Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość wyssany5
najgorsze w mojej chorobie było częste budzenie się w nocy, jakieś niepokoje, póżniej króciutki sen i ten ogromny LĘK i poczucie winy po przebudzeniu, króre trwały pare godzin dopuki się nimi nie zmęczyłem i było już mi wszystko jedno. No i oczywiście czasami te ataki PANIKI. Nie odczuwam już tego dawno - wreszczie mogę się normalnie śmiać i cieszyć , mimo że sytuacja moja ( życiowa ) jest zupełnie nie do pozazdroczszenia. Czasami czuję się jakbym miał 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę wszystkim dziękuje , ale nadal nie jestem przekonana co do migreny .....dzis nie moge dotknąć czubka głowy normalnie cały czubek jak pod prądem nie mogę ani sie uczesać bolą mnie dosłownie włosy i cała ta skóra na głowie i mam taki nie wiem jak wam to wyjasnic takie ogłupienie w głowie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
kup i zażyj melotoninę 2 godz. przed snem. Serotonina w nocy przekształca się w melotoninę. Czyli jeżeli dostarczysz w tabletkach melotoninę wieczorem , to będziesz lepiej spała i organizm zużyje mniej serotoniny do produkcji melotoniny w nocy i jutro będziesz miała jej więcej, co powinno skutkować częściowym ustąpieniem bólów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
czytałem teraz o działaniu melatoniny i bólach głowy. pisze , że jeżeli budzisz się w nocy, nie możesz szybko zasnąć i masz bóle głowy , to istnieją problemy w produkcji i przekształcaniu obydwu neuroprzekażników . zalecane jest zażywanie melatoniny przed snem , picie zwiększonej ilości wody i ćwiczenia aerobowe ( biegi , gimnastyka ) ok. pół godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przetrzepałam całe gogle i tyle sie nazytłam o guzie muzgu że mam dosyc ......ja do tego wszystkiego ciagle jestem senna ciągle chce mi sie spac a jak sie położe to nie moge zasnąć ..........ja wiem że jestem upierdliwa ale tym razem naprawde bardzo sie martwie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
właśnie , nie możesz w dzień spać - podczas snu tworzy się melotonina z serotoniny i cały ten układ zostaje zaburzony , bo póżniej w dzień nie masz normalnego poziomu serot. póżniej jesz , ona wzrasta i jesteś zupełnie rozregulowana. nie spożywaj cukru pod żadną postacią , tłuszcze zwierzęce - precz , nie smaruj, mało mięsa , dużo ryb, tran, pieczywo ciemne, owoce, musli , orzechy, herbata zielona, dwa banany dziennie, MG , ZN , szpinak, ważne - posiłki co 2-3 godz. skromne , ćwiczenia albo godzinny szybki spacer , dużo wody - płyny min. 2.5 l. kup tą melotoninę i, nie czytaj o guzach gdyż w cześniej w badaniach krwi wyszłyby niepokojące wskażniki , ale badania możesz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko na pewno to nie rak, guz, przeciez robilas badania i są ok, prawda?????? to migrena spowodowana nerwami, na pewno , dziekuje wam ze jestescie ❤️ ja znow mialam atak ze biegunki i wymiotow dostane... i teraz siedzi we mnie ten lęk, ale jak sie czyms zajelam to bylo dobrze, wiec wracam do porzadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
bianko czytałem , że bierzesz dioxepin. Jest to dość mocny lek z grupy trójpierścieniowców . Czytałem skutki uboczne tego leku i może być to nadmierne wytwarzanie serotoniny , które prowadzi do efektu serotoninowego , objawiającego się tak jak opisujesz . wikipedia - efekt serotoninowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
bianko czytałem , że bierzesz dioxepin. Jest to dość mocny lek z grupy trójpierścieniowców . Czytałem skutki uboczne tego leku i może być to nadmierne wytwarzanie serotoniny , które prowadzi do efektu serotoninowego , objawiającego się tak jak opisujesz . wikipedia - efekt serotoninowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie wczoraj dól na maxa! nie wiem co było , lękałam sie strasznie i bardo źle sie czułam psychicznie i fizycznie :( modliłam sie tylko o jedno ,zeby noc przespać -udalo sie ! spalam jak dziecko.Dzis juz lepiej, ale glowa bolimam nadzieje , ze zasne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko! Stres