Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Urszulla--- ja zacze艂am indywidualn膮, ale dopiero mam za sob膮 2 spotkania, wi臋c trudno m贸wi膰 o rezultatach. Jednak g艂臋boko wierz臋, 偶e mi to pomo偶e bo raczej nie zaszkodzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mazanek, guz m贸zgu, sk膮d ja to znam.. ja dzisiaj mam dzie艅 okropny;/ samopoczucie psychiczne fatalne. Jakie艣 l臋ki, beznadziejno艣膰, dyskomfort psychiczny jednym s艂owem. To mo偶e 艣mieszne ale moja mama wyje偶d偶a jutro rano. Wr贸ci w niedziel臋 wieczorem. Ale brak jej w domu wywo艂uje u mnie l臋k. Jak ona jest ja czuj臋 si臋 bezpiecznie.. poza tym g艂owa bola艂a mnie dzi艣 i a偶 cztery razy mia艂am wy艂膮czenie 艣wiadomo艣ci.. M贸wi臋 wam, dziwny dzie艅.. rozmy艣lam czy aby nie mam jednak padaczki ale nie b臋d臋 podwa偶a膰 ocen lekarskich. Wydaje mi si臋 偶e miewam deja vu itp. Niepotrzebnie kiedy艣 i co jaki艣 czas studiuj臋 objawy chor贸b w Internecie.. fakt, 偶e zostaj臋 jutro i z tat膮 i z bratem ale l臋kam si臋.. poza tym PMS si臋 zaczyna..;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kubasia:my艣l臋 偶e masz racj臋 .pomoc psychologa jest nam wskazana,tylko 偶eby艣my trafi艂y na tego dobrego, ja si臋 zapisa艂am na drugi tydzie艅, b臋dzie to moja pierwsza wizyta. masz mo偶e gg porozmawia艂y by艣my czasami, pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Najcz臋艣ciej wymienianymi chorobami duchowo – cielesnymi s膮 wszelkiego rodzaju wysypki i zmiany sk贸rne, szcz臋ko艣cisk, zaburzenia oddychania oraz kr膮偶enia, choroba wrzodowa 偶o艂膮dka, b贸le 偶o艂膮dka,serca, migreny, zaparcia i zaburzenia seksualne. Za przyczyn臋 chor贸b psychosomatycznych uwa偶a si臋 przewlek艂y stres wywo艂any trudn膮 sytuacj膮. Z psychologicznego punktu widzenia stres ten powoduje napi臋cie, kt贸re z jakiego艣 powodu jest niemo偶liwe do roz艂adowania. Choroby psychosomatyczne s膮 wi臋c czym艣 w rodzaju wyrzucania nadmiaru energii psychicznej drog膮 cielesn膮. Natura zaburze艅 psychosomatycznych jest specyficzna – dotyczy zar贸wno cia艂a jak i ducha. Istniej膮 dwie teorie dotycz膮ce leczenia – jedna zaleca leczenie strony cielesnej, druga – duchowej. Niestety, mi臋dzy lekarzami a psychoterapeutami trwa zimna wojna. Jedni rzadko kiedy odsy艂aj膮 do drugich. A specyfika tego schorzenia a偶 prosi si臋 o wsp贸艂prac臋 tych dw贸ch profesji. Najlepsze rezultaty przynosi bowiem 艂膮czenie obu metod. Zwykle zintegrowane leczenie przynosi dobre rezultaty. Czy jest ono konieczne? Raczej tak. Trwale utrzymuj膮ce si臋 zaburzenia funkcji organizmu – niezale偶nie od tego, czy ich przyczyn膮 jest psychika czy samo cia艂o – wyniszczaj膮 organizm i mog膮 prowadzi膰 do sta艂ych zmian oraz rozregulowywa膰 pierwotnie nie dotkni臋te chorob膮 funkcje organizmu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej widz臋, 偶e was nie ma. To chyba dobrze. Znaczy 偶e super si臋 czujecie. Ja zosta艂am z bratem w domu. C贸偶 jako艣 jest ale nie oby艂o si臋 bez wy艂膮czenia 艣wiadomo艣ci. Towarzysza temu dziwne l臋ki. Chwilami mam tak do艣膰 tej nerwicy 偶e nikt chyba nie wie. Samopoczucie moje pozostawia dalej du偶o do 偶yczenia;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kubasia Tw贸j wpis na samej g贸rze strony i jej zako艅czenie jest bardzo wa偶ne i m膮dre. Nie jeste艣my chore tylko mamy nerwic臋. To prawda. J膮 da sobie wychowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie znalaz艂am cos ciekawego ,chodzi tu o nasze mechanizmy obronne .. \"Pierwszym krokiem w uczeniu sie 偶ycia bez obronnych k艂amstw jest poznawanie wlasnych problem贸w. Twoje problemy s膮 Twoj膮 obron膮, a ca艂y uk艂ad obrony sk艂ada sie na nerwice. I -o ironia! tw贸j indywidualny system u艣mierzania b贸lu przysparza ci najwiecej b贸lu.\"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pilanka
