Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

witam wszystkich AGNI.S zrob badanie refluksu bo ja mialam tez kaszel nie do wytrzymania i okazalo sie ze mam refluks biore controlok i jak reka odjac kaszlu nie ma a co ja sie nachodzilam po lekarzach to juz nawet nie bede opisywac okropne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i czytam, ale nie zawsze piszę. Z moim kolegą w szpitalu jest lepiej. :) Spędzam z nim dużo czasu, ponad to szukam nowej pracy. Jest duża szansa na fajne miejsce od początku kwietnia. Zobaczymy jak to będzie. Trzymajcie sie ciepło i nie dawajcie chorobie. Ja sobie na razie radzę bez tabletek, czego i wam życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie super dzień. Wypluskałam się na basenie jak małe dziecko,dopiero wróciliśmy.Byłam tez w saunie i nie myślałam nic o chorobie.Może ja nie mam nerwicy.Bo ja nie mam takich typowych objawów jak wy.Nie mam żadnych lęków,w nocy śpię spokojnie, tylko ten ból.Ale ja juz ni szukam se chorób w necie. emma123 nie panikuj.wiesz co jak ja szukałam sobie chorób to mi tyle rzeczy pasowało .Wynalazłam sobie zapalenie trzustki,potem jakaś bakterię w żołądku chyba helicobacter i wiele innych.oczywiście nic sie nie potwierdziło.A byłam pewna na 100% tak jak ty teraz.Normalnie wszystko mi pasowało. Pozbyłam sie już tego głupiego nawyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzisiaj dopiero po południu oprzytomniałam że przecież ostatki są. No i ja w domu. A teraz z miłą chęcią, jak cholera bym gdzieś wyszła. No ale tyle czasu zawsze odmawiałam wszystkim jak mnie zapraszali że ludzie po prostu dali za wygraną i już tego nie robią. No i siedzę dzisiaj w chacie. I dodatkowo mam problem chyba. Odkąd byłam u neurologa to wyłączeń świadomości nie mam w ciągu dnia, jak już to tylko świeżo po przebudzeniu. I mam podejrzenia że powoli zaczynają się nowe dolegliwości. I skupią się one chyba na gardle. To znaczy, już mnie dzisiaj bolała lewa część szyi i duszności miałam. Paranoja. Przecież to jest kołowrotek. Jak zbadam głowę, to dokucza szyja. Jak jedno się sprawdzi i jest ok. to następne boleć zaczyna. Całe życie tak. Wy się pewnie bawicie i niczym nie przejmujecie. Tak trzymać. Wzorem dla mnie jesteścieJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ostatnio nie mam czasu nawet wejsc na kompa i bardzo tego zaluje bo nie wiem co na forum sie dzieje O jak milo ze ktos o mnie pamieta i teskni heheh:) Stres-stop kurcze a ta ksiazka jeszcze do mnie nie doszla! musze do nich napisac, mam nadzieje ze to tylko wina poczty! ktos tu pisal ze jest za granica, kurcze wspolczuje, ja w przeciwienstwie do was wrcilam i zaczelam chodzic na terapie w polsce, wiedzialm ze za granica tam gdzie mieszkalam nie mam szans na leczenie u polskiego terapeuty, zreszta ja nie mialam problemów ze mnie cos boli fizycznie tylko mialam okropne lęki!! brrr jak sobie pomysle o tym to az mi cierpnie skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zapomnialam ze dzis ostatnia sobota karnawalu:) ale co tam nie mam jakos ochoty na imprezy...raczej mialabym ochote na cos romantycznego, na co zapewne moj facet do konca zycia nie wpadnie:( emmo nie czytaj juz wiecej o tych chorobach na necie, bo w 100% to pogarsza sprawe. Ja tez tak mialam ze jak czytalam cos bo np mnie cos bolalo to bylam pewna ze tez mam jakas tam chorobe! nasza psychika moze zdzialac cuda potrafi uwierzyc we wszystko, tyle ze nam nerwusom trudno wpoic brak chorob. Mi tez sie wydaje ze mnie boli, ale co lekarz mnie co chwile bada i mowi ze w porzadku, a jest dobrym specjalista wiec jakos w miare mu wierze tyle ze ta wiara trwa krotko:) Jest jakas szansa zebys wrocila do polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda chyba tak ma ze jak jedno przestaje bolec to boli co innego:) bo zawsze w naszej glowie pojawia sie mysl \"od czego cos tam mnie boli? nie mozliwe ze z nerwow\" no i takie bagno w naszych glowach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrowko
