Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość jest tu faktycznie
malo sympatycznie!!!!!! za duzo sie zolci wylalo i topik ZALALO !!!! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo co na starym bylo
mniej sympatycznie przemo???? no i wyszlo szydlo z wora!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo piszesz
wypad gnomu,porzucone i niedopieszczone ........przeciez tu sami porzuceni!!!! czy poprostu zal wam dupe sciska !!!! odzywka iscie prostacka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Witajcie Ufff, ale wczoraj było nieprzyjemnie..... Wiem ! Zabrakło Antychrysta!...Może nick ma niezbyt sympatyczny, ale potrafi pogonić takie idiotki jak te wczoraj. Wpadły, żeby namieszać i tyle.Ja też mogłabym wchodzić na stary topik i robić zadymę, ale jeszcze na głowę nie upadłam, poza tym lubię te dziewczyny :) Na przyszłość proponuję ignorować takie toksyczne żmije ( wiem, że trudno i często nerwy puszczają) Życzę Wam miłego dnia, zmykam do obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowa
Zosiu 63 Tak mi przykro:( Nie będzie łatwe życie obok tego idioty. Bardzo współczuje .Pokazał kulturę,pajac jeden. Jak sie czujesz?Trzymasz sie? [usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, pamiętaj przyślij nr telefonu! Dziś zadzwonię i pogadamy Głowa do góry,a złośliwcami się nie przejmuj !Mało wycierpiałaś ?Co Cię obchodzi jakaś glupia baba?:)..... Lecę do pracy, odezwę sie po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Witaj Dzowa Ja też wspolczuje Zosi, ale moze w listopadzie na drugiej rozprawie sąd coś konkretnego postanowi. I pomyslec, ze ten facet planuje dziecko z gowniarą....Przepraszam- zmykam do obowiazkow. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Ale teraz tak sobie pomyślałam że Zosia jest idiotką i nie będę jej współczuła, natomiast sprzedaje krem z wąsów kota na zmarszczki kto chce kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowa
Nie bardzo zrozumiałam co masz na myśli Stelllo. Przeczytaj swój wis i popraw proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz tak sobie pomyślałam że Zosia jest idiotką i nie będę jej współczuła, natomiast sprzedaje krem z wąsów kota na zmarszczki kto chce kupić? TO NIE STELLA NAPISAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!TO JAKIS PARSZYWY PODSZYW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przyszło mi do głowy ze niektóre z tych wspaniałych osób ze starego topiku wypisuja te brednie i chca namieszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie !!!ignorujmy wszyscy te wpisy bo inaczej to będzie koniec tego topiku... a na starym istna sielanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
jaki podszyw, macie obstrukcję dzisiaj, poprostu znudziła mnie gatka z takimi dennymi babkami jak wy - czuję się lepsza i mam powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
To ja-Stellla!...To nie JA NAPISALAM !!!! Po pracy sie zaczernie albo zmienie nick Ale wredota....Przepraszam Was bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, potem sie zdzwonimy, napisz do Ripleja Musze wracac do pracy Przepraszam za tego oszołoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Zosiu, to nie JA pisalam tylko jakas wredna osoba Wybaczcie mi, wracam do pracy, ale potem sie odezwe Nie dajcie sie prowokowac !!! Czy ja bym pisala takie bzdury?Śmiech na sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Ale numer:)......Do sklikania- babeczki To - ja prawdziwa Stella I nie wdawajcie sie w dyskusje! Do go 15 mnie tu nie bedzie!!!!!!!! Jade w teren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Przysięgam, że WYJEZDZAM ! Odezwe sie po godz 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowa
zaczernij sie stellla i po kłopocie,ja tez bym sie zaczerniła ale nie wiem jak to sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Dorwałem jakiegoś kompa, żeby zobaczyć co się dzieje, bo bardzo zaniepokoiło mnie to, co się wczoraj wydarzyło.....tak nie może być....nawet nasze mądre diablisko ;) się wystraszyło. Podszywy szaleją widzę już od rana. Nie dajcie się proszę sprowokować. dzowa zabezpiecz swój nick hasłem i podaj adres e-mail, będziesz mogła go później ukrywać- w ten sposób się \"zaczernisz\" życzę Wam miłego i spokojnego dnia 🌻 odezwę się późnym wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowa
niestety zapomniałam hasła i nie mogę nic zrobić:( Pamiętacie Elmo? Przypominam na mile rozpoczęcie dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytam rozmowę z J Wiśniewskim. w Claudii,ciekawy polecam:) Facet to mięso,w cieple sie psuje. Magdalena Samozwaniec :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
niektore osoby nie umiejA czytac ze zrozumieniem...zal .pl forum jest dla porzuconych ale po rozwodzie a nie dla przyglupow piszacych idiotyzmy i niedopieszczonych kochanek.. do wszystkich -zarejestrujcie nicki.! moj zawsze bedzie z powyzszym adresem email zycze wszystkim milego dnia ,u mnie poblemy z netem dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
nie odpowiadajcie nickom bez emaila....bo to dyskusja z powietrzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo...a ja sie wczoraj dałam wciągnąc w rozmowe z buraczyskiem...jakos na początku nie wyczułam smrodu jaki potem ta osoba zaotawiała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
katie27 widzialem...niech sobie szczekaja po co dodatkowo sie denerwowac,sadze ze to ktos ze starego topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×