Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 Caarllo
M贸j tryb 偶ycia niestety doprowadzi艂 do tego, 偶e sko艅czy艂o si臋 na 艣rodkach na uspokojenie :-( Ale co zrobi膰. Mi dopiero skutecznie pomog艂y leki na recept臋, w chwili obecnej jest to xanax i ten w odpowiedniej dawce, dla mnie ma艂ej, dzia艂a skutecznie i w 偶aden spos贸b nie zauwa偶am skutk贸w ubocznych typu senno艣膰, zm臋czenie etc. Dla ludzi z 艁odzi mog臋 poleci膰 aptek臋 Juventy w Manufakturze, gdzie takie 艣rodki, r贸wnie偶 te na recept臋, maj膮 w dobrych cenach, a wiem z do艣wiadczenia, 偶e jak kto艣 potrzebuje to sporo pieni臋dzy czasem miesi臋cznie potrafi na to wyda膰 ;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pralinka 34
Witajcie !!! Chcia艂am sie pochwali膰, 偶e 23 kwietnia przyszed艂 na 艣wiat m贸j Synek Borysek. Urodzi艂 si臋 jako wcze艣niaczek ( 34 tyg i 6 dni ) i wa偶y艂 2320 i 49 cm. Por贸d odby艂 si臋 przez cc z powodu 艂ozyska przoduj膮cego. W trakcie dosta艂am du偶ego krwotoku i cc trwa艂a a偶 4 godz. Przez ca艂y czas by艂am 艣wiadoma i umiera艂am ze strachu. Ca艂膮 operacje anestezjolog trzyma艂 mnie za r臋k臋 i sama nie wiem jak ja to wszystko znios艂am. Potem mia艂am toczon膮 krew i bardzo powoli dochodzi艂am do siebie. Pobyt w szpitalu znosi艂am bardzo 藕le - mia艂am ataki l臋ku i paniki. Od pi膮tku jeste艣my ju偶 w domu i staram si臋 odzyska膰 jako takie poczucie bezpiecze艅stwa. Jestem potwornie niewyspana i zm臋czona ale SZCZ臉艢LIWA, 偶e jest ju偶 po wszystkim. Mam uczucie jakby snu, jakiego艣 otumanienia - wra偶enie gorszego przyt艂umionego widzenia i s艂yszenia. Nie wiem czy to efekt niewyspania i wyczerpania czy to nerwica - efekt ostanich przezy膰. Mam nadziej臋, 偶e powoli b臋d臋 wraca膰 do siebie - na razie jestem jaka艣 dziwna, nieswoja. Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pralinko z ca艂ego serca ci gratuluje ,nie martw sie jestes os艂abiona i po porodzie i od nerwicy wszystko wymaga czasu ....tw贸j organizm musi sie teraz zregenerowac .a to wymaga naprawd臋 duzo czasu ...........艣ciskam cie mocno i raz jeszcze gratuluje ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gratulacje
gratulacje Pralinka 34 , no i juz jestes po i masz malutkiego szkraba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oliwinka83*83
no to jednak by艂as krotko w szpiatalu, bardzo sie ciesze ze dzidzius juz przyszedl na swiat i gratuluj臋 malenstwa. Jesli chodzi o Twoje samopoczucie to nic dziwnego, 偶e jest Ci dziwnie bo teraz w Twoim zyciu pojawi艂 si臋 kto艣 nowy:) na pewno przywykniesz do malenstwa i bedzie Twoim oczkiem w g艂owie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oliwinka83*83
no i szybko was wypuscili! pozdrawiam jeszcze raz gor膮co

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pralinko gratuluje 馃尲 czyli chyba by艂as kr贸cej w szpitalu niz przewidywa艂as:) dobrze ze juz jestes w domku:) Na pewno pocz膮tki z dzidziusiem s膮 trudne dla ka偶dej nowej mamy, zycz臋 Ci by synek by艂 grzeczny i du偶o nie p艂aka艂 tylko przynosi艂 ci same rado艣ci:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 Wszystkim! Hej Pralinko! Gratulacje. To偶 to wielkie wydarzenie w Twoim 偶yciu. Fajnie, 偶e podzieli艂a艣 si臋 z nami t膮 informacj膮. 