Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

sybia biorę walerin mite,mam tez validol,jakieś krople uspokajające ,rzuciłam kawę i zamiast niej pije melisę.wiem ,że wyniki badań mam dobre i lekarze tez twierdzą,że jestem zdrowa ale jest tyle róznych chorób(może mam jakiegoś guza tam w środku albo coś ,którego te badania które miałam nie są w stanie wykryć) i to on mnie tam boli. Bo dziwi mnie to że zawsze boli mnie w tym samym miejscu czyli ból lewej strony taki rozlewający,czasem ból w klatce piersiowej) Aniu1234 dzięki za radę ja staram się o tym nie myśleć ,tylko wtedy gdy przychodzi ból mam głupie schizy że coś może mi się stać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybia
zielona istotko myslisz tak jak my wszyscy że napewno tam w środku coś siedzi siedzi, siedzi - nerwica na mnie też lekarze patrzą dziwnie tyle ż eja już raczej do nich nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia33
bole sa pakusne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia33
Symbioline Pastylki z ekstraktami z liści karczocha, mięty pieprzowej, zielem krwawnika, kłączem imbiru, owocem kminku oraz kłączem kurkumy. Wspomagają pracę przewodu pokarmowego, ułatwiają trawienie i łagodzą objawy niestrawności. Cena ok. 11-13 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybia to fajnie,że nie jestem sama. jutro przywiozę sobie od teściowej tą książkę o której piszecie i sobie przeczytam ,już wczeniej miałam to zrobić ale zawsze coś ważniejszego było czyt.net:) poczytam też o tej miksturce , która pijecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybia
i jeszcze jedno obiecaj zielona istotko że nie będziesz czytała na necie o chorobach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia33
:D tego czytania o chorobach nie da sie uniknac jesli ktos ma net w domu 24h , trzebaby bylo go zupelnie odciac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia33
szukam LULKA odezwij sie , plisssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecam obiecam:) przeglądam właśnie forum o gotowaniu i tak sie zbieram i zebrać się nie mogę a narobiłam sobie chrapkę na leczo:) hmm albo kapuśniak byłby już na jutro.eh jak będę tak siedzieć to pewnie nic nie zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona isttotka to nerwica, skoro badania sa ok:) wiem ze trudno uwierzyc ale trzeba!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka2
LOLEK ODEZWIJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie juz po obiadku zrobilam dzis piersi z kurczaka ,warzywa i ryz , sie z mezusiem przejedlismy z lekka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykrakałam. Wczoraj mnie zwolnili. Usłyszałam, ze dałam z siebie dużo, ale nie wszystko. I że dotarły do firmy słuchy o moich \"problemach psychicznych\" i że firma nie może pozwolić sobie na pracownika, który będzie ciągle na zwolnieniach chorobowych. Poza tym jest już ktoś na moje miejsce. Nawet nie czuję specjalnego żalu, tylko jakąś taką pustkę i bezsilność. Dobrze, że zaczęłam szukać czegoś innego. Może ja po prostu przeczuwałam, ze tak będzie... Ech, sama nie wiem. Musze to wszystko przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonerw na pewno znajdzesz lepsza prace! Trzymam kciuki! mi tak łeb pęka ze juz chyba zaczne chodzic po scianach!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonerw zawsze sie znajdzie jakas wymówka ,jak sie kogos zwalnia !! ale żeby zaraz byla mowa o \"problemach psychicznych\" boże ludzie po prostu są niedojrzali emocjonalnie . U nas w Polsce to zaraz afera jak ktos ma psychologa , terapeute -wtedy dostaje sie etykiete wiadomo jaka. Kiedy to sie skonczy ?!! kiedy to spoleczenstwo bedzie na tyle wyedukowane żeby zrozumiec ,że kazdy ma prawo przezywać załamanie nerwowe??!! bo ja narazie to trzeba głęboko to ukrywać co jeszcze bardziej człowieka doprowadza do pognębienia, a nie szybkiego wyzdrowienia. A juz nie daj boze leczyc sie u psychiatry na nfz. Na pewno bedziesz miala nową prace. Njawazniejsze żeby nie przejmować sie opiniami innych. Trzeba sie z tym przespać. Jutro inaczej na to spojrzysz. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biank_120
