Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 wodaa
sybia to ciekawe napisz wiecej jak d艂ugo pi艂as i jak to wp艂yne艂o na twoje samopoczucie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sybia
bra艂am od 14 pa藕dziernika do 15 listopada, a dobrze sie czu艂am dok艂adnie do ko艅ca roku zacz臋艂am pi膰 miksture na og贸lne lepsze samopopczucie fizyczne, ale dopiero teraz skojarzy艂am ,to 偶e po miksturze tak dobrze sie czu艂am psychicznie. przeczyta艂am jakie艣 forum i tam ludzie pisz膮 偶e mikstura ta wp艂ywa bardzo dobrze na ich psychik臋 i nerwica mija nie wiem czy to jakie艣 bzdury czy nie ale wiem 偶e przez ostatnie dwa miesi膮ce 2008 roku czu艂am sie cudownie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wodaa
przeczyta艂am o tej miksturze i mysl臋, 偶e to nic skomplikowanego,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wodaa
sybia a ty masz nerwic臋 z objawami? i po miksturze przesz艂o?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mikstura sloneckiego
J脫ZEF S艁ONECKI urodzi艂 si臋 9 grudnia 1949 roku. Ju偶 jako dziecko wyczuwa艂 pod palcami zmiany chorobowe, i kiedy inni twierdzili, 偶e tego samego nie czuj膮- s膮dzi艂, 偶e to 偶arty. Jako sceptyk nie wierzy艂 w jakie艣 tam zdolno艣ci paranormalne. Jednak fakty m贸wi艂y co艣 innego. Gdy przebywa艂 w towarzystwie ludzi chorych - ci zdrowieli. Choroba jednak nie znika艂a, lecz przechodzi艂a na uzdrowiciela. Prze艂om dokona艂 si臋, gdy zupe艂nym przypadkiem trafi艂 na ksi膮偶k臋 "Od magii do psychotroniki". Tam odkry艂 samego siebie. Jeszcze jaki艣 czas min膮艂 zanim - krok po kroku - nauczy艂 si臋 pomaga膰 ludziom, wykorzystuj膮c tylko nadmiar bioenergii i nie szkodz膮c sobie. Obecnie jest dyplomowanym bioenergoterapeut膮 i prowadzi gabinet w Strzelcach Opolskich. Od Autora Je艣li dzi艣 kto艣 opowiada mi o cudownych w艂a艣ciwo艣ciach jakiego艣 leku, odpowiadam: nie! Nie t臋dy droga. Takie metody przypominaj膮 podmiatanie 艣mieci pod dywan. Na poz贸r jest czysto, ale tylko patrze膰, jak wyl臋gnie si臋 jakie艣 robactwo. Bez dog艂臋bnego oczyszczania organizmu efekty b臋d膮 objawowe, poprawa pozorna. Dodawanie do zatrutego organizmu najlepszych nawet lek贸w, to jak dodawanie do za艣mieconej m膮ki najlepszych przypraw. Owszem, wygl膮da膰 b臋dzie 艂acinie, pachnie膰 znakomicie, mo偶e nawet da si臋 zje艣膰, ale na zdrowie nie p贸jdzie. Oryginalno艣膰 Mikstury oczyszczaj膮cej polega nie tylko na tym, 偶e uwzgl臋dnia realia XXI wieku. Nawi膮zuje ona do odwiecznego pytania ludzko艣ci: czy istnieje panaceum? -jedno lekarstwo na wszystkie choroby. Nie wiem jeszcze, czy odpowied藕 jest pozytywna, czy nie - czas poka偶e. Natomiast, jak dotychczas, efekty s膮 nadspodziewane; je艣li nie stuprocentowe, to bliskie tego. Narodzi艂a si臋, jak upragnione dziecko. I, jak swoje dziecko, chc臋 j膮 pos艂a膰 w 艣wiat szeroki. Niech niesie pomoc i nadziej臋 tym, kt贸rzy jej potrzebuj膮. I to jest powodem, 偶e zgromadzon膮 wiedz臋 spisa艂em, i oddaj臋 w Wasze r臋ce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja mam dwie ksiazki S艂oneckiego!:) duzo czytalam o oczyszczaniu organizmu bo mialam problemy kobiece. Slonecki zaleca nie tylko miksture oczyszczaj膮c膮 ale r贸wnie偶 diet臋 bo inaczej samo branie mikstury malo pomoze. Dieta jest naprawde ciezka i trzeba j膮 stosowac okolo roku albo dluzej. Warto wejsc na forum bioslone. Mnostwo ludzi tam sie udziela z r贸偶nymi chorobami tymi powaznymi jak i codziennymi dolegliwosciami. Jak czytalam to forum to czesto przesiedzialm p贸艂 dnia przed kompem tak to wci膮ga i tyle jet tam informacji!