Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 m_ligez
Dodam jeszcze, 偶e benzopdiazepina pt. Xanax jest na li艣cie lek贸w zakazanych we Francji od 2004 roku. My艣l臋, 偶e nale偶aloby niejednego bezmy艣lnego psychiatr臋 tym faszerowac, mo偶e by艂by ostro偶niejszy w decyzjach o podaniu, bo mnie moja kochana Pani doktor przepisywa艂a te leki jak landryny. Tfuj !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aguniak
O matko jeszcze bardziej si臋 przerazi艂am po przeczytaniu tego co napisa艂e艣. Tak jak napisa艂am nie wzi臋艂am i nie wezm臋 ju偶 tego 艣wi艅stwa. Dam rad臋. Obawiam si臋 tylko tego 偶e wcze艣niej czy p贸藕niej dopadnie mnie moja nerwica a z ni膮 zwi膮zane duszno艣ci, ko艂atania serca itp. Ale kiedy艣 i bez xanaxu da艂am sobie rad臋. po prostu zaczyna艂am my艣le膰 偶e to tylko moja wyobra藕nia itp.... i udawa艂o si臋, uspakaja艂am si臋. Mam nadziej臋 偶e i tym razem b臋dzie ok. Podnios艂e艣 mnie na duchu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
za艂ozylam konto w tym chomiku, ale nadal nie ukazuj膮 mi sie twoje zapisane ksiazki, pewnie masz je ukryte dla obcych:/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej dziewczyny. To najgorszy weekend jaki pami臋tam. Czuj臋 si臋 strasznie (psychicznie). Nawet od wczoraj apetytu nie mia艂am. Na szcz臋scie obiad zjad艂am jako艣. A na dodatek przd chwil膮 zadzwoni艂a mama 偶e dzis nie przyjedzie bo kierowca wypi艂 2 piwa i si臋 na jazd臋 nie nadaje . A to jest 1000 km drogi. No i klops. Mam to z艂e samopoczucie psychiczne ale jak sobie pomy艣l臋 ze mama mia艂aby wr贸ci膰 to nie wiem czy by si臋 polepszy艂o. To po prostu jedna z ci臋偶szych faz nerwicowych. L臋ki, co艣 deja vu podobnego, itp. Itd. Serducho w ko艣ciele 艂omota艂o mi jak nie wiem. My艣la艂am 偶e co艣 mi si臋 stanie ale na szczescie nic nie by艂o. Jutro powinnam by膰 na uczelni a teraz b臋d臋 musia艂a z bratem zosta膰 bo tato musi do pracy;/ oj dziewczyny. Nikt nigdy nerwicy nie zrozumie jak nie prze偶yje..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rijoko
Zdr贸wko masz racj臋. Wy wszyscy tutaj, stres stop, Emma, Agis ,ty zdr贸wko itd. macie cholern膮 nerwic臋. Ukry膰 si臋 nie da. Ja te偶 j膮 mam. Troch臋 j膮 ujarzmi艂am ale wiem o czym m贸wicie. niestety, niekt贸rzy nie rozumiej膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do Stres-stop, ksiazki sa w folderze Ksiazki-rozwoj i swiadomosc i moj chomik to http://chomikuj.pl/oswiecona, dziwne, ze sie nie ukazuja..... musisz wejsc na www.chomikuj.pl i wpisac w wyszukiwarce chomikow moj nick, czyli oswiecona. sprobuj jeszcze raz i napisz czy sie udalo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emmo tak juz sie udalo! widocznie moze wtedy bylam jeszcze za swiezym uzytkownikiem:)Sprawdze potem zawartosc, bo wlasnie sie dowiedzialam ze jade do hipermarketu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A jezeli ciagle nie dziala, to mozesz po prostu w wyszukiwarce google napisac tytul ksiazki wraz z nazwiskiem autora i koniecznie dopisac slowo chomikuj i dzieki temu znajdziesz interesujaca cie ksiazke na stronie jakiegos innego chomika a ze masz konto, to bedziesz mogla ja sobie sciagnac, niektore chomiki wprowadzaja haslo, wiec znajdziesz innego bez hasla dostepu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wieszsz Emma123
przesta艅juz wkleja膰 tytu艂y tych stron ksiazek , moze tobie to pomaga ,ale powiem ci jedno , mozesz czytac mnostwo ksiazek na ten temat i z nerwicy si臋nieuwolnisza ze kos mowiouzdrowieniu z nerwicy to jest tylko wielkabzdura, z nerwica musimy sie nauczyc zyc i wiedziec ze na nerwice sie nie umiera i to tyle co chcialem powiedziec.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 polubi膰 siebie .....
