Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość m_ligez
Dodam jeszcze, że benzopdiazepina pt. Xanax jest na liście leków zakazanych we Francji od 2004 roku. Myślę, że należaloby niejednego bezmyślnego psychiatrę tym faszerowac, może byłby ostrożniejszy w decyzjach o podaniu, bo mnie moja kochana Pani doktor przepisywała te leki jak landryny. Tfuj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniak
O matko jeszcze bardziej się przeraziłam po przeczytaniu tego co napisałeś. Tak jak napisałam nie wzięłam i nie wezmę już tego świństwa. Dam radę. Obawiam się tylko tego że wcześniej czy później dopadnie mnie moja nerwica a z nią związane duszności, kołatania serca itp. Ale kiedyś i bez xanaxu dałam sobie radę. po prostu zaczynałam myśleć że to tylko moja wyobraźnia itp.... i udawało się, uspakajałam się. Mam nadzieję że i tym razem będzie ok. Podniosłeś mnie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozylam konto w tym chomiku, ale nadal nie ukazują mi sie twoje zapisane ksiazki, pewnie masz je ukryte dla obcych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. To najgorszy weekend jaki pamiętam. Czuję się strasznie (psychicznie). Nawet od wczoraj apetytu nie miałam. Na szczęscie obiad zjadłam jakoś. A na dodatek przd chwilą zadzwoniła mama że dzis nie przyjedzie bo kierowca wypił 2 piwa i się na jazdę nie nadaje . A to jest 1000 km drogi. No i klops. Mam to złe samopoczucie psychiczne ale jak sobie pomyślę ze mama miałaby wrócić to nie wiem czy by się polepszyło. To po prostu jedna z cięższych faz nerwicowych. Lęki, coś deja vu podobnego, itp. Itd. Serducho w kościele łomotało mi jak nie wiem. Myślałam że coś mi się stanie ale na szczescie nic nie było. Jutro powinnam być na uczelni a teraz będę musiała z bratem zostać bo tato musi do pracy;/ oj dziewczyny. Nikt nigdy nerwicy nie zrozumie jak nie przeżyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rijoko
Zdrówko masz rację. Wy wszyscy tutaj, stres stop, Emma, Agis ,ty zdrówko itd. macie cholerną nerwicę. Ukryć się nie da. Ja też ją mam. Trochę ją ujarzmiłam ale wiem o czym mówicie. niestety, niektórzy nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Stres-stop, ksiazki sa w folderze Ksiazki-rozwoj i swiadomosc i moj chomik to http://chomikuj.pl/oswiecona, dziwne, ze sie nie ukazuja..... musisz wejsc na www.chomikuj.pl i wpisac w wyszukiwarce chomikow moj nick, czyli oswiecona. sprobuj jeszcze raz i napisz czy sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo tak juz sie udalo! widocznie moze wtedy bylam jeszcze za swiezym uzytkownikiem:)Sprawdze potem zawartosc, bo wlasnie sie dowiedzialam ze jade do hipermarketu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli ciagle nie dziala, to mozesz po prostu w wyszukiwarce google napisac tytul ksiazki wraz z nazwiskiem autora i koniecznie dopisac slowo chomikuj i dzieki temu znajdziesz interesujaca cie ksiazke na stronie jakiegos innego chomika a ze masz konto, to bedziesz mogla ja sobie sciagnac, niektore chomiki wprowadzaja haslo, wiec znajdziesz innego bez hasla dostepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszsz Emma123
przestańjuz wklejać tytuły tych stron ksiazek , moze tobie to pomaga ,ale powiem ci jedno , mozesz czytac mnostwo ksiazek na ten temat i z nerwicy sięnieuwolnisza ze kos mowiouzdrowieniu z nerwicy to jest tylko wielkabzdura, z nerwica musimy sie nauczyc zyc i wiedziec ze na nerwice sie nie umiera i to tyle co chcialem powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić siebie .....
