Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość ela co rozwesela
jezeli chodzi o choroby - mysl tylko o zdrowiu , wlasnym zdrowiu , doskonalym zdrowiu , boskim zdrowiu..... nawet czujac sie zle , musisz uwierzyc ze za chwile bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze biust z kurczaka
piszemy tu o swoich objawach, przeciez to jest ważne, aby ktoś mógł pomóc, pocieszyć, a nuż znajdzie sie jakaś bratnia dusza... wiec jak ci nie pasuje "kurcze pieczone" to stąd idź... moze ty nie masz nerwicy tak jak my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze biust z kurczaka
Nicka29, pisałaś, że masz "szumy,uciski drętwienia,zawroty,uczusie braku świadomości". Cieszę się, że nie jestem sama... :O Mam tak samo... dziwne, tępe uciski, jakby uczucie utraty świadomości, brak kontaktu z otoczeniem - chwilowe. I to jest chyba właśnie chwilowy napad paniki. Nie wiadomo skąd, nawet w najspokojniejszej chwili... :( Wtedy boję się, że coś mi się stanie, że zemdleję czy coś! I skąd te myśli...? :/ Próbuję o tym zapomnieć, siadam, zamykam oczy, bo niewytrzymuję... po chwili przechodzi... eeh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pieczone , ela co rozwesela po co czytacie ten topik jak wam chce sie srac ......po jaka cholere tu zagladacie chyba tylko po to zeby komus cos dowalic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze biust z kurczaka
Wlasnie... juz nie raz spotkalam sie z takimi krytykami co im nic nie pasowalo... na cholere tu wchodzą... :O Hmm jesli chodzi o nerwice to powiem tak... nie wierze, zeby tabletki jakos leczyły nerwice... to siedzi przeciez w naszych glowach! Leki to wg mnie okresowe poprawiacze nastroju... a wg mnie najbardziej liczy sie terapia... wprowadzanie pozytywnych zmian w zyciu... eliminowanie stresujących czynników... trzymanie sie z dala od toksycznych ludzi... znalezenie grona dobrych przyjaciół. To przede wszystkim ma wyleczyć... a kto myślał o leczeniu tego hipnozą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze biust z kurczaka
z tymi uciskami to mam czasem że mi jakieś ciśnienie w oczodołach sie robi i mam wrażenie że zaraz mi wyjdą... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze biust z kurczaka
Słuchajcie a czy objawem nerwicy może być też takie zdezorientowanie np. w wielkim hipermarkecie? Podam przykład: jesteśmy z mamą w hipermarkecie, stoimy niedaleko stoiska z pieczywem. Ja ide po bułki a mama dalej tam stoi gdzie stała. Dzieli nas kilka metrów a ja boje sie odwrócić głowe bo mam wrażenie ze jej "nie znajde". :O Co to ma być? Albo np. ide gdzies dalej sama po jakieś jedzenie. Musze zapamietac sobie coś charakterystycznego obok czego stoi i czeka na mnie mama bo inaczej zupełnie bym jej nie znalazła. :( męczy mnie to. To jakiś absurd... :O Np. poszłam do działu z jogurtami. Moja mama stoi gdzieś obok kasy i na mnie czeka. Ja bym musiała najpierw przystanąć i dokładnie sie rozejrzeć gdzie jest a dopiero później do niej pędzić żeby nie stracić jej z oczu w tłumie... :O Męczące to jest... czy to też nerwica? :O :( Kiedyś tak chyba nie miałam... podobnie jest w innych zaludnionych miejscach... bywa, że z nerwów nie mogę jej "znaleźć" choć jest w zasięgu mojego pola widzenia... :O Mam jakąś opóźniona reakcję... nie wiem co to... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, witam wszystkich. Nie chce pisac jak przebiega moja nerwica bo to wszystko jest w waszych postach, zrozumialam,ze nie tylko ja mam ten problem, wiem co czujecie, nie lubie kiedy ktos krytykuje wasze wypowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze biust z kurczaka
cześć Tosiu czy ja naprawde jestem tu najmłodsza?? :O :(;/ czyli nie moge liczyć na waszą tolerancję? Uważacie ze sobie coś wymyslilam i że to mi przejdzie? Mylicie sie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowych: tosie, anie, nicke29, poprosze biust z kurczaka :) do \"poprosze biust z kurczaka\" zaczernij ten nick:) i to ze masz 16 lat to nie znaczy ze cie nie chcemy:) przeczytalam te posty od wczoraj ale juz sie pogubilam kto z was mial jaki problem:( ale pamietajcie tu mozecie sie wygadac:) Ja juz wczoraj nie zagladalam bo wrocilam po polnocy,zamiast wieczoru we dwoje mielismy wieczor w czworke:( panowie sie upili, ale ja z ta znajomą tylko symbolicznie, a dzis mi tak serducho z samego rana walilo:(myslalam ze wyskoczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze biust z kurczaka
