Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

witam Ja z samego rana mialam doła,teraz juz ok jest:) Dostalam jakiegos lęku ze cos zlego dzis uslysze od ginekologa, dostane jakies silne leki itp...no ale bez sensu sie martwic na zapas??? bo moze wszytsko bedzie w porzadku?:)Kiedys bylam totalnie wyluzowana przed wizytą, a teraz mam stresa ze znow mnie zobaczy i znow bede mu stekać o moich obawach :P chociaz nie powinnam sie obawiac bo on zawsze jest mily, uprzejmy, pelen optymizmu...tylko jakos zarazic sie nie umiem od niego na dluzej tym pozytywnym mysleniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresiku na pewno będzie dobrze, nie martw się :-)chodzisz często na kontrolę ! Ja w nocy nie spałam zbudziłam się z koszmaru ...dlaej mam uczcuie mrowienia dretwienia,ale tylko po jedenj stronie szczęki,twarzy :-( co się dzieje, cala się trzęsę boje się tego objawu... kiedy to minie,ile to może trwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
lepszy jest valerin czy persen???? a czy wogole istnieje lek ktory pomoglby sie wyluzowac i nie powodowalby chęci do spania??????? chodzi mi o leki dostepne bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu daj znac jak tam po wizycie, pewnei jakies witaminki dostaniesz:) Agni co u ciebie??? CHIERONIMKA I MANDZIA chyba wyzdrowialy bo juz tu nie zagladaja:( Ja na razie zmykam bo mam troche pracy,no a na 17 wizyta brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dziekuje bardzo wszystkim za gratulacje:* bylam u lekarza i widzialam na wlasne oczy fasoleczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia887
BIERZ valerin i persen , dobre sa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaaaaaa
basia-super!!kiedy termin?:D sierpien? jeszcze raz gratulacje! 🌼 dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko sie boje bo bierze mnie przeziebienie a nie moge lezec w domu:( sa jakies domowe sposoby bezpieczne dla dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu możesz bezpiecznie brac apap,pić herbatke z cytryną i miodem,czosnek i same naturalne rzeczy ;-) a ja w ciąży dwa razy na infekcję antybiotyk brałam oczywiście przepisany przez lekarza,bezpieczny dla ciązy i synek zdrowy ! Stress stop,to musi minąć bo inaczej zwariuję :-( nawet usta i nos dziś trochę mrowieją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezko na wrzesien:) to dopiero pierwszy miesiac:) a tak sie ciesze tylko zeby wszystko bylo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitko bardzo Ci dziekuje bo wlasnie nie wiem co moge brac:( dzis mi ginekolog powiedzial ze Chlorochinaldin ale nie chce brac lekow:( a apap to na goraczke? bo jej narazie nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaaaaaa
kazda mama sie boi o maluszka:) bedzie dobrze!tak jak pisze nikitka objawy nerwicy moga odpuscic i wszystko bedzie cacy:) nie opuszczaj forum .pisz chociaz raz kiedys . forumowe ciotki nerwuski trzymaja kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apap -przeciwzapalne i na gorączkę tamtum verde do ssania na gardło septosan do płukania gardła validol na nerwy i mdłości spokojnie można w ciąży brać Basiu bedzie dobrze :-) nic się nie martw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamiast robic cos konkretnego to łaze po domu i sie denerwuje:)ze to wstyd mu sie znow na oczy pokazac:)a pewnie bedzie sympatycznie jak zawsze:) Basiu, z lekami teraz musisz uwazac najlepiej zawsze zadzwonic(jesli masz jakiegos pomocnego ginekologa ktory udziela info przez tel) albo isc nawet zzapytac poloznej czy mozesz jakis dany lek na przeziebienie brac. Moja kumpela w ciazy ostatnio brala rutinoscorbin ale bez konsultacji z lekarzem, ale nie wiem czy to tak mozna. Najlepiej herbatki z cytryna, czosnek, soki z malin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie kochane:* bardzo wam dziekuje i napewno nie znikne z tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i wyję, jak sie usmiecham to bardziej czuje to mrowienie ... inni umieją się cieszyc, żyć radosnie, a ja mam juz nasrane w głowie :-( wy nie miałyscie takiego mrowienia,nikt mi już nie pomoże, muzyka nie pomaga też, jedynie jak śpie to mam spokój chyba, ze sie obudzę, to zaraz to czuje od nowa i koniec spania wtedy. psuje życie sobie i innym,to może lepiej jak mnie nie będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nikitka5
Nic tak nie leczy jak porzadny kopniak na opamietanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do basia19g
Gratulacje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nikita czys ty oszalala co ty piszesz masz dzieci meza dom same dretwieni nie jest choroba tobie koniecznie potrzebny psycholog wytrzymaj do lutego to tylko nerwy pozdrawiam chciala bym sie z Toba spotkac i klapsow nadawac gdzie Ty mieszkasz moze faktycznie sie spotkamy wiem ze wroclaw ja tez to moze cos wymyslimy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuypoi
nikitka!bierzesz te leki co przepisal ci lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na lek,mam zamowiony w aptece,jeszcze nie przywieźli,byłam dziś pytać -citalopram relanium jeszcze nie brałam bo boję się, ze zasnę i jak się bedę opiekowac dzieckiem. pokłuwa mnie znowu w szyi i za uszami, nie wiem czy w 4 dzień anginy może tak dalej pokłuwać i szczypać, czy to co innego ... byłam u kardiologa z dzieckiem,na szczęście jest poprawa :-) Kierowniczko bardzo chętnie się spotkam z Tobą, ja mieszkam na krzykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuypoi
nikitka a to relanium juz kiedys bralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka5 kochanie
bierz relanium , uspokoisz swoje mysli , nie boj sie o to ze nie zaopiekujesz sie wtedy dziecmi .Ja majac male dzieci bylam na signopamie lub relanium i z dziecmi radzilam sobie swietnie .Pozdrawiam cie serdecznie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ale dzień mglisty co? brrr . wczorajszy dzień miałam bez zawieszania się. dzisiaj wiczorem miałam. Kolega przypomniał się dzisiaj ze zabiera mnie na balety w sobotę a ja co? już odmówiłam. mam tyle zaliczeń w szkole ze głowa boli. poza tym czuję się ok. Tylko bolą mnie piersi, jestem nabrzmiała, mdli mnie itp.. czyli jednym słowem PMS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam uczcuie guli w gardle jak przełykam slinę to czuję że coś tam jest i zawadza :-( i duszno ... idę bo pewnie macie mnie juz serdecznie dość, wszyscy uciekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Nikitka ja mieszkam blisko kozanowa moze faktycznie sie spotkamy ja jako juz doswiadczona babcia to Ci dodam otuchy a te wszystkie obiawy masz z nerwicy ja to przeszlam wez relanium nawet polowe ja tez mialam gule w gardle i dusznosci latalam po lekarzach cuda niewidy wymyslalam a to mnie nerwica tak popalic dawala i slabo mi bylo balam sie gdzies wyisc nawet teraz mnie czasem to lapie jadac gdzies boje sie ze zaslabne kreci mi sie w glowie i takie tam rozne zwidy choc jestem na tabletkach jest poprawa ale jeszcze niechce mi odstawic tabletek i tak to wyglada pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×