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sybia naprawde nie chcia艂am zeby komus zaszkodzi艂 m贸j post , przykro mi ze by艂o ci niedobrze ,mysle ze ju偶 to min臋艂o .Sybia czy mog艂aby艣 napisac jaka to by艂a mikstura kr贸ra bra艂a膰 jestem ciekawa poniewaz mi taz pewna pani powiedzia艂a o pewnej miksturze kr贸r膮 p贸艂 roku pi艂am i tez sie wtedy lepiej czu艂am chcia艂a bym wiedziec czy to nie przypadkiem to samo ? Prosze napisz Czyta艂am testrone z propozycja ksi膮zek i wynika z tego ze przy kazdej dolegliwo艣ci jest inna ksi膮zka , nie stac mnie na tyle ksiazek , moze jest jakas uniwersalna , moze ktos czyta艂 i moze polecic Sybia z kt贸rej ksiazki ty wyczyta艂as o tej miksturze ? Ja ci powiem ze ja pi艂am codziennie naczczo miksturae z cytryny oleju i aloesu a ty ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰! no dzisiaj to nareszcie lepiej i strach mniejszy bo pierwsz膮 dob臋 po usunieciu 贸semki to musia艂am je艣c p贸艂g臋bkiem i bola艂a mnie troszku szcz臋ka noi nie przecz臋 偶e mia艂am stracha ze cos sobie w to zrobi臋 bo dziura zosta艂a ale dzisiaj juz jakby lepiej tylko mnie od nowa gard艂o boli ale to pewnie dlatego, 偶e ca艂膮 noc spa艂am z zatkanym nosem i otwart膮 buzi膮 ale nic to wazne, 偶e jest lepiej ze szcz臋k膮. Nawet nie wiecie jaka to ulga jak i nagle usta艂y b贸le g艂owy a m臋czy艂y mnie juz dobry miesi膮c, tylko nigdy nie mia艂am do艣膰 kasy na dentyst臋 a teraz jak rozbola艂o to kasa musia艂a si臋 znale偶膰 bo jak boli to ja nie czekam tylko lece i wtedy mi wszystko jedno co mi b臋d膮 robic bylenby tylko przesta艂o bole膰. Ka偶d b贸l jest do zniesienia dla mnie ale z臋bowy nie ! A ju偶 sie martwilam 偶e te b贸le g艂owy to s膮 odnerwicowe a to 贸semeczka se szala艂a :) uffff jaka to ulga jej nie mie膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sybia
bianko ja 偶artowa艂am 偶e przez ciebie mi niedobrze, naprawde to byl tylko 偶art. to ta sama mikstura co piszesz...10 ml oleju, aloesu i cytryny wodaa...tak mam nerwice ze wszystkimi objawami, nie wiem czy przesz艂o mi to akurat po tej miksturze czy to zbieg okoliczno艣ci. Ale pami臋tam 偶e czu艂am sie bardzo dobrze, ust膮pi艂y wszystkie b贸le brzucha i mia艂am taka rado艣膰 w sobie ...tak膮 wiecie..jak przed chorob膮. A potem przesta艂am pi膰 miksturei po ok 6 tygodniach wszystko wr贸ci艂o naprawde nie twierdze 偶e to mikstura pomog艂a, ale teraz widze zwiazek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sybia
