Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 Martit
Witam, Chyba troch臋 si臋 wbijam w temat... ale jednak postanowi艂am napisa膰.... mo偶e mi co艣 poradzicie, bo zupe艂nie nie wiem co robi膰.... Od jakiego艣 czasu mam fatalne samopoczucie, humor , nastr贸j wsz do niczego... mimo , 偶e na co dzie艅 raczej u艣miechni臋ta, ale ost ju偶 nawet nie mam si艂y udawa膰.... do tego wszystkiego ost pojawi艂y si臋 dosy膰 mocne b贸le w klatce piersiowej, b贸le g艂owy czasem zawroty. Chodz臋 strasznie zestresowana, jaka艣 agresywna .... czuj臋 si臋 zupe艂nie do niczego, moja samoocena spad艂a do jakiego艣 kryzysowego min....mam problemy w pracy z koncentracj膮 , pracuj臋 w ksi臋gowo艣ci a ci膮gle przekr臋cam jakie艣 liczby -co w moim przypadku na prawd臋 nie jest wskazane. Heh... o szkole, sesji chyba ju偶 nie wspomn臋.... bo mimo, 偶e staram si臋 czego艣 nauczy膰 , nie mog臋 spami臋ta膰 rzeczy , kt贸re czyta艂am kilka min wcze艣niej.... heh zupe艂nie nie wiem co si臋 dzieje i jak sobie z tym poradzi膰.... nikt nie mo偶e mnie zrozumie膰, wi臋c ju偶 nawet nikomu o tym nie m贸wi臋....mo偶ecie mi co艣 podpowiedzie膰.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Endometrioza wyst臋puje u 5 - 7% kobiet. W 75% przypadk贸w dotyczy kobiet m艂odych, w wieku 30 - 40 nie ma co straszyc dziewczyny !!!!!! ale tez 藕le wp艂ywaja na caly uk艂ad hormonalny tabletki antykoncepcyjne i trzeba sie przy tym czesciej bada膰 i piersi bo moga byc w艂okniaki , a od tej chemii to i na jajnikach co艣 moze byc i nie mozna lekcewazyc zadnych b贸l贸w jak sie bierze anty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Martit a bylas juz u jakiegos lekarza? skoro nie masz sie komu wygadac mozesz tu na forum, lub najlepiej zapisz sie do psychologa:) Postanowilam ze w przyszlym tygodniu odwiedze mojego gina jak bedzie konczyl przyjmowanie i sie zapytam o cytologie jak tam wyszla:)jakby co to poprosze o szczegolowe badania:) Na dworzu okropnosc! Snieg napadal i juz sie topi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny a macie duszno艣ci? Ja to og贸lnie jestem alergiczk膮, mam lekk膮 astm臋... czasami mam duszno艣ci, niemo偶no艣膰 wzi臋cia wdechu do ko艅ca a tym samym niemo偶no艣膰 ziewni臋cia! :D no i w艂a艣nie si臋 zastanawiam, czy to faktycznie objaw tej astmy... mi si臋 wydaje, 偶e to nerwowe. Przed chwil膮 przeczyta艂am w innym temacie o tej niemo偶no艣ci ziewni臋cia. Czyli jednak nie tylko ja tak mam... ;) Podobno to nerwowe... te偶 macie takie dziwactwa? Ja tak si臋 czasem m臋cz臋 ca艂y wiecz贸r, nie mog臋 ziewn膮膰, przez co pr贸buj臋 ziewa膰 cz臋sto ale nie mog臋. :) No i robi mi si臋 troch臋 duszno... bo wiecie jak to jest... oddychaj膮c co chwila robi si臋 g艂臋boki wdech a ja cz臋sto tak nie mog臋... mia艂am spirometri臋, ale nie wiem czy jest ok, bo mama nie m贸wi艂a mi co powiedzia艂a lekarka... mo偶liwe, ze mam ma艂膮 pojemno艣膰 p艂uc bo nie 膰wicz臋 za cz臋sto... a powinnam sie rozci膮ga膰 itp. My艣l臋, 偶e joga by mi pomog艂a. :D Siedzi sie i si臋 g艂eboko oddycha. