Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Do Emmy: Dzi臋ki Emmo za te linki, wesz艂am na tw贸j isciagn臋艂am sobie Rozmowy z Bogiem oraz Radykalne wybaczanie, wieczorkiem bior臋 sie za czytanie,uwa偶am 偶e w jakis spos贸b mo偶e pomo偶e. Dziewczyny nie powinny si臋 tu tak nakr臋ca膰 jedna na drug膮. Trzeba by膰 wdzi臋cznym innym je偶eli chc膮 nam pom贸c ,co艣 doradzi膰. Na tym forum powinny艣my sie dzieli膰 spostrze偶eniami jak opanowa膰 nasze l臋ki i wyj艣膰 z choroby.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sloneczka
nie wspon臋 o STRES STOP i Emmie. Nie macie nerwicy tylko jakie艣 psychozy. maaaatko,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sloneczka
stres stop dlaczego ty lekow nie bierzesz????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no nie mam s艂贸w
ze chorujemy wszystkie na t膮 chorobe to wiadomo ale nie zdawalam sobie 偶e pomimo choroby mo偶na by膰 takimi 偶mijami do drugiej osoby , bawcie sie dobrze , leje na to czystym strumieniem , poczebujecie pomocyyyyyyy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej. Widz臋, 偶e jaka艣 pomara艅czka do mnie pisa艂a. Nie zmieni艂am zdania co do wyjazdu mamy. Chyba mnie nie zrozumia艂a艣. Jak wyje偶d偶a艂a wydawa艂o mi si臋 偶e 藕le si臋 czuj臋 przez to i ba艂am si臋 braku jej obecno艣ci. Ale po dw贸ch dniach widz臋 偶e jako艣 偶yj臋 bez niej i nie umar艂am. Wi臋c to mo偶e 藕le nie czuj臋 si臋 z powodu jej braku tylko tak po prostu. Nerwica dokuczy艂a. A gdyby艣my wszystkie mia艂y tu zaburzenia psychiczne my艣l臋 偶e by艂yby艣my niejako za g艂upie pisa膰 o tym w Internecie. Fakt, 偶e zdajemy sobie spraw臋 z tego co nam dolega 艣wiadczy o tym, ze jeste艣my normalne itp. Pozdrawiam serdecznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdrowko tak trzymaj

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alinnka
przestancie sie podszywac , same za siebie piszecie i sie dowartosciowujecie ! wiadomo ze kaza na swoj sposob sobie pomaga jak moze. z tym g........... cie偶ko 偶y膰 ! :-0

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alinnka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co sie denerwowac wypowiedziami pomaranczowych. Wspolczuje tym osoba lub osobie, to nie ich wina, ze nabawily sie takich wzorcow myslowych. Emanuje z nich zlosc, zazdrosc i najgorsze, nie ciesza sie z powodzenia innych. My rowniez posiadamy zle wzorce myslowe, dlatego tez mamy nerwice. Wcale nie jestem lepsza od innych, ale staram sie, pracuje nad soba, bo byc lepsza dla siebie samej. Jezeli pastwimy sie nad innymi, to niestety taki sam stosunek mamy dla siebie samego, a to prowadzi do kompleksow, depresji i niezadowolenia, a wkoncu do nerwicy i innych chrob. Moj najwiekszy problem polega na tym, ze ciagle pytam sie.....dlaczego ja, zawsze cos, dlaczego nigdy nie mam spokoju, chce bys szczesliwa i zdrowa jak inni? Nie ma nic gorszego niz takie zadreczanie sobie. Poniewaz podswiadomosc odbiera to jako nakaz do stwarzania wiecej dolegliwosci. Trzeba pokochac samego siebie, nawet ze swoimi dolegliwosciami, pokochac je i uwierzyc ze same mina, tylko napierw musimy zrozumiec ja dziala sila podswiadomosci. Mow sobie caly czas, ze: Jestem gotowa na zmiany. Jestem gotowa na odrzucuenie potrzeby nerwicy. Bo to nasza potrzeba, chociaz