wszystko powiedz nawet to co wydaje ci sie dziwne:P odczuwasz l臋ki ? czy tylko serce cie boli? jesli chodzi o alkohol to ja tez z chlopakiem nie mam problemu, odpowiedzialny jest i opieku艅czy i czasami to ja nawet mowie zeby sobie wypil:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to chyba tylko ja trafilam na takiego co lubi pic :(, zdr贸wko psychiatra to lekarz jak kazdy inny,ja tez zawsze mowilam ze nigdy nie pojde do psychiatry,ale tak nagle dopadly mnie wszystkie objawy ze sama zadzwonilam i umowilam sie na wizyte prywatna,bo niechcialam dlugo czekac,trafilam na super lekarza,biore leki,i jest duzooo lepiej,jak by nie leki to nie wiem co by ze mna bylo,nie jadla nie pilam,w ciagu 10dni waga spadla mi o 10kg,co akurat mi nie przeszkadza bo mialam spora nadwage ;) milego wieczorku wam zycze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiem w艂asnie 偶e to lekarz jak i wszyscy. tYlko wiecie co? ja absolutnie(!) nie pot臋piam tego 偶e ktos bierze leki. Ja jednak bym nie chcia艂a bo mam takie mo偶e i g艂upie przekonanie ze to nie ja sama siln膮 wol膮 zwalczy艂am nerwic臋 tylko leki kt贸re dodatkowo mog膮 mnie jeszcze uzale偶ni膰. Moja ciocia ma nerwic臋 i by艂a pono膰 u fantastycznego psychiatry. C贸偶, chyba czas przyzna膰 si臋 dalszej rodzinie i z艂apa膰 namiary na niego.. A powiedzcie mi kochane czy psychiatra tak jak psycholog poprowadzi ze mn膮 d艂ug膮 rozmow臋 i wspomoze s艂owem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko moj lekarz tylko wypytuje mnie jak sie czuje jakie objawy mialam,itd.bo teraz tylko na kontrole chodze.ale na poczatku chcial wszystko wiedziec,zadawal mnustwo pytan,nie boj sie uzaleznienia,jezeli trafisz na odpowiedniego lekarza to napewno dobierze dobrze leki,moj lekarz przepisuje mi tylko tyle ile powinnam zazyc w miesiacu,i zawsze jak ide na kontole zostaje mi tylko na 3 dni lekow,na wizyte chodze co 28dni

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sicmo D
K艂uje mnie boli serce mia艂em wszystkie badania serca i jest ok a czasem np teraz k艂uje mnie w mostku ci膮gle mierze puls boje sie ze to nie nerwica ;/// dobijaj膮 mnie objawy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki Wanessa. nie wiem jak to u mnie b臋dzie z przej艣ciem do realizacji ale cos mi si臋 wydaje, 偶e jesli ja o to nie zadbam to mama mnie przydusi na t臋 wizyt臋. duszno艣ci mam.. brrr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Siscmo pamietaj nic Ci sie nie stanie, musisz koniecznie pochodzic do psychologa na pewno pomoze!!!:) trzeba wierzyc, nie bac sie o jutro, korzystac z kazdej chwili bo nie wiemy kiedy nadejdzie nasz koniec i nie warto tracic zycia na zamartwianie sie馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko powinnas isc:) ja tez kiedys myslalam ze do psychiatry chodza ludzie nienormalni,ale zmienilam zdanie, w poczekalni takze zauwazylam duzo ludzi z depresja i nerwica a nie takich co maja nie pokolei w glowie:)raz jak bylam za pierwszym razem(wzielam kolezanke) to za mna w kolejce byl taki smieszny pan, mowil o koncu swiata i ze wygra milion w totka:) ale byl na prawde smieszny i rozluznil atmosfere:) ja za pierwszym razem natrafilam na psychiatre ktoremu mialam po krotce przedstawic moje problemy czym sie martwie, zadawal tez pytania,ale ogolnie raczej jego gadka mi nie pomogla, powiedzial ze mam chodzic do psychologa i wypisal hydroxyzinium.Ale jak chcesz sie wygadac to lepiej psycholog:)Chociaz na pewno sa i tacy psychiatrzy co zachowuja sie jak prawdziwi psycholodzy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ty stres stop uwazasz
ludzi psychicznie chorych za smiesznych, co? :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochani Witajcie ,spicie jeszcze ???? u mnie pada 艣nieg :) i jest ciemno :) a ja pad艂am wczoraj , oczywiscie w ubraniu razem z m臋偶em :) obudzilismy sie o 3 , swiat艂o sie 艣wici艂o , koszmar ... ale sie wyspa艂am

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×