Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość zgadza się wcześniaki
często rodzą się z problemami zdrowotnymi, pralinka powinna się cieszyć, ze ma zdrowego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitten f.
nikt nic nie wie? zielonego pojęcia nie mam jakich pytań mogę się spodziewać na takim wywiadzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 1 do 3 spotkań przeznaczone jest na diagnozę. Po tym czasie następuje decyzja dotycząca formy pomocy. Terapeuta decyduje czy zgłaszany problem może być rozwiązywany w naszej placówce. Pacjent decyduje, czy podejmie proces leczenia w proponowanej formie i z konkretnym terapeutą. ps. moje spotkanie tak dokłądnie wyglądało :) nie stresuj się choć jest trudno na początku , osobiście trzęsłam sie bo nie wiedzialam co bedzie ale zrozumialam ,ze to własnie ta osoba mnie uspokoi i pomoze dojść do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu naskakujecie na Pralinkę ?? z nerwicą jest cięzko ,a poza tym dochodzą lęki o dziecko !! Łatwo siedziec przed kompem i pisać bzdety wyssane z palce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu pisalam:)
pralinka -tylko blagam nie bierz sobie tych pomaranczowych zlosliwosci do siebie.znam twoja historie i to co cie wczesniej spotkalo:(jestes dzielna i dalas rade przetrzymac wtedy........i teraz -ciąze z ryzykiem ... a wszytstko to w rytm nerwicy.koszmar... GRATULUJE SYNKA🌼!! napisz jak sie chowa:) a tak swoja droga to glupio nazywa sie nerwica. nerwica=nerwy -tak kazdy mysli...............a to nic innego jak rozne psikusy ktore nam czyni organizm BEZ naszej woli ......zatruwajac zycie na sto objawow i sposobow:O wszystkiego dobrego wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coz to spotkalo pralinke
:O urodziła dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitten f.
serdeczne dzięki Agni-s! mniej się boję ale dalej odczuwam strach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga zly pies..
nawet nie powinnam odpisywac ta temat pralinki......ale zrobie to bo moze do ci to myslenia........ pralinka rodzila 3 raz .a ma 2 dzieci.cos ci to mowi???:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shusha
a skad masz takie wiescie ,ze rodziła 3 razy ... dziewczyna moze poroniła z nerwów , lęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mnie od rana meczy mega bol glowy, ale juz troche lepeij po tabletkach i kawie, no i czas isc do pracy, dni mi szybko leca, na psychologa juz czasu nie mam, chociaz moze sie zapisze na wizyte w najblizszym czasie, jak na razie zamowilam duzo ksiazek na allegro i bede czytac:) okropny ten maj..... znow pada wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fituszkowiec
ty już stres stop nie czytaj. po cholerę. potem dziwne rzeczy pływają po forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chamstwo sie szerzy na tym forum zeby tak sie bezczelnie podszywac!!!!!!!! to juz nie wiem dzieciaki robią z nudow!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa dziady
ale o co chodzi , pralinka to pralinka i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka 4
Gdzie forum? gdzie wy? napiszcie choć kilka słów co u was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,czy ktorejs z was terapie prowadzi tylko psycholog bez kursu psychoterapeuty? bo ja mam szanse isc do psychologa z nfz ale niema kursu psyhoterapeuty. pozdrawiam Was wszystkie :* pralinko olewaj te wpisy bo to same bezmozgowce pisza az mi ich zal bo dla nich juz ratunku niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczynki pomoze mi ktoras z Was ?bo nie wiem czy szukac gdzies indziej tej terapii,ale juz nie wiem gdzie :( po tej paroksetynie czulam sie dobrze tylko 10 tygodni a potem byla tragedia :( i znowu jestem na zmianie leku niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie przedszkole
tu same dorosłe kobiety siedzą a nie dziewczynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanesso mysle ze powinnas skorzystac nawet z samego psychologa:)! takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowy miód
Bianko! co słychać? jak się czujesz? szczególnie teraz w tej jesiennej aurze? Wanesso, jak twój psycholog? dokonałaś wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie chodze do tego do ktorego sie dostalam a w miedzy czasie bede szukala psychoterapeuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta psycholozka powiedziala ze mi nie pomoze bo niema kursu,bede u niej miala tylko pare spotkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitten f.
witam! dzisiaj byłem na spotkaniu z terapeutą. Już się cieszę na te spotkania. Kobieta równa i zachęciła mnie do pracy z nia od czerwca. mam dobre myśli. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodz Slask
dziewczyny jak tam u was z powodzia , u mnie fatalnie .Bianko ty tez jestes ze Slaska , wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ze slaska,pogoda do du.. ale nie ma podtopiej u mnie,ale pare km juz sa :/ szkoda mi tych ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam u Was? ja dostalam labradorka w prezencie i niestety choruje co mnie bardzo martwi,mam nadzieje ze z tego wyjdzie.pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłaś jakieś postępy
że dostałaś pieska w prezencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanessa teraz ma spacerki masz z kim wychodzic :) ja chcialabym wziac psa ze schroniska ale mąż sie nie zgadza na psa i kota :/ ale mam krolika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam zoo w domu,4 pieski,5 kotkow,szczura i kanarka :) u pieska jest podejrzenie zapalenia płuc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×