Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

wanesso i jak tam piesek?? to co sie dzieje z ta powodzia to koszmar, u mnie schronisko musieli ewakuowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.piesio jeszcze chory,jezdzi dziennie na zaszczyki ale jest juz lepiej,a jak u was? u mnie roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Hej u mnie też różnie!wczoraj miałam bardzo ciężki dzień,pogrzeb młodeko chłopaka!bardzo to przeżyłam,dzisiaj czuje sie fatalnie, znowu czuje ból w prawej piersi,jutro ide do ginekologa bo juz nie wytrzymuje tej niepewnosci.do tego mam straszne leki.mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.pozdrawiam WAS serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam nawet dobre dni, dlatego nie chcialam zapeszac, dzis troche rano gorzej z samopoczuciem było, w pracy różnie, wkurzają mnie co niektórzy:(ale trzeba to znosić pozdrawiam was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Ja niestety nie pracuje,wychowyje coreczke,mam nadzieje ze od wrzesnia znajde jakas prace i wyrwe sie wkoncu z domu,bo tylko siedze i mysle i tak cały czas!pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Hej Jestem z Opola!choruje juz od dwna ale jakos dawalam sobie rade z moimi lekami,tak na poważnie to od stycznia biore tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jakie leki bierzesz? dziewczyny narazie chodze do tego psychologa juto mam 3 spotkanie,czyli narazie jeszcze zapoznawcze sesje :) ale dalej szukam psychoterapeuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Biore CITABAX i Afoban jak naprawde zle sie czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam zotral 15 miesiecy ,potem po miesiacu nawrot,pozniej dostalam paxtin po 10 tygodniach stosowania tak jak by leki przestaly dzialac,i zmiana na mozarin i dodatkowo biore zomirem 0,5 do czasu az zacznie dzialac ten mozarin,mam nadzieje ze po tym bedzie ok bo te zmiany lekow sa meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pozdrawiam wszystkie "nerwuski" Wanessa mam zepsute gg, może spróbujesz napisać do mnie, bo u mnie się nie otwierta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbek miłości
Dziewczyny, co u was z wiosną? bianka, zdrówko, stres stop, wanessa. kobiety nie milczcie! jak zagladacie to choc zdanie zostawcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czasem a nawet czesto mysle co u was, czy macie jeszcze takie dziwne lęki typu ze boicie sie jakiejs choroby, mam nadzieje ze coraz mniej was dopadają, mnie jeszcze owszem chociaz staram sie je odganiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngf
ghfj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie ktoz cie zowie
cisza , jest wiosna lato idzie wakacje jestesmy zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
puk,puk.mogę dołączyć?Kafeterię odkryłam niedawno,ale coś mi się widzi,że znalazłam to czego szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka83*83
pralinko co u ciebie??????????????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u mnie jakos nie najlepiej pomimo brania lekow,ostatnio mam duzo stresu zwiazanego z moim mezem :(,ale w czwartek wyjezdzam na wies do znajomych to troche odpoczne,a w sobote jade do krakowa na parade smokow :) a co u Was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanesso to fajnie ze wyjezdzasz:)może nowe otoczenie dobrze Ci zrobi! ja wlasnie pisząc na forum mam na sobie farbe do włosów, a w przyszlym tygodniu chyba w koncu skuszę sie na fryzjera na dość mocne podcięcie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop to jakas konkretna zmiana?milego weekendu Tobie i wszystkim dziewczyna z forum zycze :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajowie
i wszystkim dziewczyNOM a nie dziewczyną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor ten sam czyli czarny, ale chce jeszcze dosc duzo sciac wlosów no i za jakis miesiac umowic sie na farbowanie na inny odcien,chociaz chyba ciezko bedzie czarny przerobic na inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres stop z czarnego innego koloru nie zrobisz ...to znaczy zeby osiągnąc inny jasniejszy kolor musisz najpierw włosy rozjasnic a pózniej nadac im odpowiedni kolor .......ale jak wiesz rozjasniany włos to martwy włos ........i naprawde szkoda włosów jest to dla nich po prostu szok ......pozdrawiam cie serdecznie i inne nerwuski .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres stop z czarnego innego koloru nie zrobisz ...to znaczy zeby osiągnąc inny jasniejszy kolor musisz najpierw włosy rozjasnic a pózniej nadac im odpowiedni kolor .......ale jak wiesz rozjasniany włos to martwy włos ........i naprawde szkoda włosów jest to dla nich po prostu szok ......pozdrawiam cie serdecznie i inne nerwuski .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
bianko_120 czy zgłądałaś ostatnio na tlen.pl ? dla mnie to bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bianko za odpowiedz, tak tez myslalam ze bede miec wielki klopot z tymi wlosami:( wiec moze najpierw je zetne zeby sie pozbyc zniszczonych koncowek a potem jeszcze pomysle nie wiem jak u was ale czwartek i piatek byl u mnie sloneczny i cieply szczegolnie wczoraj! Dzis też słonecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikuśny pomysł
srata ta ta ble ble vle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaLaskowiak
Witam, pilnie kupię sertralinę. Proszę o kontakt: agalaskowiak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×