stop ma rację! nic Ci nie jest na 45435 %. strach ma tylko po raz kolejny wielkie oczy. Też kiedyś (dokładnie rok temu cierpiałam na guza mózgu). No właśnie. Ostatnio minął rok od mojego rezonansu;) a mi dzisiaj dokucza serce. Ale nie fizycznie tylko ktoś mi je połamał, chyba połamał bo już sama nie wiem o co mi chodzi. Ale nie będę was zanudzać:) pogoda dziś do spania, niczego więcej. Gdyby nie przygotowania świąteczne to pewnie bym jak suseł wbiła się pod kołdrę i spała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyssany5 nie biorę Doxepinu miałam przepisany ale nie biorę bo boje sie tych leków we wczesniejszych moich wpisach możesz przeczytac o moich przygodach z psychotropami obecnie skonczyłam antybiotyk a na stałe biorę Rytmonorm na dodatkowe skurcze serca jak mam dolegliwości brzuszne to biorę Duspatali i Debretin do tego Omega 3 i zastępcze hormonów naturalne z soją , magnez i czasami wapno i to wszystko a jak jestem bardzo nerwowa ji pojawiaja sie lęki to juz w ostateczności wezme Sedam 3 ale to sie zdarza 2 do 4 razy w miesiącu ........teraz wzięłam Aspirin bayerowski na migrene i zobaczę jak bedzie .............dziękuje wszystkim za dobre , kojace słowa .....pozdrawiam wszystkich i życzę aby te święta były dla was szczególne pełne miłości i pokoju życzę cudownych chwil spedzonych w gronie najblizszych oraz wiele łask i Błogosławieństwa od dzieciątka Jezus .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka , na nerwice serca dobry jest napar z ziela cieciorki. może być stosowany jako lek pomocniczy w kuracji nerwicy serca, bo posiada zarówno działanie uspokajające, jak i regulujące rytm serca. Napar ten działa ponadto łagodnie moczopędnie i przeciwastmatycznie. Jeżeli nie chcesz brać leków to może ten napar. Wszystkim Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrówka w nowym 2010 roku życzy Jagoda 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko bierzesz duspatalin? bo mi ost lekarz przepisal ale boje sie brac, po nowym roku wyprubuje bo juz Agni mi pisala ze jest ok po nim:)Boje sie tych swiat, co to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT!!! GDY PIERWSZA GWIAZDKA NA NIEBIE ZABŁYŚNIE NIECH CIĘ ANIOŁEK OD MNIE UŚCIŚNIE I ZŁOŻY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA W DNIU BOŻEGO NARODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STODALKA
WESOŁYCH ŚWIĄT!! TOBIE BIANECZKO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO! I STRES STOP, PRZESTAŃ SMĘCIĆ NA TYM FORUM W NOWYM ROKU BO STWARZASZ ATMOSFERĘ WYMIOTNĄ. MOŻE DOBRY PSYCHIATRA POMOŻE? NERWICZKA, KRAKÓW, L. 46, Z NERWICĄ ŻYJE MI SIĘ W MIARĘ. MŁODA NIE JESTEM ALE DAJĘ RADĘ. AHOJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
................................ ................................ .............................. ........................... ........................ ..................... ................................ ................................ ................................ WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
.............................😍 ..............................🌻 ............................🌻 🌻 .........................🌻 🌻 🌻 ......................🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ...................🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ..............................😍 ..............................😍 ......................JESZCZE RAZ, JESZCZE RAZ..... ......................NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech czas Bożego Narodzenia będzie dla Was i Waszych Bliskich czasem spokoju, pojednania i miłości. Niech przestanie boleć to co boli bardzo, niech zostanie wybaczona każda krzywda, niech serca wypełni Wam miłość. Zdrowia, radości i ciepła oraz cudnej atmosfery ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________/\ _________< ♥♥♥ > __________¯¯\/¯ ___________X✿X ___________X♥X _______O__X(Ѽ)X__O _______█_X*X✿*X_█ _______XX♥X(Ѽ)♥XX ___O__XX♥X✿X*X♥X*_O ___█_XX(Ѽ)X*X♥X✿X_█ ___X*XX♥XX✿X(Ѽ)X*XXX O__♥XXX✿XX♥XXX✿XXX*XXX_O █_XX(Ѽ)♥X✿X(Ѽ)X♥X✿X*XX_█ XX✿XXX*XXXX✿XXX(Ѽ)XX✿XX XXXX✿X♥X(Ѽ)XXX✿X(Ѽ)XX __________XXXXX __________XXXXX __________XXXXX ______XXXXXXXXXXXXX ……………+ . . * + . + * . * + . ………+ * . + * + * ………………+ . . * + ☆. + * . * + …….¸o*’´`‘o¸ ¸.o’´`‘o.¸. o’´`‘*o. |`’o.¸.o‘´`’o.¸.o‘| |……|`’o.¸.o‘|…. .| `* o.,|….. |…. |’ .o * ……. * o.¸| .o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka 33
Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ WSZYSTKIM ABY RAZ I TO NA ZAWSZE OPUŚCIŁA NAS TA WSTRĘTNA NERWICA , wszystkie lęki, niepokoje i paskudne często urojone choróbska. Abyśmy w ten dzisiejszy szczególny wieczór zapomnieli, o tym wszystkim co boli i umieli cieszyć się w gronie najbliższych z NARODZIN JEZUSA CHRYSTUSA !!! ZYCZĘ WSZYSTKIM I WASZYM NAJBLIŻSZYM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! PRALINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocnych refleksji nad faktem, że Bóg stał się człowiekiem, odtąd zawsze jest z nami. Jest z nami, gdy się cieszymy i płaczemy, gdy pracujemy i odpoczywamy i nawet wtedy, gdy grzeszymy. Pełnych pokoju świąt Bożego Narodzenia! Z okazji Świąt życzę Wam przede wszystkim zdrowia, spokoju, pogody ducha! Niech magia Świąt sprawi, żebyście zapomnieli o smutkach, zmartwieniach dnia codziennego i cieszyli się każdym dniem! życzy stres-stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt!! Z Bogiem narodzonym w Waszych sercach, aby Dał Wam dużo pokoju ,zdrowia i radości. Kochani! Świąt najpiękniejszych!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj z prezentem
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie – najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitttka
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE ____________/\ _________< ♥♥♥ > __________¯¯\/¯ ___________X✿X ___________X♥X _______O__X(Ѽ)X__O _______█_X*X✿*X_█ _______XX♥X(Ѽ)♥XX ___O__XX♥X✿X*X♥X*_O ___█_XX(Ѽ)X*X♥X✿X_█ ___X*XX♥XX✿X(Ѽ)X*XXX O__♥XXX✿XX♥XXX✿XXX*XXX_O █_XX(Ѽ)♥X✿X(Ѽ)X♥X✿X*XX_█ XX✿XXX*XXXX✿XXX(Ѽ)XX✿XX XXXX✿X♥X(Ѽ)XXX✿X(Ѽ)XX __________XXXXX __________XXXXX __________XXXXX ______XXXXXXXXXXXXX ……………+ . . * + . + * . * + . ………+ * . + * + * ………………+ . . * + ☆. + * . * + …….¸o*’´`‘o¸ ¸.o’´`‘o.¸. o’´`‘*o. |`’o.¸.o‘´`’o.¸.o‘| |……|`’o.¸.o‘|…. .| `* o.,|….. |…. |’ .o * ……. * o.¸| .o Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. Wesołych świąt:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosci i szczescia
Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczu łzy ukradkiem. Życzymy sobie wszystkiego najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły. ./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ ‘(█) ♥ $ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q ’♥~@’ ______♥.‘`Ѽ ♥ Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @ ’-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-’Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ ‘Q ♥ *(█), @.♥ ’ ___.♥’ @ _ ɕ♥ _.-‘~♥-. @ ´(♥)`-.o __.(█) ♥ ..-’ (Ѽ) o .(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) ‘-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥’ ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__ .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*’. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ Ѽ♥(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓_____ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`•.¸)•.¸)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPROSTU WSZYSTKIM zyczymy
WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA i duzo duzo zdrowia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna z.
wszystkim wesolych swiat , mnnie telepie ze szok , po 18 mam wigilie nie wiem jak dam rade , cala sie trzese . czy tez tak macie ???? jakos za bardzo emocjonalnie do tego podchodze :( marze zeby juz bylo po wszystkim .cale szczescie ze tylko dzis idziemy do tesciow uffffffff .wzielam na uspokojenie !!!! moze uda mi sie oplatek utrzymac w reku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna z.
najgorsza jest telepawka ,nie wiem czego sie boje.nawet nog nie idzie utrzymac , lataja jak 2 muchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×