Wodaa spiesz sie z ta mikstura bo ja juz dzisiaj zaczełam i dzis dopiero wieczorem odezwał się mój brzuszek .Justah ja juz dwie strony temu podawałam namiary na ta strona bioslone daj sie skusić to będziemy we czwórke pic sybia , wodaa ty i ja i bedziemy obserwowac efekty . Dziewczyny czy zauwazyłyscie ze sa tu takie osoby które jak usłysza o jakims nowym leczeniu od razu patrza na niego w czarnych kolorach , niektórzy twierdza ze nie warto niczego próbować .....a ja jestem tego zdania ze zawsze warto spróbowac jesli ma pomóc juz jest z nami tak żle ze gorzej być nie moze , a akurat moze byc lepiej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam to ja bianka tylko cos pokreciłam ale to dlatego ze kołacze mi sercem jak cholera juz mi przychodzi strach ze to moze na zawał .....cholera kiedy ja to w koncu zrozumię .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i gówno bym spróbowała bo juz mam dosyc tych wszystkich dolegliwosci i nareszcie chciała bym sie cieszyc zyciem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tę miksture to bym w zyciu nie uzywala poniewaz to takie kity ,ze glowa boli serce koołacze , i bog wie co jeszcze z czlowiekiem sie bedzie dzialo a juz na 100% sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikstury nie piłam a sercem mi kołatoło jak cholera dodatkowe skurcze arytmia głowa bolała ze co drugi dzien na ibupromie byłam brzuch bolał i co tylko mogło mnie bolec bolało więc z czystym sumieniem moge spróbowac a gdybym miałóa sraczke to bym sie cieszyła ...a ty jestes palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy pownien miec psychologa i psychiatre i co jakis czas do nich uczeszczac..no ale w polsce tym pieprznietym kraju to nie przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na steone która podawałam wczoraj juz nie pamietam www.bioslonea dalej nie wiem tam znajdziesz opis jak przeczytasz to pózniej sie wypowiesz bo narazie nic na ten temat nie wiesz ja natomiast moge cos powiedziec bo pare miesięcy jja piłam i duzo mi to dało cholesterol przede wszystkim wrócił do normy nie mówiac juz o mezu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na steone która podawałam wczoraj juz nie pamietam www.bioslonea dalej nie wiem tam znajdziesz opis jak przeczytasz to pózniej sie wypowiesz bo narazie nic na ten temat nie wiesz ja natomiast moge cos powiedziec bo pare miesięcy jja piłam i duzo mi to dało cholesterol przede wszystkim wrócił do normy nie mówiac juz o mezu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis okropnie, glowa tak boli ze szok:( na czwartek umowilam sie z kolezanka na pogaduchy wiec mam nadzieje ze jakos mi ulzy jezeli chodzi o nerwy i lęki:) dziekuje bianko ze pytasz 🌼 trzymam kciuki za miksture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia 33 a po co ty szukasz lulka zeby isc jego śladem musisz miec dardzo silna wole ...... Zielona istotko ja tez mam takie dolegliwosci jak ty juz tyle razy miałam badane serce a ja ciagle boje sie zawału to wstretne uczucie jak puls szaleje serce bije nienormalnie co chwila dodatkowy skurcz cała lewa reka dretwieje w klatce gniecie piecze itd dla mnie za kazdym razem to przerazenie . Dziewczyny co możecie doradzic na takie dolegliwości jak przestac sie tego bac , skąd mam wiedziec ze nie bedzie zawału ???????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop może spróbujesz z nami tej mikstury to samo zdrowie aloes , oliwa z oliwek ,cytryna .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×