Piszesz innym cytuje ''Tak trzymać. Wzorem dla mnie jesteście '' a co ty robisz ze swoja psychika , ciebie muslalby ktos potrzasnac.Odmawiasz znajomym itp itd , zamiast wychodzic z domu i se bawic , a nie rozmyslac to mnie boli itd.Sama wglebiasz sie w ta chorobe corzaz dlebiej , ale pozniej jak nerwica zlapie cie na maxa to bedzie za pozno , wiem cos o tym.Dlatego ostrzegam cie jestes milodziutka osoba wychodz do ludzi , baw sie , kozystaj z zycia nie zamykaj sie w czterech scianach .A tak apropo pisalas kiedys o jakims chlopaku co cie nachodzil , co z nim , zakochaj sie .Czlowiek zakochany zapomina o wszystkim , wtedy moga te twoje dolegliwosci odplynac na zawsze .Bo jak cie zlapie nierwica to bedziesz wiezniem swojego ciala , swojej duszy . pOZDRAWIAM CIE SERDECZNIE I DO LUDZI MARSZ. zYCZLIWA ISOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzis w kosciele siedzialam w glownej lawce i strasznie zle sie czulam(zawsze siedze na samym koncu na takiej dorobionej laweczce) czulam ze mi wszystko wiruje i glowa zaczela bolec, ale wytrwalam:) zdrowko a dzwonilas w koncu do tego psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) ledwo żyje ,poszłam spać o 5 nad ranem i właśnie obudziłam się z wielkim kacem a jeszcze obiad muszę zrobić. łeb mi pęka:( Jak tam wam minęły ostatki kochane? Mam nadzieję,że dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty za płoty
Hej dziewczyny, nie mam czasu nawet wejść na kompa, w taka zimę pomagam ptaszkom, ktore chetnie odwiedzaja mój ogrod, może wam się wydawać to nudnym zajęciem ale wiecie jaką mam frajdę. Kosy mam już tak oswojone,że niedługo mi z ręki będą jadły. Jest ich 7 i kiedy przybijam jabłko to one już czekaja obok mnie na śniadanko, przylatują też sójki i trznadle, zięby oraz sikorki bogatki, modre i czubatki, ostatnio dołaczyły sikorki ubogie. Jeden kwiczoł odłaczył sie od stada i zajada się jabłkiem. A wczoraj w nocy widziałam sowę , pierwszy raz w życiu. Wcześnie rano trzy dzięcioły duże chętnie korzystają z darmowej stołowki.Krogulec poluje na ptaszki ale jemu tez nie jest lekko, codziennie musi zjesc dwa wroble. Mam pytanie czy wiecie co to za ptak, ktory wysiaduje swoje młode zimą? CzytaLam też wasze posty i cieszyłam się,że zdrówko ma dobre wyniki, któraś z was pisała ,że często ją bolą jajniki to tak jak mnie, ale mam ziólka i po nich przechodzi od razu.A z tym uchem to problem niby wszystko ok, ale boli i jak dziewczyna ma się nie denerwować. Ja w kościele też nie mogę wysiedzieć. Ciesze się że znajomy neonerw wraca do zdrowia, i zycze wam wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto napisaŁ do mnie na pomarańczowo, czy to osoba z zewnątrz czy jakiś stały bywalec (raczej to drugie) ale z każdym zdaniem zgadzam się w zupełności;) Chyba je skopiuję i wkleję do mózgownicy;) Stres stop nie dzwoniłam. A to już nawet nie dlatego, że opory mam dalej tylko że niedługo zaczyna się praktyka i po prostu mogę nie mieć czasu przez pewien okres a nie chcę tego robić jakoś byle jak z doskoku. Dzisiaj czuję się dobrze ale za to z mamą pokłóciłam się. Ona jest kochana ale jeśli chodzi o zajmowanie się domem, tj. sprzątanie to zawsze zrobi się afera z małych rzeczy. W kazdym razie nie rozmawiamy. A między nią i tatą są ciche dni wciąż. I to chyba zły wpływ mojego taty kolegi na niego jest tu ogniskiem zapalnym. O nic strasznego nie chodzi, tylko że on jakby nie chcąc za bardzo przebywać ze swoją żoną i dziećmi w domu, chciałby żeby mój tato czasu mu dotrzymywał. Ale nie do końcaJ Uf. Samopoczucie mam cudne, tylko myśl o jutrzejszym powrocie do szkoły dodaje mi gęsiej skórki nawet na rzęsach. Buźka i dzięki za wykład;) trafiony;) PS. Ten chłopak rzadziej się odzywa ale ja koszę każdego adoratora z góry, ten i tak jest wytrwały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do autotreningu, polecam książkę Schultza, jest tam wiele technik. A jedna polega na tym, żeby wziąć zeszyt i zapisywać w nieskończonośc * Jestem zdrowa*, aż w końcu ręka zaprotestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pozwalam sobie na dopiske swojego nieszczescia, Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica lękowa, napady paniki.okol..Szczecin ana72.......36.............nerwica lękowa...............Katowice madziarka27 ...28......nerw.lękowa,agorafobia.....sląskie gg141124 czuje sie dobrze po leczeniu farmakologicznym. stres-stop......24.....nerwica lekowa..............kujawy zdrowko......22......nerwica lękowa................wroclaw justah.........27......n.lękowa,chyba depresja........lubuskie szłona........28.......chyba depresja.........Islandia stokrotka9.......50...nerw.lekowa-depres-hipochondria...wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie co u Was? gdzie Bianka????? a Nikitka ???????? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3112
