Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

hej Kierowniczka13 co u Ciebie, dawno Cię nie było:) jesli dobrze pamiętam jesteś z wrocławia. podaję Ci moje gg: 3480036 A Madziarka gdzie się podziała> Wiecie ja się cieszę, jak przez dłuższy czas ktoś się nie pojawia na forum, oznacza to tylko jedno: czuje się dobrze:) Miłego dnia - ja pracuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka III roku
trixy aga-81 zdrówko ta "piep&^%a" nadopiekuńczość rodziców to jest najgorsza, albo ich oczekiwania wobec dziecka, że ma być najlepsze że super że ...ble ble ble ... jak masz nauczyć dzieciaka samodzielności jak cały czas mówisz mu co ma robić...jak ma się ubrać, co dziś będzie robić itd, gdzie idziesz, dokąd idziesz, o której idziesz, źle się czujesz??? Ja na całe szczęście teraz nie mieszkam z rodzicami bo studiuje w innym mieście ale jak wracam do domu to praktycznie zero samodzielności...a tam pojadę sama sobie kupie sama ugotuje( o ile mama nie napakuje mi jedzenia na 4 tygodnie "bo ty tam pewnie nic sobie nie robisz") i jest luz a tutaj...porażka..z resztą ograniczam powoli moje przyjazdy weekendowe do domku bo cholera mnie bierze jak jestem non stop kontrolowana a jak nie powiem o swoich planach SWOICH PLANACH to jest wielka afera..co ich to obchodzi przecież niedługo skończę 22 lata i po co im wiedzieć ze o 11 chciałam jechać do miasta i gdzieś sobie czapkę kupić...i później z takiego nadopiekuńczego domu wyjdzie taka ciapa..(no ja mogę jeszcze się tyle pochwalić że jestem trochę postrzelona,ambitna i jak chce coś zrobić to to zrobię...więc ciapą nie jestem...) no nic lecę do mista- weekend trzeba pozałatwiać parę spraw..juz mnie trafia wrrrr.. chyba mam uczulenie na nadopiekuńczość i na wywiady co gdzie jak po co kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.wlasnie na MTV Polska leci True Life o atakach paniki i leku.to jest jakis koszmar.juz wole brac leki niz sie tak meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wlaczylam kompa wstalm dzis rano, bylo ok, ale po sniadaniu zaczela mnie bolec glowa i do tej pory jestem taka otumaniona, pogada do kitu mgla i ciemno:(pewnie przez to:( ale jestem z siebie dumna dzis troche pogimnastykowalam sie(to troche lepeij sie poczulam) no i napisalam nawet duzo do swojej pracy na razie tylko na kartkach bo przed kompem mi sie jakos zle pisze. Moze z mandzia wszytsko ok, w koncu te lęki jej minely,hormony przestaly szalec, maz zaczal wspierac i juz tu nie zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) na dworze juz ciemno:( kiedy ta wiosna nadejdzie!!??:) jade do szpitala do babci,miala w nocy operacje, kolejny stres ale takie zycie a babcia ma 86 lat!! i jeszce chodzi normalnie rozmawia i na zakupy chodzi, zywotna bardzo jest, ale co sie dziwic wojne przezyla i na froncie była to musiala byc twarda:) stres-stop a na jaki temat piszesz prace mgr?? pozdo dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dziadek mial operacje w tygodniu i jak na razie czuje sie lepiej, moze za pare dni go wypisza:)ide go jutro odwiedzic, pisze na temat obligacji:) ja nie chce wiosny wogole nie chce zeby ten czas szybko lecial, bo jak sobie pomysle ze to moje ostatnie miesiace na uczelni to mi sie ryczec chce:(ze juz nigdy tam nie postawie nogi, zostana tylko wspomnienia...:(no ale przeciez nie mozna do konca zycia studiowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak udalo im sie pokonac ataki paniki :). ja sie dzis zabralam za mycie okien,i parzadkowanie mieszkania mebli itd.nawet jakos mi to idzie,wczoraj okropnie mnie wkurzyl moj szfagier jak bym go tak dorwala to nie wiem co by z nim bylo :(:(:(:(:(taka jestem zla.juz drugi dzien ale jakos staram sie o tym nie myslec.a jak u was z samopoczuciem? ja ide we wtorek na kolejna wizyte do lekarza,napewno tylko po recepte na leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanesca a co ten szwagier zrobil?:) mi łeb rozsadza teraz coraz gorzej...nie wiem czy cos z cisnieniem