呕ycie faktycznie sporo si臋 zmieni ale ile w tym rado艣ci z tej malutkiej istotki. Pisz do nas w wolnych chwilach;) U mnie by艂o dobrze przez ostatni czas. W pi膮tek musia艂am odwo艂a膰 terapi臋 bo mia艂am mega wa偶n膮 spraw臋 na uczelni kt贸r膮 za艂atwi艂am celuj膮co. No ale co艣 dzisiaj jest nieweso艂o. L臋ki mnie dopad艂y. I nawet chwilowe zamroczenia, po kt贸rych jakby pami臋膰 mi szwankuje troszk臋 hehe. W ka偶dym razie chyba wiem czym to jest spowodowane. W pi膮tek mama moja wyje偶d偶a na dwa dni daaaleko do siostry. No i zostawia mnie z ojcem i bratem. Ja chyba nie艣wiadomie to prze偶ywam. Ca艂y czas boj臋 si臋 jeszcze separacji z matk膮 i w pi膮tek musz臋 o tym pogada膰. Nic na to nie poradz臋. No ale wierz臋 偶e kiedy艣 odetn臋 p臋powink臋 ale to procesJ no ale te l臋ki ,ich ataki od czasu do czasu s膮 okropne. Co u was?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiesz zdr贸wko
puki bedziesz mieszkala z rodzicami , a wszczegulnosci z twoja matka , twoj problem pozostanie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Drogie Panie prosze o odp
Witam walcze z tym 艣wi艅stwem 17 lat .Na pocz膮tku mej walki z chorobom ,dostawa艂em od czasu do czasu uspokajacze , teraz biore tranxene, kt贸r膮 biore raz dziennie 10 mg , i powiem wam ta tabletka jak dla mnie mysle ze jest za s艂aba .Prosze was o odp czy kto艣 z was bra艂 to lekarstwo , lub je艣libyscie mog艂艂y to napiszcie mi jakie wy stosujecie ,jazkie na was najlepiej dzia艂aj膮 .Ja mam nerwice z agrofobiom .Co ide do lekarza to mysla ze udaje , a tak mi trudno z tym 艣winstwem zyc.Pozdrawiam serdecznie w ten pochmurny dzionek .ADAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Drogie Panie prosze o odp
Witam walcze z tym 艣wi艅stwem 17 lat .Na pocz膮tku mej walki z chorobom ,dostawa艂em od czasu do czasu uspokajacze , teraz biore tranxene, kt贸r膮 biore raz dziennie 10 mg , i powiem wam ta tabletka jak dla mnie mysle ze jest za s艂aba .Prosze was o odp czy kto艣 z was bra艂 to lekarstwo , lub je艣libyscie mog艂艂y to napiszcie mi jakie wy stosujecie ,jazkie na was najlepiej dzia艂aj膮 .Ja mam nerwice z agrofobiom .Co ide do lekarza to mysla ze udaje , a tak mi trudno z tym 艣winstwem zyc.Pozdrawiam serdecznie w ten pochmurny dzionek .ADAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej! Oczywi艣cie, 偶e dop贸ki nie od艂膮cz臋 si臋 odmatki to tak b臋dzie. Ale p贸ki co nie mam wyj艣cia,musz臋 z nimi mieszka膰. Jeszcze si臋 ucz臋, nie mam nic swojego wi臋c sami rozumiecie.. Ale staram si臋 przepracowa膰 wszystko na terapii, kt贸rau艣wiadomi艂a mi jak bardzo z偶yta jestem z matk膮. W ka偶dym razie ogarniaj膮 mnie jeszcze czasem jakie艣 schizy;D i l臋ki. Jeszcze jaki艣 taki senny ten dzie艅, prawda? Wiecie co? czasem wkurza mnie to 偶e jestem neurotyczk膮. Wola艂abym mie膰 chyba inne schorzenia ;-) Wy pewnie te偶 czasami macie tego dos膰 u siebie, nie?:) no ale trzeba cieszy膰 si臋 jako艣 zyciem;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Adam tranxene to lek uzalezniajacy,do jakiego lekarza chodzisz?chodziles kiedys na terapie?moze lepsze byly by antydepresanty ktore nie uzalezniaja,jakie objawy masz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oliwinka83*83
niestety takie czasy, ze kasy brakuje:/ masakra z t膮 nasz膮 gospodark膮 :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 odp do wanessa1984