nie zdajemy sobie z tego sprawy. Prosze przeczytajcie ksiazke pt. Louise L.Hay-Mo偶esz uzdrowi膰 swoje 偶ycie. Dodam na koniec, ze samo przeczytanie ksiazki was nie uzdrowi. To tylko swiatelko w tunelu. Trzeba pracowac nad soba, zrozumiec dzialanie naszego umyslu i stosowac sie do zalecen autorow, bo sa to ludzie, ktorzy sami tego doswiadczyli i dzieki zmiane wzorcu myslenia itp. uzdrowili sie. Nic nie nastapi w ciagu jednego dnia. Trzeba czasu. Ale dzieki mowieniu afirmacji, zobacz pozycje Sta艅 R. Pawe艂_ O sztuce m贸wienia Afirmacji.pdf, wszystko moze sie zmienic, nie nalezy sie poddawac. W naszym przypadku potrzeba 90 dni regularnego odmawiana afirmacji, aby nastapily pozytywne zmiany w podswiadomosci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alinnka
nie da rady byc na prostej z t膮 chorob膮 !!! z nerwic膮 jak z pi贸rkiem na wietrz ,zalezy w kt贸r膮 strone wiatr powieje ~! ona odpuszcza ale i powraca , najwazniejsze zeby umie膰 nad tym panowa膰 i nie da膰 sie sterowa膰 l臋kami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No i mama moja jest z powrotem. Zawsze jak to bywa u niej po wi臋cej ni偶 jednodniowej nieobecno艣ci ro艣ci艂a kilka pretensji. 呕e obiadu i porz膮dnych zakup贸w nie zrobi艂am itp. nie czuj臋 si臋 jako艣 inaczej ni偶 jak jej nie by艂o. Te偶 s臋k w tym, 偶e ch臋tnie powiedzia艂abym co mi dolega艂o przez te dni ale to by艂oby naprawd臋 zadr臋czanie jej. Te偶 mnie to wkurza w mojej osobie 偶e mam potrzeb臋 m贸wienia jej wszystkiego o moim stanie zdrowia. Ale odpuszcz臋. Wy艂膮czenia mia艂am przez ostatnie trzy dni po raz dziennie. Nie k艂贸膰my si臋 kochani na forum. No, buzia dla wszystkich;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no i burza. co艣 mama chcia艂a, ja odburkn臋艂am a ja jaj na to, 偶e mam depresj臋. O jak si臋 zez艂o艣ci艂a. Bardzo. Wykrzycza艂a, 偶e nie widz臋 艣wiata wok贸艂 siebie, ze jakby kto艣 prowadzi艂 takie zycie jak ja, przed komputerem, w domu, nie potrafi膮c gotowa膰 to nawet s艂onia by trafi艂o. MA RACJ臉. ech...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko no mama ma racje:) ale mysle ze ona ma pewnie dosc tego ze prawie codziennie jej mowisz o swoich dolegliwosciach i po prostu nerwowo nie wytrzymuje, z drugiej strony jednak fajnie ze umiesz jej wszystko powiedziec co ci dolega:) Ja z moja prawie wogole nie rozmawiam, jedynie o takich \"duperelach\" ale nigdy o tym co czuje, nigdy o problemach:(i chyba nigdy juz nie bede potrafila nawiazac dobrego kontaktu. Mo偶e to i dobrze, bo jakbym miala sluchac co ona na pewne tematy s膮dzi to mialabym pewnie gorsze objawy nerwicowe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak swoja drog膮 w艂asnie myslalam ze szkoda ze na tym forum moze kazdy napisac, lepiej by bylo jakby trzeba bylo sie zalogowac, moze wtedy bylo by mniej docinkow, a nowa potrzebujaca osoba zawsze moglaby do nas do艂aczyc,ale przed poswiecic chwile na rejestracje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jezeli chodzi o gotowanie to mnie matka zawsze z kuchni wyganiala,krzyczala ,ze mam wlosy !:D kazdy ma wlosy to mialam zgoli膰 ?! jak sie usamodzielnilam wreszcie co艣 trzeba bylo zjes膰 , zaczelam gotowa膰- za cholere nic mi nie wychodzilo ,偶adna zupa , nie ten smak co w domu :) tak zawsze por贸wnywalam . Wszystko szlo do kubla , ale nie zra偶alam sie dalej pr贸bowalam w garach . I nauczylam sie tym sposobem gotowa膰 . Troche z pomoca ksiazki kulinarnej i teraz nie mam problemu . Nigdy nie upieklam ciasta , zreszta nawet nie probowalam . Ale kto wie...... ;) Zdrowko nic na si艂e , do gotowania musi byc ch臋膰 bo bez tego nic nie wyjdzie . Jak nie wlo偶e "serca "to niesmaczne !:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj dobrze kochane 偶e jestescie. :) macie racj臋 absolutn膮. Ona ju偶 wysiada. Wr贸ci艂a z daaalekiej podr贸偶y i co ma na powitanie? moj膮 nerwic臋. Ca艂e 偶ycie j膮 dr臋cz臋. I tak jest kochana. Wiecznie obiecuj臋 sobie nie zadr臋cza膰 jej a ci膮gle i tak pojawia si臋 ten mus powiedzenia jej czego艣. Psychiatra potwierdzi艂a, kiedy powiedzia艂am jej 偶e my艣l臋 i偶 moja nerwica mo偶e byc st膮d i偶 13 lat by艂am jedynaczk膮. Wyhuhan膮, ka偶dy kaszel analizowany itp. I to chyba st膮d sie u mnie wzi臋艂o. Ze swj mi艂o艣ci i nadopieku艅czo艣ci zrobili mi niechc膮cy krzywd臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mic chyba tez zrobili krzywde t膮 nadopiekunczoscia w dziecinstwie, za to teraz mama widze ze sie o mnie martwi wszytsko przezywa ale nie umiemy ze soba gadac:( wszystko tlumi w srodk, ja tez przed nia:( Agni to upiecz ciasto!!!Ja bym sprobowala na twoim miejscu!:)! Bede trzymac kciuki!Pewnie m膮z sie ucieszy:)!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tak nerwuski
nadmierna opiekunczosc grozi kalectwem !!!berzcie swoj膮 osobowo艣c w swoje rece , bo b臋dzie za p贸偶no.Oj rodziece kochamy ich , ale oni musza nas zrozumie膰 a nie ci膮gle gn臋bic nie zdaj膮c sobie sprawe jaka krzywde nam robi膮 .Zdrowko masz swoje prawo nie zgadzac sie ze swoja matka w ro偶nych sytuacjach , to ona musi nad sobom popracowa膰 zebys ty wyzdrowiala.Ach te rodzice !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Talibonia
Dziewczyny!! Czytam Was skrycie codziennie . Sama mam nerwic臋 od kilku lat. I powiem Wam co艣. Ju偶 dwaj psychiatrzy mi to powiedzieli: NA NERWIC臉 NIE CHORUJ膭 LUDZIE G艁UPI. Lekarze m贸wi膮, 偶e ta choroba dotyka ludzi szczeg贸lnie wrazliwych, inteligentnych, najcz臋sciej m艂odych. Jeden lekarz nawet 艣mia艂 si臋, ze g艂upi na nerwic臋 nie zachoruje. To oczywi艣cie nie ka偶e nam si臋 z niej cieszy膰 ale my艣le膰 偶e jeste艣my normalnymi jednostkami. M膮drymi, ciep艂ymi!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Talibonia ----prawda

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej kobiety;) u mnie dzisiaj 艂adna pogoda. Mama si臋 nie odzywa. Jako艣 mi wstyd przed ni膮, nie wiem czemu… Dzisiaj w nocy mia艂am co 1,5 ,2 godziny pobudk臋 bo m贸j kot mi fundowa艂. A nad ranem jak zacz臋lo 艣wita膰 to nabra艂am l臋ku na nowy dzie艅. No i na pierwsze zajecia trwaj膮ce 2,5 godziny nie posz艂am. Podda艂am si臋 l臋kowi i nerwicy. Ale potem wr贸ci艂am na zaj臋cia i powiem wam 偶e dzie艅 by艂 dobry. Jem, psychicznie ca艂y dzie艅 by艂o dobrze, teraz te偶 nawet nawet. Wy艂膮czenie mia艂am jakie艣 40 minut temu tylko. Mama troch臋 chyba 偶a艂uje 偶e tak krzycza艂a bo kolacj臋 mi przynios艂a. A ja uwa偶am 偶e i tak nakrzycza艂a za ma艂o. No ale ona ju偶 taka kochana jest..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Talibonia
