Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Trixy dziękuję Ci bardzo:) Aga ja jestem na Islandii,ten lek został mi przepisany przez lekarza,do tego alprox ,który zażywam od 5 miesięcy,obydwa leki kupiłam w aptece ,obydwa były bez ulotek,tylko z naklejka na której widnieje informacja w jakich ilościach zażywać lek,nie wiem czy tak tu sa wydawane wszystkie tego typu leki,bo kupowałam pierwszy raz Ja wpisywałam w google niestety nie znalazłam,ale to chyba wina mojego złego samopoczucia,wczoraj przyjęłam pierwszą dawkę tego zoloftu(sertralin) i czuję się strasznie,w nocy nic prawie nie spałam,serce wali jak oszalałe,nudności,drżenie rąk,zawroty głowy i totalne rozkojarzenie,nie wiem czy dam radę to przetrwać czy leku nie odstawię:( Jednak na alproxie też już długo nie mogę być,lekarka kazała go odstawić, Oprócz tego gdzieś poczytałam,że zoloft zabija szare komórki,a ja już czuję ubytki od dawna,wiecie coś na ten temat,czy to może być prawdą? O boziu,ledwo żyję,a tu cały dzień przede mną ,uhh:( Dzięki za odzew,na Was zawsze tu można liczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze odkleiłam ta naklejkę,a pod nią ulotka-to jednak nic nie zmienia ,bo jest tylko w języku islandzkim:( Jeszcze teraz przeczytałam w poście Trixy,ze przy zażywaniu tego leku trzeba stosować odpowiednią metode antykoncepcji,ja przyjmuję tabletki anty diane 35,w googlach znów nie moge nic znaleźć,nie potrafię się skupić nad zadaniem odpowiedniego pytania i wyskakują mi całkiem inne rzeczy,ojoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvva wiem jak sie czujesz słonce .... nie ma rady na to... musisz byc silna... a nikt nie moze ci pomoc dzieci jakas pielęgniarka??? To starszne ale pomysl ze problem sam sie rozwiaze wiem ze to straszne ale czasami czlowiek jest juz taki zmeczony .... ze naprawde pragnie spokoju kochanie kochasz swoich rodzicow i pomysl ze oddajesz dlug za dziecinstwo... Dasz rade jeszcze tyle przed toba milych chwil Pozdrawiam cie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pozdrowionka dla was wszytskich ❤️ zarowno tych nowych i starych forumowiczow:) nikitka jak tam? mandzia no odezwij sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka po pierwsze PRZEPRASZAM, nie chciałam ciebie dołować. Chodziło mi o to, żebyś zrobiła sobie amylazy - takie badanie przy przewlekłym ZAPALENIU trzustki. Broń Boże NIE twierdzę, że masz raka!!! Dlatego PROSZĘ cię Bianka dla twojego własnego dobra, idź do lekarza rodzinnego i powiedz jakie masz objawy i poproś o te amylazy. W usg niekoniecznie coś wyjdzie - moja koleżanka jak miała zapalenie, to w usg też nie było go widać. Po prostu zrób sobie to badanie dla spokoju i nie zadręczaj się, proszę. Evvva witaj. Ja od niedawna wiem, ze choruję na nerwicę i to rodzice chwilowo opiekują się mną. Co prawda bardziej psychicznie, niż fizycznie, ale zawsze. Także jetem jedynaczką i myśl o tym, że mogłabym stracić któregoś z nich paraliżuje mnie. Szczególnie, że nie mam nikogo prócz nich. A ty masz swoje dzieci, wnuki - przecież to takie cudowne. Nie jesteś sama! :) Oni też dadzą ci wsparcie. :) Trixy dzięki za życzenia. Ja też pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :) Czuję się lepiej, jakoś chyba uspokaja mnie atmosfera świąt. Fakt jest bieganie, pośpiech, zakupy, ale jakoś inaczej na to patrzę. Może to leki. ;) A może mam jakąś zmienną fazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za link do topiku:) Pozdrawiam wszystkie nerwuski i życzę wesołych a przede wszystkim zdrowych,spędzonych w miłej,ciepłej,rodzinnej atmosferze świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problemy z kompem,wybaczcie, ale strony mi się otwierac często nie chcą :-( ja czuje sie swietnie, myslę tylko pozytywnie i mam zamiar tak trzymać :-)pachy i węzły chłonne zbadane i sa ok :-) Bianka nie masz raka trzustki, miałam takie same objawy i żyję i raka nie mam,ale mam jelito drazliwe tak zwane IBS,poczytaj sobie o tym i nie martw się. dziewczyny nie wiem co sie dzieje, ale zaczynam od nowa cieszyć się wszystkim :-) zaczełam mysleć tylko pozytywnie, wielkie podziakowania dla Ali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ja robiłam amylazę z krwi i moczu i lipaze z krwi,to sa podstawowe badania na trzustkę,zrób sobie w laboratorium,ja myslałam, że miałaś juz to robione,pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tej ali z krainy czarow co pisala na forum?:)czy jakos tak jej bylo...:) ciesze sie ze u ciebie ok Wlasnie poki pamietam, bo zawsze zapominam sie was zapytac! CZY WARTO WIERZYC W DZIALANIA LEKÓW HOMEOPATYCZNYCH?