Obraz samego siebie decyduje w du偶ym stopniu o samopoczuciu cz艂owieka i jego stosunku do innych ludzi. Obraz negatywny wywo艂uje niepok贸j, l臋k, stany depresyjne i r贸偶ne objawy nieprzystosowania. Obraz pozytywny daje pewno艣膰 siebie, r贸wnowag臋 emocjonaln膮, lepsze kontakty z lud藕mi. Samoakceptacja idzie w parze z tolerancj膮, sympati膮 i 偶yczliwo艣ci膮 dla innych. Osoba, kt贸ra akceptuje siebie widzi 艣wiat przyja藕niejszym i 偶yczliwszym, ni偶 osoba odrzucaj膮ca sam膮 siebie. Jak zatem pokocha膰 siebie? Istot膮 dojrza艂ej mi艂o艣ci jest pragnienie dobra dla kogo艣, kogo si臋 kocha. Pokocha膰 siebie w dojrza艂y spos贸b, to zadba膰 o w艂asny rozw贸j, o realizacj臋 swoich mo偶liwo艣ci. Dojrza艂a mi艂o艣膰 samego siebie oznacza przyj臋cie ca艂ej prawdy o sobie – dostrzeganie w sobie zar贸wno pozytywnych cech i umiej臋tno艣ci, jak i s艂abo艣ci, wad i ogranicze艅. Prawda o sukcesach i mocnych stronach przyj臋ta w dojrza艂y spos贸b nie prowadzi do pychy, czy naiwnego poczucia wielko艣ci, ale cieszy i wzmacnia, staje si臋 藕r贸d艂em si艂y i optymizmu, pomaga przezwyci臋偶a膰 pojawiaj膮ce si臋 kryzysy. Z kolei nieprzyjemna prawda o naszych s艂abo艣ciach, brakach i wadach, przyj臋ta w ten sam dojrza艂y spos贸b nie prowadzi do zniech臋cenia, czy rozpaczy, lecz mobilizuje do stawiania sobie wymaga艅 oraz do przemiany siebie. Maj膮c sw贸j realistyczny „wizerunek wewn臋trzny” i kieruj膮c si臋 pragnieniem dobra dla siebie, mo偶emy powo艂a膰 do 偶ycia ogromn膮 si艂臋, kt贸ra b臋dzie motywowa膰 nas do dzia艂a艅 uwie艅czonych sukcesem. Warto doda膰, 偶e prawdziwa akceptacja siebie oznacza godzenie si臋 z tym, 偶e cz艂owiek nie ma tego, co ceni膮 inni, np. maj膮tku, urody, zdrowia, a mimo tego jest przekonany, 偶e z tym, co ma mo偶e 偶y膰 pozytywnie i by膰 szcz臋艣liwy. Oznacza tak偶e godzenie si臋 z w艂asnymi ograniczeniami i jak najlepsze wykorzystanie swoich mo偶liwo艣ci, czyli prac臋 nad w艂asnym rozwojem i determinacj臋 do przezwyci臋偶ania wszystkiego, co ten rozw贸j hamuje. Dojrza艂a mi艂o艣膰 samego siebie nie prowadzi do egoizmu, pob艂a偶ania sobie, czy wygodnictwa, przeciwnie, to postawa, kt贸ra wymaga wysi艂ku i samodyscypliny. Cz艂owiek, kt贸ry kocha i szanuje samego siebie umie stawia膰 sobie twarde wymagania. Potrafi uzna膰, 偶e powinien jeszcze wiele zmieni膰 w sobie i we w艂asnym 偶uciu, a jednocze艣nie wierzy, 偶e sprosta stawianym sobie wymaganiom.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki Emmo za te linki,uwa偶am 偶e nie jednemu z nas si臋 przydadz膮.Sama spr贸buje z nich skorzysta膰.To dobra metoda na podratowanie swoich nerw贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jestes ???????????, jak zdrowie Justa,Neonerw , Aurrora ????????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ktos do mnie napisal, ze z nerwica trzena sie pogodzic i zaakceptowac. To najglupsze zdanie jakie czytalam w zyciu. Przeciez nerwica wywolywana jest zaburzeniami emocjonalnymi, a one moja swoja przyczyne i zrodlo prawda? Samo takie twierdzenie powoduje, ze sie nigdy z niej nie wyleczymy, bo skoro ktos tak uwaza, to podswiadomosc przyjmuje to za pewnik i ona juz zadba o to aby sie nie wyleczyc, malo tego, bedzie podsuwac coraz to nowe dolegliwosci. Wlasnie czytam LESLIE M. LeCRON AUTOHIPNOZA. TECHNIKI I ZASTOSOWANIE W 呕YCIU CODZIENNYM, super lektura. Naprawde polecam. Nie zrazam sie docinkami typu, nie podawaj linkow do....moze to bie to pomaga....., poniewaz taka osoba uwaza, ze skoro ona musi godzic sie na nerwice to my wszystkie takze. To najwieksza bzdura. Oczywiscie na poczatku trzeba zaakceptowac, nie bac sie dolegliwosci, a z czasem zwalczac je i wierzyc ze sie uda. Zreszta wszystko jest opisane, wystarczy chcec sobie pomoc, nie zrazac sie. Czasami jedno zdanie potrafi nas oswiecic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fluoksetyna