objawy mam takie 偶e a偶 wstyd si臋 przyzna膰, doros艂y m臋偶czyzna , a tu gule w gardle to pocz膮tek,potem nasta艂y l臋ki z wychodzeniem samemu i zostaniem samemu w domu, nie mowi膮c juz co przechodze w dotarciu do pracy.Na 偶adne terapie nie posz艂em i nie b臋de chodzi艂.Raz by艂em tylko z tym problemem u psychologa i psychiatry , ale co tam zobaczy艂em i jak traktowali cz艂owieka to szok .Teraz chodze tylko do rodzinnego i tak ci膮gne ten w贸zek.My艣la艂em 偶e tu kto艣 mi napisze jakie tabletki zazywa, no ale trudno .Narka ADAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pralinko gratulacje i duzo zdr贸wka dla maluszka. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Adam na tabletkach nie dasz rady ,owszem na pocz膮tku potrzebne 偶eby sie pozbiera膰 i ujrzec "normalno艣膰" to nadzieja na wyjscie z tego . I od razu na terapie trzeba is膰. Bez terapi nic nie zdzia艂asz, musisz wiedziec skad masz l臋ki. Lekarz rodzinny niewiele Ci pomo偶e , bedzie w nieskoncznosc recepty wystawia艂. Nie poddawaj si臋 !!!! i nie pozw贸l l臋kom kierowac sob膮 i nie faszeruje sie tabsami bo bedziesz pozniej walczy艂 z uzaleznieniem od nich ,p贸ki je bierzesz to szukaj terapii .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Adam powinienes znale藕膰 psychologa, poszukaj, to ze raz trafiles na jakis bez serca to nie znaczy 偶e wszyscy tacy s膮! szukaj a znajdziesz:)! mozesz tez cz臋sto siegac do ksi膮zek kt贸re pozytywnie nastajaj膮, np potega pod艣wiadomo艣ci powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 miesi膮c maj
Pom贸dlcie si臋 do Maryi panienki. Jest maj, jej miesi膮c. Zawierzcie Jej i Panu Jezusowi a wasze problemy znikn膮! Wiara cuda czyni. 呕ycz臋 dobrej nocy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie,u mnie nie najlepiej,od 12 tygodni biore paroksetyne i bylo ok,ale od tygodnia mam silne napiecie,l臋ki i mysli rezygnacyjne,nie wiem jak do poniedzialku przetrzymie,bo dopiero w poniedzialek mam przyjsc do lekarza,koszmar jakis :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej laski! Wanesso u mnie te偶 kijkowato jako艣. Od kilku dni l臋czki mnie nie opuszczaj膮. Dodatkowo jeszcze jakie艣 dziwne i g艂upie psychiczne samopoczucia. To jest co艣 dziwnego. Jakbym mia艂a chwilowe uczucia 偶e jestem gdzie indziej czy jako艣 tak aurowato ,nie wiem haha;) w ka偶dym razie 藕r贸d艂a tych l臋k贸w s膮 mi raczej znane. Jutro wyje偶dza moja mama. Tylko na 2 dni wprawdzie ale zostaj臋 sama z tat膮, bratem. Sami wiecie jak to jest u mnie z t膮 separacj膮. Ja naprawd臋 stwierdzam po roku terapii 偶e ta wi臋藕 z matk膮 to g艂贸wny winowajca moich problem贸w. Jutro terapia wi臋c si臋 wygadam po prostu. tym bardziej 偶e tydzie艅 temu musia艂am odwo艂a膰 wizyt臋. A poza tym pogoda nie nastraja wcale fajnie, prawda? Co u was si臋 dzieje? Bianko, Stres stop, Agni-s?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitten f
jak sobie radzi膰 z l臋kami? macie sposoby?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 odp do kitten f
poprostu upic sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitten f
dzi臋ki;/ ja tu z problemem a widz臋 偶e pomocy nie uzyskam..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do psychologa musisz isc ! nie ma jednej rady na to , to jest proces leczenia ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitten f.
W czerwcu mog臋 zacz膮膰 terapi臋. Powiedziano mi 偶e zaczyna si臋 ona od trzech spotka艅, tzw. wywiad贸w. Kto艣 mo偶e napisa膰 na czym one polegaj膮? dlaczego maj膮 trwa膰 a偶 trzy spotkania? o co mnie terapeuta pyta膰 b臋dzie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do ADAMA
Popro艣 o xanax zamiast tranxene ale zacznij szybko szuka膰 psychoterapii tak, jak Ci tu radzili bo bardzo szybko przyzwyczaisz si臋 i ju偶 zaden lek nie b臋dzie t艂umi艂 l臋k贸w:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do pralinka
Biedne to dziecko b臋dzie z tak膮 zapatrzon膮 w swoje objawy nerwicowe matk膮! :O Obudz si臋, jeste艣 teraz za nie odpowiedzialna!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×