Zdr贸wko i wy tu wszystkie. Macie tak typowe objawy nerwicy, 偶e bardziej ju偶 nie mo偶na. Ale racja. 艢wiadomo艣c tego 偶e jeste艣cie zdrowe powinna dawa膰 wam zadowolenie. Polecam psychoterapi臋. super super rzecz!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko dasz rade, zobaczysz jak szybko minie ten czas i mama bedzie z powrotem:) U mnie dzis wlasnie o dziwo lepiej bo caly tydzien mialam bole brzucha i zylam w stresie i zmeczeniu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres stop wsp贸lczuj臋;) a tak poza tym pewnie si臋 w duchu 艣miejecie ze mn膮 ze tak do rodziny jestem przywi膮zana. No c贸偶.. to prawda. Nawet psychiatra stwierdzi艂a 偶e to bardzo dobrze mie膰 takie stosunki ale czas odci膮膰 p臋powin臋. Ale mama jest bardzo m膮dr膮 osob膮, i jako艣 czuj臋 si臋 bezpieczniej jak jest. Co si臋 zreszt膮 tyczy mojej ca艂ej rodziny. Wysz艂abym gdzies dzisiaj ale znajomi maj膮 szko艂臋 a i tak mam pod opiek膮 dw贸ch m臋偶czyzn, tat臋 i brata:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do zdr贸wko
KOchaniutka najlepiej sie radzi drugiej osobie no nie !!wiem cos o tym , a samemu tkwi sie t wym tzw gownie.Wiesz jestes doroslom osoba , studiujesz itd , ty nie zamartwiaj sie ze mama twoja wyjedzie na kilka dni i zaraz sie lekasz ,nie ciagnij ej twojej nerwicy glebiej i glebiej , bo bedzie za pozno !lata przeleca szybciutko .Pomysl o twoim zyciu doroslym , znajez sobie chlopaka i zaloz rodzine , pomysl tylko twoi rodzice ciagle nie beda zyli, co ty wtedy zrobisz jak teraz juz czujesz lek ze twoja mama jedzie gdzies .Pisze to dlatego ze bylam w podobnej sytuacji jak ty i dopuki nie poznalam chlopaka , to nerwica u mnie szalala.tERAZ ZE MNA JEST WSZYSTKO OK , zakochalam sie zabralismy slub , mamy 2 wspaniale coreczki i nerwica poplynela sobie , bo nie mam czasu na nic, na glupie rozmyslanie ze mnie tak i siam lupie itd.Malzenstwo i dzieci to swietna terapia dla nerwuskow .Pozdrawiam cieplutko i zdrowko do dziela , jestes jeszcze mloda , badz silna !!!!aska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki Asiu:) to prawda, w tym g贸wnie si臋 tak tkwi. tydzie艅 temu wysz艂am na imprez臋 i co? by艂o ok. umiem si臋 bawi膰. no ale teraz wr贸ci艂o do normy.. ech.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Basiu b臋d臋 wieczorem na gg o 20 00 odezw臋 si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Zuzza:Masz racj臋 偶e 偶e w przypadku nerwicy powinny艣my korzysta膰 z pomocy psychologa i psychiatry.Tylko nie rozmumie tego czemu learz psychiatra nie zaleca wizyt u psychologa. Ja na nerwice lecz臋 sie ju偶 15 lat i tylu lekarzy co zaliczy艂am 偶aden nie raczy艂 mnie skierowa膰 do psychologa.Dopiero kiedy zainteresowa艂am sie wypowiedziami na forum zauwa偶y艂am 偶e pomoc psychologa jest niezb臋dna.Jak si臋 okazuje ka偶dy lekarz psychiatra ma swojego psychologa , ale nie raczy skierowa膰 pacjenta na terapi臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