Ja sie dowiedziałam że ja mam pare dni temu bo do tej pory wmawiano mi ze mam fobie społeczną.. mam 18 lat i jest to dla mnie katorga!! Teraz zamierzam rozpocząc psychoterapie i chche zacząć brac leki bo moje lęki uniemożliwiaja mi chodzenie do szkoły moze poradzicie mi co jest lepsze i jak wygląda taka terapia.. i wogóle szukamkogośkto by miał podobny problem jak ja , a nie uważał ze to ze nie wychodze z domu to szczytlenistwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ,ale się tu narobiło. Ja słuchajcie czuję się ok., z mamą gadam normalnie. Kupiłam sobie browarka na wieczór. Już go prawie wysączyłam;) u nas w domu alkoholu nie pije się w ogóle, czaaaasem jakieś wina. Ja w domu też nie pijam nigdy, dziś jest pierwszy raz. A że nikt nie ma nic przeciwko to sączę browarka . Ale tu coś cicho dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3112
Ja i tak czytając forum c nie mysle o tym bo to ode mnie silniejsze i ta mysle ze jutro mam isc do skzoły i znowu bede pewnie sie telepać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko na zdrowie:) madzia psycholog na pewno ci pomoze, pamietaj jak jeden nie podpasuje to szukaj innego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3112
Własnie ostatnio byłm u psychoterapeuty i mam isc na terapie równoległą z lekami.. bo musze jakos te leki zmniejszyć zbyem mogła skończyć ta skzołe i bęe miała 4 miesiące na to zbey si ezabrać za siebie a chche z tego wyjśc .. a tam chche... MUSZE!! z tego wyjść bo chche normalnie żyć!! jestem młoda i chhce isc jak moje kumpele na balety wychodzić (chodz czasem i tak to robie).niestety mpoja agorafobia głównie polega na tym że przerażaja mnie sytuacje bez wyjścia. (skzoła gdzie nie moge wyjsc zlekcji, jadący autobus, kino gdy gasną siwatła i zmaykaja sie drziw) istna masakra myśle tylko o tym ze cos sie zaczyna ze mną dziac i nie ma jak stąd uciec.. Chłopak mi doradził zbeym powiedziała w klasie o moim problemie (niby klasa o profilu socjalnym , niektóre przyszłe psycholoszki) ale te idiotki potraktują to jako sensacje i plotke i będzie jeszce gorzej.. więc myśle ze musze jakoś sie spiąć i doczekac do świętego 24 kwietnia kiedy t będzie koniec roku!! i koniec mojej męczarni ze szkołami gdzie robie coś co niel ubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychoterapia ci bardzo pomoże !! zdrówko niezły relax :D czasami trzeba i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) No i nic. Wypite, teraz czas na spanie a od rana szkolny maraton. Kciuki trzymajcie. a Ja życzę wszystkim słodkich, ciepłych snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie powysylalam kilka odpowiedzi na oferty pracy+ w pare miejsc zapytanie o staż....moze ktos sie odezwie... zdrowko kolorowych snow:) mi snia sie od jakiegos czasu same koszmary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia koniecznie pochodz na te wizyty, mysle ze pomoga one w jakis sposob ci sie uporac z problemami no i nie poddawaj sie tak latwo! a teraz zacznij wmawiac sobie, ze" to co jak mi sie cos stanie...niech sie dzieje co chce, jestem silna dam rade" powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biohazard
Witam. Mam takie pytanko jak/czym radzicie sobie w czasie ataku nerwicy (walenie serca, zawroty głowy, uczucie ucisku pieczenia w klatce piersiowej). czy są jakieś leki ziołowe, homeopatyczne które w jakiś sposób mogą to łagodzić? No chyba że to nie nerwica a porostu jestem źle przebadany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wlasnie wrocilam z labolatorium , o 16 bede miala wyniki. Sercw mi waliło , nie wiem juz co mysleć:( boje sie ze zawal bedzie i koniec ze mną !!! tak sie nie da zyc :( chyba sie wybiore po psychotropy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agni-s
tez tak mialam , ale dostalam propranolol i jest ok .Nie umrzesz , nie dostaniesz zawalu to tylko ta cholerna nerwica , ja zyje z tym 30 lat i musze tabletki od czasu do czasu brac i nosic zawsze przy sobie ze w razie ataku , mam zaraz pomoc.Podrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×