Obraz samego siebie decyduje w dużym stopniu o samopoczuciu człowieka i jego stosunku do innych ludzi. Obraz negatywny wywołuje niepokój, lęk, stany depresyjne i różne objawy nieprzystosowania. Obraz pozytywny daje pewność siebie, równowagę emocjonalną, lepsze kontakty z ludźmi. Samoakceptacja idzie w parze z tolerancją, sympatią i życzliwością dla innych. Osoba, która akceptuje siebie widzi świat przyjaźniejszym i życzliwszym, niż osoba odrzucająca samą siebie. Jak zatem pokochać siebie? Istotą dojrzałej miłości jest pragnienie dobra dla kogoś, kogo się kocha. Pokochać siebie w dojrzały sposób, to zadbać o własny rozwój, o realizację swoich możliwości. Dojrzała miłość samego siebie oznacza przyjęcie całej prawdy o sobie – dostrzeganie w sobie zarówno pozytywnych cech i umiejętności, jak i słabości, wad i ograniczeń. Prawda o sukcesach i mocnych stronach przyjęta w dojrzały sposób nie prowadzi do pychy, czy naiwnego poczucia wielkości, ale cieszy i wzmacnia, staje się źródłem siły i optymizmu, pomaga przezwyciężać pojawiające się kryzysy. Z kolei nieprzyjemna prawda o naszych słabościach, brakach i wadach, przyjęta w ten sam dojrzały sposób nie prowadzi do zniechęcenia, czy rozpaczy, lecz mobilizuje do stawiania sobie wymagań oraz do przemiany siebie. Mając swój realistyczny „wizerunek wewnętrzny” i kierując się pragnieniem dobra dla siebie, możemy powołać do życia ogromną siłę, która będzie motywować nas do działań uwieńczonych sukcesem. Warto dodać, że prawdziwa akceptacja siebie oznacza godzenie się z tym, że człowiek nie ma tego, co cenią inni, np. majątku, urody, zdrowia, a mimo tego jest przekonany, że z tym, co ma może żyć pozytywnie i być szczęśliwy. Oznacza także godzenie się z własnymi ograniczeniami i jak najlepsze wykorzystanie swoich możliwości, czyli pracę nad własnym rozwojem i determinację do przezwyciężania wszystkiego, co ten rozwój hamuje. Dojrzała miłość samego siebie nie prowadzi do egoizmu, pobłażania sobie, czy wygodnictwa, przeciwnie, to postawa, która wymaga wysiłku i samodyscypliny. Człowiek, który kocha i szanuje samego siebie umie stawiać sobie twarde wymagania. Potrafi uznać, że powinien jeszcze wiele zmienić w sobie i we własnym żuciu, a jednocześnie wierzy, że sprosta stawianym sobie wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Emmo za te linki,uważam że nie jednemu z nas się przydadzą.Sama spróbuje z nich skorzystać.To dobra metoda na podratowanie swoich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jestes ???????????, jak zdrowie Justa,Neonerw , Aurrora ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos do mnie napisal, ze z nerwica trzena sie pogodzic i zaakceptowac. To najglupsze zdanie jakie czytalam w zyciu. Przeciez nerwica wywolywana jest zaburzeniami emocjonalnymi, a one moja swoja przyczyne i zrodlo prawda? Samo takie twierdzenie powoduje, ze sie nigdy z niej nie wyleczymy, bo skoro ktos tak uwaza, to podswiadomosc przyjmuje to za pewnik i ona juz zadba o to aby sie nie wyleczyc, malo tego, bedzie podsuwac coraz to nowe dolegliwosci. Wlasnie czytam LESLIE M. LeCRON AUTOHIPNOZA. TECHNIKI I ZASTOSOWANIE W ŻYCIU CODZIENNYM, super lektura. Naprawde polecam. Nie zrazam sie docinkami typu, nie podawaj linkow do....moze to bie to pomaga....., poniewaz taka osoba uwaza, ze skoro ona musi godzic sie na nerwice to my wszystkie takze. To najwieksza bzdura. Oczywiscie na poczatku trzeba zaakceptowac, nie bac sie dolegliwosci, a z czasem zwalczac je i wierzyc ze sie uda. Zreszta wszystko jest opisane, wystarczy chcec sobie pomoc, nie zrazac sie. Czasami jedno zdanie potrafi nas oswiecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoksetyna
witam, biore ten lek 3 mce. 33 dni nie mam okresu,czy może to po tym??bo na ulotce nie pisze,w ciąży nie jestem i sama nie wiem:( przedtem miałam regularnie co 25-26 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczka
tak ten lek zmienia chemie i oddzialuje tez na przysadke mozgowa odpowiedzialna za hormony zenskie , wiec na 100% ingerowal w twoj uklad hormonalny . na pewno dostaniesz okresu ale z opoznieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoksetyna
Dziekuję za odpowiedź ,bardzo:) bo tego nie wyczytałam w ulotce i troche się martwiłam.Wcześniej ,rok temu bralam sulpiryd też wtedy nie miałam okresu ale się nie bałam bo tam pisało w ulotce że tak może być. Depresja i nerwica jest jednak franca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fluoksetyna
jak się czujesz po tym leku? I jakiej nazwy jest lek? Czy bardziej chwalisz sulpiryd czy fluoksetynę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Emmy;nie przejmuj się docinkami na forum, każdy ma prawo mieć różne poglądy,jednak uważam że świetnie robisz publikując różne linki które nam mogą pomóc.Jeżeli będziesz miała jakieś ciekawe książki do polecenia to proszę pisz.Czy ty może stosowałaś medytację.Ja jestem tym zainteresowana, myślę że to mogło by pomóc w pozytywnym nastawieniu do rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoksetyna
po tym czuje się bardzo dobrze:) chociaz po sulpirydzie też dobrze się czułam ale miałam duzo srodków ubocznych; przytyłam 9 kg:( miałam mlekotok i zatrzymał mi sie okres na 6 mcy. Ale lekarka nie chciała od razu zmieniać dopiero zmieniła mi 3mce temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Faktycznie nasze stare dziewczynki nie piszą. Ale skoro tak jest to pewnie zdrówko im dopisuje;). Mnie moje dziwne samopoczucie wczoraj przed południem mniej więcej opuściło. Nawet apetyt do końca dnia miałam normalny. Nie żeby było świetnie ale czułam się bardzo znośnie. Ale dzisiaj od rana czuję to samo. Jak pomyślę o jedzeniu to bleee. Jedną bułeczkę męczę już 20 minut a kawa nawet nie smakuje mi tak jak powinna. Jestem sama z bratem. Tato w pracy. Wieczorem wraca mama. No ale znowu jakiś lęk połączony z apatią. Ech a to dopiero rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja zaplanowalam na dziś rower i opalanko , a tu klops nie ma słonca i zmino ! troche mnie rozpiescil sloneczny kwiecień ,a teraz mam kaca moralnego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma123 jestes taka madra
to wylecz sie z nerwicy , nie widzialam czlowieka co by z tego wyszedl , tak na jakis czas to sie zgodze , przeczytalam mnostwo ksiazek , zarlam lekarstwa , chodzilam na terapie , do lekarzy i co !!nie wyleczylam sie z tego świnstwa a choruje na to ok 30 lat , wprawdzie umie juz nad nerwica panowac , ale to powtaca .Powiem ci tyle mam rodzicow po 80, dopuki nie zabralam ich pod swoj dach , z nerwica dawalam sobie jakos rade , objawy typu ucisk w gardle itd byly uspione , teraz to znowu powrocilo z nasilona sila , nawet teraz mna trzesie i mam gule w gardle , ale wiem ze nie umre , umie nad tym panowac , ale ta cholerna choroba odemnie nie poszla tylko jak mnie zlapala to tkwi we mnie caly czas.Ok koncze bo mnie krew zalewa jak czytam twoje bzdety . Powodzenia w chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilanka
ludzie:) moja psychiatra zawsze mnie uspokaja. Lęki w nerwicy to norma jak kaszel w przeziębieniu. Powiedziała zeby sobie nimi głowy nie zawracać. To dziwnie zabrzmiało ale chyba wiecie o co chodzi. One sobie miną potem wrócą ale nic nam jako ludziom nie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo ja dzis zabiore sie za przeglad tego co masz na chomikuj.pl :) Pogoda kiepska fakt parno i sennie u mnie, pozałatwialam swoje sprawy teraz mam czas na odpoczynek, jak dotąd na razie bez lęków. Zdrowko pewnie jak dzis mama przyjedzie to juz bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczowej
do pomaranczowej IDIOTKI!!!!!! CO NAPISALA cytuje "" ty masz nerwice od rodziców i dopóki beda zyc bedziesz cala w nerwach i lękach ,a pozniej bedzie jeszcze gorzej... i wcale mnie nie dziwi ,ze cie krew zalewa aż cie zaleje i dostaniesz nie daj boze udaru !! wiec lepiej nie czytaj naszego forum i nie zazdrość ludziom którzy radza sobie ze swoimi emocjami ! "" odp PAMIETAJ GŁUPIA ISTOTO , nie zycz drugiemu co tobie nie mile i pamietaj ze zyczenia jadowite powracają !!! więc uważaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczowej
i jeszcze jedno twoje słowa; "" wiec lepiej nie czytaj naszego forum i nie zazdrość ludziom którzy radza sobie ze swoimi emocjami ! "" to chyba ty o sobie piszesz prawda !!! bo ja nie naleze do osob ktore zazdroszcza , a gdybys marna istotko o tycim rozumie umiala ze zrozumieniem myślec i cztac co dany drugi czlowiek chcial w swojej osobistej wypowiedzi przekazac to by było dobrze ,ale to juz twoj marna istotko problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres stop własnie wydaje mi się że bez niej funkcjonuję całkiem dobrze. Już pewnie zbliża się powoli do domu ale jej brak jakoś mi nie doskwiera. Może gdzies w nieswiadomosci mam zakodowane ze dzisiaj wraca i dlatego;) ale apetyt mam, i póki co jest znośnie:). U mnie już ze 3,4 godziny ULEWA. Wielka jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczka
drugie 30 lat bedziesz sie lękala jak dozyjesz sie pieniac i czytajac nasze cenne forum ! nie zazdrosc ludziom dobrej wiary w wyzdrowienie ! z tego da sie wyjsc i ja jestem tego zywym cudem ! a ty masz problemy rodzinne i nie wyjdziesz z tego , pienisz sie na caly swiat ! wspolczuje ci ! masz jedno wyjscie , po prostu opuscic dom i zmienic calkowicie swoje zycie !powodzenia ci zycze z serca , i nie zagladaj tu i siej dymu bo walisz jakies bzdety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczka
zdrowko masz coz z glowa nie tak ! najpierw piszesz ze masz lęki z powodu wyjazdu mamy a teraz smęcisz ze to nie przez nia masz lęki! naprawde tobie potrzebny psychiatra i leki! tu jest malo osob chorych na nerwice lękowa .....co niektorzy maja i zaburzenia psychiczne powazne i potrzebuja albo i biora psychotropy tylko sie nie przyznaja , to widac jak sie czyta wypowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×