urszula ja np podczas pierwszej wizyty u psychiatry dostalam skierowanie do psychologa, wiec to pewnie tez zalezy od przychodni:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do zdr贸wko
Asia napisala dobrze , ale jest jedno "ale" Pani zdr贸wko najpierw musi wyleczyc sie z negatywnych wzorc贸w rodzicielskich 偶eby bron bo偶e nie przeniosla tego na swoje dzieci. P. zdr贸wko jest silnie uzalezniona od mamy. Wzorzec mamy jest najpotezniejszym psychologicznym czynnikiem ograniczajacym zdr贸wko. Jezeli ludzie silnie identyfikuja si臋 z kim艣 w okresie swego wzrostu, osoba ta wywiera ogromny wp艂yw na ich rozw贸j; tworzy sie jednoczesnie pot臋偶na wi臋藕. Jesli tego kogo艣 przewy偶sz膮, ogarnia ich niepok贸j i poczucie winy, poniewa偶 zaczynaja traci膰 wie藕 z modelem, kt贸ry w przeszlosci dawal im bezpiecze艅stwo. Czuja sie wtedy naprawde pozbawieni oparcia i nierzadko wybieraja bezpieczenstwo , rezygnujac z wlasnych osiagniec i satysfakcji. I zdrowko dostrzega odbicie tego zjawiska we wlasnym 偶yciu mi.in. l臋kiem jak zniknie mam na dzien badz dlu偶ej, wylaczaniem swiadomo艣ci , ciaglym stresem. Mama stala sie najpot臋zniejsza, najm膮drzejsza i nikt nie potrafi jej zast膮pi膰. A nawet powiedzialabym ,ze uzale偶nilas poczucie wlasnej to偶samosci od mamy , na pewno dr臋czy cie nieraz l臋k kiedy zachowasz sie inaczej ni偶 ona by tego chcia艂a. W pewnym stopniu zinternalizowa艂as l臋ki przypisane roli waznej osoby (mamy) i potraktowalas je jak w艂asne. Wygl膮da na to jakby艣 by艂a "w艂asno艣cia "mamy. Wbudowa艂as Mame, wraz ze wszystkimi jej ograniczeniami, w podstawy swojej to偶samo艣ci. Nadmierny l臋k i niepok贸j pojawia sie w tych dziedzinach , w kt贸rych rodzice byli najbardziej ograniczeni. W twoim przypadku byla to nadopieku艅czo艣膰 twojej mamy. A teraz z pewno艣ci膮 jestem g艂eboko przekonana,ze jak pomy艣lisz o odejsciu od rodzic贸w i usamodzelnieniu sie to wydaje ci sie krokiem zbyt drastycznym. Na pewno tworzy偶a ci my艣li ,ze juz nie bedziesz miala szans powrotu, czujesz sie jakbys mia艂a opu艣cic siebie! Tylko psycholog pomo偶e ci przelamac niezdrowe wiezy zalezno艣ci, wtedy przyjdzie prawdziwe uczucie intensywnego niepokoju; wtedy uswiadomisz sobie przemo偶na potrzebe aby sie usamodzielni膰, a z czasem i zapragniesz kogo艣 mie膰. Swiadomosc tego sama w sobie jest uwolnieniem .Przekonasz si臋 ,偶e mo偶esz nauczy膰 si臋 zy膰 bez niezdrowej zale偶no艣ci. Jedynym fizycznym po艂aczeniem, jakie istnieje mi臋dzy matka i jej dzieckiem , jest pepowina , zanim nie zostanie przecieta. Od tego momentu s膮 odr臋bnymi jednostkami. Udawanie ,偶e istnieje jakies inne po艂膮czenie wynik艂e z przynale偶no艣ci,jest fa艂szywe i niszcz膮ce. Jestes sama bez wzgl臋du na to, jak blisko pozostajesz z osoba , kt贸ra kochasz. Kiedy jestes naprawde blisko rodzica i nie uciekasz si臋 fantazji, to w rzeczywisto艣ci masz szczeg贸ln膮 wrazliwo艣膰 i szczeg贸lne poczucie odr臋bno艣ci. Staniecie twarza w twarz z tym poczuciem odr臋bno艣ci mo偶e powodowa膰 niepok贸j, lecz o niebo lepiej przezywa膰 rzeczywisty niepok贸j, ani偶eli wyczarowywa膰 w wyobra藕ni niesko艅czone bycie razem. ps. powodzenia w pracy nad sob膮 , a niestety masz jej du偶o przed sob膮 偶eby w pe艂ni czu膰 sie silna i warto艣ciow膮 osoba zdoln膮 do odczuwania prawdziwych uczu膰 !