witam, biore ten lek 3 mce. 33 dni nie mam okresu,czy mo偶e to po tym??bo na ulotce nie pisze,w ci膮偶y nie jestem i sama nie wiem:( przedtem mia艂am regularnie co 25-26 dni.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sloneczka
tak ten lek zmienia chemie i oddzialuje tez na przysadke mozgowa odpowiedzialna za hormony zenskie , wiec na 100% ingerowal w twoj uklad hormonalny . na pewno dostaniesz okresu ale z opoznieniem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fluoksetyna
Dziekuj臋 za odpowied藕 ,bardzo:) bo tego nie wyczyta艂am w ulotce i troche si臋 martwi艂am.Wcze艣niej ,rok temu bralam sulpiryd te偶 wtedy nie mia艂am okresu ale si臋 nie ba艂am bo tam pisa艂o w ulotce 偶e tak mo偶e by膰. Depresja i nerwica jest jednak franca:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do fluoksetyna
jak si臋 czujesz po tym leku? I jakiej nazwy jest lek? Czy bardziej chwalisz sulpiryd czy fluoksetyn臋??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Emmy;nie przejmuj si臋 docinkami na forum, ka偶dy ma prawo mie膰 r贸偶ne pogl膮dy,jednak uwa偶am 偶e 艣wietnie robisz publikuj膮c r贸偶ne linki kt贸re nam mog膮 pom贸c.Je偶eli b臋dziesz mia艂a jakie艣 ciekawe ksi膮偶ki do polecenia to prosz臋 pisz.Czy ty mo偶e stosowa艂a艣 medytacj臋.Ja jestem tym zainteresowana, my艣l臋 偶e to mog艂o by pom贸c w pozytywnym nastawieniu do rzeczywisto艣ci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fluoksetyna
po tym czuje si臋 bardzo dobrze:) chociaz po sulpirydzie te偶 dobrze si臋 czu艂am ale mia艂am duzo srodk贸w ubocznych; przyty艂am 9 kg:( mia艂am mlekotok i zatrzyma艂 mi sie okres na 6 mcy. Ale lekarka nie chcia艂a od razu zmienia膰 dopiero zmieni艂a mi 3mce temu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej. Faktycznie nasze stare dziewczynki nie pisz膮. Ale skoro tak jest to pewnie zdr贸wko im dopisuje;). Mnie moje dziwne samopoczucie wczoraj przed po艂udniem mniej wi臋cej opu艣ci艂o. Nawet apetyt do ko艅ca dnia mia艂am normalny. Nie 偶eby by艂o 艣wietnie ale czu艂am si臋 bardzo zno艣nie. Ale dzisiaj od rana czuj臋 to samo. Jak pomy艣l臋 o jedzeniu to bleee. Jedn膮 bu艂eczk臋 m臋cz臋 ju偶 20 minut a kawa nawet nie smakuje mi tak jak powinna. Jestem sama z bratem. Tato w pracy. Wieczorem wraca mama. No ale znowu jaki艣 l臋k po艂膮czony z apati膮. Ech a to dopiero rano.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ja zaplanowalam na dzi艣 rower i opalanko , a tu klops nie ma s艂onca i zmino ! troche mnie rozpiescil sloneczny kwiecie艅 ,a teraz mam kaca moralnego ;P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emma123 jestes taka madra
to wylecz sie z nerwicy , nie widzialam czlowieka co by z tego wyszedl , tak na jakis czas to sie zgodze , przeczytalam mnostwo ksiazek , zarlam lekarstwa , chodzilam na terapie , do lekarzy i co !!nie wyleczylam sie z tego 艣winstwa a choruje na to ok 30 lat , wprawdzie umie juz nad nerwica panowac , ale to powtaca .Powiem ci tyle mam rodzicow po 80, dopuki nie zabralam ich pod swoj dach , z nerwica dawalam sobie jakos rade , objawy typu ucisk w gardle itd byly uspione , teraz to znowu powrocilo z nasilona sila , nawet teraz mna trzesie i mam gule w gardle , ale wiem ze nie umre , umie nad tym panowac , ale ta cholerna choroba odemnie nie poszla tylko jak mnie zlapala to tkwi we mnie caly czas.Ok koncze bo mnie krew zalewa jak czytam twoje bzdety . Powodzenia w chorobie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pilanka