a i nie stosowa艂am 偶adnej szczeg贸lnej diety przy tym, og贸lne zasady zdrowego 偶ywienia tylko od 22 stycznia znowu pije miksture , wi臋c nied艂ugo powinny by膰 mo偶 ejakie艣efekty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sybia ja t膮 miksture pi艂am z powodu wysokiego poziomu cholesterolu i po p贸艂 roku picia mi spad艂 do normy ale przerwa艂am to bo nie mia艂am kasy na aloes i tak sie jakos z艂ozy艂o ze to zaniedba艂am m膮z m贸j tez to pi艂 ale ja tylko by艂am przy tej oliwie z oliwek a m膮z wszystki trzy gatunki po kolei przeszed艂 ........ale ty masz racje jak sobie przypomne tamten okres to naprawde by艂o lepiej wiesz chyba od jutra zaczne tylko ze dam mniej cytryny bo p贸zniej mi tak kwasno by艂o , mam w domu aloes , oliwe z oliwek a cytryny kupie ....ale ja teraz przeglada艂am moje notatki i tam mia艂am zapisane jeszcze www.bioslone .pl i tam w艂asnie by艂o jeszcze cos innego 艂yzka nasion dyni w 艂upinach 艂y偶ka siemienia lnianego zmielic na drobny proszek wsypac do miksera zalac taka iloscia wody zeby przykry艂a zmielone nasiona , dodac 2 -3 艂y偶ki miodu , dodac pokrojona dez sk贸rki cytryne zmiksowac na papke dodac tyle wody aby by艂o 125 ml. napoju od razu wypic nie wiem na co to by艂o ale to same dobrodziejstwa jak tak popatrzysz .......co o tym sadzisz a wy dziewczyny co sadzicie o tej diecie ..... M膮z tak samo o wiele lepiej sie czu艂 on mi juz nawet niedawno wspomina艂 jak mi by艂o tak niedodrze ze jak pi艂am ta miksture to mi nic nie by艂o .......musze zaczac po miesiacu powinne by膰 efekty ...pozdrawiam ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fragile-07
mikstura wam problemow nie rozwiaze moze tylko na bole pomoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fragile-07
mikstura wam problemow nie rozwiaze moze tylko na zolodek pomoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WODAA
SYBIA DZIEKI ZA INFO w艂asnie zam贸wi艂am sobie ta ksi膮zke przez neta jest tania jak barszcz bo 4,60 zam贸wi艂am 5 egz dla ca艂ej rodzinki. niech sie wsyscy kuruj膮, a mnie mo偶e pom贸c bo juz mam do艣膰 tej nerwicy. fajnie , ze to napisa艂a艣 widze 艣wiate艂o w tunelu a zaraz po robocie lece do apkteki po aloes i jarzyniaka po cytyny. mam problem z wyborem oleju , bo m膮偶 ma nadcisnienie i chcia艂abym aby mozna zrobic jak膮艣 uniwersalna mikstrurke dla mnie i dla niego. poradz cos dobra kobieto. dzieki papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WODAA
Bianka a du偶o podwyzszone mia艂 cisnienie tw贸j ma偶?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
fragile07 a ty my艣lisz ze mikstura ma nam problemy rozwi膮za膰 od problem贸w to jest psycholog a mi tylko zale偶y 偶eby zlikfidowa膰 te dolegliwosci przewodu pokarmowego a jesli chodzi o samopoczucie to naprawde zc艂owiek sie lepiej czuje mysle jeszcze o tej drugiej ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sybia
A PROPO MIKSTURY I NERWICY TO ZNALAZ艁AM TAKIE SLOWA mala nerwica Od klku lat choruj臋 na nerwic臋, l臋ki i natr臋ctwa Moze PAn wie jak mi ul偶y膰. Prosz臋 o odpowied藕 23.01.2007, 22:43:57 J贸zef S艂onecki: Moim zdaniem stany nerwicowe s膮 spowodowane zatruciem organizmu, w kt贸rym istotn膮 rol臋 odgrywa zaka偶enie grzybem Candida albicans. Mikstura oczyszczaj膮ca jest skuteczn膮 metod膮, by si臋 tej powa偶nej choroby pozby膰 na dobre, ale na pocz膮tku kuracji regu艂y notuje si臋 pog艂臋bienie stan贸w l臋kowych. 