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, U mnie lepiej. Pracuje nad soba. Moze tez wkoncu zaczely tabletki dzialac. Smutno mi tylko, ze mam to piszczenie w uszach, ale ciagle sobie powtarzam, ze musze sie koncentrowac na przyczynach a nie na skutkach. Takze czytam duzo. Zaczelam od Potegi podswiadomosci a teraz chlone jedna za druga tego rodzaju ksiazki. Nie musicie kupowac tych ksiazek. Jest ich cale mnostwo w postaci e-book. Podaje strone: http://ksiazki-rozwojduchowy.prv.pl/ Jezeli chcecie sie uzdrowic proponuje ksiazke Louise L.Hay pt Mozesz uzdrowic swoje cialo. Pozycja a150 w spisie ze strony podanej wyzej. Ponadto stworzyla cos w rodzaju tabeli, ktora okresla przyczyny psychiczne kazdej z chorob i pokazuje jak w metafizyczny sposob uzdrowic swoja podswiadomosc, a tym samym cialo. To ksiazka pt Lecz sowje cialo, pozycja a149. W spisie znajduja sie inne rownie wartosciowe ksiazki z rozszerzeniem zip, bo rozrzerzenie rar jest niedostepne. Ja tylko podsuwam temat. Musimy sobie przeciez pomoc, a pierwszym sposobem jest zmiana negatywnych myli i wyzbycie sie lekow. To dluga praca, ale bardzo sie oplaca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pomara艅cza kt贸ra napisa艂a do mnie o godz. 18.04 ma zupe艂n膮 racj臋. Ale ja d艂uuugo by艂am jedynaczk膮 i my艣l臋 ze st膮d to wszystko. Kocham ich bardzo i nie wyobra偶am sobie 偶ycia bez nich,to prawda.. a szczegolnie bez mamy. dlatego posz艂am na psychoterapi臋 i mam nadziej臋 偶e dam rad臋. waszych kciuk贸w potrzebuj臋 r贸wnie偶:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czytalam Potege podswiadomosci i oczywiscie otworzyla mi oczy na swiat, ale byl to poczatek. Teraz poglebiam swoje wiedze w tym kierunku. Potega podswiadomosci powinna byc twoja pierwsza ksiazka, ale aby skupic sie konkretnie na uzdrowieniu to proponuje wlasnie Mozesz uzdrowic swoje cialo. Jest to poradnik pierwsza klasa. I po tych ksiazkach bedziecie siegac dalej, szukac samych siebie i nazywac po imieniu swoje leki a z czasem sie ich wyzbywac. Trzeba zaczac od przyswojenia wiedzy. Zrozumienia tematu. Zrozumienia dzialania swiadomosci i podswiadomosci. Powtarzania afirmacji dzien w dzien. Medytacja. Autohipnoza. Relaksacja. Moge wam podac linki do tych stron, ale zanim zaczniecie cokolwiek robic, trzeba sie naczytac, zrozumiec i po trochu zaczac stosowac. Na poczatku bedziecie sceptycznie nastawione, ale z czasem zrozumiecie, a zreszta zobaczycie na wlasnym przykladze. Ok mamy nerwice, to tez choroba, ale nie mozna poprzestac na zaakceptowniu. Trzeba sie leczyc samemu. Piszecie, ze konieczna jest wizyta u psychologa. Ok, byc moze i racja, ale w przypadku osob, kotre nie wiedza co sie z nimi dzieje. Ktorym trzeba wytlumaczyc to zjawisko. Rownie dobrze mozna siegnac po jedna z wyzej wymienionych ksiazek. Ponadto stajecie sie uzaleznione od fachowej pomocy, a wystarczy otworzyc swoje serce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie masz racji emma