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kokosanko ja tak mialam pare lat temu...tez trudno mi bylo wziac oddech i probowalam ziewac i nie wychodzilo:) to chyba na tle nerwowym bylo:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mieszkankalondynu Jeste艣 ekspertk膮 w sprawach ginekologicznych;) Ja znowu si臋 czuj臋 lepiej ni偶 wczoraj, ale 偶eby jako艣 cudownie (o psychice) to nie. ale mo偶e by膰. Wy艂膮czenie swiadomosci mia艂am wczoraj przed samym za艣ni臋ciem. Spisuj臋 sobie regularnie bo tak kaza艂a mi neurolog cho膰 ja na to pierwsza wpad艂am:) Ucz臋 si臋 troch臋 i pij臋 kawk臋 popo艂udniow膮 (moje kawy s膮 r贸wnie偶 hipochondrycznie wywa偶one, z jednej 艂y偶eczki:P )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 misia78
to jest wlasnie ta niedomykalnosc zastawki , niemoznosc ziewniecia i dusznosci , co 2 kobieta to ma .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mnbnm
niemoznosc wykonania glebokiego wdechu i potrzeba ziewania m臋czy mnie od 6 roku zycia........ przerwa byla okolo 15 lat.powrocilo..... mam wszystkie badania ok. moze to byc zwiazane z sercem ale na 90% to jest nerwica u ciebie. przechodzi po prochach na uspokojenie:O ale nie polecam... pozdro.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Powoli dowiaduj臋 si臋, 偶e moje dziwaczne przypad艂o艣ci to nic innego jak nerwica... :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc... niedawno wstalam, jest 10.30 u mnie, jem sniadanie przed komputerem, co oznacza ze zaczynam sie uzalezniac od forum, glupio to zabrzmi, ale lubie wiedziec ze nie jestem sama z moimi problemami i zawsze mozna uzyskac jakas rade, moj maz powiedzial mi ze nie musze isc do lekarza bo wiem wiecej od niego, ale problem tutaj polega na tym ze nawet jezeli chce wykonac jakies badania, np USG nawet prywatnie, to musze miec skierowanie od lekarza, zgroza, czyli nie moge sobie po prostu isc do klinijki i zrobic USG jak w Polsce odplatnie. Jak w Polsce ide do lekarza, to na drugi dzien ten sam lekarz robi mi USG prawie wszystkiego, brzuch zoladek, nerki, piersi, tarczyca, od tak. Wiem ze wszyscy narzekaja na sluzbe zdrowia w Polsce, ale wierzcie mi ze wszedzie indziej jest tylko gorzej, oprocz Niemiec. Wczoraj w wiadomosciach, powiedzieli ze w Canadzie (Quebec)na pogotowiu jednego z najwiekszych szpitali czeka sie ponad 48 godzin. Nie do uwierzenia. W tym czasie albo wszystko ci przejdzie albo umrzesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mieszkankolondynu, mam pytanie nie na temat... ;) Skoro jeste艣 w Londynie, to tam jest chyba tylko godzina wcze艣niej ni偶 w Polsce. :) Godzina 10 - 11 to teraz jest chyba w Nowym Jorku. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anika2
tak kokosanka ma racje tylko godzina :D a ta mieszkanka londynu to wali takie zbuki 偶e sie smiac chce , :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 dziewczyny mia艂am nie pisa膰 ale chyba tez si臋 od was ju偶 uzale偶ni艂am,codziennie czytam was i oczywi艣cie zdr贸wka wszystkim 偶ycz臋. U mnie ok i tak wole my艣le膰 nie mam zamiaru przejmowa膰 si臋 moimi b贸lami:) i wam tez tak radz臋. ko艅cz臋 ju偶 czyta膰 pot臋g臋 pod艣wiadomo艣ci,nie wiem czy mi pomaga ale staram si臋 stosowa膰 si臋 do rad szczeg贸lnie dotycz膮cych tych zdrowia. mieszkanka londynu ja tez nie m贸wi臋 o swoich b贸lach mojemu