\Zdr贸wko zazdro艣膰 bierze na tak膮 mam臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pewnie ,偶e mama fajna. Nie czesto zdarzaja sie tak opiekunczy rodzice . Ale czemu nie mamy wspolnego j臋zyka z rodzicami ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czyta艂am na innym forum o nerwicy natrectw ,ktos zapytal czy z NN mo偶na sie stara膰 o rente ??! :D nie no kogos powali艂o na maxa !!! moja kole偶anka mialam operacje na serce , kolano , ma nerwice l臋kow膮 i serca bierze leki i tez byla na komisji i wykluczone . Uznali ,ze jest zdrowa jak byk .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej. Witam w nowym dniu. Dzie艅 rozpocz膮艂 mi si臋 jak i wczoraj. Jako艣 tak 艣rednio si臋 czuj臋., l臋kowo. Noc mia艂am nieco lepsz膮 bo tylko dwa razy si臋 budzi艂am. Kat von D kto da艂by rent臋 osobie zdrowej jak ko艅 haha ale dobre dobre;) Widocznie nie jest to traktowane jako choroba nie wiem jaka, mo偶e jak przezi臋bienie;))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny zapowiada sie dzie艅 do kitu w nocy arytmia , dusznosci jakos zasne艂am o 3 nad ranem teraz zn贸w sie zaczyna jestem tym przerazona boje sie wszystkich dolegliwosci od serca ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kiciunia 24
czesc dziewczyny.jestem nowa i dzis poczytalam troszku waszych postow.oczywiscie nie wszystko bo niektorzy tu strasza a to nie dobre dla nerwusow.ja mam nerwice od 1,5 roku.zaczelo sie tak nagle i w zasadzie nie wiem dlaczego.mam naprawde przekichane zycie i meczy mnie to zawsze jak tylko otworze oczy.wkrecam sobie tyle rzeczy do glowy.ze umre z tym cholerstwem.szukalam pomocy u psychologa ale mi nie pomoglo.niechce nawet isc do lekarzy bo przeciez sie boje.ostatnio juz zaczelam popijac bo mnie to rozluznia.wiem wiem to nie jest sposob.boje sie totalnie wszystkiego...szkoly,nie pracuje,mieszkam sama jak palec i tak sie doluje.jak mam wyjsc do sklepu to mna telepie jak pralka.trzese sie cala od stop do glow.serducho wali,poce sie i slabo mi.i co?? zakupow nima wracam do domu..:( w domu dalej to samo.az klade sie i wtedy pomaga troche.ktos puka do drzwi nie otwieram. bralam relamax jakies ziolowe ale to bez sensu.planuje wszystko ostroznie zeby nic na szybkoo bo wtedy sie zaczyna.jak mnie cos pogania,nagly tel albo ktos ma mi przyjsc w odwiedziny z nienacka o matko wtedy to juz kreve na maxa albo ze mnie nie ma albo ze jestem u chlopaka.a jak juz nie daje rady to psst..lech i zyje. sama nie jestem.pozdrawiam was i zycze wszystkiego dobrego ps.jak ktos to chociaz przeczyta to napiszcie dokladnie wasze wszystkie objawy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kiciunia 24
dodam ze ja mam takie: -to na 1 miejscu: totalna trzesawka -serducho wali -pocenie sie -lek -ogolne zmieszanie,glupawka -jak mnie dorwie przy jakies sytuacji to ja np.mam problem z wymowa tzn.placze mi sie jezyk -uczucie dusznosci -ogolna panika i chce uciekac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Dzionek zapowiada sie rewelacyjnie :) b艂ekit nieba ale ch艂odno. Zapomnia艂am sie pochwalic moim synciem ;) ro艣nie jak na dro偶dzach, no i juz kilka razy poczulam jego z膮bki w swojej sk贸rze :) Wczoraj narawa艂am mu du偶o zielonego , wci膮ga na maxa !! W sobote jade do Poznania na weselicho :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×