Piszecie, ze konieczna jest wizyta u psychologa. Ok, byc moze i racja, ale w przypadku osob, kotre nie wiedza co sie z nimi dzieje. Ktorym trzeba wytlumaczyc to zjawisko. Rownie dobrze mozna siegnac po jedna z wyzej wymienionych ksiazek. Ponadto stajecie sie uzaleznione od fachowej pomocy, a wystarczy otworzyc swoje serce --- ksi膮偶ka nie poka偶e problemu, nie wskaze drogi nie pomo偶e wyprostowa膰 b艂ednego my艣lenia. Ok, byc moze i racja, ale w przypadku osob, kotre nie wiedza co sie z nimi dzieje.---- Ty twierdzisz, ze wiesz co si臋 Tob膮 dzieje i na czym polega zjawisko, dlaczego wi臋c masz objawy nerwicy??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emmo 馃尲 dobrze ze dajesz rade! Ja dzis wypilam dwa piwka i ide juz spac,ale zadnych l臋kow nie mialam przy piciu:) ale zapewne gdyby to bylo cos mocniejszego to bym juz miala klopoty z oddychaniem itp:/ slodkich sn贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bellergot
Emmo napisz jakie ksiazki polecasz z tej strony co podalas z g贸ry dziekuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moj problem polega na tym, ze mimo iz wiem, ze to nerwica, i nie wymyslam sobie chorob, to niestety moje symptomy sa bardzo trudne do zaakceptowania. Jezeli mnie cos boli, a boli i to codziennie to wogole sie tym nie przejmuje, za to przejmuje sie tym denerwujacym piszczeniem. I nad tym musze pracowac. Musze sie z tym oswoic. Nie walczyc i nie denerwowac sie. A to narazie jest trudne, ale daje sobie czas. Tylko, ze musze zjrzec w glac siebie, pokochac siebie, bo byc moze nawet nie zdaje sobie sprawy z ograniczen. Majac narwice i jakakolwiek inna chorobe mamy tym samym chora podswiadomosc. I jeszcze raz powtarzam, ze konieczne jest leczenie przyczyn a nie skutkow. Wiem, ze latwo pisac i pouczac drugiego, przekazywac wiedze a samemu z tego nie umiec korzystac, co jest pewnie w moim przypadku. Ale ja dopiero zaczynam, potrzeba cierpliwosci, nie zmienie negatywnego stereotypu myslenia w cigu kilku dni skoro robilam to latami. Ale najwazniejsze jest to, ze kazda pozytywna mysl jest o wiele silniejsza niz negatywna, bo nasz umysl i organizm pragnie nas uleczyc. A symptomy chorobowe, bole itp, to tylko znak od naszej podswiadomosci, ze dzieje sie z nami cos zlego. Nie mozemy z tym walczyc. Najpierw trzeba sie pogodzic i pozwolic na dolegliwosci. Przygladac sie sobie, analizowac swoje emocje. Zostac obserwatorem samego siebie, a miedzy czasie czytac i rozwijac sie duchowo. I juz nigdy nie czytac o chorobach, chocby nie wiem co sie dzialo. Zadam wam pytanie. Co robisz patrzac w lustro? Czy mowisz, ze siebie kochasz i mach ochote sie pocalowac? Jezeli nie, to tak trzeba, kochac siebie samego. Moglabym tak pisac bez konca, ale najlepiej jak siegniecie po te e-books. Tu znajduja sie moje ebooki http://chomikuj.pl/oswiecona. Stad mozesz sobie sciagnac wartosciowe ksiazki. Systematycznie bede wklejala wiecej, poniewaz znalazlam ich bardzo duzo. Ale podam takze wartosciowe strony. Musicie sprobowac medytacji. Moze zdzialac cuda, i wszedzie pisza, ze pomoc psychologa to tylko kropla w morzy, bo i tak wiekszosc zalezy od ciebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oto strona blogu ktory mnie wyjatkowo zainspirowal i dodal otuchy: musicie same zobaczyc, znajduja sie tam artykuly, wycinki z najbardziej wartosciowych ksiazek http://zenforest.wordpress.com/ Ponadto z mojego chomika mozecie sciagnac sobie nagrania Adama Bytowa. Sa to super nagrania. Np nagranie autohipnozy pt. Wodospad jest nieprawdopodobny z podkladem muzycznym. Sluchajac go dzisiaj doznawalam niesamowitych wrazen. Bardzo odpreza i przemawia do podswiadomosci aby cie