dobrze, zaczernie nick ale zmienie go sobie bo jest dziwny ;) zaraz tu wejde i poinformuję, ze jestem "poprosze biust z kurczaka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Słuchajcie a czy objawem nerwicy może być też takie zdezorientowanie np. w wielkim hipermarkecie? " tak to objaw nerwicy:) tosia napisz cos o sobie:) Aniu jak bardzo ci zle z nerwica to moze sprobuj go wziac, a jak nie to moze skonsultuj sie jeszcze z innym lekarzem?:) nicka29 a chodzisz do psychologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze biust z kurczaka a bylas u psychologa??? jak nie to idz poopowiadasz, wyrzucisz z siebie co cie trapi, po jakims czasie na pewno pomoze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum strona glowna>>>>Internautko, zarezerwuj swój nick »>>>>Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj.>>>>> i sobie wpisujesz dane jakie chcesz i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo_patra
do bianka _120 i innych ,,,,,zajmij sie czyms konkretnym ,a nie non-stoper walisz tu, nie potrafisz czytac innych ciekawych stron na necie ?? wydaje mi sie ,że masz bardzo ograniczone spektrum wiedzy!!! ,,,twoje zainteresowania zatrzymaly sie na etapie nerwicy,,,, nerwica to nie pępek swiata , tak jak inna powazna choroba, pomeczy i przejdzie , a ze ty ciagle sie na niej skupiasz to i cie gnębi juz 13lat!!!! masz nerwice od 4 dzieci , zastanawiam sie po co ci tyle dzieci skoro nie dajesz rady sama ze sobą !!! naprawde ludzie niektórzy to w ogóle nie myślą ! myślałas broszką to teraz też postaraj sie wyluzować i zapewnic sobie na dzisiejszy wieczór maksimum rozkoszy !!!!! jest 20 a ty lookasz co kto pisze , a ludzie wala banialuki z nudów i nawet nie zdjaesz sobie sprawy ,ze wiekszosc z tych pomaranczowych to ludzie z tego topiku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum jest dla wszystkich, jak chcesz logowania to przenies sie na inne forum gdzie bedziesz miala swoj profil i nie bedziesz marudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioleta1 napisał:23-08-2008 21:19ja mam propozycje dla tych ktorzy chca sie wyleczyc z nerwicy, slyszeliscie moze kiedys o swiadomym snie wejdzcie na to jesli macie zaburzenia snu czyli cos takiego ze snia wam sie jakies cmentarze czy ze umieracie itp. na google wpiszcie to i przeczytajcie cale dokladnie to jest zaledwie kilka inut a moze was wyleczyc z zaburzen snu .moj kolega byl ze mna i z innymi w chorwacji i dowiedzialem sie ze ma nerwice od niego zaproponowalem mu swiadomy sen i teraz nie snia mu sie jakies cmentarze jak to bylo dzien wczesniej tylko laski na hawajach przykladowo , a jeszcze dzien wczesniej snilo mu sie ze nasza lodz ktora mielismy plynac sie wywali i przeszlo 3 dni i nic mu sie nie sni takiego strasznego a i jeszcze cos na stres jest dobre przebywanie w przyrodzie robcie to co tydzien to wam powinno przejsc po jakims czasie i jeszcze jedno aby udoskonalic ten proces nie powinno sie pic alkocholu wogule przez okres wyzdrowienia poniewaz alkochol przyspiesza proces wymierania neuronow w mozgu tak jak stres i dlatego przestrzegajcie tego nie jestem zadnym psychologiem ale cosik wiem o tym z praktyki na koledze za miesiac chlopak moze wyzdrowieje i poleci to psychologowi moze a zapomnialem dodac powinno sie myslec pozytywnie i wmawiac sobie ze sie tego niechce pozdro Odpowiedz Zobacz wszystkie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresstop
ale wam sie podoba wpis cleopatry , jakas mądra osóbka to naskrobala ,,,i miala racje :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze biust z kurczaka
tak, stres-stop wiem ale mi sie coś nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winolisek
Stres stop powinnas iść do lekarza bo bagatelizujesz objawy. Znam osobę która potem żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop, uważasz ze to zdezorientowanie w hipermarkecie jest objawem nerwicy? Czasem tak mam ze będąc w jakims wielkim miejscu z wielką przestrzenią, delkatnie "tracę" kontakt z otoczeniem, mam jakieś dziwne wrażenie, jakby coś sie "zmieniało", ze to jakieś inne miejsce, cos takiego trudnego do opisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×