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Wiecie co? miałam nadzieję, że po tym rezonansie dolegliwości z głową przejda na dobre. Od rana kilka razy jakby mi się \\\"zbierało\\\" na wyłączenie świadomosci ale obyło się tylko na chwilowych niepokojach,lękliwości. Ale pól godzinki temu doszło do tego. I już poddaję w wątpliwość swoje badanie rezonasnowe. Wydaje mi się ze tylko EEG i tomograf moze to wykryć. Chociaż w internecie przeczytałam ze robi się w celu wyszukania przyczyn tomografię lub właśnie rezonans. Boże, mam nadzieję, ze wszystko jest ok. Bo nie ma drozszego i lepszego badania niż rezonans. a mój przecież zadnych zmian nie wykazał... Już nie wiem co mam myśleć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko nie chcę znowu wywoływać u nikogo doła ani nic z tych rzeczy. I zawsze posiłkuję się \"wiedzą z własnego ogródka\", która nie musi się przydać, ale kto wie.. Moja mama skarżyła się na przewlekły ból głowy - określała to tak jakby ją szpilki kłuły. Miała też takie momenty, że niby była przytomna, ale można do niej było mówić i nie reagowała. Zrobili jej EEG i okazało się, że ma zapis przypominający padaczkę. Nigdy nie miała \"prawdziwego\" napadu padaczkowego, ale miała te swoje kłucia. Odkąd przyjmuje lek przeciwpadaczkowy wszystko jest ok. Może więc spróbuj z tym EEG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówko ja tez wiem ze tego nie masz od nerwicy , to jest zbyt powazne na nerwice! nie ma w objawach czegos takiego ! choc wiem ze mozna sobie wszystko wkrecic , nawet guz i urośnie ,ze zemdlejemy i czujemy sie źle , a cholera juz wie,,,kazdy z nas tę nerwice inaczej przezywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis jak trzustka waliła i biegunke mialam :( ale przeszło po tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam troche czasu i podczytuje was mazanek i neonerw dziekuje wam za cieple slowa .Wiem ze musze byc silna, musze dac rade , moich rodzicow kocham bardzo , bardzo .Jak patrze na nich i widze ich bezradnosc ,to serce mi sie kroi ,co choroba moze zrobic z czlowiekiem.Zycze wszystkim nerwuskom zdrowka i milego wieczoru.Pozdrawiam was bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokitiki
Zdrówko kobiecino!!! To badanie jest tak dokładne że wykryje wszystko, nawet alzheimera!!! Skoro taką chorobę wykrywa i inne patologie mózgu to Twojej skromnej rzekomej padaczki by nie wykryło???? Rezonans "buszuje" po komórkach nerwowych i "widzi" wszystko co mogłoby powodować takie a nie inne dolegliwości. Moja mama miała kiedyś robione to badanie za które słono zapłaciła . Bolała ją głowa ale nic nie wykazało i jest zdrowa do dziś. Ale chociaż miała wszystko czarno na białym.Tyle kasy zapłaciłaś ale za gruntowne badanie. Muszę przyznać tobie i wszystkim prawie tutaj że WYOLBRZYMIACIE mrówki do rozmiaru pająka jadowitego. Nowotwory piersi, żołądków, jajników . Ludzie!! niech to forum nosi nazwę CHOROBY CIĘŻĘ a nie moja nerwica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokitiki
miało być Choroby ciężkie. życzę pomyślności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za słowa wsparcia i otuchy zrobie tak jak mi radzicie zrobie sobie te badania juz sobie wypisałam co mam zrobić i pójde bo myśli mnie wykończą .Czytam to forum od trzech lat i wiele razy znalazłam odpowiedz na moje watpliwości myśle że teraz też tak będzie moja córka uczy się na studiach o homeopati i twierdzi ze to sa dobre na nic nie szkodzace leki a ja twierdze inaczej mysle ze to pic na wode ............wczoraj byłam tak nerwowa że nie mogłam sobie z sobą poradzić wkurza mnie ta sytuacja z matką .....gryzie mnie to okropnie jak powiedziałam męzowi o tym to zezłościł się on nie toleruje zadnych moich dolegliwości wszystko jego zdaniemm mam urojaone ...........był tak wsciekły na mnie ze kazał mi sie wynosić do mojej matki .....całą noc nie mogłam spac tylko płakałam póżniej dostałam takich dusznosci jakby mnie kto za szyje trzymał i okropne kołatania serca .....nawet nie wiem kiedy zasnęłam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokitiki jak mozesz tak pisac nerwica własnie daje takie dolegliwosci jak cięzkie nieuleczalne choroby .....czy miałas kiedyś tak silny ból głowy wyłaczanie swiadomości ciekawe jak byś wtedy myślała albo serce zaczyna ci skakać szybko wali puls ze nie możesz złapac oddechu albo ciagle zygasz siedzisz na kiblu bo ciagle cie goni czy to jest problem mrówki to są olbrzymie problemy z którymi nam nerwicowćą trudno sobie poradzić a my w odróznieniu od zdrowych ludzi inaczej myslimy mamy taka psychike i już zostałysmy tak wychowane wrazlwe uczuciowe delikatne łatwo nas zranic takie jestesmy i mysle ze nie jedna która tu pisze wolała by miec charakter olewatorski wtedy tez nie miał by nerwicy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Evvva dzięki za pozdrowienia i ciepłe słowa. Bianka jak najszybciej idź i zrób badania, przykro, że mąż tak cię potraktował, ale zbierz się w sobie i idź do lekarza. Ja też dziś mam dużo gorszy dzień. Od rana czarne myśli, typu brak możliwości powrotu do pracy przez nerwicę, bankructwo moje i rodziców przez kredyty, brak wparcia itd. Czuję się taka bezużyteczna i nikomu nie potrzebna. Tak jakbym tylko sprawiała problemy. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko mnie sie wydaje ze rezonans jest super dobrym i dokladnym badaniem, lepszym od EEG czy jakis tam jeszcze innych na glowe!!! wiec skoro wyszlo ok to sie nie przejmuj, a pytalas lekarza moze to migrena daje tez takie objawy?? dochodza nerwy no i klops!!! Kazdy ma inne dolegliwosci przez nerwice, moze akurat u ciebie sie objawia w taki dziwny sposob! Nie martw sie!!! Postanowienie noworoczne juz mam: przestac sie denerwowac i przejmowac byle czym no i myslec pozytywnie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonerw ale my cie potrzebujemy:) mnie dzis boli brzuszek:(znow czuje sie jak balon,a jestem po okresie, ale to pewnie z nerwow, moj facet ma powazne klopoty w pracy tzn jeszcze nie ma ale bedzie mial:(no i sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja padnieta od 7 na nogach na egzaminie, mam dosć. niewyspana , rozdrażniona, żołądek mnie boli z nerwów !! :( światło mnie drażni , dobrze ze głowa mnie nie boli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem. Dopiero co wszyscy odtechnęli że jest dobrze a ja już miałabym zaczynać na nowo. Jak pierwszy raz robiłam EEG to wykazało niby nieliczne fale theta ale po tym rezonansie już żadnych zmian nie zaobserwowano;/ Chyba zdam się na łaskę,niełaskę losu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga81 no mnie tez zoladek boli, pilam juz rumianek, mietowke, wzielam nospe i nic:( wiec to pewnie nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi przeciez jak jest cos z trzustką to boli w lewym boku a mnie tam nigdym nie bolało cały czas wokół pępka i tak mi sie przelewa w jelitach a w żoładku autentycznie w zoładku mnie pali jak ogień pózniej mi tak zamuli i rpbi mi sie niedobrze trwa to jakąs chwile pózniej czuje jakby mi cos łaziło w jelitach i ze chwile mam biegunke ja to wszystko mówiłam lekarzowi w poniedziałek pójde na te badania dla spokoju ale jak mam isc do lekarza znów z tym samym jak on dokładnie mnie zbadał zrobił usg skierował na gastroskopie i nic nie ma a w zoładku pali sie ogień brzuch jak balon ciągle mmi sie odbija normalnie koszmar .........wczoraj miałam troche spokój ale jak sie zdenerwowałam po tej kłótni z mezem to znów wszystko się nasiliło dziś juz 4 razy byłam w ubikacji ........mam oxezepam ale boje sie go wziasc .....a może powinnam ????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×