uleczyc. Ponadto sa tam nagrania do medytacji, relaksacji i pamieci snow. Proponuje sciagnac sobie takze Bednarz Andrzej - Medytacja teoria i praktyka.doc jezeli chcecie sie wiecej dowiedziec. Proponuje takze: Sisson P. Colin - Wewn臋trzne przebudzenie.pdf Ale chyba musisz sobie stworzyc konto w chomiku jezeli chcesz cokolwiek sciagnac odemnie i innych osob. Nie jest to problem, poniewaz jest calkowicie bezplatne i bezproblemowe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ksiazka jak najbardziej pokaze problem, wskaze blad i pomoze wyprostowac bledne myslenie. Czy czytalas te ksiazki? Chyba nie skoro tak uwazasz? Tez tak kiedys myslalam, patrzac na tytuly a nawet zadnej nie przeczytalam. Myslalam ze to jakies brednie po to tylko aby sie sprzedawalo, ale to nie prawda. Wtedy nie bylam gotowa. Musi nadejsc okres w twoim zyciu kiedy poczujesz sie ze tego potrzebujesz. Jezeli uwazasz ze psycholog jest niezbedny, to tak jest, ale nic nie tracisz czytajac uwaznie. Trzeba tez wiedziec co czytac. Podam spis. * A. De Mello – “Przebudzenie” * Thich Nhat Hanh “Cud uwa偶no艣ci” * Eckhart Tolle – “Cisza przemawia” * Eckhart Tolle – “Pot臋ga tera藕niejszo艣ci” * J.Woititz – “L臋k przed blisko艣ci膮” * James Redfield – “Niebia艅skie Proroctwo” * Louise L. Hay – “Mo偶esz uzdrowi膰 swoje 偶ycie” * OSHO – “Budda drzemie w Zorbie” * Asztawakra Gita – czyli Poznanie Absolutu * Ruiz Don Miguel – “艢cie偶ka Mi艂o艣ci. Sztuka budowania zwi膮zk贸w “ * Dethlefsen T. – “Poprzez chorob臋 do samopoznania” * Richard Webster – “Odczytywanie aury” * David Pond – “Czakry od podstaw” Dodatkowo: Cherie Carter-Scott – Je艣li 偶ycie jest gra oto jej regu艂y Wingo Otha – Podr臋cznik Huny Jose Silva – Samokontrola umyslu metoda Silvy Pia Mellody – “Toksyczna Mi艂o艣膰” Wojciech Eichelberger – “Kobieta bez winy i wstydu” N. Walsch – “Rozmowy z Bogiem” Millman Dan – “Droga mi艂uj膮cego pok贸j wojownika” Serge Kahili King – “Szaman miejski” Colin Tipping – “Radykalne wybaczanie” Colin P. Sisson – “Wewn臋trzne Przebudzenie” D. Pond – “Czakry od Podstaw” Tepperwein Kurt- “Tw贸rcza moc my艣lenia” Naprawde polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
http://www.autohipnoza.pl/, zawiera artykuly Adama, ebooks i nagrania do autohipnozy http://www.samadi.republika.pl/zmed01.htm, informacje nt medytacji a zdrowia, bardzo przydatne http://zenforest.wordpress.com/, super blog, zawierajacy wycinki z tych wszystkich ksiazek w postaci artykulow, samo to wystarczy aby wprowadzic cie w temat, malo tego, aby rozwinac sie duchowo a nawet i tutaj was nie oklamujac, odnalezc samego siebie i nowa droge zycia... http://www.cudownyportal.pl/przeg_artykuly.php artykuly na temat swiadomosci i rozwoju Czytajcie, cierpliwosci, problem nie rozwiaze sie z dnia na dzien, ale stopniowo zaczniecie rozumiec co sie z wami dzieje a nawet pokochacie swoje choroby poniewaz zrozumiecie, ze to one staly sie przyczyna tego tzw. oswiecenia. O troche sie zaagalopowalam. No nic. Powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 m_ligez