m臋偶czy藕nie,mo偶e z innych powod贸w ni偶 ty .Ja porostu nie chc臋 si臋 nad sob膮 u偶ala膰 i wmawiam sama sobie,偶e nic mi nie jest.Wi臋c jak ktokolwiek mnie pyta o samopoczucie m贸wi臋 ,偶e ok:)Tak膮 sobie wpoi艂am,偶e jak b臋d臋 m贸wi膰,偶e mnie nie boli to przestanie.wiem g艂upie to ale trzeba sobie jako艣 radzi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zielona Istotko, to dobrze, 偶e powtarzasz sobie, 偶e nic ci nie jest, to daje si艂e do walki i pomaga w leczeniu nerwicy. Co innego, jakby艣 sobie powtarza艂a, 偶e \"oo to mnie boli, co艣 z艂ego ze mn膮 si臋 dzieje\" to by艂oby Ci ci臋偶ko walczy膰 z nerwic膮. A tak wiesz, 偶e jeste艣 silna i sobie poradzisz. Ja niestety ci膮gle my艣l臋, 偶e co艣 mi jest, co艣 innego ni偶 nerwica, wyobra偶am sobie, 偶e dopadnie mnie jaka艣 beznadziejna choroba... 偶e kiedy艣 zemdlej臋, nie wybudz臋 si臋, normalnie nie wiem co mnie dopad艂o z tymi my艣lami... jeszcze par臋 miesi臋cy temu tak nie mia艂am... to si臋 po艂膮czy艂o chyba z tymi odrealnieniami... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kokosanko ja kiedy艣 tez my艣la艂am tak jak ty.a tam kiedy艣 to by艂o jeszcze nie tak dawno bo zaledwie kilka tygodni temu.wiesz ja czytaj膮c ta pot臋g臋 pod艣wiadomo艣ci zmieni艂am nastawienie. Powiem ci tak spr贸buj zmienc nastawienie ja wiem z w艂asnego do艣wiadczenia , ze jak wmawia艂am sobie choroby to naprawde by艂o ze mn膮 kiepsko.Ba艂am si臋 spa膰 ,偶e w nocy co艣 mi sie mo偶e sta膰.kaza艂am mojemu facetowi sprawdza膰 w nocy czy oddycham i wiele innych. Teraz mam to wszystko gdzie艣. NIC MI NIE GROZI I NIC MI NIE BEDZIE BO JESTEM ZDROW膭.hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mama mi chce kupi膰 jakie艣 ksi膮偶ki o l臋kach itp.:D ale mo偶e przyda艂by mi si臋 ta o pot臋dze pod艣wiadomo艣ci...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja chce to niech ci kupi,dziewczyny tu poleca艂y jakie艣 ksi膮偶ki.Jad臋 w kwietniu do polski to je sobie na pewno kupi臋. Mi ta pot臋ga podpasowa艂a ale jak kto艣 tu ju偶 pisa艂 du偶o rzeczy si臋 w niej powtarza i w sumie nie jest za ciekawa. Ale ja dzi臋ki niej zmieni艂am nastawienie:)) a to ju偶 co艣:]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kokosanka ja te偶 si臋 zastanawia艂am nad t膮 pod艣wiadomo艣ci膮. Chyba spytam o ni膮 w bibliotece;) Lepiej czyta膰 co艣 konkretnego i dobrego ni偶 to co mo偶emy wyczyta膰 w internecie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:) Nie wiedzia艂am, 偶e Tw贸j nick jest ot tak wymy艣lony, my艣la艂am, 偶e naprawd臋 mieszkasz w Londynie...:) Dziewczyny, a czy Wy te偶 tak macie (podejrzewam, 偶e to objaw nerwicy lub czego艣 podobnego...) 偶e np. siedzicie sobie przed komputerem i k膮tem oka widz膮c np. jaki艣 ciuch wisz膮cy na brzegu kanapy, wydaje Wam si臋, 偶e to nie ubranie tylko np. co艣 偶ywego, jakie艣 zwierz臋...:D No wiem, nie ka偶da z Was ma jakie艣 futrzaka w domu ale ja mam bia艂ego kota i np. co艣 co jest bia艂e, gdzie艣 sobie le偶y, to my艣l臋, 偶e to m贸j kot... i cho膰 kilka razy w ci膮gu jakiej艣 czynno艣ci widz臋 to k膮tem oka to ca艂y czas mi si臋 wydaje, 偶e to kot. I musz臋 szybko odwr贸ci膰 g艂ow臋 i to zobaczy膰... czy to faktycznie kot... To by艂 taki przyk艂ad... Dziwne to...;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xixek