25.01.2007, 11:01:29 mala: Czy zawsze wyst臋puje pog艂臋bienie stan贸w l臋kowych i jak d艂ugo trwa , po jakim czasie mija 29.01.2007, 21:31:17 J贸zef S艂onecki: Pog艂臋bienie stan贸w l臋kowych wyst臋puje z regu艂y. Po jakim czasie mija, to zale偶y od organizmu. Nie ma jednej regu艂y pr贸cz tej, 偶e im reakcja gwa艂towniejsza, tym kr贸cej trwa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Woda maz mia艂 160/110 .....180/100 ma r贸wniez cukrzyce i inne problemy ale ja mia艂am 350 cholesterolu a teraz mam w normi nie tylko ca艂y cholestrol ale i frakcje tego dobrego jest wiecej niz tego z艂ego a nie odwrotnie tak jak przed mikstura by艂o .....Wodaa waz i wejdz na te strone kt贸ra poda艂am tam jest napisane dok艂adnie od jakiego oleju masz zacz膮c www.bioslone.pl powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam ja dzis fatlnie sie czuje jakas glowe mam zamulona ochydne uczucie i lekkie zawroty dawno sie nie odzywalam pozdrawiam wszystkich starych i inowych starzem nerwusow napiszcie jak sie robi ta miksture ja mam cholesterol i gdzie kupie aleosa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sybia
A TERAZ COS ODE MNIE od 10 dni pije ponownie miksture a od 3 mam totalnego do艂a. Wi臋c mo偶e si eoczyszczam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
prosze dziewczyny wejdzcie na te strone nie bede przeciez wszystkiego przepisywac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kierowniczko w aptece kupisz aloes ale pytaj o najwyzsze stezenie czyli zeby jak najmniej wody w nim by艂o bo do picia i tak musisz jeszcze dodac wody ....Sybia ja od jutra zaczne juz cie nie dogonie ale bedziemy przynajmniej wiedziec w jakim kierunku to idzie ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sybia
bianka...pr贸b贸jmy albo na nerwice albo chociaz na 偶o艂膮dek chocia偶 wed艂ug mnie to nie 偶o艂odki przecie偶 mamy chore tylko 艂by

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja chyba do tych cytryn kupie jeszcze mi贸d s艂onecznik i dynie i zrobie sobie ta druga mozna schudn膮c a ja bardzo bym chcia艂a Dziewczyny ja kiedys robi艂am diete optymalna Kwasniewskiego ta kt贸ra polega na spo偶ywaniu najt艂usciejszych pokarm贸w jajek smietany piek艂am chleb optymalny z orzech贸w i wtedy mia艂am cholesterol 160mg.ale przerwa艂m bo bardzo lubie s艂odycze a tam chodzi艂o o jak najmniejsza ilo艣c weglowodan贸w t艂yszcz na maxa p贸zniej bia艂ko i minimum weglowodan贸w jak zjad艂am trocze czekolady to musia艂am wypic p贸艂 litra smietany krem贸wmki ale samopoczucie i si艂a by艂y niesamowite .Ale niestety ten t艂uszcz tio mi juz zbrzyd艂 i co najwazniejsze schud艂am 10 kg .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ok. sybia ja od jutra startuje my juz cos wiemy na ten temat a dziewczyny mo偶e daja sie przekonac .........ide pozmywac po objedzie pa pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fragile-07
bianka ktos cie znowu w maliny wpuszcza :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fragile-07
a krople bacha piliscie ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agulka28
Witam wszystkich, u mnie kolejny dzien paskudny, wciaz dr偶a i mrowia mi nogi , nie moge juz z tym wytrzymac, nie spie przez to po noacach bo wszystko lata w srodku, tak bardzo sie boje ze to stwardnienie rozsiane.....pomozcie b艂agam... Pozdrawiam wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×