ludzie:) moja psychiatra zawsze mnie uspokaja. L臋ki w nerwicy to norma jak kaszel w przezi臋bieniu. Powiedzia艂a zeby sobie nimi g艂owy nie zawraca膰. To dziwnie zabrzmia艂o ale chyba wiecie o co chodzi. One sobie min膮 potem wr贸c膮 ale nic nam jako ludziom nie zrobi膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emmo ja dzis zabiore sie za przeglad tego co masz na chomikuj.pl :) Pogoda kiepska fakt parno i sennie u mnie, poza艂atwialam swoje sprawy teraz mam czas na odpoczynek, jak dot膮d na razie bez l臋k贸w. Zdrowko pewnie jak dzis mama przyjedzie to juz bedzie ok:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do pomaranczowej
do pomaranczowej IDIOTKI!!!!!! CO NAPISALA cytuje "" ty masz nerwice od rodzic贸w i dop贸ki beda zyc bedziesz cala w nerwach i l臋kach ,a pozniej bedzie jeszcze gorzej... i wcale mnie nie dziwi ,ze cie krew zalewa a偶 cie zaleje i dostaniesz nie daj boze udaru !! wiec lepiej nie czytaj naszego forum i nie zazdro艣膰 ludziom kt贸rzy radza sobie ze swoimi emocjami ! "" odp PAMIETAJ G艁UPIA ISTOTO , nie zycz drugiemu co tobie nie mile i pamietaj ze zyczenia jadowite powracaj膮 !!! wi臋c uwa偶aj .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do pomaranczowej
i jeszcze jedno twoje s艂owa; "" wiec lepiej nie czytaj naszego forum i nie zazdro艣膰 ludziom kt贸rzy radza sobie ze swoimi emocjami ! "" to chyba ty o sobie piszesz prawda !!! bo ja nie naleze do osob ktore zazdroszcza , a gdybys marna istotko o tycim rozumie umiala ze zrozumieniem my艣lec i cztac co dany drugi czlowiek chcial w swojej osobistej wypowiedzi przekazac to by by艂o dobrze ,ale to juz twoj marna istotko problem .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres stop w艂asnie wydaje mi si臋 偶e bez niej funkcjonuj臋 ca艂kiem dobrze. Ju偶 pewnie zbli偶a si臋 powoli do domu ale jej brak jako艣 mi nie doskwiera. Mo偶e gdzies w nieswiadomosci mam zakodowane ze dzisiaj wraca i dlatego;) ale apetyt mam, i p贸ki co jest zno艣nie:). U mnie ju偶 ze 3,4 godziny ULEWA. Wielka jak nie wiem co.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sloneczka
drugie 30 lat bedziesz sie l臋kala jak dozyjesz sie pieniac i czytajac nasze cenne forum ! nie zazdrosc ludziom dobrej wiary w wyzdrowienie ! z tego da sie wyjsc i ja jestem tego zywym cudem ! a ty masz problemy rodzinne i nie wyjdziesz z tego , pienisz sie na caly swiat ! wspolczuje ci ! masz jedno wyjscie , po prostu opuscic dom i zmienic calkowicie swoje zycie !powodzenia ci zycze z serca , i nie zagladaj tu i siej dymu bo walisz jakies bzdety !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sloneczka
zdrowko masz coz z glowa nie tak ! najpierw piszesz ze masz l臋ki z powodu wyjazdu mamy a teraz sm臋cisz ze to nie przez nia masz l臋ki! naprawde tobie potrzebny psychiatra i leki! tu jest malo osob chorych na nerwice l臋kowa .....co niektorzy maja i zaburzenia psychiczne powazne i potrzebuja albo i biora psychotropy tylko sie nie przyznaja , to widac jak sie czyta wypowiedzi !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×