asia.1985 aapropo mam ja z moja nie mialam super kontaktu, dopoki nie zacze艂am sie tak ostro schizowac...jak wpadam w panike i becze to od razu do niej dzwonie, powyzywa mnie cos powie i jest lepiej...za to z siora nie mam w ogole kontaktu, jest z inne planety dzis zgodnie z moja euforia z rana zaczelam "rozdrapywac stare rany" i napisalam maila nie tam gdzie terzeba, krotka wymiana, mega stres, zlosc i co- nagle czuje goraczke bol w brzuchu. wykapalam sie polozylam, zapomnialam na chwile i jest bol przeszedl, goraczka spadla...ale nadal w to nie wierze ze nic mi nie jest myslicie ze ta nerwcia moze mnie tak dlugo trzymac?dobrze ponad miesiac?przy czym ciagly stres bo mysle ze cos mi jest....mno i dokladam sobie nowe problemy jak dzis...eh... ps.na hipnoze bym nie poszla.....jakos mnie to stresuje.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sew333
No to wygl膮da tak ,偶e co 30 sekund musze jakby wzi膮艣膰 oddech bo mam wra偶enie 偶e mnie 艣ciska w okolicach klatki piersiowej , co艣 takiego..... a jak to wstrzymam to mam szybki oddech i po prostu musze (jakby juz nawyk ) sobie westchn膮膰 ( wzdychanie) wzi膮艣膰 ten oddech tak to wygl膮da pomocy niechce co 30 sekund jakos dziwnie wzdychac czy powietrze do klatki piersiowej nabiera膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sew333
No to wygl膮da tak ,偶e co 30 sekund musze jakby wzi膮艣膰 oddech bo mam wra偶enie 偶e mnie 艣ciska w okolicach klatki piersiowej , co艣 takiego..... a jak to wstrzymam to mam szybki oddech i po prostu musze (jakby juz nawyk ) sobie westchn膮膰 ( wzdychanie) wzi膮艣膰 ten oddech tak to wygl膮da pomocy niechce co 30 sekund jakos dziwnie wzdychac czy powietrze do klatki piersiowej nabiera膰 Lekarz powiedzia艂 wg.RTG serca ,偶e mam nerwice wegetatywn膮.... po ekg mozna od razu tak stwierdzi膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sew333
Lekarz powiedzia艂 wg.RTG serca ,偶e mam nerwice wegetatywn膮.... po ekg mozna od razu tak stwierdzi膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kokosanka te偶 mam kocura:) dobre zwierz臋 dla newricowc贸w. Jako艣 wpad艂am w dziwny nastr贸j. To chyba przez ksi膮偶k臋 kt贸r膮 musz臋 czyta膰 na zaj臋cia. chyba czas co艣 przek膮si膰;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No dobre, na pewno dobre... kot to terapeuta! :) Chcia艂y艣my z mam膮 sprawi膰 kota babci na imieniny... musimy pojecha膰 do schroniska.:D Koty podobno obni偶aj膮 ci艣nienie i og贸lnie uspokajaj膮. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W艂a艣nie Kiciunia sobie 艣pi na moich kolanach... :) i z艂apa艂a pazurkami za kolano:D:) Od razu cz艂owiek si臋 uspakaja jak siedzi sobie z kotem...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja akurat kot贸w sie brzydz臋 mam jakie艣 uprzedzenia pewnie dlatego,偶e pewna znajoma ma w swoim domu na wsi kilka kot贸w i 艣mierdzi u niej po prostu w domu.Nawet jak teraz o tym pisz臋 to czuje ten nieprzyjemny zapach. Za to uwielbiam psy,niestety obecnie nie mam ale jak sko艅czymy budowa膰 nasz domek w Polsce to na pewno zamieszka z nami jaki艣 piesek:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×