Witam nie biore xanaxu od 8miesiecy .偶ycie na prochach to g贸wno. Min臋艂a depresja, nie mam takich jazd, jak kiedy艣 i doszed艂em do jednego wniosku: nie ma cud pigu艂ki, czy jakiejkolwiek innej substancji zapewniaj膮cej cudowne i udane 偶ycie. 呕ycie jest, jakie jest, trzeba sobie w g艂owie pozmienia膰 a nie ucieka膰 w chemi臋. Kiedy艣 i tak nadchodzi moment konfrontacji, kiedy trzeba stan膮c twarz膮 w twarz z 偶yciem i p艂yn膮cymi z niego problemami. W tej chwili pracuj臋 mocno nad zmian膮 my艣lenia, to wszystko. Wywali艂em swoje post臋powanie do g贸ry nogami, 偶ycie niby jest takie samo, tylko to Ja si臋 zmieniam i dostosowuj臋 do niego. I wiem, 偶e takie zmiany s膮 trwalsze od najdro偶szego i najbardziej reklamowanego leku. Poczu艂em si臋 wreszcie w miar臋 bezpiecznie, bo tak naprawde problem mia艂em w swojej g艂owie. Ciesz臋 si臋 ka偶dym drobiazgiem, nie szukam szcz臋艣cia w ludziach i staram si臋 by膰 wyrozumia艂y i dobry... przede wszystkim dla siebie. Oczywi艣cie nie popadam w egoizm, staram si臋, aby moje szcz臋艣cie dzieli膰 z innymi. I wreszcie dzia艂a, s膮 chwile, kiedy wracaj膮 mi stare schematy i chcia艂bym od wszystkiego zwiac dok膮dkolwiek. Mog臋 uciec od wszystkiego, ale od samego siebie nigdy. I postanowi艂em zaakceptowa膰 siebie takim, jaki jestem, z wszystkimi wadami, ale i zaletami, kt贸re gdzie艣 posz艂y w zapomnienie, kiedy koncentrwa艂em si臋 tylko na obrzucaniu siebie najgorszymi epitetami. To daje mi du偶o pewno艣ci siebie, czuj臋 si臋 z sob膮 du偶o lepiej i czasami nawet sam do siebie si臋 u艣miecham i prawi臋 sobie kilka komplement贸w. Du偶o pracy przede mn膮, ale do lek贸w i alkoholu nie mam ochoty wraca膰. 艢wiat jest taki, jak by膰 powinien, a ja jestem istot膮, kt贸ra ma prawo do normalnego 偶ycia. D艂ugo to trwa艂o, zanim to do mnie dotar艂o, ciesz臋 si臋, 偶e to nast膮pi艂o i jest we mnie bardzo cz臋sto sporo optymizmu. Acha, ogl膮da艂em ostatnio program w Discovery, jak pewna zmy艣lna Pani doktor (we Francji bodaj偶e) serwowa艂a swojej pacjentce w艂a艣nie Xanax jako wspogajac膮 kuracj臋 odchudzaj膮c膮 (czysty kretynizm). Pewnego dnia kobieta, kt贸ra podda艂a si臋 kuracji w afekcie po膰wiartowa艂a swoj膮 kole偶ank臋, kt贸ra by艂a u niej w odwiedzinach. Kobieta dosta艂a do偶ywocie i postanowi艂a s膮dzi膰 Pani膮 doktor za wsp贸艂udzia艂. To straszne, ale historia prawdziwa. Wiem, bo sam po odstawieniu tego 艣wi艅stwa chcia艂em skaka膰 przez balkon (chyba ju偶 o tym pisa艂em) i mia艂em mas膮 r贸偶nych, dziwnych i przera偶aj膮cych my艣li. Do dnia dzisiejszego komfort egzystowania zabiera mi tinnitus (szum w uszach), ktory jednak traci czasami na sile. Szkoda 偶ycia na Xanax, s膮 du偶o lepsze metody na poprawienie sobie samopoczucia, a wszystkie l臋ki i fobie to przecie偶 nic innego jak wytwory naszej jednostki centralnej, czyli porytych m贸偶g贸w. I to tam trzeba szuka膰 i przestawia膰, a nie faszerowac si臋 jakim艣 艣cierwem. Aguniak, 偶ycz臋 powodzenia, je偶eli b臋dziesz mia艂a objawy zespo艂u abstynencyjnego, to nie panikuj. Jest to do prze偶ycia, czego jestem namacalnym dowode. Trzeba jednak du偶o si艂y, samozaparcia i wiary w siebie. I Ty to wszystko masz w sobie. Warto uwierzy膰 i cieszy膰 si臋 nowym, lepszym 偶yciem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i 偶ycz臋 zwyk艂ej pogody ducha ka偶dego dnia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aguniak
Ja bior臋 xanax od prawie 8 lat. Z przerwami np rocznymi lub wi臋cej. Dop贸ki nie wraca nerwica. Ale to co przeczyta艂am tuta na forum przerazi艂o mnie. Obecnie bior臋 o,5 dwa razy dziennie. Nie raz wiecej. Mam gdzie艣 to. Od jutra odstawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×