sie dzieje czy jak:(no i teraz siedze i przepisuje do worda to co napisalam wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA mi łeb rozsadzalo jak sie obudzilam ,ale przeszło :) ja dziś robiłam zakupy meblowe , ława i fotele :) teraz gotuje zupe ogórkową na jutro bo nie chce siedziec w garach :) chce mieć luzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ja co drugi dzien w garach , a moj maz mowi ze chcialam byc żoną to "musze" gotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz eksploduje sasiad przestawia meble i zaczyna wiercic AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRES-STOP ON MA DOPIERO 13 LAT ALE TAKI WAZNIAK Z NIEGO I SAMOLUB,TAK MI WCZORAJ NAPYSKOWAL PRZEZ GG ZE BUUUUUU,MAM GO DOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze jakis starszy:) no tak ale to taki wiek burzliwy:)oby kiedys sie zmienil i taki nie został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRES-STOP NO WLASNIE NA KOLEGACH SIE NIE WYRZYJE BO SIE ICH BOJI,TO MI FOCHY POKAZUJE OCZYWISCIE NIE W OCZY BO SIE BOI TYLKO PRZEZ GG,JAKIE TE MALOLATY TERAZ SA TRAGEDIA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na duchy o 23 na discover world :) i bede ogladala filmik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero skonczylam sprzatac,ale do swiat jeszcze sie nazbiera do zrobienia :(,co to beda za swieta bez sniegu??? :(:(:(:( a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije miete okres sie konczy a ja mam brzuch jak balon za duzo dzis zarlam:P mialam ochote doslownie na wszystko... ale glowa przestala juz bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez oczekuje na świeta ze sniegiem!!! jak mieszkalam na mazowszu to snieg byl obowiazkowo a tu klapa szaro , buro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super by bylo jak by byl snieg,bo tak bez sniegu to tak smutno ;),ja teraz sobie siedze,niechce mi sie spac i strasznie mi sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zrobilam lozeczko, dzis mnie ta glowa tak wymeczyla, ale oczywiscie jak przyszla pora spania to przestala(norma) ale i tak sie juz poloze podgrzeje sie na podusi i poogladam TV i moze zasne. ale caly cczas o was mysle:)to forum to uzaleznienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez mam problem z tymi bolami głowy,czestooo mi sie zdarza,i tak wymeczy ze cały dzien w dupie (sorki za wyrazenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk****
witam. dziewczyny czy ktoras z was ma leki nocne?tzn.zasypiam bez problemu .jak sie obudze (nie zawsze) probujac ponownie zasnąc cos wyrywa mnie z granicy miedzy jawa a snem.czuje lek,boje sie ,mam jakis balagan w myslach jak bym sie jeszcze nie obudzila do konca.obrzydliwe .boje sie zasypiac....... ciezko to opisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, zapomniałam napisac o lekach, mam 3 razy dziennie coaxil na razie brać. Czuję się lepiej psychicznie,choc wiem, że to nie jest zasługa leków bo nie dzialają od razu,tylko cięzkiej pracy nad sobą,ciągle staram się kierować wlasciwie mojemysli i te złe od razu zamieniać na dobre. Nie wiem czemu lae dzis znowu mnie boli i piecze pacha prawa i troche piers i czasem tez lewa pacha, uzylam rano dezedoratnu kulkowego i od razu rekacja taka ale czemu tylko jedna pacha .... strach ma wielkie oczy niestety i cięzko tak zupelnie pozytywnie mysleć. U nas zaczynają się swiateczne porządki, myslę co ugotuje, upieke i czy dam rdę przy dwojce dzieci,bo mąż wiadomo w pracy będzie ... A co u was?Jak się czujecie ?Fijołku ??Ala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez noc miałam do bani zasnełam przed 3 koszmar!!! meble przestawilismy i łozko , nowe miejsce ...a poza tym bylam jakas głodna , trzesło mnnie -dno ale zasnełam :) naszczescie wypoczeta jestem i glowa mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka 5 a jak ta ciezka praca nad soba wygladała ?? co robilas zeby sie lepije czuc psychicznie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×